Перейти до вмісту

Роздача семизначних номерків Icq ;)

Повідомлень в темі: 218

#201 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2007 – 13:46

Перегляд дописуSvita (23.11.2007 12:04) писав:

Значить крадені. Совість не мучить взагалі? Як-не-як Божі заповіді порушуєш - смертний гріх. Комусь від того погано, хтось втрачає єдиний контакт з кимось... Та й просто - ти береш чуже насильно, проти його доброї волі. А ще такий нік собі взяв лицарський.
Цікаво, що в темі про те, хто щось колись вкрав, в основному дитячі крадіжки згадуються. А ось такого не проскакувало... Та й у темі "Чи купували ви крадене" більша маса тихо тушується "хіба, якщо не знав, що воно крадене". Після твого поста бажаючих повинно було б поменшати на порядок, якщо то не було нагле лицемірство...

Підтримую, цікаво б побачить обличчя бажаючих взяти 7знак безкоштовно, якби у цьому списку свій номерок побачили б :angry1:
  • 0

#202 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 23.11.2007 – 20:28

Перегляд дописуSvita (23.11.2007 12:04) писав:

Значить крадені. Совість не мучить взагалі? Як-не-як Божі заповіді порушуєш - смертний гріх. Комусь від того погано, хтось втрачає єдиний контакт з кимось... Та й просто - ти береш чуже насильно, проти його доброї волі. А ще такий нік собі взяв лицарський.
Цікаво, що в темі про те, хто щось колись вкрав, в основному дитячі крадіжки згадуються. А ось такого не проскакувало... Та й у темі "Чи купували ви крадене" більша маса тихо тушується "хіба, якщо не знав, що воно крадене". Після твого поста бажаючих повинно було б поменшати на порядок, якщо то не було нагле лицемірство...
Номери не крадені, а куплені. За гроші. А яким чином вони опинились у продавця - не знаю. Знаю лиш, що власників вони не мали з 2002 року, бо вони є інвізами. Детальніше можна почитати тут
Номерки крадуть - не сперечаюсь. Як захистити свій номер від троянів та інших викрадачів - читати тут
А взагалі, я не люблю людей, які безпричинно когось звинувачують, бо щось їм здалось. Ми хочемо другу на день народження подарунок зробити, і нам потрібні люди, які від нас зареєструються. І сваритись у цій темі я з вами не збираюсь. Моє шанування.
  • 0

#203 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.11.2007 – 11:59

Перегляд дописуГетьман (22.11.2007 13:42) писав:

Номерків-семи\шестизнаків є мало. А бажаючих мати є багато. Тому, у тих, хто має гарний і ставить слабкий пароль, просто вкрасти. Так і з'являються номери на роздачі.

Звідси і зробила висновок. Оскільки не було вказано, що ви лише продавець.
Якщо не ви крадете, то передайте мої слова продавцю, а він вже постачальникам вочевидь крадених номерів (ви ж і самі такої думки, ну!). Просто якщо мовчати у такій очевидній справі, то так і буде продовжуватися. Щодо неактивних номерів аськи - вище є навіть пост про те, що номер у людини вкрали і вона хоче інший. Отож беруть не лише неактивні номери. Та й як визначити? Я буває теж рідко заходжу в асю, але не хочу, щоб в мене цей номер хтось отак без дозволу забирав. Він мій роками і хочу, щоб він залишався моїм ще десятиліттями. :ggggg:

Отож, вибачаюся, особисто перед вами, Гетьмане, якщо ви того не робите. Але все ж замовчувати подібне не вважаю достойною поведінкою. На жаль, моя хата не скраю, хоч і українка. :angry1:

Окремо дякую за людське ставлення і безпосереднє спілкування, а не попередження і бан без розбирань. :)
  • 0

#204 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 14:13

Перегляд дописуSvita (24.11.2007 11:59) писав:

Звідси і зробила висновок. Оскільки не було вказано, що ви лише продавець.
Якщо не ви крадете, то передайте мої слова продавцю, а він вже постачальникам вочевидь крадених номерів (ви ж і самі такої думки, ну!). Просто якщо мовчати у такій очевидній справі, то так і буде продовжуватися. Щодо неактивних номерів аськи - вище є навіть пост про те, що номер у людини вкрали і вона хоче інший. Отож беруть не лише неактивні номери. Та й як визначити? Я буває теж рідко заходжу в асю, але не хочу, щоб в мене цей номер хтось отак без дозволу забирав. Він мій роками і хочу, щоб він залишався моїм ще десятиліттями. :ggggg:

Отож, вибачаюся, особисто перед вами, Гетьмане, якщо ви того не робите. Але все ж замовчувати подібне не вважаю достойною поведінкою. На жаль, моя хата не скраю, хоч і українка. :angry1:

Окремо дякую за людське ставлення і безпосереднє спілкування, а не попередження і бан без розбирань. :)
Отож, я вельми радий, що все закінчилось з миром. Щодо передавання - не знаю. Це буде поламаний телефон, сумніваюсь, що до справжніх викрадачів дойде. Як захистити свій номерок - я писав. Знову ж таки, номерки не обов'язково крадені. Вони обнулюються, коли користувачі довгий час ними не користувались, або ж відмовились від них... Походження визначити практично неможливо, бо номерки не прив'язані до електронної пошти.
На цій оптимістичній нотці, продовжується роздача семизначних ICQ-номерів. Можете ознайомитись з мануалом отримання на сайті, або стукати в Аську 260437229. Отримай номерок сьогодні, завтра його може уже не бути. Вибір з понад 200 номерів!
  • 0

#205 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 01:24

Питань нема більше. Покидаю тему.

Ні, таки є... Хто ж обнульовує пасивні номери, все-таки? Хто є власником (адміністратором, модератором) аськи, власне?

А взагалі я просила не мої слова передати дослівно, а просто зміст, щоб люди задумалися і ретельніше перевіряли - крадені чи ні. І ще перепитали лишній раз. Коли ця тема хоча б підніматиметься, то вже буде добре.
  • 0

#206 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.11.2007 – 01:30

Перегляд дописуГетьман (24.11.2007 14:13) писав:

Отож, я вельми радий, що все закінчилось з миром. Щодо передавання - не знаю. Це буде поламаний телефон, сумніваюсь, що до справжніх викрадачів дойде. Як захистити свій номерок - я писав. Знову ж таки, номерки не обов'язково крадені. Вони обнулюються, коли користувачі довгий час ними не користувались, або ж відмовились від них... Походження визначити практично неможливо, бо номерки не прив'язані до електронної пошти.
На цій оптимістичній нотці, продовжується роздача семизначних ICQ-номерів. Можете ознайомитись з мануалом отримання на сайті, або стукати в Аську 260437229. Отримай номерок сьогодні, завтра його може уже не бути. Вибір з понад 200 номерів!
шото я там регався і нічьо не прийшло :kozak:
  • 0

#207 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.11.2007 – 01:52

Перегляд дописуDema V (25.11.2007 01:30) писав:

шото я там регався і нічьо не прийшло :kozak:

ніііі.......ти вже зарегався? о, ні!! :kozak: :kozak:
то тре було по лінку, який тобі мав би Гетьман вислати, зарегатись, заповнити реєстраційну форму, залити своє справжнє фото (або фото реальної людини, може бути твій брат :) ), вказати справжнє або знову ж таки ім"я брата :) , потім кинути лінк Гетьману на твою сторінку, там внизу пише "Ссилка на вашу страницу....<..."
курочє....тре строго слідкувати за інстукцією! :)

Цитата

"Активні конкурси:
Зареєструйся на http://vkontakte.ru/reg1372488 і отримай семизнак (акція дійсна до 29 листопада 2007р.)
Перш за все - Номери які можна вибрати

Умови акції:
Ви реєструєтесь за посиланням - http://vkontakte.ru/reg1372488
В створеному акаунті вказуєте як мінімум дві речі - навчальний заклад в якому вчитесь/вчились і свою фотографію. При реєстрації вказуйте справжнє ім'я.
Зв'язуєтесь з нами за номерами (260437229, 487940382, 368841299, 120243732, 316638290), або відсилаєте на цей емейл лист з темою «banzai» в якому вказуєте лінк на свою домашню сторінку на vkontakte.ru, а також ваші контакти і номер який ви вибрали.
Якщо все Ок, то ми даємо вам пароль на обраний вами номер.

п.с. свій 7знак я вже давно на шару отримав і познайомився з цікавими людьми на тому сайті ;)
  • 0

#208 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 01:55

та все я правильно робив, тіко не відповідали, затра ще подивлюся що там можна зробити :kozak:
  • 0

#209 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 10:32

Нумерок отримав :kozak: дякую Гетьман іБоривітер :kozak:
  • 0

#210 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 25.11.2007 – 11:45

ого!а дайте мені я ж тоже хоцю... :kozak:
  • 0

#211 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 25.11.2007 – 20:40

Server Error
  • 0

#212 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 20:51

Перегляд дописуРоланд (25.11.2007 20:40) писав:

Таке буває. За 5-10 хвилин мав би встати...
  • 0

#213 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 21:35

Сьогодні передостанній день, коли можна за реєстрацію отримати номерок. Надалі номерків не буде... Хто не встигне вибрати собі один з цих номерків, то хай потім не просить.
  • 0

#214 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 21:01

Сьогодні остання можливість отримати один з семизначних номерків ICQ. Хто не встигне - більше не отримає... Стукати в Аську 260437229.
  • 0

#215 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 23:52

Величезна дяка всім, хто мені допоміг. Усі отримали по номерку.
А хто не встиг - той опиздав (с)
Роздача завершена, дякую за увагу...
  • 0

#216 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 10.03.2008 – 23:33

а у мну угнали асю....мона мені втішаючий приз... :ggggg: ((((((((((((((((((((якийсь гарненький семизначок...пліііз((...в мене був 9112355....

Повідомлення відредагував Anfiska: 10.03.2008 – 23:42

• 0

#217 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 20:07

Перегляд дописуAnfiska (10.03.2008 23:33) писав:

а у мну угнали асю....мона мені втішаючий приз... :cool1: ((((((((((((((((((((якийсь гарненький семизначок...пліііз((...в мене був 9112355....
бідося... пиши в ПМ дам тя до вибору 7-мизнаків - обереш любий
  • 0

#218 Mesnic

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.06.2008 – 10:35

А МОЖЛИВО МЕНІ ПОЛУЧИТИ ЯКІСЬ НОМЕР АСЬКИ?????????
  • 0

#219 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 09:09

мона мені :beer:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1