Перейти до вмісту

Нірвана

Повідомлень в темі: 101

#101 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.05.2009 – 19:33

Я була в шоці, коли їх тексти прочитала, у Курта дикція та ще, мені зовсім не те чулося) Обожнюю їх кліп Heart-shaped box
  • 0

#102 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.06.2009 – 10:23

Перегляд дописуRomun (17.05.2009 20:02) писав:

ААААааааа ось і подарунок для всіх прихильників!

Новий альбом 2009 Ultra Rare Trax . Ну, новий трохи грубо сказно <_< ... Але декілька раритетів я вже знайшов, що ще не слухав :) ...

Закачати можна тут (мабуть що можна, бо я з місцевої мережі закачав) http://myzlo.com/pun...-trax-2009.html

Ось вам обгортка
То де відгуки? Ех, стільки нірваноманів по Теревенях бігали, а тут незаурядна подія...
Там справа яка була, після смерті Курта 97% всіх прав на пісні перейшли до Кортні, інша частина прав до двох живих учасників гурту.
Невиданого, недопрацьованого матеріалу залишилось після смерті добряче, щось біля 35 пісень. Новоселіч з Гролом спочатку думали одразу все видати, але не могли підійти до роботи вражені тим, що більше не доведеться працювати з Куртом... Але за років 4 відійшли і вирішили видати збірку, але Кортні подала на них до суду, бо в неї права на пісні, судилися довго і щось таки видали, але скажімо you_know_youre_right світ почув аж в 2002 році (ставши хітом)... А в 2006 році за 50 мільйонів Кортні вирішила продати 25% прав на пісні... Ото таке.
Нажаль неможу знайти інформацію про історію виходу саме цієї збірки, якщо хтось щось знає викладуєм :) ...
О, а поки шукав інформацію натрапив на ще оддну цікавинку 2004 With The Lights Out , яка включає 3 СД і одне ДВД
http://ru.wikipedia...._The_Lights_Out
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua