Перейти до вмісту

Теревенчани та кумири

Повідомлень в темі: 27

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 26.11.2011 – 00:44

ніколи не розуміла суті автографів :unsure:
  • 0

#22 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 26.11.2011 – 12:04

Перегляд дописучорно-біла (26.11.2011 00:44) писав:

ніколи не розуміла суті автографів ;)

якщо це просто каракуля то я теж

але якщо дано особисто типу "Чорно-білій від гр Рукі Ввєрх" то канає :unsure:
  • 0

#23 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 26.11.2011 – 16:18

я не тільки про каракулі. я про сам факт захоплення кимось до такої міри, що описаний тобою процес має приносити якусь радість. автографи, дурнувате бажання потрогати кумира, носіння футболочок типу "Ария" :unsure:. Хз, якось це унило, як на мене, виглядає.
  • 0

#24 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 26.11.2011 – 16:47

Перегляд дописучорно-біла (26.11.2011 16:18) писав:

я не тільки про каракулі. я про сам факт захоплення кимось до такої міри, що описаний тобою процес має приносити якусь радість. автографи, дурнувате бажання потрогати кумира, носіння футболочок типу "Ария" :unsure:. Хз, якось це унило, як на мене, виглядає.

взяти автограф чи сфоткатися із людиною діяльність якої тобі подобається - це досить цікаво

от тільки не треба розказувати що нема "публічної" особи спілкування з якою не принесе тобі радості - бо це буде брехня, а вона завжди "унила"

от автографи-фотки і є такими собі речіми на згадку про таке спілкування

а про футболки - це зовсім смішно ))))

в нас тут один бомж на районі ходить в майці Guns'n'Roses і я впевнений шо він уяви не має хто це )
  • 0

#25 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 26.11.2011 – 17:13

Перегляд дописуПластун (26.11.2011 15:47) писав:

взяти автограф чи сфоткатися із людиною діяльність якої тобі подобається - це досить цікаво

от тільки не треба розказувати що нема "публічної" особи спілкування з якою не принесе тобі радості - бо це буде брехня, а вона завжди "унила"

от автографи-фотки і є такими собі речіми на згадку про таке спілкування

а про футболки - це зовсім смішно ))))

в нас тут один бомж на районі ходить в майці Guns'n'Roses і я впевнений шо він уяви не має хто це )
спілкування і стояння в черзі, щоб хтось на чомусь розписався - різні речі. задумалась над питанням, але мені не прийшла одразу на думку якась публічна персона, з якою мені б захотілось потеревенити. може тому, що діалоги з прихильниками зазвичай мають такий характер: фан" ой, я так ціную вашу творчість. у мене є всі ваші альбоми/книжки/я завішала вашими плакатами півдому/ще там щось."
не буде ж ця людина зі всіма вести розмови про життя. тому, ну його.
мені нема резону брехати. я не засуджую тих, хто бачить в автографах і інших таких "згадках" цінності. просто мене особисто це не цікавить.
  • 0

#26 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 26.11.2011 – 17:24

Перегляд дописучорно-біла (26.11.2011 17:13) писав:

може тому, що діалоги з прихильниками зазвичай мають такий характер: фан" ой, я так ціную вашу творчість. у мене є всі ваші альбоми/книжки/я завішала вашими плакатами півдому/ще там щось."

найчастіше
але не завжди
часом музиканти самв розпитують, цікавляться ставленням до якихось новинок, наприклад

стояння в черзі - дійсно не те як і "безіменний" автограф
колись пропонували купити гітару з підписом відомого музиканта ну з відповідною накруткою
в мене та пропозиція викликала подив - типу а нафік мені переплачувати тіки за те шо чуваку сказали "розпишись на палці братан, ми підзаробимо а тобі не тяжко" ;)

особисто я маю 1 автограф

ну а фоток з нашими рок-зірками - мульйон, все ж фести - то добро :unsure:
  • 0

#27 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 27.11.2011 – 12:05

Перегляд дописучорно-біла (26.11.2011 18:13) писав:

спілкування і стояння в черзі, щоб хтось на чомусь розписався - різні речі. задумалась над питанням, але мені не прийшла одразу на думку якась публічна персона, з якою мені б захотілось потеревенити. може тому, що діалоги з прихильниками зазвичай мають такий характер: фан" ой, я так ціную вашу творчість. у мене є всі ваші альбоми/книжки/я завішала вашими плакатами півдому/ще там щось."
не буде ж ця людина зі всіма вести розмови про життя. тому, ну його.
мені нема резону брехати. я не засуджую тих, хто бачить в автографах і інших таких "згадках" цінності. просто мене особисто це не цікавить.

ні, заради цього якраз і спілкуватись не варто, бо це не спілкування. от коли тобі цікаво почути від виконавця про якесь його ставлення до якоїсь події, чи цікаво розпитати про його переживання коли він писав якусь пісню, чи взагалі просто попросити щоб він творив ще і ще))
  • 0

#28 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 06.12.2011 – 23:45

Не завжди прихильники/фани допитують зірок чи розказують штибу "Ах, які ви чудові-наворочені, я балдю!"
Іноді зірки перші задають тему чи приділяють увагу своїм любителям.
Не автограф, проте чергова пам’ятка від Хорти
Прикріплений файл  __________.jpg   49.82К   18 Кількість завантажень:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних