Перейти до вмісту

ОЕ

Повідомлень в темі: 189

#41 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів-)

Відправлено 20.04.2007 – 19:43

Перегляд дописуbarashka (4.01.2007 20:01) писав:

Ой не знаю... Бісить мене шось той кудлатий та небритий дядько-Вакарчук! А пісні в них усі схожі. Та в цієї мені зміст подобається!
чого це кудлатий і небритий?Досить симпатично B) та і за дядька я не згодна :8: хОРОШИЙ ВІН!
  • 0

#42 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 25.04.2007 – 09:31

Файна група!Моя улюблена з найдавніших часів і по тепер :lol:
А Вакарчука не ображайте-він зі своєю командою зробив великий внесокв українську музику. Це легенда! Така файнюня,симпатична, хороша, з добрим поглядом і таким же серцем...Ех!
Чекаю не дочекаюсь нового альбому і швиденько-швиденько на стадіон "Україна"
  • 0

#43 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 26.04.2007 – 16:16

Млін, не качає чомусь..Зкачує файл на 11 кілобайт - і всьо:(
  • 0

#44 SpideR

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 599 повідомлень
  • Місто:www.pridestudio.net

Відправлено 26.04.2007 – 16:18

Перегляд дописуStuff (26.04.2007 17:16) писав:

Млін, не качає чомусь..Зкачує файл на 11 кілобайт - і всьо:(

Буде качати... Читай http://electromusic....rg/info/2976685
  • 0

#45 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 26.04.2007 – 16:22

Стаффе,то ви тож полюбляєте чужий трафік? :(
Спробуйте звідси-http://infostore.org/info/3113318
  • 0

#46 SpideR

Генеральний писар

• Користувачі
  • 599 повідомлень
  • Місто:www.pridestudio.net

Відправлено 26.04.2007 – 16:57

Зображення
Океан Ельзи - 2007 Мiра
Genre: Rock
Quality: 320kbit, 44100Hz Joint Stereo

Tracklist:

1. Мiра
2. День у День
3. Хочу Напитись Тобою
4. Пташка
5. Зеленi Очi
6. Коли Тобi Важко
7. Як Довго
8. Не Можу Без Тебе
9. Лелеки
10. Ночi i Днi
11. Все буде добре
12. Моя Мала

http://electromusic.infostore.org/info/3115880
  • 0

#47 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 26.04.2007 – 17:16

а чому ця адреса не відкриваться?Може, ви можете щось зробити?
http://electromusic....rg/info/3115880

Так приємно, що вже в перші години продажу альбом став платиновим, що люди хочуть їх слухати
.До речі, не забули, що я теж хочу?Я на вас надіюсь!.О, і ця синя ковтинка в нього така мила! :(
  • 0

#48 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 26.04.2007 – 23:28

на інфосторі говорять, що дуже паршивий ріп... раджу звідти не качати. поки є качайте тут: ftp://ftp.univ.kiev.ua/pub/incoming/Pavle...#819;%F0%E0.rar
(подяка NemO з 0day.kiev.ua)

Повідомлення відредагував Evol: 26.04.2007 – 23:29

• 0

#49 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 27.04.2007 – 08:19

Перегляд дописуlyanochka (26.04.2007 18:16) писав:

Так приємно, що вже в перші години продажу альбом став платиновим, що люди хочуть їх слухати

Ну не знаю, чи дійсно став платиновим альбом, але мені він не сподобався..можу відзначити лише 2-3 пісні..немає драйву..
Океан Ельзи вже не той, що був колись, до розпаду..
  • 0

#50 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 27.04.2007 – 16:51

ще одне посилання щоб зкачати альбом, але там потрібна реєстрація (хоча там багаько чого цікавого)
  • 0

#51 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 30.04.2007 – 07:46

Міра і Все буде добре - нічого так, решту пісень не чула
  • 0

#52 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 30.04.2007 – 14:12

Новий альбом "Океану Ельзи" Міра. Бітрейд 320 kbps.
Раджу придбати, качати тільки для ознайомлення. )
  • 0

#53 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 30.04.2007 – 19:09

Перегляд дописуЮна_Лель (25.04.2007 10:31) писав:

Файна група!Моя улюблена з найдавніших часів і по тепер :)
А Вакарчука не ображайте-він зі своєю командою зробив великий внесокв українську музику. Це легенда! Така файнюня,симпатична, хороша, з добрим поглядом і таким же серцем...Ех!
Чекаю не дочекаюсь нового альбому і швиденько-швиденько на стадіон "Україна"

Файна група? Люди огляньтесь!!!! Вакарчук зробив великий внесок в українську мозику??? Може хтось підкаже, шо ж то був за внесок? Яка легенда??? :tryzub:

Перегляд дописуStuff (27.04.2007 09:19) писав:

Океан Ельзи вже не той, що був колись, до розпаду..
Раніше він був набагато краще.....а зараз це зовсім не легенда......хоча може хтось вважає, що якщо довго гурт протримався на сцені, то це вже легенда.....??? :D
  • 0

#54 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 20:21

Океан Ельзи - легенда!З них почався український ,як би то мовити, шоубізнес, чи що.Саме з них. Я рахую, що вже ознакою легенди є те, що зараз майже всі групи, існуючи на нашій сцені, мають той самий рівень, що мав Океан років 5-6 тому.. :cry:

Я ,нарешті, зкачала весь альбом :tryzub: , мені дуже подобається! Маю признатись, що перші хвилини прослуховування, трохи була розчарована, але коли вже почала слухати пісні, вслуховуватись у слова і їхній настрій, охопила така насолода!! :D не дуже подобається пісня "Зелені очі", але всі інші - то просто :cry: .....шкода, що вони збираються після цього альбому і туру відійти від роботи для нас :) але нічо, цієї музики мені вистачить ще на довго :yes:
  • 0

#55 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 30.04.2007 – 20:37

Перегляд дописуАнюта (30.04.2007 20:09) писав:

Файна група? Люди огляньтесь!!!! Вакарчук зробив великий внесок в українську мозику??? Може хтось підкаже, шо ж то був за внесок? Яка легенда??? :tryzub:
Раніше він був набагато краще.....а зараз це зовсім не легенда......хоча може хтось вважає, що якщо довго гурт протримався на сцені, то це вже легенда.....??? :D
Так. Бо про них чують і в Росії,і в Білорусії і далеко за межами України.В мене знайома з Грузії казала що серед її друзів є багато тих що ЛЮБЛЯТЬ(не то шо знають)їх!Тим більше вони співають виключно українською мовою(ну хіба Long time ago)-то вже велика справа!
Легендою я їх вважаю тому, що зуміли притриматись стільки часу.Так,дійсно вони розійшлись,але ж Вакарчук зумів залишити групу.Ніхто не знає,чи то вони посварились,чи їх Славко вигнав(за деякими плітками),чи все було гуд,але ж група,сама група існує до сьогодні!Так,згідна,зараз вони менш драйвові,ніж були,але ж хіба від того стало гірше?!Хтось можливо чув їхні записи,коли вони ще не були такі популярні(Будинок зі скла).Там взагалі настільки є хардові партії,що навіть не порівняти з Моделлю чи ше чимось!
  • 0

#56 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 20:46

Прослухав альбом - більшість із пісень - це або просто награна на гітарі фраза про окуляри чи ще щось, або політичний підтекст.

Не має почуттів, немає краси попередніх альбомів. Попса натягнута вже на застарілі акорди.
  • 0

#57 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.05.2007 – 14:18

Всі пісні Супер...кожна по своєму, для тих хто розуміє філософію цієї групи раджу купити собі справжній альбом і не жалкувати грошей!!!Повірте - він того коштує...
Коли його купила, в перший же день написала маленьку рецензію...хто ще сумнівається...думайте, а це вам!!!
В альбомі 12 пісень: перше враження:
1)Міра.....................
"І я в останнє кажу не йди…"(така рокова пісня, дуже сильна!, і як завжди про все)
2)День у день...................
"хіба не знаєш ти, як не живу без тебе я? Хіба не знаєш ти, для кого музика моя?"
3)Хочу напитись тобою.........................
Перше враження….знаєте є пісня: "Фелічита" , ото мелодія з того репертуару, "…Сильно шалено, ти стала для мене хлібом-водою"…"долю не зміниш, хіба вона зміне тебе"
4)Пташка.............................(Петька музику допомагав писати!!!)
"Лети, моя пташко, у своє небо, як не можеш ти без нього, та й лети…може так треба, та все далі й далі я і ти"(ех, як це для мене актуально:'()
5)Зелені очі.............................
Таке собі Танго…"Твої зелені очі так бавляться зі мною…" і знов…"Чому я зупинитися не зміг"
6)Коли тобі важко..............................
Тут Славко навіть свої слова вставив перед вокалом…прикольно…чогось вона мені нагадує, музикою "Без бою", а словами чогось Кузькову "Кольорово…"(коли, значить…), "Хіба хто казав тобі що буде легко? та хіба ти можеш жити без мети"
7)Як довго........................."Нам потрібно більше ніж слова"
8)Не можу без тебе..................
"Більше не можу без тебе…так неподібно для всіх, носила світле намисто, і вчила бачити місто…давай відпустимо все, що нас зупиняє"
9)Лелеки:.........................
Дайте нам спокій від ваших щоденних атак, Тому хто чує давно вже все ясно і так!(Без коментарів)…ні один коментар…класна пісенька, дуже драйвова і концертна, можна повідриватися)
10)Ночі і дні…………
Дуже філософсько насичена: "хто би навчив, як зберегти, те що ми маєм…куди нас заведе, цей довгий шлях?
11)Все буде добре……….(цю ми вже чули!)
12)Моя мала……
Мені чомусь постійно вона нагадує мене…."де ота земля яку шукаєш ти? А на наступний день ти знов встаєш, і забуваючи про все, кудись ідеш…"не плач, моя мала, доля таки зовсім не зла…не плач і не журись, далі дивись і полетиш"…
  • 0

#58 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 02.05.2007 – 15:00

Альбом дуже сподобався! Як фанат О.Е. можу сміло сказати, що О.Е. знову ввійшов в старий стиль виконання!
  • 0

#59 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 02.05.2007 – 15:19

а я люблю ое ) і вакарчука особисто ) таких харизматичних персонажів я взагалі мало знаю ) а ось останній альбом меня якось...ем....не дуже .. але, коли вони будуть у Одессі з турне, я обов*язково сходжу на їх концерт )))
  • 0

#60 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 21:35

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (2.05.2007 15:18) писав:

Всі пісні Супер...кожна по своєму, для тих хто розуміє філософію цієї групи раджу купити собі справжній альбом і не жалкувати грошей!!!Повірте - він того коштує...
Коли його купила, в перший же день написала маленьку рецензію...хто ще сумнівається...думайте, а це вам!!!
В альбомі 12 пісень: перше враження:
1)Міра.....................
"І я в останнє кажу не йди…"(така рокова пісня, дуже сильна!, і як завжди про все)
2)День у день...................
"хіба не знаєш ти, як не живу без тебе я? Хіба не знаєш ти, для кого музика моя?"
3)Хочу напитись тобою.........................
Перше враження….знаєте є пісня: "Фелічита" , ото мелодія з того репертуару, "…Сильно шалено, ти стала для мене хлібом-водою"…"долю не зміниш, хіба вона зміне тебе"
4)Пташка.............................(Петька музику допомагав писати!!!)
"Лети, моя пташко, у своє небо, як не можеш ти без нього, та й лети…може так треба, та все далі й далі я і ти"(ех, як це для мене актуально:'()
5)Зелені очі.............................
Таке собі Танго…"Твої зелені очі так бавляться зі мною…" і знов…"Чому я зупинитися не зміг"
6)Коли тобі важко..............................
Тут Славко навіть свої слова вставив перед вокалом…прикольно…чогось вона мені нагадує, музикою "Без бою", а словами чогось Кузькову "Кольорово…"(коли, значить…), "Хіба хто казав тобі що буде легко? та хіба ти можеш жити без мети"
7)Як довго........................."Нам потрібно більше ніж слова"
8)Не можу без тебе..................
"Більше не можу без тебе…так неподібно для всіх, носила світле намисто, і вчила бачити місто…давай відпустимо все, що нас зупиняє"
9)Лелеки:.........................
Дайте нам спокій від ваших щоденних атак, Тому хто чує давно вже все ясно і так!(Без коментарів)…ні один коментар…класна пісенька, дуже драйвова і концертна, можна повідриватися)
10)Ночі і дні…………
Дуже філософсько насичена: "хто би навчив, як зберегти, те що ми маєм…куди нас заведе, цей довгий шлях?
11)Все буде добре……….(цю ми вже чули!)
12)Моя мала……
Мені чомусь постійно вона нагадує мене…."де ота земля яку шукаєш ти? А на наступний день ти знов встаєш, і забуваючи про все, кудись ідеш…"не плач, моя мала, доля таки зовсім не зла…не плач і не журись, далі дивись і полетиш"…
віриш, не дуже вслуховуюсь в слова, більшу увагу приділяю мелодій, голосу, картавій "Р" і подиху.Але, коли прочитала твою "рецензію", просто прийшла в здивування через те, що не помічала ТАКИХ слів раніше!Дякую :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних