Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#81 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2006 – 21:08

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:03) писав:

Marcos

Краще ліпити з себе героя, чим викритого владою негідника, дорогий модератор. ;)

це ти про мене ?

А кримчани хочуть.... Чого хочуть кримчани - давайте ж запитаємо у них! Не стоїть, немає?.. Як вважаєш?
Крим буде в складі України, хочеш ти цього чи ні.
  • 0

#82 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:20

Цитата

це ти про мене ?

Шо Вы - шо Вы, це я так, в стіну сказав... Мені ще тут буде весело з тиждень поспілкуватися, до від'їзду. :P

Цитата

Крим буде в складі України, хочеш ти цього чи ні.

Подивимося, на якому разу прозношенія слово "халва" стане солодке. ;)
  • 0

#83 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:25

Про інвестиційну привабливість вам всі розповідять цифри, якщо ви віднімете з них офф-шорні "інвестиції" з Кіпру і т.п.

а що поганого в офф-шорних інвестиціях ? Це взагалі загальносвітова практика.
  • 0

#84 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:29

О, пішов лікнеп економіки... Тут інвестицій немає. Податки в країні не сплачені -> гроші йдуть нібито з Кіпру. А на який хрін з Кіпру, коли це звичайні гроші якогось Степана Петренко/Василия Іванова? Ніяких зовнішніх засобів не притягуються по факту.
  • 0

#85 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:32

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:29) писав:

О, пішов лікнеп економіки... Тут інвестицій немає. Податки в країні не сплачені -> гроші йдуть нібито з Кіпру. А на який хрін з Кіпру, коли це звичайні гроші якогось Степана Петренко/Василия Іванова? Ніяких зовнішніх засобів не притягуються по факту.
Але вони повертаються в Україну, якщо це інвестиції і це вже добре

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:29) писав:

О, пішов лікнеп економіки... .
не треба мені лікнепу, я сам чудово знаю що до чого, залік по офф-шорам здавав
  • 0

#86 Alaricus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Theodoricschaffen

Відправлено 16.10.2006 – 21:32

бугога! смішно тут! :P
"Тиха українська ніч, а сало потрібно переховати!" Москалі прийшли. Що там про Крим? Для України це непосильна ноша. Не піднімете. Я десь вже указував, що для України Крим - гірше чим Чечня для Росії. Тому що у Росії таких республік, як Чечня - десятки. Вони уміють, а де не уміють - вчаться розбиратися зі всім цим "господарством". Для України це постійне нагадування про те, що країна може жити без: - українських націоналістів; - українізації; - державної української мови; - презідента-ядокиміката Ющенко; - постійних "інтеграцій" в НАТО і ЄС; - без окремої держави, як такого;... І, що найцікавіше, цей приклад - заразливий. Національно обізнані "патріоти" можуть скільки завгодно скреготіти зубами і захлинатися оранжевими соплями, але змінити для себе в кращу сторону вони вряд-лі щось зможуть;)
  • 0

#87 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:35

А, ну тоді так, радійте, що гроші повернулися.. Правда, куди ще вони могли подітися - мало зрозуміло, але чим не привід для радості?..
  • 0

#88 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:35

Перегляд дописуAlaricus (16.10.2006 22:32) писав:

Національно обізнані "патріоти" можуть скільки завгодно скреготіти зубами і захлинатися оранжевими соплями, але змінити для себе в кращу сторону вони вряд-лі щось зможуть;)
Крим для себе теж нічого не змінить. так що всі їхні воплі марні .
  • 0

#89 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.10.2006 – 21:46

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:16) писав:

Не треба іронізувати.
а що ж іще робити, коли чуєш ту саму казочку слово в слово...а ля"жил я жил..тут опа какая-то Украина". набридло. хоч би за рік текст модернізували.

Наші права ніде в законі не закріплені. А то що влдасті категорично проти такого закріплення, означає для нас одне - нас українізуватимуть до кінця. До речі, в Севастополі вдалося добути в адміністрації план перекладу всіх шкіл на українську мову навчання.
що значить не закріплені. мови нац.меншин ніхто не забороняв вивчати і використовувати у вжитку.

Те що Крим російський я не сумніваюся. Росія отримала його абсолютно чесним шляхом. І тут живуть люди, які вважають Росію своєю Батьківщиною.

І поки ви нас не відпустите, не мабуть вам ні НАТО ні Євросоюзу як своїх вух. Чули про "руку Москви"? Так це ми і є.
ну звичайно вважають. їх же з Росії туди виселили, а татар куди подалі запхали
  • 0

#90 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.10.2006 – 21:52

Мені б хотілося, щоб все вирішилось як краще, без війни та мордобоїв, терактів тощо...Не треба нам тут другої Чечні....
  • 0

#91 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:56

Зимова Дівчина

Росіяни в Криму - не меншина.

Пантерка

Всі б хотіли того ж...
  • 0

#92 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:58

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 17:30) писав:

Давайте запитаємо! zav, мені здається, Ви вже знаєте відповідь на це незаданий ще кримчанам питання і боїтеся його. І правильно, тому що відповідь буде однозначна. Однозначний до оглушливої.
"Хєрня..."(с) Давайте, пане, припиняте перекручування: кримчани не є російськими флотоводцями. Коли росіяни випруться з Криму нах - запитаємо.
  • 0

#93 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:02

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 22:56) писав:

Зимова Дівчина

Росіяни в Криму - не меншина.

Крим частина України, в Україні вони меншина.
Звідки впевненість, що під Росією Крим стане краще жити?
  • 0

#94 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:04

Перегляд дописуzav (16.10.2006 23:58) писав:

"Хєрня..."(с) Давайте, пане, припиняте перекручування: кримчани не є російськими флотоводцями. Коли росіяни випруться з Криму нах - запитаємо.

Для довідки - чисельність військовослужбовців ЧФ РФ - приблизно тисяч 20 нині в Севастополі, ну давайте накинемо - 30. А Крим - близько мільйона двухчот, якщо не помиляюся. При цьому все одно неграждане в референдумах не беруть участь, ти ж знаєш.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.10.2006 00:02) писав:

Крим частина України, в Україні вони меншина.
Звідки впевненість, що під Росією Крим стане краще жити?

Чом би офіційно на референдумі не запитати кримчан, що їм треба?? Навіть якщо ми всі звихнулися - хіба це привід затикати рот?
  • 0

#95 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:07

Референдум проводиться лише загальнодержавний, бо Крим таки частина держави Україна.
За такої умови будь-ласка.
  • 0

#96 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:10

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 17:11) писав:

Що стосується виведення флоту - забудьте. Російський флот завжди буде в Севастополі, незалежно від того захоче цього Укаріна чи ні. Головне, що цього хоче Росія і ми, прості севастопольці.
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ost&p=47780 ;)
  • 0

#97 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:15

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.10.2006 00:07) писав:

Референдум проводиться лише загальнодержавний, бо Крим таки частина держави Україна.
За такої умови будь-ласка.
У такому разі буде те, що буде. Леніна читати треба...

Перегляд дописуzav (17.10.2006 00:10) писав:

Я думаю - що зав мовчить? Він замріявся, виявляється...
  • 0

#98 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:26

1. Я дуже рада побачити тут Kats up & Парубок Ярослав, з того часу, як ви прийшли на форум стало цікавіше
2. В мене є один знайомий, він (як і я) з Сербії, але 5 років тому його батьки переїхали до Криму, і він зараз там живе. Коли він приїхав в Крим, він не знав ні російської, ні української і йому було байдуже чий Крим... Зараз він нормально розмовляє російською, української не знає і нехоче вчити, бо "вона йому не потрібна", до українців має негативне ставлення, "як і всі"...
3. Щодо мови, я вважаю, що кожен має знати мову країни в котрій проживає. Це просто вихованість і повага до себе і до країни (Батьківщини ми не вибираємо, але це не означає, що не треба її поважати таку яка вона є)
4. Щодо online-перекладачів. Коли 4-5 місяців назад я перший раз прийшла на укр. форум, я теж використовувала один з них. Вони перекладають лише слова (лексику) а конструкції залишаються як в російській мові... А це мені, як майбутньому філологу, не дуже подобається...

• 0

#99 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:34

Зайва

Спасибі. Сподіваюся, скоро нас стане багато більше.

Побічно Ви підтвердили ставлення до України в Криму. Щодо мови... Ось віддати Ужгород Голландії і говорити: "Вивчаєте голландський, падли! Ви тепер в цій країні живете..."
  • 0

#100 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 22:41

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 23:15) писав:

У такому разі буде те, що буде. Леніна читати треба...
нє..це вже без мене. досить його.начиталася вже.
а що буде невідомо, пане Ярославе!
в нашій країні без сюрпризів ще ніколи не обходилось.
і не кожний російськомовний громадянин України є прихильником відокремлення від України на користь РФ, і не кожний російськомовний громадянин України є прихильником введення російської як другої державної. тому результати можуть Вас здивувати.

п.с. для прикладу дві Європейські країни. Німеччина і Франція. в першій турків більше ніж "русских" в Україні, в другій та ж ситуація з арабами. ні ті, ні інші про введення їх мови другою державною не кричать, а вчать мову країни в якій живуть.
утисків російської не помітила, хоча весь Крим об'їздила, чого не скажеш про українську. так що краще розвивайте економіку та розвивайте Крим як туристичний центр, а не накручуйте проблему. вам розмовляти ніхто не забороняв. а заяву написати, чи в суд подати - це не є щоденною справою. так що не нудіть.

Цитата

Ось віддати Ужгород Голландії і говорити: "Вивчаєте голландський, падли! Ви тепер в цій країні живете..."
логіки не бачу, проте...хто захоче залишитись вивчить. хто не захоче поїде геть. завжди є вибір
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних