Перейти до вмісту

ОЕ

Повідомлень в темі: 189

#101 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.06.2007 – 16:15

30-ого травня в Кривому Розі був концерт Океанів…А трохи раніше…вони приїхали, всі крім Славка, Глінін пішов собі спати, а трійця тих, що залишились, ще я так розумію не встигли наспілкуватись з фанами і такими ж…сіли попити "Славутича", пива, що було спонсором концерту…Моя делегація ще на кануні видзвонила мене, коли я поверталась з Карпат із пропозицією взяти автографи у них, я не дуже з радістю…ну скажіть що ті автографи…от музика, можливість поспілкуватись про щось, зрозуміти і взяти на роздуми…але я погодилась, бо в делегації була людина, що мені подоба…тільки йому не кажіть:)От, я приїхала першою, тож мала честь бачити як Петручо, Дусік (як Дудко називають Окени) і Мілош зібрались під навісом Славутича…Прийшли "мої", і за їх допомогою (мені так ніяково було їх мучити…) ми пішли за автографами…Десь з дві хвилинки поговорила з ними…прикольно так, зовсім не здумавши про те,що то Океан Ельзи…та й хоч вбийте, я не можу досі прийняти їх у своє життя…для мене ОЕ залишився на рівні: Паша, Діма, Денис, Юра і Слава…нові для мене як щось…але не то…то вже не моя Невидима сім"я…За якусь години приїхав Славко…мій "друг", один з делегації побіг за машиною, ну і я ж за ним…Я навіть не пам"ятаю, що було далі…і його не пам"ятаю…"Все закінчиться колись"…він був чемний, але спішив на репетицію…Потім був концерт…Як у сауні, зібралось купа фанів і прихильників, проте не зважаючи ні на спеку, ні на які перепони…ми витримали, через кілька пісень Океани кидали нам води і Славко закликав "Не здаватись"…Було класно!!! Проте я відчула, що подорослішала…і вже не з такою скаженістю сприймала як вперше…Але вони кращі…вони супер, і кажіть що хочете – цей концерт довів це…скільки людей впадало в екстаз і співало в унісон…
Моя Невидима сім"я…я вас люблю…нарешті дійшла до тієї стадії, що можу свідомо сказати – фанатизм закінчився, залишилось бажання сприймати!!! Я хочу їх відчувати – як людей, які це роблять…ВОНИ НАЙКРАЩІ!!!
Пробачте за такий сумбур емоцій…

http://giga.dp.ua/vi...t=8012&start=15
А це вам трохи фоток з концерту в Кривбасі...було класно...Цьом всіх фанів...
  • 0

#102 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 02.06.2007 – 21:02

:D :) везе :D а я вже не можу дочекатись завтрашнього дня :P думаю, що не засну...а хто знає, вони співіають тільки альбом Міра, чи і попередні найулюбленніші хіти ???...люблю їх :D
  • 0

#103 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 02.06.2007 – 21:19

Будуть співати більше старих пісеньок ніж Міру..то 100% =)
  • 0

#104 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 02.06.2007 – 22:06

В нас остання пісня була моя улюблена - 911...спробую згадати що ще вони співали...зара прям візьму всі альбоми і прогляну...
Із першого нічого не співали :)
з другого:Той день, Сосни, Відпусти
З третього:911, Вулиця (давно не чула на концертах!)..
далі: Спеціально для Кривбасу - Дівчина (з іншого життя), Майже весна, Холодно (як актуально:D)
Глорія: Вище неба, Без бою...
ну і Міра..було б класно й інші з Глорії деякі пісні почути, але не дочекались...
  • 0

#105 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 02.06.2007 – 22:24

Я точно знаю що 21 червня О.Е. буде в Тернополі з Мірою
  • 0

#106 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 02.06.2007 – 22:36

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (2.06.2007 23:06) писав:

В нас остання пісня була моя улюблена - 911...спробую згадати що ще вони співали...зара прям візьму всі альбоми і прогляну...
Із першого нічого не співали :D
з другого:Той день, Сосни, Відпусти
З третього:911, Вулиця (давно не чула на концертах!)..
далі: Спеціально для Кривбасу - Дівчина (з іншого життя), Майже весна, Холодно (як актуально:P)
Глорія: Вище неба, Без бою...
ну і Міра..було б класно й інші з Глорії деякі пісні почути, але не дочекались...

[i]ТЕПЕР ТОЧНО НЕ ЗАСНУ
:) :D :8: :D СУПЕР!а скільки часу триває концерт???..всім дякую за інформацію))
  • 0

#107 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.06.2007 – 10:11

Перегляд дописуlyanochka (2.06.2007 23:36) писав:

ТЕПЕР ТОЧНО НЕ ЗАСНУ :) :D :D :D СУПЕР!а скільки часу триває концерт???..всім дякую за інформацію))
У нас дві години з хвостиком! А ще були "Друг", "Кішка", "Голос твій", "Не питай" і ще щось...
  • 0

#108 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 11:54

Перегляд дописуРуденька (3.06.2007 10:11) писав:

У нас дві години з хвостиком! А ще були "Друг", "Кішка", "Голос твій", "Не питай" і ще щось...
А в нас цих пісень не було...правда щодо Кішки не пам"ятаю, може й була..а концерт почався опів на 20-у, годиною раніше в них була репетиція, проспівали пару пісень, потім нас пускали...і до десь 21:45...десь так!
Побачите, передавайте привіт!Вони супер!Правда дійсно Славка більш естетично почав вести себе на сцені, а його очі, як завжди з такою дитячою радістю дивляться в зал...здається,що зараз розплачиться від щастя!Дякую йому за щирість!
Хоча знову ж ОЕ асоціюється більше з СВ, інші в іншому професіонали...до них легше добратися,щоб поговорити, не тому що вони простіше - просто в них часу перед концертом більше! Є коли посидіти пиво попити!
  • 0

#109 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 22:55

То було неймовірно! Справжня музика і щирий спів!!!!!!Луганськ їх любить більше, ніж я могла уявити!!!!!!!!!!!!не маю слів....шалена втома...і потікша туш через сльози, коли вони йшли.... 3 рази кликали на біс....Відпусти, Сосни, 911, Вище неба, Без бою....як всі співали ВІДПУСТИ :wacko: Вакарчук був здивований такою любов`ю тут до них...його не вілпускали...круто..а завтра іспит...я, напевно, навіть номер білета не буду в стані вимовити..голос втратила...і долоні болять....така щаслива :wacko:
  • 0

#110 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:36

Я весь день цілонаправленно не вмикаю їхні пісні...важко пригадуваи, де я була я вчора і де я зараз...навіть на фото боюсь дивитись :) :wacko: вчора були так близько, а зараз знову ВЕЛИКА-ВЕЛИКА ЛЕГЕНДА....ЖИВА ЛЕГЕНДА :wacko: випадково попала на рекламу Славутича, а там - "І все буде добре в кожного з нас..."..а ми це вчора співали разом :cool2: приємно згадувати вчорашній Луганськ...український хоч на маленьку часточку, але співаючий пісні Океана...а іспит я здала... :)
  • 0

#111 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:37

Які ви класні, люди...Класно б було якби й серед мого народу було побільше таких....чомусь в мене ОЕ асоціюється із любов"ю до всієї країни...Сьогодні он читала про батька Славка...який класний чоловік, не дивно що син такий гарний!!!Як би мені хотілось спілкуватись з такими розумними людьми...і як мені хочеться у Львів і в ЛНУ... :wacko:
Дякую Океану,що піднімають і надихають на все більші бажання і мрії!!!Я їх люблю!!!
  • 0

#112 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:42

Перегляд дописуРуденька (3.06.2007 11:11) писав:

до речі, а в нас співали більше двох годин...я на час не дивилась, але ті ,що були зі мною і хто розраховував по моїм розповіддям з ваших слів на дві години як максимум, кажуть саме так....ще співали пісню "той день"....я вже і забула, що така була, а тепер весь день підмуркую сама собі...надіюсь, що їм наш концерт сподобався і залишиться в пам`яті..принаймні і для них і для нас самих було здивованкою вчорашня гостинність Луганська....
  • 0

#113 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:43

Перегляд дописуlyanochka (4.06.2007 19:36) писав:

Я весь день цілонаправленно не вмикаю їхні пісні...важко пригадуваи, де я була я вчора і де я зараз...навіть на фото боюсь дивитись :) :wacko: вчора були так близько, а зараз знову ВЕЛИКА-ВЕЛИКА ЛЕГЕНДА....ЖИВА ЛЕГЕНДА :wacko: випадково попала на рекламу Славутича, а там - "І все буде добре в кожного з нас..."..а ми це вчора співали разом :cool2: приємно згадувати вчорашній Луганськ...український хоч на маленьку часточку, але співаючий пісні Океана...а іспит я здала... :)

Як я тебе розумію...хотілось би вічно бути з ними...правда я дуже сумую по Паші,Юрі і Дімі...Моїй Невидимій сім"ї...якої "вже нема" (як в пісні, вгвдайте якій) :)...я вас тут почитала і собі згадалось...я років з два назад...може й в цьому році так само б сприймала, але я прям того дня як в нас був концерт приїхала з Карпат....тому відчувала слабше...стомилась напевне...не знаю...
  • 0

#114 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:49

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (4.06.2007 20:37) писав:

Які ви класні, люди...Класно б було якби й серед мого народу було побільше таких....чомусь в мене ОЕ асоціюється із любов"ю до всієї країни...Сьогодні он читала про батька Славка...який класний чоловік, не дивно що син такий гарний!!!Як би мені хотілось спілкуватись з такими розумними людьми...і як мені хочеться у Львів і в ЛНУ... :wacko:
Дякую Океану,що піднімають і надихають на все більші бажання і мрії!!!Я їх люблю!!!
Сонечко, я б тобі з таким задоволенням поставила б іще один плюс..та не можна так часто....ти написала мої думки....щось я знову плачу...Я так пишаюсь, що поруч зі мною, маю на увазі країну і просто сам час , живуть ТАКІ ОСОБИСТОСТІ!!!!!!!!!!! Щаслива, що можу за ними спостерігати, а не слухати від батьків про них, як про тих же бітлз...вони зараз, вони з нами......це дуже підтрумеє....

А я поступаю саме в ЛНУ!!!!

Вони люблять Україну!!!!!!!!Вони люблять не політиків, а свою землю!!!!!!!концерт був в цирку, а там написано - Правая сторона, Левая стгорона.....на хвилинку гланула туди і подумала - в нього не має якоїсь зневаги, що для цих людей ця мова блище..він то поважає...коли був з мікрофоном просто казав "Дякую, Луганськ", але, коли йому дарували квіти чи просто хотіли цьомнути він мудро казав "Спасибо".....люблю...
  • 0

#115 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.06.2007 – 19:55

Перегляд дописуlyanochka (4.06.2007 20:36) писав:

Молодець :)
Я також тільки відійшла :) А сьогодні з подругою переглядали фото та відео з концерту і знов ніби поринула туди. Дуже хотіла б попасти на концерт "Океану" в маленькому клубі...
  • 0

#116 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:01

Перегляд дописуРуденька (4.06.2007 20:55) писав:

Молодець :wacko:
Я також тільки відійшла :cool2: А сьогодні з подругою переглядали фото та відео з концерту і знов ніби поринула туди. Дуже хотіла б попасти на концерт "Океану" в маленькому клубі...
дуже б...... заздрю його коханій :wacko: такий чоловік, що .....просто....
  • 0

#117 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:05

[quote name='lyanochka' date='4.06.2007 19:49' post='125700']
Сонечко, я б тобі з таким задоволенням поставила б іще один плюс..та не можна так часто....ти написала мої думки....щось я знову плачу...Я так пишаюсь, що поруч зі мною, маю на увазі країну і просто сам час , живуть ТАКІ ОСОБИСТОСТІ!!!!!!!!!!! Щаслива, що можу за ними спостерігати, а не слухати від батьків про них, як про тих же бітлз...вони зараз, вони з нами......це дуже підтрумеє....
А я поступаю саме в ЛНУ!!!!

Мені ті плюси чи мінуси байдуже..аби мати можливісь говорити із однодумцями...добре що ви такі є!!!
А ЛНУ...я просто вчусь вже 3-ій рік в Кривому Розі...та вже з рік думаю як би перевестись...мене туда тягне...бо там мої люди...заберіть мене звідси...хай краще мене розшматають, ніж я буду сама :wacko: , прям як в Гидкому каченя...

[quote name='lyanochka' post='125717' date='4.06.2007 20:01']
дуже б...... заздрю його коханій :wacko: такий чоловік, що .....просто....
[/quote]

Так...такий...але блін,знов ОЕ асоціюється із Славою...хоча, він дійсно класний....Боже бережи таких людей і хай їх побільше буде в Україні...Я зараз теж почну плакати...від щастя і того,що почала розуміти...де я була коли була на концерті...
  • 0

#118 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:18

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (4.06.2007 21:05) писав:

Так...такий...але блін,знов ОЕ асоціюється із Славою...хоча, він дійсно класний....Боже бережи таких людей і хай їх побільше буде в Україні...Я зараз теж почну плакати...від щастя і того,що почала розуміти...де я була коли була на концерті...
вчора почула ,правда трохи образливу, фразу досить мудрого мужика, він з нами був на концерті...впринципі, він правий...він сказав, що це вже не стільки Океан, скільки "Славко і компанія"....хай буде так! все рівно любити ми їх не перестанемо!,

Коли вчора дивилась на нього, подумала, що то за людина - на революції був, біля Президента....(ні намьока на політику, не подумайте)...

Перегляд дописуlyanochka (4.06.2007 21:15) писав:

вчора почула ,правда трохи образливу, фразу досить мудрого мужика, він з нами був на концерті...впринципі, він правий...він сказав, що це вже не стільки Океан, скільки "Славко і компанія"....хай буде так! все рівно любити ми їх не перестанемо!,

Коли вчора дивилась на нього, подумала, що то за людина - на революції був, біля Президента....(ні намьока на політику, не подумайте)...тому вчора намагалсь як умога більше цінувати ті хвилини...

• 0

#119 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 05.06.2007 – 11:38

Дуже подобається група "ОЕ". Якісна музика, хороше живе виконання, здорове почуття гумору учасників... На початку весни (коли вони приїзжали в Хмельницький) радо відвідала їхній концерт. І в середині цього місяця знову піду. Адже це драйв!
Саме цікаве те, що під одну і ту ж пісню можна як сумувати, так і радіти ))
  • 0

#120 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.06.2007 – 14:19

Вчора був на їх адмістративній штаб-квартирі :wacko: Славіка, канєш, не застав, але там така прикольна адміністраторка :wacko:

А щодо останнього альбому - то він мені геть не подобається... "Без" мелодії, купа самоповторів... і взагалі - ніяких почуттів не викликає... О, куди дівся старий ОЕ: "Вісім", "Ластівка", "Ти собі сама", "Кавачай"? Де? Де мої спогади і мрії, втілені в чужій музиці???

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 05.06.2007 – 14:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних