Перейти до вмісту

Скільки мовних сегментів інету ви користаєте?

Повідомлень в темі: 26

Опитування: Скільки мовних сегментів інету ви вже опанували? (22 користувачів проголосувало)

Скільки саме?

1. Два: україномовний+російськомовний (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

2. Три: укр.+рос.+англомовний (8 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. Чотири: укр.+рос.+англ.+? (напишіть яка саме мова?) (9 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

4. Більше (3 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 27.11.2013 – 14:38

англійська-українська-російська-польска, рідше - французька;
німецька, іспанська, італійська, іноді китайська - коли дуже треба (з допомогою словників - не гугля)
  • 1

#22 Grynchuk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.12.2014 – 13:28

Український, російський + іноді англійський (якщо не можу знайти те, що мені потрібно)
  • 0

#23 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.12.2014 – 13:53

Перегляд дописуКрихітка (16.11.2011 – 01:27) писав:

в порядку використання:
укр-рос-англ-ісп
Оновила відповідь, тепер ще +німецька, тому переголосувала за останній варіант.

зрідка каталанською читаю новини з міста, де вчилась у школі, але це надто рідко, щоб враховувати "каталанський сегмент".

Повідомлення відредагував Крихітка: 22.12.2014 – 13:54

• 0

#24 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1327 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.12.2014 – 05:05

українець який використовує кацапські ресурси після 2014 року, - плює в себе. хоча я не здивуюсь шо події цього року на безхребетність українців майже ніяк не вплинули.
я не показник, але я читаю в інтернеті переважно англійською. бо специфіка моїх занять така. плюс заглядаю дуже рідко на інші. бо дуууже хобіїстично цікавлюсь мовами. ну от давненько шарився по норвезькій вікіпедії. ще текст пісні переспіву рамштайнівської піснімmutter норвезьким гуртом rammsund шукав. ну таке рідкісне користування. майже некористування. торер фро ай грюппе гамре боорн. егь трер дей іннпо ай снур ав каоооорн кастар шєдет юппі люффта о груур. ну і так даліє.
  • 1

#25 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 09:53

Цитата

українець який використовує кацапські ресурси після 2014 року, - плює в себе. хоча я не здивуюсь шо події цього року на безхребетність українців майже ніяк не вплинули.
враховуючи те, що всі дописувачі цієї теми зазначили, що використовують російську, то можна собі лише уявити, якими з якими мокрезно-липкими фейсами вони ходять!)
  • 0

#26 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 12:56

Перегляд допису_Ex (24.12.2014 – 05:05) писав:

треба знати, що діється у ворожому стані :prapor4:
  • 1

#27 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1327 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.12.2014 – 15:23

Перегляд дописуrenxu (24.12.2014 – 12:56) писав:

треба знати, що діється у ворожому стані :prapor4:
це єдине виправдання, правда треба мати сталеві нерви, шоб витримати особливості їхньої душі скажемо так.
завжди було сумно шо на тих же скл.ру кивтах всяких хабрахабрах часто третина украхнців і блін не можуть собі таке замутити. точніше чисельна армія уеб мастерства уже давно замутила, але лежить воно дохле. з одним відвідувачем на місяц, і то який постить про порево індонезійською мовою. звичайно русифікрваність міст ось причина. але блін ну не після ж 14го! жоден нарід в галактиці себе б так не принизив ющати ресурси тих хто радів і радіє нашому знищенню і хто це знищення власее й робе. коротше мораль мораль, просто справді дуже і дивно й болить. (зараз той дурник (но ми то знаєм) прийде юродствувати)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних