Перейти до вмісту

Емоції

Повідомлень в темі: 109

#81 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2011 – 22:29

Перегляд дописучорно-біла (29.06.2011 17:11) писав:

"почекай добу, тоді відповідай" може пройти тут, на форумі. але весело уявити, як в реалі в розпалі дискусії ви ні з того ні з сього, обертаєтесь і йдете собі. повертаєтесь через добу з відповіддю)))
А нах потрібні такі розмови? Часто за краще кинути, проте мало хто розуміє.

Перегляд дописуОлеська (30.06.2011 19:09) писав:

Ооо, ще й як донесеш. Іноді люди настільки не вміють чути інших, що...
От би ще зброю дозволили! Гиии.

Перегляд дописуОлеська (4.07.2011 10:15) писав:

Ніяке комфортне середовище не гарантує виключення бід, нещасть, горя, трагедій і теде.
Усі ці драми лише у вашій уяві. Якщо не здатні контролювати власну в’яву - зізнайтесь чесно.

Перегляд дописуОлеська (4.07.2011 19:21) писав:

Не знаю, яким то треба бути кам"яним, аби спокійно відреагувати наприклад на смерть дуже близької людини.
Мене завжди дивувало: чому смертні люди так хвилюються через смерть?

Повідомлення відредагував zav: 04.07.2011 – 22:35

• 0

#82 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.07.2011 – 23:07

З часом можна дати лад емоціям, так. Але одразу... Не знаю, яким то треба бути кам"яним, аби спокійно відреагувати наприклад на смерть дуже близької людини.
а що означає спокійно? як вимірюється спокій — лише зовнішньо? тоді всі чоловіки практично кам’яні.

так, "тепличні" люди ще гірше реагують на трагедії.
в них просто інше поняття трагедії. для дитини наприклад загублена іграшка вже трагедія. для людини, яку оберігали від зовнішнього світу — найменша образа чи нерозуміння теж трагедія.
  • 0

#83 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 05.07.2011 – 11:27

Перегляд дописуХулі Тінь - шайсе (4.07.2011 20:51) писав:

мене не хвилює твій стан внутрішньої самотності. звернись до психотерапевта. він дасть раду твоїм неконтрольованим емоціям. :happy1:
ви не приписуйте іншим свої невдачі, тим паче не радьте з тим, з чим ваш психотерпаевт не дав ради

Перегляд дописуХулі Тінь - шайсе (4.07.2011 20:51) писав:

та що ти постійно ниєш і нюні розводиш? від тебе скоро всі близькі повтікають. :D
за те ви і ваша команда (с) просто пречудесно витрачаєте свій дорогоцінний час на реєстрацію, аби вказати комусь, у кого все гаразд, і кого ви анітрохи не знаєте, на його уявні проблеми.Та хоч лусніть:D
  • 0

#84 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.07.2011 – 18:38

Перегляд дописуМаківка (4.07.2011 20:02) писав:

Цікаво, а якими емоціями контролюють самогубці? Страх? невпевненість у собі?
Все залежить від різних факторів - від характеру (сили волі), від обставин...

Перегляд дописувеснянка (4.07.2011 20:12) писав:

я могла б те саме сказати до твого поста щодо комфортного середовища,яке не є гарантом відсутності трагедій, стресів й прочіго. Ясно що не замінить. Але яким боком до мого поста твоя теза про ""кам"яність" при втраті близьких - хз.
до того, що ти сказала, що імпульсивність лікується. Да нічим вона не лікується. Вона може маскуватись і то до певного вибуху емоцій при будть-якій негативній ситуації.

Перегляд дописуzav (4.07.2011 23:29) писав:

От би ще зброю дозволили! Гиии.
Мабуть скоро таки дозволять.

Перегляд дописуzav (4.07.2011 23:29) писав:

Усі ці драми лише у вашій уяві. Якщо не здатні контролювати власну в’яву - зізнайтесь чесно.
Не дай боже вам пережити те, що я пережила, я тоді запитаю вас: як ви, Андрію? це ж всього лиш ваша уява. Цікаво, наскільки швидко спрацює ваш батьківський інстинкт? бо якщо вам тоді не захочеться мене за такі слова вбити, то тоді точно повірю, що ви не людина.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.07.2011 00:07) писав:

а що означає спокійно? як вимірюється спокій — лише зовнішньо? тоді всі чоловіки практично кам’яні.
усі?? ти щось плутаєш. ті чоловіки, яких я знаю (родичі, знайомі, друзі), не стидаються заплакати на похороні батьків, друзів, коханих, не стидаються показати свої переживання і поділитись ними чи підтримати в горі інших.
Звичайно, кожен по-своєму показує чи не показує те, що на душі. Але я мала на увазі тих, хто взагалі ніяк не реагує, кам"яних в середині, в серці.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.07.2011 00:07) писав:

в них просто інше поняття трагедії. для дитини наприклад загублена іграшка вже трагедія. для людини, яку оберігали від зовнішнього світу — найменша образа чи нерозуміння теж трагедія.
в тому випадку, який я розказувала, спрацювала гордість, вірніше гординя. тепличних не лише леліють від зовнішнього світу, але і навчають бути вищим за все, що оточує поза тим "теплицею".
  • 0

#85 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.07.2011 – 20:32

Перегляд дописуОлеська (5.07.2011 19:38) писав:

усі?? ти щось плутаєш. ті чоловіки, яких я знаю (родичі, знайомі, друзі), не стидаються заплакати на похороні батьків, друзів, коханих, не стидаються показати свої переживання і поділитись ними чи підтримати в горі інших.
Звичайно, кожен по-своєму показує чи не показує те, що на душі. Але я мала на увазі тих, хто взагалі ніяк не реагує, кам"яних в середині, в серці.
чоловіки рідко навіть на похороні плачуть. а якщо і плачуть то так щоб ніхто не бачив. бо кому як не їм лишається бути сильними, коли навколо ревуть усі жінки. саме вони мають вирішувати більшість питань в цей момент. і не лише смерті це стосується. це для початку. і ти так і не відповіла. якщо людина зовні не реагує, звідки ти знаєщ, що вона кам’яна і ніяк не реагує. може в неї в середині буря, яка потім виллється наодинці у щось. кожен реагує по своєму. в японців взагалі вважається непристойним проявляти свої емоції, то що вони всі безсердечні тепер?

в тому випадку, який я розказувала, спрацювала гордість, вірніше гординя. тепличних не лише леліють від зовнішнього світу, але і навчають бути вищим за все, що оточує поза тим "теплицею".
тоді тут в же треба починати з’ясовувати, що мається на увазі під теплицею? бо „теплична“ людина не є тотожним людина вихована відчувати себе вищою за інших. це скоріше людина не готова до життя в умовах, де про неї не дбають і від яких її оберігали. і не обов’язково її при цьому виховують як щось божественне.
до прикладу. дівчата, які не вміють готувати, бо мами їх обергіають від кухні. або хлопчики, які не здатні про дбати про елементарну гігієну в квартирі та свою без матусі, яка випере і прибере, і пожене зубки чистити.
  • 0

#86 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.07.2011 – 20:56

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.07.2011 21:32) писав:

чоловіки рідко навіть на похороні плачуть. а якщо і плачуть то так щоб ніхто не бачив. бо кому як не їм лишається бути сильними, коли навколо ревуть усі жінки. саме вони мають вирішувати більшість питань в цей момент. і не лише смерті це стосується. це для початку. і ти так і не відповіла. якщо людина зовні не реагує, звідки ти знаєщ, що вона кам’яна і ніяк не реагує. може в неї в середині буря, яка потім виллється наодинці у щось. кожен реагує по своєму. в японців взагалі вважається непристойним проявляти свої емоції, то що вони всі безсердечні тепер?
в японців навпаки сльози вважаються однакою мужності.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.07.2011 21:32) писав:

тоді тут в же треба починати з’ясовувати, що мається на увазі під теплицею? бо „теплична“ людина не є тотожним людина вихована відчувати себе вищою за інших. це скоріше людина не готова до життя в умовах, де про неї не дбають і від яких її оберігали. і не обов’язково її при цьому виховують як щось божественне.
до прикладу. дівчата, які не вміють готувати, бо мами їх обергіають від кухні. або хлопчики, які не здатні про дбати про елементарну гігієну в квартирі та свою без матусі, яка випере і прибере, і пожене зубки чистити.
так, і ті ж дівчатка, і хлопчики, які не вміють того всього робити, зрештою шукають собі в житті того, хто за них це робитиме, так.
  • 0

#87 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.07.2011 – 21:41

Перегляд дописуОлеська (5.07.2011 21:56) писав:

в японців навпаки сльози вважаються однакою мужності.
ґа? знаю лише про дитячий плач, який відганяє злих духів. про ознаку мужності в сльозах…мммммммм…пруфлінк в студію чи що.

Перегляд дописуОлеська (5.07.2011 21:56) писав:

так, і ті ж дівчатка, і хлопчики, які не вміють того всього робити, зрештою шукають собі в житті того, хто за них це робитиме, так.
не обов’язково. в більшості випадків життя їх змушує вчитись.
  • 0

#88 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 05.07.2011 – 22:25

до того, що ти сказала, що імпульсивність лікується. Да нічим вона не лікується. Вона може маскуватись і то до певного вибуху емоцій при будть-якій негативній ситуації.
ну, гаразд, можливо, я ужила не те слово - імпульсивність не лікується, її просто переростають(звичайно, не всі - дехто хоче,щоб його любили такого,як є, з істериками, родзинками і прочім)як юнацький максималізм і нонкомформізм. Є, зрештою, життєвий досвід,який підказує модель поведінки.Або утома самого організму. Емоції ж вони вимотують, тим паче і позитивні, й негативні. А узагалі у цій темі бракує панни Блискавиці:DВона б показала справжній майстер-клас із психології.
  • 0

#89 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.07.2011 – 22:36

Перегляд дописуzav (4.07.2011 15:29) писав:

Мене завжди дивувало: чому смертні люди так хвилюються через смерть?

Бо смерть - це фактично кінець світу, реальний кінець світу для людини, котра помирає.

п.с. В мене останнім часом багато якихось депресивних думок стосовно того що проміжок часу між теперішнім і смертю зменшується.
  • 0

#90 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.07.2011 – 23:05

в мене в кімнаті тьма-тьмуща чорних мурах, які ціле літо не можу ніяк вивести....нема слів - одні емоції!!!
  • -2

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 00:52

Не дай боже вам пережити те, що я пережила, я тоді запитаю вас: як ви, Андрію? це ж всього лиш ваша уява. Цікаво, наскільки швидко спрацює ваш батьківський інстинкт? бо якщо вам тоді не захочеться мене за такі слова вбити, то тоді точно повірю, що ви не людина.
Кого ви намагаєтеся налякати? Православному християнину нема чого боятися.
Так, я сподіваюся не бути тим йолопом, у котрого виникає бажання вбити непричетну до справи людину лише за її слова.

Перегляд дописуAmarok (5.07.2011 23:36) писав:

Бо смерть - це фактично кінець світу, реальний кінець світу для людини, котра помирає.
Було би за чим сумувати, чесне слово.
  • 0

#92 tellur

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 02:55

Перегляд дописуЛастiвочка (6.07.2011 00:05) писав:

в мене в кімнаті тьма-тьмуща чорних мурах, які ціле літо не можу ніяк вивести....нема слів - одні емоції!!!
Емоціями ви їх не виведете, треба якісь дієвіші засоби, залежно від кімнати. :D
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 08:48

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.07.2011 22:41) писав:

ґа? знаю лише про дитячий плач, який відганяє злих духів. про ознаку мужності в сльозах…мммммммм…пруфлінк в студію чи що.
На форумі була навіть тема, створена мною років за два тому, "Чоловічі сльози". Зараз не шукатиму наново посилань і тепе.

Перегляд дописувеснянка (5.07.2011 23:25) писав:

ну, гаразд, можливо, я ужила не те слово - імпульсивність не лікується, її просто переростають(звичайно, не всі - дехто хоче,щоб його любили такого,як є, з істериками, родзинками і прочім)як юнацький максималізм і нонкомформізм. Є, зрештою, життєвий досвід,який підказує модель поведінки.Або утома самого організму. Емоції ж вони вимотують, тим паче і позитивні, й негативні. А узагалі у цій темі бракує панни Блискавиці:DВона б показала справжній майстер-клас із психології.
Та, Блискавиці всюди дуже не вистачає.

Перегляд дописуzav (6.07.2011 01:52) писав:

Кого ви намагаєтеся налякати? Православному християнину нема чого боятися.
Так, я сподіваюся не бути тим йолопом, у котрого виникає бажання вбити непричетну до справи людину лише за її слова.
Та не лякаю я нікого. Просто не розписуйтесь за інших, як ви це любите. Не всі такі "нейолопи". І не всі такі тепличні і відмежені від реальності.
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 09:27

Перегляд дописуManfred (6.07.2011 10:00) писав:

І там хтось сказав, що "в японців навпаки сльози вважаються ознакою мужності"?
Ага, особливо там було "навпаки".)

Перегляд дописуtellur (6.07.2011 03:55) писав:

Емоціями ви їх не виведете, треба якісь дієвіші засоби, залежно від кімнати. :D
Криком (злістю) можна вивести все із всього - як у фільмі "Біжи, Лола, біжи".)))

Повідомлення відредагував Олеська: 06.07.2011 – 09:27

• 0

#95 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 10:11

Перегляд дописуManfred (6.07.2011 10:31) писав:

Дуже сумніваюся, що це саме так у японців, принаймні, жодної згадки про це явище мені ще не траплялося, тому дуже цікаво хто і на підставі чого таке стверджував?
Повторюсь, тема така була на форумі і всі мали змогу її читати. Тема десь ділась. Відновлювати інформацію та вишукувати наново її джерела не маю ні часу, ні бажання.

погугліть: http://www.google.com.ua/search?client=ope...channel=suggest

Ось, перше, що попалось:

Цитата

Суспільство не завжди косо дивилося на чоловічі сльози - в середньовічній Японії епохи Хейан, наприклад, аристократ не вважався аристократом, якщо він не умів ридати по десять разів на день - то милуючись осіннім місяцем, то квітучою вишнею, то розмовляючи зі своєю сьомою молодшою дружиною про швидкоплинність всього сущого.
джерело: http://www.chasipodii.net/article/297/

Повідомлення відредагував Олеська: 06.07.2011 – 10:07

• 0

#96 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 10:38

Перегляд дописуОлеська (6.07.2011 09:48) писав:

На форумі була навіть тема, створена мною років за два тому, "Чоловічі сльози". Зараз не шукатиму наново посилань і тепе.
хм. дивний аргумент.

Перегляд дописуОлеська (6.07.2011 11:11) писав:

Повторюсь, тема така була на форумі і всі мали змогу її читати. Тема десь ділась. Відновлювати інформацію та вишукувати наново її джерела не маю ні часу, ні бажання.
ну без підтвердження якимось адекватним джерелом в це неможливо повірити

я не тільки ґуґлила, я ще й японців спитала.

Ось, перше, що попалось:
джерело: http://www.chasipodii.net/article/297/
і де тут про мужність?
  • 0

#97 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 06.07.2011 – 12:18

Перегляд дописуManfred (6.07.2011 10:00) писав:

І там хтось сказав, що "в японців навпаки сльози вважаються ознакою мужності"?

Цитата

Суспільство не завжди косо дивилося на чоловічі сльози - в середньовічній Японії епохи Хейан, наприклад, аристократ не вважався аристократом, якщо він не умів ридати по десять разів на день - то милуючись осіннім місяцем, то квітучою вишнею, то розмовляючи зі своєю сьомою молодшою дружиною про швидкоплинність всього сущого. Суворі кавалери європейського Ренесансу старанно збризкували любовні листи водою, щоб чорнило розтікалося, створюючи ілюзію сліз невтішного кореспондента. Пролити сльози розчулення в церкві взагалі було справою богоугодною навіть для військових. А римські воєначальники, відбираючи солдатів до елітних легіонів, прагли брати тих, хто перед боєм «червонів обличчям і лив сльози гніву, оскільки це ознака хороброго серця. Боягуз же блідне, і губи і очі у нього залишаються сухими».

• 0

#98 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 12:27

аристократ тепер є синонімом жужності?
а щодо римлян то інші сльози, то не сльози смутку при втраті близьких.

але мені так і не відповіли, як можна дізнатись, що людина нечуттєва лише з зовнішнього вигляду?
  • 0

#99 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 06.07.2011 – 12:33

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.07.2011 13:27) писав:

але мені так і не відповіли, як можна дізнатись, що людина нечуттєва лише з зовнішнього вигляду?
У такому разі я вступаю з людиною в розмову. Достатньо двох слів, щоб пізнати її глибше. Хоча, зізнаюся, є маскувальники доволі сильні - люди-"артисти".
  • 0

#100 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.07.2011 – 13:28

Перегляд дописуМаківка (6.07.2011 13:33) писав:

У такому разі я вступаю з людиною в розмову. Достатньо двох слів, щоб пізнати її глибше. Хоча, зізнаюся, є маскувальники доволі сильні - люди-"артисти".
а ще є страшенні інтраверти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних