Перейти до вмісту

Емоції

Повідомлень в темі: 109

#41 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 01.07.2011 – 21:37

Перегляд дописуManfred (1.07.2011 08:58) писав:

А хіба палітра емоцій обмежується злістю та болем?
це було для прикладу. чи треба було всі можливі перераховувати? в будь-якому разі ж ідеться про негативні емоції в цьому випадку. і взагалі тут наголос був на іншому
  • 0

#42 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 03.07.2011 – 12:21

Перегляд дописучорно-біла (29.06.2011 01:19) писав:

Негативні емоції: горе (скорбота), невдоволення, туга, сум, нудьга, розпач, засмучення, тривога, переляк, страх, жах, жалість, жаль, розчарування, образа, гнів, презирство, обурення, гордість, ворожість, заздрість, ненависть, злість, ревнощі, сумнів, розгубленість, зніяковілість, сором, відраза і т. д.
Не згадали ще про афект (у розділі "Філософія" є відповідна тема). Це складний і відносно короткочасний емоційний стан, пов'язаний з різкою зміною важливих для особистості життєвих обставин. Афект зазвичай виникає в екстремальних умовах, коли людина не справляється із ситуацією. Причина - внутрішній конфлікт, що породжується або протиріччям між прагненнями, або суперечностями між вимогами, які висувають до людини. У стані афекту ми не здатні думати. Це провокує на необдумані вчинки, про що потім доводиться жалкувати. Афект - це торнадо, яке проноситься у психіці і завжди залишає після себе сліди руйнування.
В давнину і в середні віки люди легко впадали в стан афекту. Вважалося, що стримувати його - це зайве. Наприклад, коли ховали людину, спеціальні плакальниці награно демонстрували прояви афекту горя.
Серед стійких емоційних станів є ще пристрасть - сильне почуття, за інтенсивністю дії схоже до афекту. Але, на відміну від афекту, пристрасть - це дуже стійке і тривале переживання. Людина занурюється в неї з головою і сповна втрачає розум. На хвилі пристрасті відбуваються вчинки, про здатність до яких ми навіть не здогадуємося.

Повідомлення відредагував Маківка: 03.07.2011 – 12:38

• 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.07.2011 – 12:52

Перегляд дописуМаківка (3.07.2011 13:21) писав:

Не згадали ще про афект (у розділі "Філософія" є відповідна тема). Це складний і відносно короткочасний емоційний стан, пов'язаний з різкою зміною важливих для особистості життєвих обставин. Афект зазвичай виникає в екстремальних умовах, коли людина не справляється із ситуацією. Причина - внутрішній конфлікт, що породжується або протиріччям між прагненнями, або суперечностями між вимогами, які висувають до людини. У стані афекту ми не здатні думати. Це провокує на необдумані вчинки, про що потім доводиться жалкувати. Афект - це торнадо, яке проноситься у психіці і завжди залишає після себе сліди руйнування.
якісь нездорові треба мати амбіції, щоб до такого дійти бгг
  • 0

#44 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 03.07.2011 – 13:32

Перегляд дописуSensssorika (3.07.2011 13:52) писав:

якісь нездорові треба мати амбіції, щоб до такого дійти бгг
Читай психологію. Тоді дійдеш якихось висновків.
  • 0

#45 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 03.07.2011 – 14:10

У психології існує поняття емоційного інтелекту (EQ). Це показник нашої здатності до спілкування, вміння усвідомлювати свої емоції та розуміти почуття інших людей.
Раніше вважалося, що саме високий рівень IQ визначає успіх у житті. Нині ж побутує приказка: "IQ дає тобі роботу, а ЕQ - кар'єру".
Спеціалісти стверджують, що людина з низьким емоційним інтелектом не здатна стати ні лідером, ні успішним керівником.
Високий ЕQ – ви успішні, вправно знаходите вихід зі складних ситуацій, приємні у спілкуванні, конструктивно вирішуєте проблеми, за будь-яких обставин намагаєтеся уникати конфлікту, самодостатні і незалежні, завжди берете ініціативу у свої руки.
Людина з низьким емоційним інтелектом агресивна, немила у спілкуванні, конфліктна, погано контролює свої швидкоплинні імпульси й миттєві бажання, не впевнена у собі, не знає, чого хоче від життя, не самовдосконалюється; не розуміє почуття інших людей, часто відчуває провину, холодна й замкнена у собі.

А ось і тест.

Повідомлення відредагував Маківка: 03.07.2011 – 14:11

• 0

#46 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2011 – 15:34

Перегляд дописуManfred (1.07.2011 12:37) писав:

Колись чув, що вбивці-маніяки саме з інтравертів, яких усі знають, як дуже спокійних людей.

Перегляд дописуSensssorika (1.07.2011 12:49) писав:

я спокійна

Без образ)) Просто весело так підряд вийшло.
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.07.2011 – 16:12

Перегляд дописуTwinkle (3.07.2011 16:34) писав:

Без образ)) Просто весело так підряд вийшло.
я не настільки спокійна)
вбивство- це вже дуже серйозне вираження негативних емоцій.
а я не з тих людей. хто свої саме негативні емоції виказує. кричить,наприклад. я кричати можу лише від радості. а от зі злості - навпаки. кричати- це останнє шо прийде в голову. і то навряд зумію.
я не вогонь, вода моя стихія)
хоча вбивці в собі я не заперечуватиму, хто зна.хто зна гг

під приклад Манфреда мені здається більше схожі Макс і Амарок. також без образ)
  • 0

#48 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.07.2011 – 17:15

я тут зробила висновок, практично з власного досвіду, що імпульсивність лікується (маю на увазі таку рису характеру як вибуховість, нестриманість). Треба просто оточення, де вам комфортно. Людей,які вас люблять. Ну і звичайно, щасливе особисте життя. Тобто треба бути у гармонії зі собою та з оточенням. Амбіції тут ні до чого. Надмірне честолюбство - це часто наслідок - людина сама влаштовує собі тренінг із самозамилування, щоб компенсувати брак такого збоку. Працює, пнеться до чогось, сублімує кароч. Але у повсякденності має бути щось чи хтось, що згладжувало б гострі кути.
До прикладу. кричить-істеризує - вилити склянку води на голову або дати ляпаса :D
Я - холерик, не агресивний. Часом мене перемикає на флегматичність, тому що чоловік - флегматик і само спакойствіє і я від нього цього набираюся.
  • 0

#49 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 03.07.2011 – 17:32

Плачу,кричу,ображаюся.
Я на емоціях можу ВСЕ зробити.
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.07.2011 – 17:40

Перегляд дописувеснянка (3.07.2011 18:15) писав:

вилити склянку води на голову або дати ляпаса
ооо.. це я можу)

я ж в приватному секторі жила. в нас на вулиці купа мололєток,всі між собою спілуються. сиділи ми колись на колесах(там машинні колеса по периметру в землю вкопані. а посередині велиииикі такі пеньки), я попросила сусіда принести мені склянку води. та мала зараза і принесла. дивиться так.посміхається, а я пити дуже хтіла, яааак відпила.. всю склянку. а там горілка. я аж абалдєла. на нього і виплюнула.
а іншого разу вилила на нього чашку чаю. разом з заваркою. бо шось він мене діставав,діставав, я попередила, шо щас йому на голову чай вилллю, якшо не відчепиться.
але це все якось весело було, навіть в того ж падлюки-сусіда негативних емоцій ситуації не викликали)
  • 0

#51 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.07.2011 – 17:51

Перегляд дописуСкажена ягідка (3.07.2011 18:32) писав:

Плачу,кричу,ображаюся.
все все? )))
  • 0

#52 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2011 – 18:32

Перегляд дописуSensssorika (3.07.2011 18:40) писав:

я ж в приватному секторі жила. в нас на вулиці купа мололєток,всі між собою спілуються. сиділи ми колись на колесах(там машинні колеса по периметру в землю вкопані. а посередині велиииикі такі пеньки), я попросила сусіда принести мені склянку води. та мала зараза і принесла. дивиться так.посміхається, а я пити дуже хтіла, яааак відпила.. всю склянку. а там горілка. я аж абалдєла. на нього і виплюнула.
а іншого разу вилила на нього чашку чаю. разом з заваркою. бо шось він мене діставав,діставав, я попередила, шо щас йому на голову чай вилллю, якшо не відчепиться.
але це все якось весело було, навіть в того ж падлюки-сусіда негативних емоцій ситуації не викликали)

Оооо, це мені нагадало, як я у восьмому класі облила однокласника чаєм :happy1: Він мені кинув у чай гумового хробака, який у рідині починав звиватися - хлопці собі так повеселилися. А я взагалі обідати в їдальню прийшла. От я, не думаючи, і вихлюпнула всю склянку чаю на нього :) Він потім решту перерви бігав за мною з півторалітровою пляшкою води, але оскільки я добре бігала на швидкість, наздогнати йому мене не вдалося :D Головне, що всі вчителі були чомусь на його боці, втелющили "незадовільно" за поведінку того тижня... Але якби я хоч на мить задумалася, то не зробила б такого.

І ще. Я в житті нікому ляпаса не давала. Деколи хочеться, але не можеться, і край. Але як колись все нагромаджене вихлюпнеться... Мабуть, це я латентний маніяк :D
  • 0

#53 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.07.2011 – 18:56

Перегляд дописуTwinkle (3.07.2011 18:32) писав:

І ще. Я в житті нікому ляпаса не давала. Деколи хочеться, але не можеться, і край. Але як колись все нагромаджене вихлюпнеться... Мабуть, це я латентний маніяк :happy1:
і я маньячина. зазвичай в мене не виникає бажання когось вдарити. але якось мені довелось якийсь час працювати в одному кабінеті з людиною повною негативу. в нас були столи поставлені один навпроти одного. і вона постійно нила. вона могла сидіти і просто нити собі під ніс, жалітись на щось, возмущатись. коли вона цього не робила, то просто показово і голосно зітхала. і так весь робочий день. говорити з нею взагалі було неможливо. вона на будь-що відповідала агресивно. та вона навіть, коли телефон дзвонив, оте "ало" вимовляла так злісно, наче по ту сторону була людина, яка перебила всю її родину і спалила дім. я намагалась не звертати на це все увагу, але це нелегко, коли під боком постійно такий жестяк. це дико змучувало. тож деколи в моїй голові вимальовувався комікс, де я беру офісний телефон і розмазую їй голову по стінці. :D
  • 1

#54 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 03.07.2011 – 19:33

Перегляд дописуФабрегас (3.07.2011 18:51) писав:

все все? )))
Так,абсолютно ВСЕ.
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.07.2011 – 20:59

Перегляд дописуМаківка (29.06.2011 15:39) писав:

Фальш - це не вміти ТАКЕ відчувати. Гадаєш, пристрасть не керується амбіціями?
Амбіція — це пристрасть, яка спонукує до дій.

Цитата

амбіція амбіція; ( , честолюбність, пиха, від обходжу, домагаюсь) гонор, чванливість.
Пиха - це емоція, не відняти.
  • 0

#56 Вітьочок

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 03.07.2011 – 22:55

Перегляд дописучорно-біла (30.06.2011 21:01) писав:

але забути і не вибачити - це нереально.
та несенітниця повна. маєш свій приклад.
ти зрадила Батьківщину, замість того, щоб віддячити землі, на якій ти появилася на світ, ти підібгала хвоста, показала Батьківщині сраку і гайнула за довгим євро на теплі води. Батьківщина тебе не вибачила, як не вибачають невдячних дітей, але давно тебе забула, тому що ти їй нафіг не потрібна. як бачиш - все реально.)

Перегляд дописучорно-біла (3.07.2011 19:56) писав:

і я маньячина.
Новина для Амарока. Більшість це давно зрозуміли. :D

Цитата

зазвичай в мене не виникає бажання когось вдарити.
Навіщо, коли маєш такі здібності у відбірному маті?

Цитата

але якось мені довелось якийсь час працювати в одному кабінеті з людиною повною негативу.
Зустріла двійника?)

Цитата

тож деколи в моїй голові вимальовувався комікс, де я беру офісний телефон і розмазую їй голову по стінці.
І підкладаєш свій писок потім під рану, з якої фонтаном б'є кров?)
  • 0

#57 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 04.07.2011 – 01:53

Перегляд дописуСкажена ягідка (3.07.2011 18:32) писав:

Плачу,кричу,ображаюся.
І вкусити себе за лікоть?
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.07.2011 – 09:15

я тут зробила висновок, практично з власного досвіду, що імпульсивність лікується (маю на увазі таку рису характеру як вибуховість, нестриманість). Треба просто оточення, де вам комфортно. Людей,які вас люблять. Ну і звичайно, щасливе особисте життя. Тобто треба бути у гармонії зі собою та з оточенням. Амбіції тут ні до чого. Надмірне честолюбство - це часто наслідок - людина сама влаштовує собі тренінг із самозамилування, щоб компенсувати брак такого збоку. Працює, пнеться до чогось, сублімує кароч. Але у повсякденності має бути щось чи хтось, що згладжувало б гострі кути.
Ніяке комфортне середовище не гарантує виключення бід, нещасть, горя, трагедій і теде.

До прикладу. кричить-істеризує - вилити склянку води на голову або дати ляпаса :D
Так, треба зробити щось різке і несподіване, аби охолодити людину. В мене колишня подруга - істеричка. Я довго терпіла такі її істеричні спалахи - боялась, аби не травмувати її психіку таким чимось різким. Та зрештою ці істерики набридають.
  • 0

#59 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 04.07.2011 – 09:34

До прикладу. кричить-істеризує - вилити склянку води на голову або дати ляпаса :happy1:
І як часто Вам дає ляпаси чоловік? )
Істерика у кожного тамується по-своєму. Мені потрібно 5-7 хвилин. І бажано не чути в той час огризань навзаєм. Сім хвилин - і Маківка шовкова. ))

Перегляд дописучорно-біла (3.07.2011 19:56) писав:

тож деколи в моїй голові вимальовувався комікс, де я беру офісний телефон і розмазую їй голову по стінці. :D
Ого! Уявна маньячка. )
  • 0

#60 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 04.07.2011 – 09:35

Перегляд дописуОлеська (4.07.2011 10:15) писав:

Ніяке комфортне середовище не гарантує виключення бід, нещасть, горя, трагедій і теде.

Так, треба зробити щось різке і несподіване, аби охолодити людину. В мене колишня подруга - істеричка. Я довго терпіла такі її істеричні спалахи - боялась, аби не травмувати її психіку таким чимось різким. Та зрештою ці істерики набридають.
І що далі? Ти дала волю емоціям?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних