Перейти до вмісту

Нірвана

Повідомлень в темі: 101

#81 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.03.2008 – 23:59

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (2.03.2008 23:06) писав:

і кому тре було вбивати курта? :")
Як найбанальніший та найпростіший варіант - Кортні) Яка досить непогано заробила саме після його смерті. Наприклад, продала права на публікацію його щоденників, пісень "Нірвани", речей Курта і те де)
  • 0

#82 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 03.03.2008 – 15:59

Zвiрятко, те що вона продала багато речей Курта наштовхує на певні думки. Вбивала вона чи ні Кобейна, думаю з її сторони було досить негарно так робити. А істинних причин смерті музиканта ми можем так ніколи і не дізнатися. Та факт залишається фактом - його вже нема з нами. Хочеться вірити, що він не вчиняв самогубство.

ShakalhomesixVSseven, поясніть громадскості зміст свого допису, що саме вам смішно? Звичайно, я не модератор, та раджу прочитати вам про пункт правил 4.7.9.
  • 0

#83 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 20:13

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (3.03.2008 12:55) писав:

тупо ЛОЛ
Аргументуй. Або принаймі спробуй довести протилежне) Так як"геніальні" пости з 8 символів (так, так. я пробел теж порахувала) можуть писати з легкістю абсолютно всі=)

Перегляд дописуDarkSun (3.03.2008 15:59) писав:

думаю з її сторони було досить негарно так робити.
Як це не сумно, але в наш час рідко хто задумується що гарно, а що ні=)

Перегляд дописуDarkSun (3.03.2008 15:59) писав:

А істинних причин смерті музиканта ми можем так ніколи і не дізнатися.
А з цим цілком згодна=) Хоча хто його знає, у світі буває все=)
  • 0

#84 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 04.03.2008 – 15:25

Цитата

ShakalhomesixVSseven, поясніть громадскості зміст свого допису, що саме вам смішно? Звичайно, я не модератор, та раджу прочитати вам про пункт правил 4.7.9.
私は日本人です

Цитата

Аргументуй. Або принаймі спробуй довести протилежне) Так як"геніальні" пости з 8 символів (так, так. я пробел теж порахувала) можуть писати з легкістю абсолютно всі=)

ок.

Курт рос в многочисленном семействе, находясь под присмотром восьми тётушек и дядюшек, которые постоянно его баловали.
В детстве Курт был застенчивым мальчиком с художественными наклонностями. В школе он получил несколько наград за работы по рисованию и дизайну. Например, на Хэллоуин во втором классе его рисунок поместили на первую страницу школьной газеты, где обычно размещали рисунки пятиклассников, на что Курт очень сильно рассердился, потому что не считал свои художественные способности выдающимися.
С детства у Курта были проблемы с позвоночником, к тому же он болел хроническим бронхитом. По его словам, он мог свободно использовать обе руки, но отец принуждал его использовать правую, чтоб он не вырос левшой, но это привело к обратному результату. В результате этого у Курта развилось искривление позвоночника, которое затем усилилось из-за гитары. В дополнение к этому врачи установили, что Курт страдает гиперактивностью и прописали лечение риталином, которое привело к тому, что он не мог заснуть по ночам и спал на уроках в школе
В 1975 году родители Курта разводятся, в основном по инициативе Венди, которой не нравилось, что Дон предпочитал игру в баскетбол или бейсбол домашнему очагу. В итоге этот развод положил конец счастливому детству Курта
«Я ненавижу маму, я ненавижу папу, папа ненавидит маму, мама ненавидит папу, здесь есть отчего загрустить»
В результате он не мог нормально общаться ни с другими людьми, у которых были свои семьи,.....
Отец пытался заставить его заниматься спортом, при этом полностью игнорируя его тягу к искусству. Курт не мог общаться со спортсменами, но занимался спортом потому что это позволяло ему давать волю своему гневу. Один раз Курт устроил бунт: на крупное соревнование, где он должен был выступать, пришел отец, но Курт не стал биться, а просто дал себя положить на лопатки четыре раза, после чего отец ушел с трибун.
Примерно в десятилетнем возрасте Курт начинает ощущать, что художественные и музыкальными способности сделали его непохожим на других людей, что вылилось в отчужденность от сверстников в двенадцатилетнем возрасте.
В июле 1979 года окончил жизнь самоубийством, выстрелив себе в живот, брат матери — Барл Кобейн (англ. Burle Cobain). Курт очень любил и уважал своего дядю, и его смерть в полном смысле слова выбила подростка из колеи.
«Я часами сидел в своей спальне и бренчал на гитаре, — говорил Курт, — я не имел ни малейшего понятия, что из-за моего затворничества девицы считали меня большим оригиналом и постоянно за мной приударяли. Моих немногочисленных приятелей этот факт просто удивлял, ведь я был далеко не красавцем. Однако ни одной из претенденток не удалось меня „раскрутить“, так как в то время мне казалось, что я гомосексуал. На самом деле это была самая настоящая мизантропия».
Первый год после развода родителей Курт жил с матерью, но съехал оттуда из-за друга матери, который страдал параноидальной шизофренией. Затем он переехал к отцу в Монтесано, недалеко от Абердина. И опять повторилась та же ситуация ― у отца появляется жена и новая семья, с которой Курт не смог сойтись. Курт начинает жить в постоянных переездах между Абердином и Мотесано, селясь поочередно в семьях дядьев, тёток или у отца.
В 1984 году Венди выходит замуж за Пэта О'Коннора, который довольно часто и много пил. Однажды, вернувшись в семь утра после пьянки, Пэт так разозлил Венди, что она вечером, после работы взяла одно из ружей мужа и грозилась его убить, но не смогла зарядить ружье. Затем она собрала весь арсенал мужа, который он хранил для самообороны, и утопила его в реке неподалеку. Курт, наблюдавший за этой сценой, нанял двух ребят, которые вытащили оружие, а затем продал его, купив на вырученные деньги хорошую звукоустановку.
В девятом классе Курт начинает курить траву, причем в некоторый период — ежедневно. Он много прогуливает и учится неохотно, главным образом потому что ненавидел большинство учителей за религиозный фанатизм и расизм. Частые переезды также не способствовали хорошей учёбе. В это же время Курт встречается в течение нескольких месяцев с девушкой Джеки, которая, по словам Курта, просто использовала его, пока её парень был в тюрьме. Тогда же он пытается бросить курить траву для того, чтобы изменить свою жизнь к лучшему. Его даже пытались завербовать в ВМС, так как он получил высокие оценки. Сразу же после неудачной попытки вербовки в ВМС Курт уезжает от отца к матери, которая отправляет его жить к другу Курта, Джесси Риду, родители которого принадлежали к религиозному направлению «возрождённые христиане». Курт вел себя довольно непочтительно по отношению к хозяевам и, после того, как он один раз выбил входную дверь, мистер Рид попросил его уехать.
В 1984 году Курт бросает среднюю школу за полгода до окончания и решает больше не учиться. Мать такое положение дел не устраивает, и после нескольких скандалов она выгнала сына из дома.
Курту пришлось жить у друзей. В его жизни наступил сложный период, когда ночевать было негде и спать приходилось либо под мостом через реку Уишка, либо в кабинах грузовиков. Он очень гордился своим положением, которое, по его мнению, делало его настоящим панк-рокером.
Летом его компания часто устраивала пьянки, на которых все крушила и ломала всё вокруг. Один раз его задержала полиция, оштрафовав на 180 долларов и 30 дней тюрьмы условно за разукрашивание стен аморальными надписями. В то же лето Курт познакомился с героином.
Курт устраивается на работу в качестве монтера в местном отделении Христианского Союза Молодежи. Немного там проработав, он устраивается на работу, которая ему нравилась — инструктором плавания для детей от трех до семи лет.
Из-за нехватки денег друзья заменяют наркотики суррогатом, например, кремом для бритья.
Курт прожил в доме ещё два месяца, встречаясь с девушкой Трейси Марандер, которая внешне соответствовала тусовке Курта, но обладала мягкой и заботливой душой.

Этой же зимой Курт сильно обжег руку, врачи сказали что он не сможет играть, но Венди отвела его к одному специалисту, который вылечил Курта, но некоторое время он практически не брал в руки гитару и для него наступили трудные времена, ему даже не хватало денег на еду.
в шоденнику є фрази про велику ненавість до себе.
і ше такий малюнок.
________

в листі курт писав про фанів які звихнулись на ньому, а сам курт вважав себе наркоманом.
він не хотів шоб його донька виросла в якісь ненавісті, в проблемах, і тд.
він писав шо виходячи на сцени він грав виставу гранжу, його вже не перла його музика.
курта добив його внутрішній світ.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  004.jpg   66.11К   15 Кількість завантажень:

• 0

#85 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 15:56

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (4.03.2008 15:25) писав:

в листі курт писав про фанів які звихнулись на ньому, а сам курт вважав себе наркоманом.
Мабуть, Ви неуважно читали щоденники Курта:
"Я не наркоман... у меня были проблемы с желудком в последнии три года, и я решил облегчить эту боль при помощи героина. Это було глупо, и я больше не буду этого делать..." Наркоманом визнавати він себе точно не хотів=)

він писав шо виходячи на сцени він грав виставу гранжу, його вже не перла його музика.
О! Саме так! Можливо, тому він вирішив, що простіше буде покинути сцену, а не ціле життя?

в шоденнику є фрази про велику ненавість до себе.
Не існує людини, у якої не буває поганого настрою та днів, коли вона себе ненавидить) А в такому стані можна написати будь-що.

курта добив його внутрішній світ.
Не знаю хто, кого та коли добив) На жаль, мені це невідомо десь так же, як і Вам) І я не заперечую того факту, що наколовшись\напившись він міг заподіяти щось собі. Але! Читала ще, що в його крові знайти таку дозу наркотичної речовини (чи чого там), що в такому стані він не міг абсолютно нічого робити, а не застрелитися) Не кажу вже про писання записок та вазонів-могилок (хоча це він міг зробити і до прийняття наркотиків). Ще є свідчення, що Кортні наймала кіллера. В інеті навіть є записи їхніх розмов і все таке) Просто заперечувати те, що його могли, а ще й навіть хотіли вбити - теж не дуже розумно) Зваживши, що Кортні заробили приблизно 8 мільйонів (з ціною можу помилятися) лише на його щоденниках, а я вже мовчу про права на пісні.
  • 0

#86 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 19:04

Цитата

Мабуть, Ви неуважно читали щоденники Курта:
ой теє було давненько.
я все на скору руку писав бо запізнювався не обдумуючи, хотів шоб ти в*їхала в мою думку.

Цитата

Не існує людини, у якої не буває поганого настрою та днів, коли вона себе ненавидить) А в такому стані можна написати будь-що.
думаю у курта був не один щоденник, не два зошити з надписом "нірвана, не читати"...

Цитата

О! Саме так! Можливо, тому він вирішив, що простіше буде покинути сцену, а не ціле життя?
та да!!! нахавався жвачки, і лопнула голова :")
---
знаєш, корні йому голову продірявила :")

Цитата

Не знаю хто, кого та коли добив) На жаль, мені це невідомо десь так же, як і Вам) І я не заперечую того факту, що наколовшись\напившись він міг заподіяти щось собі. Але! Читала ще, що в його крові знайти таку дозу наркотичної речовини (чи чого там), що в такому стані він не міг абсолютно нічого робити, а не застрелитися) Не кажу вже про писання записок та вазонів-могилок (хоча це він міг зробити і до прийняття наркотиків). Ще є свідчення, що Кортні наймала кіллера. В інеті навіть є записи їхніх розмов і все таке) Просто заперечувати те, що його могли, а ще й навіть хотіли вбити - теж не дуже розумно) Зваживши, що Кортні заробили приблизно 8 мільйонів (з ціною можу помилятися) лише на його щоденниках, а я вже мовчу про права на пісні.
я читав байду, шо курт, після того як вистрілив собі в голову з пістолета, залишився живий. Потім він попрямував в іншу кімнату і вистрілив собі в голову з рушниці.
  • 0

#87 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 19:15

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (4.03.2008 19:04) писав:

я все на скору руку писав бо запізнювався не обдумуючи, хотів шоб ти в*їхала в мою думку.
Та зрозуміла я те, що Ви хотіли сказати) Просто доводити один одного те, що точно нікому невідоме і те, що ми не бачили - вже якась дурість) А кожний, в кінці кінців, все одно залишається при своїй думці=)

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (4.03.2008 19:04) писав:

я читав байду, шо курт, після того як вистрілив собі в голову з пістолета, залишився живий. Потім він попрямував в іншу кімнату і вистрілив собі в голову з рушниці.
Ні) Ну це вже повна байда=))) Хоча все ще залежить від того, як та куди він цілився та вистрілив=)
  • 0

#88 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.03.2008 – 19:17

НІРВАНА - КЛАСИКА????????????
:rolleyes: :cry: :)
я відстала від життя.......
із року класикою можу вважати хіба шось накшталт Queen чи Dire Straits....
а група файна
грандж то є грандж
  • 0

#89 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 19:32

Перегляд дописуsagitta (4.03.2008 19:17) писав:

НІРВАНА - КЛАСИКА????????????
:rolleyes: :cry: :)
я відстала від життя.......
із року класикою можу вважати хіба шось накшталт Queen чи Dire Straits....
а група файна
грандж то є грандж

Цитата

Музична класика — музичні твори, які відповідають найвищим художнім вимогам, поєднуючи глибину, змістовність з досконалістю форми, а також витримали перевірку часом та увійшли до скарбниці світового музичного мистецтва.
Якщо судити так, як судите Ви, то Queen чи Dire Straits теж вибуває з цього списку) А в ньому перебуває Бах, Моцарт, Бетховен та інші такі друзі=)
А Нірвана, імхо, - класика свого жанру. І включити в список Квін, але виключити Нірвану - це для мене якось дико=) Хоча це особисто справа кожного)

Повідомлення відредагував Zвiрятко: 04.03.2008 – 19:32

• 0

#90 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 04.03.2008 – 21:36

любила колись їх...слухала цілими днями,але то вже пройшло,неможу сидіти весь час на одній і тій самій музиці)))
  • 0

#91 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 05.03.2008 – 16:48

Оффтоп видалив я.
  • 0

#92 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 19.06.2008 – 07:07

Nirvana від недавна один з моїх улюблених гуртів. Музика дещо деструктивна, тому стримую себе аби не слухати щоденно.
Не схильний думати, що це було вбивство. Кобейн попав не на ту планету або на ту, але трохи не вгадав з часом. Про те встиг зробити багато за що йому подяка.
До речі читав книжку американських авторів про надзвичайну шкоду риталіну* який досить успішно виписується лікарями для дітей з діагнозом "нестача уваги та гіперактивність" (Курт його теж ковтав з малечку), про зв`язок між вживанням риталіну і майбутньою схильністю до наркотиків... Сумна історія :(

*Риталин - общее название метилфенидата. Управление по санитарному надзору за качеством пищевых продуктов и медикаментов США относит это вещество к списку 2 перечня наркотических средств, к которому относится кокаин, морфин и амфетамины. Подростки злоупотребляют им из-за его стимулирующего действия.

По медицинскому описанию риталин является стимулятором центральной нервной системы. Однако, даже производитель во вкладыше указывает: "Механизм действия на человека полностью не изучен…"

В 2000 году Агентство по борьбе с наркотиками обнародовало результаты исследования, в котором людям давали кокаин и риталин. Люди, на которых проводили испытания, не смогли определить разницу!

Хотя закон запрещает неограниченную продажу этих мощных стимуляторов, имеет факт остается фактом: они широко доступны практически везде. "Детский кокаин" раздается направо и налево, словно леденцы. В некоторых школах около 20% учащихся регулярно принимают Риталин.
Краткосрочные последствия приема Риталина:

* Потеря аппетита
* Ускорение сердцебиения, повышение давления и температуры
* Расширение зрачков
* Бессонница
* Переменчивое, агрессивное поведение
* Галлюцинации
* Раздражительность, паника, психоз
* Значительные дозы могут привести к конвульсиям, припадкам, смерти

Отдалённые последствия приема Риталина:

* Необратимые повреждения кровеносных сосудов сердца и мозга, что приводит к сердечным приступам, инсульту и смерти
* Разрушение печени, почек и легких
* Разрушение тканей носа при вдыхании через нос
* Потеря веса
* Разрушение мозга, возможна эпилепсия

Це один з негативних відгуків про даний препарат, в той же час фармакологічні компанії заробляють мілйони на продажах, тому можна побачити і багато позитивних відгуків :huh: ... Слава Богу у нас в країні препарат під забороною.

Вибачайте, що трохи не про музику, але гроблять людей, ламають... Ти не повинен бути лівшою, ти повинен бути спортсменом, якщо виділяєшся з маси, то жри риталін і залишайся сірим, рівняйся з масами. Суспільству не потрібні індивідуальності, суспільству треба бидло яке платить податки і не порушує спокою...
  • 0

#93 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 03.07.2008 – 15:12

Де здерти " О сине"(ебаут е сан) ????
тільки не порізаний фільм, а одним файлом.
де де де???
  • 0

#94 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 06.09.2008 – 13:02

Класна група!!! :prapor3: Люблю пісні, люблю Курта....Найулюбленіша пісня "The Man Who Sold the World"
  • 0

#95 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 06.09.2008 – 17:22

Обожнюю)) Моя улюблена пісня "Molly's lips" - у мене від неї дуже настрій піднімається)
  • 0

#96 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.10.2008 – 13:09

групка можна сказати "феномен свого часу" - слухаю, захоплюся нею, потім забуваю, потім знову повертаюся...
ковбасить найбільше під Smells Like Teen Spirit, Rape me
  • 0

#97 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 21:35

Перегляд дописуДарця_Борхес (6.09.2008 14:02) писав:

Класна група!!! :) Люблю пісні, люблю Курта....Найулюбленіша пісня "The Man Who Sold the World"
Ну, "The Man Who Sold the World" це пісня Девіда Боуі, але виконав Курт дійсно класно...
  • 0

#98 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 26.10.2008 – 09:12

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (6.09.2008 18:22) писав:

Обожнюю)) Моя улюблена пісня "Molly's lips" - у мене від неї дуже настрій піднімається)
Еееееее, "Molly's lips" теж не Нірванівська пісня. Вони переспівали їх улюблений британський гурт The Vaselines. При чому Курт вважав, що переспівали вони жахливо і видавати її не хотів, але світ почув її через зобов`язання перед звукозаписуючою компанією.
  • 0

#99 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.03.2009 – 11:40

люблю всю Нірвану,люблю всіх їхніх учасників,всі фотки і все все все!!!Я фанат-дибіл я знаю...Неможу уявити свій світ без їхньої музики,пісня Лізіум дуже заспокоює :happytwo:

Повідомлення відредагував Міра Вогню: 03.03.2009 – 11:40

• 0

#100 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 19:02

ААААааааа ось і подарунок для всіх прихильників!

Новий альбом 2009 Ultra Rare Trax . Ну, новий трохи грубо сказно :unsure: ... Але декілька раритетів я вже знайшов, що ще не слухав :angry2: ...

Закачати можна тут (мабуть що можна, бо я з місцевої мережі закачав) http://myzlo.com/pun...-trax-2009.html

Ось вам обгортка

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  26eb3dedab04.jpg   20.94К   0 Кількість завантажень:

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Yandex