Перейти до вмісту

Навчання та робота

Повідомлень в темі: 80

#41 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.10.2007 – 17:18

Я весь третій курс працювала після пар - десь з 16 до 23. І нічого, ну тільки не висипалася, а так цілком нормально. На четвертому пів року працювала 3 дні на тиждень - дещо пропускала, але теж нічо - все поздавала, ще й до магістратури взяли.
А тепер вже два місяці п"ятого працюю на повну - кожен день. Тут звичайно більше пропускаю, але на щастя поставили другу зміну в універі і пари по суботах. Якщо є бажання, це по-моєму зовсім не проблема. І викладачі розуміють врешті-решт, навіть якщо спочатку встають "у позу".
А от дівчинка з моєї групи вже третій рік приходить тільки на заліки та екзамени - і жодної четвірки!
  • 0

#42 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2007 – 21:11

Ну я фрілансом - адміню на виїзді.
Цілком все добре, ще багато чого встигаю)
  • 0

#43 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 01.11.2007 – 21:27

Однозначно-можна поєднувати . Є у мене такий собі невеличкий досвід.
Працював нічним охоронником на лодочній станції. Ніч була вільна. Робив лабораторні, писав реферати і т.д. і за це давали гроші, щоправда невеликі. :angry12:
  • 0

#44 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 01.11.2007 – 21:49

вот я вчусь і працюю)
  • 0

#45 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 07.11.2007 – 20:02

Руденька
Коли ж ти встигала робити дз???
  • 0

#46 ol'ko)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 20:19

несумісно!, хіба робота за спеціальністю навчання. :)
  • 0

#47 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.11.2007 – 00:47

Все можна - перевірено на собі.

Тільки лінивий може стверджувати що це важко і нереально.
Або бовдур.
Або дітвак, що хоче все життя сидіти на шиї у батьків.
  • 0

#48 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2007 – 08:34

Цілком реально, навіть необхідно, я з 3 курсу працював, спочатку комплетувальником на складі, потім охоронцем, звичайно перші гроші були мізерні, але ж вони були мої і мною заробленні
  • 0

#49 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 23:33

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (7.11.2007 20:02) писав:

Руденька
Коли ж ти встигала робити дз???
Ну інколи не встигала, але загалом... От є у тебе вечір, ти там подивишся телевізор, посидиш на форумі, кави вип"єш. А є у тебе година - сядеш і зробиш те що потрібно. Коли обмаль часу - це мобілізує дуже
  • 0

#50 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 15.11.2007 – 00:27

Мене зараз більше цікавить чим можна зайнятися після роботи, щоб ще троха грошей заробити...
Бо не вистачає, холєра... :(
  • 0

#51 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 06.01.2008 – 23:06

Головне - це бажання поєднувати роботу і навчання, але я вважаю, що навчанню теж потрібно приділяти увагу і краще працювати на вихідних. І набагато краще, коли робота за спеціальністю - і досвіду більше, і мотивація до навчання :(
  • 0

#52 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 19:38

Перегляд дописуNana (6.01.2008 22:06) писав:

Головне - це бажання поєднувати роботу і навчання, але я вважаю, що навчанню теж потрібно приділяти увагу і краще працювати на вихідних. І набагато краще, коли робота за спеціальністю - і досвіду більше, і мотивація до навчання :D
Ya pracyuyu na vihidnihi i na kanikulah, zvisno.... i ce dobre, bo ne zavajeyi v navchanni, ale z inshogo boku tak vajche, bo u mene nema vzagali nema vihidnih.... da i splyu ya u serednyomu 5-6 godin v den;....
  • 0

#53 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.01.2008 – 21:55

Мені якось лінь йти працювати. Хоча часу вільного в мене повно. Відкрию секрет - роботу важко суміщати з навчанням не тому що нема часу вчитись а тому що появляється купа енок. Трба бігати за викладачами, просити відробити, пробивати ліві довідки і т.д. От реально харить. А до екзамену всі ітак готуються коли капєц підкрадеться незамітно. Протягом семестру вчаться одні ботани. Ботани, вибачте, я не хотів вас образити.
  • 0

#54 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 13:54

Перегляд дописуNameless One (7.01.2008 21:55) писав:

Мені якось лінь йти працювати. Хоча часу вільного в мене повно. Відкрию секрет - роботу важко суміщати з навчанням не тому що нема часу вчитись а тому що появляється купа енок. Трба бігати за викладачами, просити відробити, пробивати ліві довідки і т.д. От реально харить. А до екзамену всі ітак готуються коли капєц підкрадеться незамітно. Протягом семестру вчаться одні ботани. Ботани, вибачте, я не хотів вас образити.

щодо купи енок- необов"язково ж іти на ту роботу, яка займає час, відведений на сидіння на парах. Зараз вдосталь пропозицій щодо роботи із гнучним графіком, коли підпрацьовуєш по 4-5 годин в день. Звісно, гроші невеликі, але це краще ніж нічого.
Особисто я окрім навчання працюю перекладачем (усні і письмові переклади). Влаштувалась у бюро перекладів, коли є вільний час - тоді беру собі і перекладаю, отримуючи непогані грошенята :) . Єдина запара виходить з усними, коли наймають кудись на переговори перекладати. Ось тоді вже іноді доводиться пари пропускати, але то є не так часто. Тим паче у мене 2га зміна, а такі ділові зустрічі трапляються переважно у першій половині дня.
  • 0

#55 Сяна

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Львів-Золочів

Відправлено 09.01.2008 – 14:45

Здається, що роботу та навчання не може поєднати той, хто не має бажання це зробити. Я шось сама думала, що така річ мало реальна. Думала...поки не довелося минулого року і вчитися, і ходити до малюків на репетиторство, і на вихідних вести курси комп"ютерні. Навчання закінчила з червоним дипломом, нічого не пропускала, і хвостів не було. Можна ж працювати після пар, вчитися вечорами. От і зараз вже заскучала за роботою, знов буду починати "воювати на два фронти". Думаю вдасться:)
  • 0

#56 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 17.01.2008 – 22:26

думаю можна поєднати...проте незнаю...я ще не пробувала...
я ж ще маленька, і мну нікуда не хочуть брати вроді.
народ борадьте куда мона піти? :) ;) :)
  • 0

#57 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.01.2008 – 22:32

Працював в свій час адміном в унівєрі 16.00-20.00 один рік. Звільнився, жаба давила (молоді роки, друзі відпочивають, а йа працюю) Втягуєшся, спершу здається що складно.
  • 0

#58 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 00:22

В мене бул приблизно така ситуація:
Десь в кінці жовтня мене взяли на роботу і буквально через три дні почалися завали з навчанням. Я вчуся на архітектурі і в нас дуже великі вимоги і обсяг роботи (наприклад минулого семестру я здавав 5 курсових і три екзамени, всі курсові на форматах А1 або на планшетах, багато з чого треба ще макети (на один макет йде часу 2-3 доби), багато графічної роботи, яка відбирає час)... Сесію я здав на відмінно, але на роботу так і не з'явився... Тому якщо вже так брати - все залежить від факультету і від того, хто як навчається. Ну і є люди, які окрім стаціонару займаються самонавчанням по суміжних спеціальностях абощо, тому я вважаю, що поєднювати навчання і роботу не завжди можна. Тим більше нікому, погодьтеся, не хочеться до 25 років посіріти від недосипання і нестачі відпочинку :-)

Повідомлення відредагував Kazkar: 16.02.2008 – 00:23

• 0

#59 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 02.05.2009 – 23:53

Політолог, майбутня спеціалізація політтехнолог (виборчі технології) :rolleyes:
  • 0

#60 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 02.05.2009 – 23:57

Можна - я тому живий приклад вчуся на політолоії (державник), підпрацьовую в Центрі незалежних соціально-політичних досліджень, прохожу стажування в обл. раді...Головне щоб бажання і голова на плечах була...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних