Перейти до вмісту

ОЕ

Повідомлень в темі: 189

#141 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 03.07.2007 – 18:25

Перегляд дописумалеча (3.07.2007 08:45) писав:

Класна група, але в турі оминула наше місто... обідно ... майже всю країну обїздили, а до нас рбіцяли пізніше наглянути.
Останнім часом часто Славка по ТВ бачу і по радіо..то про "Книга творить людину" розповідає, то про свою причетність до політики...бідна людина...крім нього в Україні нема кому чи що...що ж це з нами? Нема нормального люду в тому болоті наших депутатів...
  • 0

#142 universalium

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 05.07.2007 – 02:21

у своїх вподобаннях не можу змінити тільки ОЕ і своему улюбленому Хайку, а також їх поєднанню. :) Вакарчук кращий :kozak:
  • 0

#143 vov41k

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 304 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сміла

Відправлено 14.07.2007 – 23:34

Музика Океану Ельзи - це хороший витвір мистецтва, який подобається багатьом українцям і мені теж...
Хлопці знають, що вони творять :)
  • 0

#144 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 15.07.2007 – 12:50

Перегляд дописуuniversalium (5.07.2007 03:21) писав:

у своїх вподобаннях не можу змінити тільки ОЕ і своему улюбленому Хайку, а також їх поєднанню. :) Вакарчук кращий :gryzin:
Океан Ельзи - найкращі. Все інше потім :) .

ОЕ одна з найкращих груп в Україні (та і в світі також). Їхні пісні справді витвір мистецтва.
  • 0

#145 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 15:43

Цитата

ОЕ одна з найкращих груп в Україні (та і в світі також). Їхні пісні справді витвір мистецтва.
Всьо, я полізла під стіл!Яке там мистецтво? Не смішіть мене так будь ласка. А то всю меланхолію проженете.
Пояснюю :ОЕ- ЛАЙНО. Прийміть це як факт і не сперечайтесь.
  • 0

#146 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 15:49

Перегляд дописуLeia (15.07.2007 16:43) писав:

Всьо, я полізла під стіл!Яке там мистецтво? Не смішіть мене так будь ласка. А то всю меланхолію проженете.
чим докажеш?група як група..специфічні пісеньки, просто не всім їх зрозуміти...
  • 0

#147 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.07.2007 – 17:17

Перегляд дописуLeia (15.07.2007 15:43) писав:

троха є . чим далі тим гірше перші альбоми були просто супер
  • 0

#148 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 15.07.2007 – 17:24

Подобаються кілька їхніх пісень (наприклад, "Кішка") а так взагалі не дуже. Але був на їхньому концерті в якості охоронця :) .
  • 0

#149 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 18:32

Не можеш зрозуміти і вже кажеш "лайно"?

P.S. А от справжне лайно - то готичні та ЕМОвські гурти :gryzin: :)
  • 0

#150 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.07.2007 – 18:42

Перегляд дописуLeia (15.07.2007 15:43) писав:

При всій моїй повазі, не тре так висловдюватись. Про смаки не сперечаються.

Перегляд дописуValandil (15.07.2007 18:32) писав:

Не можеш зрозуміти і вже кажеш "лайно"?

P.S. А от справжне лайно - то готичні та ЕМОвські гурти :gryzin: :)
Див. теж вище :) Мені подобається ОЕ і я не слухаю готику і емо-групи, але я ж не кажу, що то лайно. Кожному своє. А ОЕ- то гарна група. І пісні в них, особливо під настрій, класні. От останній кліп на Зелені очі....Ото да :) Не очікувала такого від них. Може Славка ще до зйомок гарнюньо побили по голові тенісними м"ячиками? Бо кліп взагалі жахливий, зовсім на ОЕ не схоже....
  • 0

#151 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 19:17

Перегляд дописуrainy (15.07.2007 19:42) писав:

Див. теж вище :gryzin: Мені подобається ОЕ і я не слухаю готику і емо-групи, але я ж не кажу, що то лайно. Кожному своє.
Я, звичайно, прошу вибачення, але просто треба було дати якусь відповідь на таке гостре висловлювання :)
  • 0

#152 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 21:02

Мистецтво, шановні- це Вагнер і Моцарт. Мистецтво- це музика, яку роблять люди з високими професійними якостями, хорошими голосами, цілою купою таланту і ідей. Для того щоб твоя музика стала мистецтвом треба докласти стільки роботи шо Вакарчук би просто здурів від втоми і вкласти в нього треба душу, а не жадність. В ОЕ нічого з того нема. Хіба шо музикантів Сравік собі набрав не таких ламаків як він. А ви ведетесь...
  • 0

#153 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.07.2007 – 21:38

Ну, припустимо, це не я казала, що ОЕ це мистецтво. Це музика, це слова, це життя людей. Нехай навіть не стільки самих музикантів ОЕ ,скільки просто людей які люблять їхню музику. І це неправильно оцінювати. Для когось-це просто "ламаки" і пісні без ідей ,а для когось- це щось дуже близьке і рідне. Я не кажу, що в Вакарчука чудовий голос, і не скажу, що пісні в нього з просто феноменальними віршами, але мені подобається! Мені подобається його голос ( чому, то вже інша річ ,але він мені дуже важливий), мені близькі до сліз деякі пісні, бо хай він зі "своєю жадністю" не вклав в них нічого ,як ви кажете, але я в них знайшла багато. Мистецтво-це те, в чому ти можеш знайти себе, коли то про тебе, для тебе і те, що тобі треба. І байдуже, Моцарт це чи Токіо Хотел!

Ніхто нікого не примушує слухати ОЕ чи фанатіти від нього. Це вибір кожного. В такому випадку краще як про мертвих- або добре або нічого :) Бо толку з образ і критики не буде. І тобі,Leia хіба від того легше? Ми твою думку зрозуміли і залишились при своїй)))
  • 0

#154 gregor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2007 – 18:41

Альбоми ОЕ до розпаду були класними, а зараз щось не дуже. Та й групи вже як такої нема, один Вакарчук
  • 0

#155 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 03.08.2007 – 21:02

Завжди коли слухаю "Ніколи" виникають світлі думки. Однозначно настроює на позитив
  • 0

#156 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 03.08.2007 – 21:04

не буде певно вже океанів. А Вакарчук стане пузатим продюсером тай всьо
:)
  • 0

#157 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2007 – 19:16

Хм, з якого це щастя я повинна приймати як факт ваші слова? Вони зажвди відповідають істині? Чи ви належите до людей, які творять те саме "справжнє мистецтво"?... до якого Вакарчуку ще далеко, так?

Перегляд дописуrainy (15.07.2007 19:42) писав:

Див. теж вище :) Мені подобається ОЕ і я не слухаю готику і емо-групи, але я ж не кажу, що то лайно. Кожному своє. А ОЕ- то гарна група
абсолютна згодна. не треба так грубо висловлюватися про вподобання інших.

Перегляд дописуLeia (15.07.2007 22:02) писав:

Для того щоб твоя музика стала мистецтвом треба докласти стільки роботи шо Вакарчук би просто здурів від втоми і вкласти в нього треба душу, а не жадність. В ОЕ нічого з того нема. Хіба шо музикантів Сравік собі набрав не таких ламаків як він. А ви ведетесь...
Мистецтво - це те, що може зачепити душу. Те, що об"єднує людей. Я не фанат ОЕ, в мене наівть немає їх останнього альбому, але я вдячна їм за їхню музику. І те, що робилося на їх концертах у Києві - це чудове єднання людей, коли серце кожного б"ється в одному ритмі! Невже ви можете це називати лайном? невже лайно та незабутня атмосфера, коли тисячі голсоів співали пісню "Не питай" як один, пісню, на мою думку, з чудовими словами. Нехай ця група не відповідає вашим смакам, шановна Leia, нехай вас бісить один вигляд Вакарчука. Але якщо не намагатися ПОВАЖАТИ думки інших - у цьому житті буде нелегко.

rainy, я взагалі могла б не писати цей пост, ти все правильно написала! МОЛОДЧИНКА!!!
  • 0

#158 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 07.08.2007 – 19:10

Що б я й коли не слухала,та завжди повертаюся до ОкеануB)так,вони найкращі! ;) Прикріплений файл  OE28.05.07._049S.jpg   55.78К   16 Кількість завантажень: Прикріплений файл  OE28.05.07._076S.jpg   45.39К   15 Кількість завантажень: Цьогорічні фото з концерту в Полтаві та після нього,зроблені моїм другом:cry:)
  • 0

#159 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 01.09.2007 – 21:06

Жду ОЕ через тиждень в своєму місті і тихенько радію :angry1:
О, це буде справжній відпочинок для моїх, насичених металом, вух! =)))
  • 0

#160 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.09.2007 – 22:08

Перегляд дописуРоланд (1.09.2007 22:06) писав:

Жду ОЕ через тиждень в своєму місті і тихенько радію

Ага скоро будуть в Житомирі :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних