Перейти до вмісту

ОЕ

Повідомлень в темі: 189

#121 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 05.06.2007 – 15:39

Перегляд допису4esterfielter (5.06.2007 14:19) писав:

Вчора був на їх адмістративній штаб-квартирі :wacko: Славіка, канєш, не застав, але там така прикольна адміністраторка :wacko:

А щодо останнього альбому - то він мені геть не подобається... "Без" мелодії, купа самоповторів... і взагалі - ніяких почуттів не викликає... О, куди дівся старий ОЕ: "Вісім", "Ластівка", "Ти собі сама", "Кавачай"? Де? Де мої спогади і мрії, втілені в чужій музиці???
Мені здається що кожен сприймає по своєму, і тут проблема в тому,що ти на данному етапі відчуваєш і що тобі близьке...Мені новий альбом дуже подобається - він з мене трохи зняв експресії і дав ще трохи каші для мозгів, як завжди...навіть Славко каже,що кожен альбом - нове відчуття...Куда дівся старий? Він є, він у тих піснях,які ми полюбили колись!!!Всі ми змінюємося, як зовні, так і внутрішньо, всі ми, або ідем вперед, або залишаємось на місці! Мені цікаво завжди! Мій знайомий мені колись сказав: "Люди люблять Шевченка всього, не залежно від того,що він писав в певний період". Вам не цікаво чути саме ті відчуття,які були саме зараз? Уявіть собі пісню, яка б була десь із 40 хвилин....чи витримали б ви таку нагрузку?Постійно чути одне й теж? Для того вони і різні, але із отим стрижнем розуму,який мене колись покликав до вдосконалення.
Слухайте старі альбоми...вони ж нікуди не зникли, як вам вони довподоби!!!Або пробуйте творити свої "Вісім", "Ластівку" та інші...
  • 0

#122 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 05.06.2007 – 17:13

Перегляд допису4esterfielter (5.06.2007 15:19) писав:

Вчора був на їх адмістративній штаб-квартирі :wacko: Славіка, канєш, не застав, але там така прикольна адміністраторка :wacko:

Адміністративна штаб-квартира - тобто??? і як ти туди попав?і до речі, чому нас не покликав??а взагалі тобі повезло, принаймні я би хотіла опинитись на твому місті :cool2: може, тобі це і непотрібно, але все-таки як?
  • 0

#123 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 08.06.2007 – 15:52

Перегляд дописуlyanochka (5.06.2007 18:13) писав:

Адміністративна штаб-квартира - тобто??? і як ти туди попав?і до речі, чому нас не покликав??а взагалі тобі повезло, принаймні я би хотіла опинитись на твому місті :yes: може, тобі це і непотрібно, але все-таки як?
Ну знаєтє лі.... для Вакарчука важливу маляву приніс... адресу розголошувати не буду... туди ж просто так не пускають...
  • 0

#124 BECH

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Там, де нас нема...

Відправлено 08.06.2007 – 23:27

Дуже подобається О.Е. На жоден концерт, на жаль, не потрапив :yes: . До речі, де можна знайти відомості про "старий" О.Е. ? І їхні старі альбоми, які були видані ще до розпаду.
  • 0

#125 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 09.06.2007 – 10:32

Перегляд дописуBECH (8.06.2007 23:27) писав:

Дуже подобається О.Е. На жоден концерт, на жаль, не потрапив :yes: . До речі, де можна знайти відомості про "старий" О.Е. ? І їхні старі альбоми, які були видані ще до розпаду.
Цікаве питання, а що вже не продаються старі альбоми? не думаю що вони тоді розпались...хоча, так та сім"я яка виховала в мені мене сучасну і стала для мене невід"ємною частиною мого життя пішла у згадки...Невже в магазинах вже нема попередніх альбомів?Погоно шукаєте пане!Там,де нас нема я купила вже десь перед виходом Суперсиметрії, бо мій ОЕ почався свого часу з 911, не тому що музика стала тоді іншою, я просто до того часу взагалі не чула нічого українського, проте це вже інша історія!Думаю що і надалі альбоми перевидавались...от із Будинком зі скла складніше, проте не фанам він наврядчи сподобається, там пісні рівня Там, де нас нема, як на мене...але мені і він подоба! Бо то був ОЕ...прям як Славко вже кажу...Шукайте, вони повинні бути в музкіосках!
А які відомості про старий Океан тобі цікаві?
  • 0

#126 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 09.06.2007 – 10:36

Перегляд дописуBECH (9.06.2007 00:27) писав:

мені купили диск, де є всі альбоми(правда на той час то закінчувалось лише на "Глорії")..а так всі є...колекція російського виробництва.
  • 0

#127 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 09.06.2007 – 11:13

Перегляд дописуlyanochka (9.06.2007 10:36) писав:

...колекція російського виробництва.
до чого вже дійшло?!!
Самі не можуть випустити путню збірку!
Звичайно, краще росіянам дати шанс заробити... :yes:

Концерт у Львові був досить непоганим, незважаючи на відносно малу кількість людей (а шо нє?). Дуже вдало вони "розбавили" нові пісні старими-і нарід був задоволений і час "потягнули" ("Міра" ж триває близько 35 хв.)
  • 0

#128 брудна як ангел

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 09.06.2007 – 19:28

а мені останнім часом не подобається їхня музика. в тому році я була на їхньому концерті і мені ДУЖЕ сподобалося, а 22 червня у нас в місті ткакож буде їхній концерт і я не маю бажання туди іти: музика не та!
  • 0

#129 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 09.06.2007 – 22:22

http://www.oetour.com/index.php?obj=web_pa...gID=20&v=61

тільки зараз побачила...кліпи, кліпи, кліпи...
  • 0

#130 BECH

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 00:22

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (9.06.2007 11:32) писав:

от із Будинком зі скла складніше
От і я про те ж саме. В мене є всі альбоми, починаючи від "Там, де нас нема". А от раніше...

Шукайте, вони повинні бути в музкіосках!
До найближчого нормального музкіоску мені дуже далеко. Якщо можна, лінк кинь :yes:

А які відомості про старий Океан тобі цікаві?
Ну-у-у... Від утворення групи, і до випуску альбому "Там, де нас нема"
  • 0

#131 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 13:02

Перегляд дописуlyanochka (9.06.2007 22:22) писав:

http://www.oetour.com/index.php?obj=web_pa...gID=20&v=61

тільки зараз побачила...кліпи, кліпи, кліпи...
Цікаво..а там качати їх якось можна, бо я бачу, що лиш бачить на тому екрані!!!Напевно вони там будуь коштувати ой які гроші...та всеж?
  • 0

#132 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 10.06.2007 – 13:08

Семейка
тут есть все.......и дальше больше
  • 0

#133 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 13:09

Перегляд дописуBECH (10.06.2007 00:22) писав:

От і я про те ж саме. В мене є всі альбоми, починаючи від "Там, де нас нема". А от раніше...

До найближчого нормального музкіоску мені дуже далеко. Якщо можна, лінк кинь :yes:

Ну-у-у... Від утворення групи, і до випуску альбому "Там, де нас нема"
Щодо Будинку зі скла...мені його один знайомий аською скинув, тому де його знайти точно не знаю, але десь він повинен бути в паутині, а так ти його точно в крамницях не знайдеш...Хоча хочу тобі сказати, від в стилі..."Там, де нас нема", якщо тобі подоба настільки,що готова чути і це...то шукай....може хтось дійсно скине де це можна скачати в неті?Я сама не наю...
Від утворення групи ОЕ, чи ще з 1991-ого, коли вони були Кланом Тиші? Можливо на їх офіційному сайті трохи є...зара скину,що в мене є надрукованого..
Це з їх сайту:
1989—1990…
Денис Глінін, на сьогоднішній день добропорядний сім’янин, в той час жорстко прогулював пари, пив дешеве вино і займався музикою. Не раз був близько до вигнання з Інституту. Історія відмітила зі слів Дена: «Це навіть був не рок ен рол — це був панк.»
1992…
Два роки після цікавих подій у житті Дена, він же ж зустрічає Андрія Голяка, Павла Гудімова і Юрка Хусточку… вони вирішують лабати разом. В цю ж мить десь поруч на одній з вулиць старого Львова йшов хлопчина і насвистував мелодію… відбулося народження пісні «Відпусти»… встановлення композитора… Святослава Вакарчука.
1994…
Влітку Юрко Хусточка запросив Славіка на репетицію. Той погодився і на першій репетиції зауважив, що з піснею «A Long Time Ago» щось не так — «Приспів фігня, давайте переробимо». … так все і почалося.
У вересні почалися регулярні репетиції ОЕ.
Шановні відвідувачі нашої веб сторінки — напевно у більшості з вас виникає питання коли саме народилася назва «Океан Ельзи»? … а ви ніколи не поцікавилися чому ВАС звати саме так, як ВАС звати?
1995…
На площі перед львівським оперним театром 14 січня відбувся перший виступ групи Океан Ельзи у складі Денис Глінін, Юрко Хусточка, Павло Гудімов та Святослав Вакарчук. 3 молодих, накачаних коньячком, сповнених енергетикою пацанів — і Паша, який не пив — виступили перед 7000 натовпом при температурі 7 градусів морозу…
Виходить демонстраційна касета під дуже простою назвою Демо 94-95.
У передачі «Дека» львівського телебачення відбувся запис «Океан Ельзи Unplugged». Група його хотіла випустити, але так і не зробила це. Нічого, самвидав зробив свою справу…
Перша участь на фестивалі Червона Рута, Мелодія.
1996…
Фестивалі: Срібна підкова 95-96, Альтернатива 2, Перлини Сезону 1996, Таврійські Ігри 96, Траш 96, Гернсбах, Німеччина, Конкурс «Р.Ф.І» 96, Франція…
До хлопців зі Львова в гості приїхала німецька група Blue Eyes. Відлабали спільний концерт.
ОЕ реалізували перший сольний концерт за межами міста Лева… в Луцьку.
27 квітня океанівська четвірка зачарувала жителів міста Нансі, Франція. Декотрим творчість ОЕ настільки сподобалася, що взяли і назвали свою доцю — Ельза. Ось, що означає захоплюватися по-французьки…
Перший концерт в Києві… клуб Голівуд.
Перлини Сезону… робота в студії і протягом листопада-грудня — перший максі-сінгл «Будинок зі скла». Запис на БЗЗ (Будинок звукозапису) з Валерієм Панченком.
Перший музичний фільм про ОЕ, який показали в програмі «Решето» на каналі ТЕТ. Коментарі щодо фільму: «30 хвилин чистого адреналіну».
Виступ на рок-фестивалі разом із Deep Purple.
1997…
Клубний тур на півдні Франції та заході Німеччини.
Великий сольний концерт у Львові «Два з половиною». В зал, який міг помістити 700-800 чоловік прийшло більше 1000… на той час — мало хто цього очікував…
Весною, на кораблі в Києві, Славік написав пісню «Там, де нас нема»... обідно було — у Львові погода була гарна, а в Києві сніг і холод— Та, так і вийшло, що «там де нас нема, там не падає зима»…
Перший гастрольний тур… перше місто — Дніпропетровськ… Почалося…
Восени ОЕ виступили на Рок Екзистенції… їх публіка вже непогано знає…
Знайомство з Віталіком Клімовим, майбутнім продюсером групи.
Історія зазначила, що і перші автографі група почала роздавати саме цього року.
1998…
2-3 січня репетиція трьох пісень (Ластівка із мого міста, Позич мені сонце та Там, де нас нема), 5-ого запис бас гітари і барабанів, а у Різдвяну ніч записали вокали… початок нової історії…
Квітень — група ОЕ переїхала в Київ. Львів добре — столиця практичніше. За словами Дена група до того часу грала «Галич-поп».
Вересень місяць. Знято відеоряд на пісню «Там, де нас нема». Режисером був Семен Горов. Хоча більшість вважає, що зйомки цього щедевра зроблені в Одесі — насправді місце події — парк Слави, Київ. Кліп зазнав шаленого успіху і став першим українським музичним відеорядом, якого крутили на російському МТВ та французькому МСМ. Ріспект, бойз!
Перша професійна фото зйомка ОЕ. Постановник — Ляля Фонарьова, ідея мейкер — Віталій Клімов, фотограф Олексій Степанов. Місце події — «Отстойник станции Киев-Петровка».
Виходить альбом «Там, де нас нема».
  • 0

#134 BECH

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 16:55

Велике спасибі serafimу та НАТАЛОЧЦІ за лінк та інфу :yes:

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (10.06.2007 14:02) писав:

Цікаво..а там качати їх якось можна, бо я бачу, що лиш бачить на тому екрані!!!Напевно вони там будуь коштувати ой які гроші...та всеж?

Кліпи качати? Звичайно можна. Але не зовсім "качати". Коли кліп завантажується для перегляду, він потрапляє в кеш. Звідки його можна скопіювати куди хочеш. Тільки для перегляду потрібен плеєр, що підтримує формат *.flv. Або ж конвертер, щоб перетворити кліп в *.avi.

Повідомлення відредагував BECH: 10.06.2007 – 16:57

• 0

#135 Таточка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Москва - Россия

Відправлено 13.06.2007 – 16:33

це едине що в нас з українського знають...та ще Віа Гру знають, та Ротару звичайно :ggggg: Крута група, мені дуже подобається
  • 0

#136 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 16:47

Все, що вдалось зняти з їхнього концерту..той, що маленький і світиться - Вакарчук :ggggg:

Прикріплений файл  DSC00450.JPG   69.91К   20 Кількість завантажень:
  • 0

#137 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 20:12

Перегляд дописуlyanochka (13.06.2007 16:47) писав:

Все, що вдалось зняти з їхнього концерту..той, що маленький і світиться - Вакарчук :ggggg:

Прикріплений файл attachment
в нас було більше можливості познімати...правда те,що є на сайті я скидала ссилку, а інше на плівці...там взагалі квасно вийшло!!!Класні спогади...якби б ще піти...
  • 0

#138 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 25.06.2007 – 15:24

не перестаю дивуватись ними... часом не вистачає слів, щоб хоч для себе якось пояснити це... дуже люблю!...а мені подарували їхні автографи!!!!...правда Славкового немає... він розписувався на іншому, але, саме тоді ручка закінчилась..він чіркнув і розслабився...а коли дівчина глянула на той листочок - лише царапулі-)...я так роздивлялась той листок ;)
  • 0

#139 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 18:35

Перегляд дописуlyanochka (25.06.2007 15:24) писав:

не перестаю дивуватись ними... часом не вистачає слів, щоб хоч для себе якось пояснити це... дуже люблю!...а мені подарували їхні автографи!!!!...правда Славкового немає... він розписувався на іншому, але, саме тоді ручка закінчилась..він чіркнув і розслабився...а коли дівчина глянула на той листочок - лише царапулі-)...я так роздивлялась той листок :angry12:
А мені пощастило взяти, правда що з того? Трохи поговорила з Петєй, Дусиком і Мілошом. Денис тоді спав в гримерці, а Славка приїхав пізніше ,спішив на репетицію...тож поспілкуватись не вдалось!
Ех, в мене навіть питання до нього з"явились...
  • 0

#140 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 03.07.2007 – 08:45

Класна група, але в турі оминула наше місто... обідно ... майже всю країну обїздили, а до нас рбіцяли пізніше наглянути.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних