Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#61 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 18:20

Перегляд дописуFreelancer (16.10.2006 18:05) писав:

тобто вчити не корисно, чому ж тоді вивчили?) чи ви зараз з словниками, а мо й перекладача найняли? а то російська насправді просто другий набір слів.
Перекладач http://pereklad.online.ua/ дійсно хороший, раз ви до цих пір не побачили, що я не вивчив український. І те що такий хороший перекладач вдалося створити, доводить що мови дуже близькі.
  • 0

#62 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2006 – 18:24

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:16) писав:

І поки ви нас не відпустите, не мабуть вам ні НАТО ні Євросоюзу як своїх вух. Чули про "руку Москви"? Так це ми і є.
Рука Москви в Грузії там Прибалтиці несподівано залізла в дупу Москви. Україна вже не боїться Росію, просто деякі "громадяни" цілують їй дупу.І скільки можна вже тут лякати....чим більше ти тут погрожуєш і попереджуєш тим смішне. Я вже казав, ви "севастопольці " всьго лиш пішки в цій грі.
Ти не росіян і ти не українцеь...ти щось середнє, твоя важливість залежить від існування воєнно-морської бази в Криму.
  • 0

#63 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 16.10.2006 – 18:26

Шановні два російські ґучномовці, до вас в контексті всього написаного питання

Коли в Криму з'явились так звані "русскиє"? І куди при цьому поділося корінне, місцеве населення, що єдине має право на цб землю? А Кримські татари давно визначилися, що вони хочуть бути автономією у складі України.

Хто виграв у Російсько-Турецькій війні? Відповідь - Україна. У кого Крим, тот і виграв. Ще за часів Русі тут було Тму Тараканське князівство. Всю свою історію Україна була тісно пов'язана з Кримом, до якгого Россія-Московія не мала жодного відношення.

Приведіть мені з точністю до десяти, скількі росіян в Криму, скількі українців?

І якщо з вашого боку лунає погрозлива риторика - то відповідь проста - ви там прийшле населення. І якщо будете займатись тероризмом чи антиукраїнською діяльністю - будете депортовані "в матушку Рассєю"

Цитата

Річ у тому, що Росія може виставити територіальні претензії на Крим і Севастополь, якщо Україна відмовиться продовжувати термін оренди.

А думка севастопольців при тому, що коли ці претензії будуть виставленни, ми підтримаємо Росію і повигоняєм за перекоп всіх незгодних.

у 2007 році закінчується термін підписаний в 1997 році договору про "Дружбу", тобто неперегляду тер. претензій. В разі неприд'явлення претензій, він автоматично до 2017 року продовжується.

2017 рік - спливає остаточно термін базування ЧФ РФ. За своєю традицію Московія спробує порушити
домовленість. А якщо ще й якість тер. претензії - так у нас на Кубань також знайдуться. А до питання вивелення Флоту звенемося в Гаагу.

Севастопольці до питань базування іноземного флоту не мають відношення. І Севастополь не єдине місто.

Так що просто "попуститесь"
  • 0

#64 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 18:35

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 18:06) писав:

по-перше і нас не питали коли Україна входила до складу СРСР
по-друге ти міг би відмовитися від українського паспорту, поїхати в Росію отримати російське громадянство, якщо ти такий свідомий росіянини ? Що ж ти цього не зробив ?

Питати було когось. Україну зробили комуністи, щоб опрадать те, що вони здали її німцям. Не могли ж вони визнати, що віддали німцям частину Росії. Ну і наявність українців добре вписувалася в їх ідеологію "Росія - в'язниця народів". До цього були малоруські губерні, в містах яких говорили по-російськи, в селах на малоруському діалекті російської мови (нехай навіть на малоруській мові, але це не та мова, яку називають зараз українським див. лист запарожських козаків турецькому султанові). Я не говорю про західну Україну. Там після довгого знаходження у складі інших держав мова сильно сполячилася.
Так от, комуністи додали Україні Донецьк, щоб розбавити селян робочим класом, потім виписали з-за кордону старого Грушевського, який був шалено щасливий і не чекав такого подарунка від комуністів, і зайнялися українізацією. Сподіваюся ви не заперечуєте наявність українізації в УРСР? Потім Хрущев подарував Крим УРСР (при цьому порушивши всі можливі порядки і закони і РРФСР та СРСР).

Грушевський і є отець України як держави і українців як нації. Недавно читав інтерв'ю якогось вашого націоналіста-бандерівця. Він прямо сказав "ми тоді ще не знали що ми українці"... Їм пояснили потім, в УРСР.

Що торкається виїхати до Росії - і не сподівайтеся. Причини я виклав вище.

Перегляд дописуFreelancer (16.10.2006 18:17) писав:

та ми в курсі, що вам краще вчити російську правду, а не нашу, але в своїй хаті, знаєте, своя правда! ; )
ну от можете подати в суд за звільнення з посади. а ви, до речі, контролювали як напсиано ваше ім'я в тих списках? про потребу це зробити повідомлялось.
Я говорю не про списки ізберателей а про записи в документах: паспортах, свідоцтвах про народження, і т.д.
  • 0

#65 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 18:36

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:32) писав:

Питати було когось. Україну зробили комуністи, щоб опрадать те, що вони здали її німцям. Не могли ж вони визнати, що віддали німцям частину Росії. Ну і наявність українців добре вписувалася в їх ідеологію "Росія - в'язниця народів". До цього були малоруські губерні, в містах яких говорили по-російськи, в селах на малоруському діалекті російської мови (нехай навіть на малоруській мові, але це не та мова, яку називають зараз українським див. лист запарожських козаків турецькому султанові). Я не говорю про західну Україну. Там після довгого знаходження у складі інших держав мова сильно сполячилася.
Так от, комуністи додали Україні Донецьк, щоб розбавити селян робочим класом, потім виписали з-за кордону старого Грушевського, який був шалено щасливий і не чекав такого подарунка від комуністів, і зайнялися українізацією. Сподіваюся ви не заперечуєте наявність українізації в УРСР? Потім Хрущев подарував Крим УРСР (при цьому порушивши всі можливі порядки і закони і РРФСР та СРСР).

Грушевський і є отець України як держави і українців як нації. Недавно читав інтерв'ю якогось вашого націоналіста-бандерівця. Він прямо сказав "ми тоді ще не знали що ми українці"... Їм пояснили потім, в УРСР.

Що торкається виїхати до Росії - і не сподівайтеся. Причини я виклав вище.
ля-дя ТОПОЛЯ......вже чув це 100 разів...на різни форумах. України не було, була Росія. Тому давайте її любити і шанувати. БРЄД. НЕ ЦІКАВО .....йдіть на свій форум, звідки ви там прийшли ....і цю байду розповідайте
  • 0

#66 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 18:37

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 18:24) писав:

Рука Москви в Грузії там Прибалтиці несподівано залізла в дупу Москви. Україна вже не боїться Росію, просто деякі "громадяни" цілують їй дупу.І скільки можна вже тут лякати....чим більше ти тут погрожуєш і попереджуєш тим смішне. Я вже казав, ви "севастопольці " всьго лиш пішки в цій грі.
Ти не росіян і ти не українцеь...ти щось середнє, твоя важливість залежить від існування воєнно-морської бази в Криму.
Коли все це закінчиться наший перемогою, мені не потрібна буде "моя важливість". Мені потрібна наша перемога.
  • 0

#67 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 18:41

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:37) писав:

Коли все це закінчиться наший перемогою, мені не потрібна буде "моя важливість". Мені потрібна наша перемога.
яка перемога . де ? Де ви хоч перемогли, хоч раз... Ви в Чечні порядок навести не можете , куди вам ще лізти.
  • 0

#68 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 16.10.2006 – 18:42

Не на довго стало нормально поговрити..
Слухай, в свідоцтві про народження записують так як батьки скажуть. скажеш назвати Даздраперма Путівна, так і напишуть і не тре казки розказувати.
у вас буде не перемога, а побєда… "по бєдє" тобто, а біда буде. повірте ; )
  • 0

#69 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 16.10.2006 – 18:53

Кацап

Цитата

Шановний, відповісти вам чемно допомагає лише мова, якою ви пишете
Слово Україна в означенні "Рідної землі" в тер. рамках Галичини, Волині,Полтавщини та Київщини" з'явилося ще в 12 сторіччі в Іпатієвському літописі. Це раз

"Малороссия і малоросійськоє" існувало лише на папері, і було створено штучно. Народ називав себе русинами до того, як сусідній московський не назвав себе "русскими" в 1721 році. Після цього ми поступово стали українцями.

Краще послухай народних пісень і спробуй відрізнити мову, живу народну мову від теперішньої української.
  • 0

#70 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.10.2006 – 18:55

І коли вже ті москалі заспокояться , мало їм постійно . ;)
Хочете Росію ? то і валіть туди , а українські землі не треба рухати .
  • 0

#71 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 16.10.2006 – 18:56

Порушення правил в цій темі:

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 18:02) писав:

А думка севастопольців при тому, що коли ці претензії будуть виставленни, ми підтримаємо Росію і повигоняєм за перекоп всіх незгодних.

пункт 4.6.4., +20% попередження

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:35) писав:

пункт 4.6.3., +10% попередження

Ще одне попередження і почнуть діяти пункти 5.9.x правил
  • 0

#72 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.10.2006 – 19:00

Адміне, не грузи їх, нехай будуть, це ж цікаво, коли опонентів багато, є з ким посперечатись....
  • 0

#73 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 19:02

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (16.10.2006 20:00) писав:

Адміне, не грузи їх, нехай будуть, це ж цікаво, коли опонентів багато, є з ким посперечатись....
погоджуюсь. Занадто жорстоко, так взагалі не буде з ким сперичатися. Якщо людина вважає що України не було раніше, то хай вважає.
  • 0

#74 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:17

Так, що тут за пару годинника накидали?.. Marcos, поважаний пан модератор, я теж можу Вас посилати в дупу або мені можна тільки обмежитися "спасибі", "будь ласка" і "будьте такі добрі"? Будь ласка, обкреслите межі дозволеного на даному ресурсі. Ви ж, напевно, хочете суперечки, а не дружного співу в одну тональність під ряд трембіт? Інакше б форум був закритим, Ви ловили кайф від суміжності інтересів і говорили, що вас не подолаті, патамушта разом вас багато. Відповідно, я пропоную Вам або: - визнати, що похід в дупу - ніяк не образа, а навіть радість для учасників форуму - відчикрижити собі 10 відсотків попередження і не хвилюватися по дурницях - уточнити, в яких ще місця ми тут один одного можемо посилати. Чи можна у вухо, в ніс, в статеві органи?

Далі я акуратно перейду до теми. Отже, про Крим. На чотирьох сторінках я чітко простежую тенденцію: "Крим - наш". ОК, це нормально, за Конституцією він український. Але є далі чіткий ігнор думці, що свідчить, що Крим не хоче бути українським. Він проти по декількох мотивах, і я пропоную вам переконатися в цьому.
- українізація
- зниження рівня життя
- ігнорування інтересів кримчан
- погіршення відносин з Росією

Українізація - це, перш за все, неможливість захищати свої інтереси на своїй мові. Пенсіонер, що все життя жив в російськомовному Криму, йде сперечатися з приводу своєї копійчаної пенсії. На якій мові він може написати заява? На якій мові обговорювати його?.. По-друге, це активні спроби впровадження в дитячу психіку усвідомлення "я - українець" - починаючи з дитячого саду, закінчуючи шкільними підручниками. Батьки дітей же такими себе не рахують.

Зниження рівня життя виявляється як в украй бідному стані інфраструктури Криму-курорту, так і в нездатності містити військово-морську базу силами Військово-морського флоту України. Інвестицій в промисловість теж немає... Коротше, нічого не немає і нічого практично за 15 років не з'явилося. У СРСР можливості були, були ресурси.

На цьому фоні центральна влада робить постійні кроки до зміни культурного клімату, "відновлюючи історичну справедливість" відносно дітовбивців, проводячи якісь українокультурниє танці-співи, забороняючи російськомовне радіомовлення... Абсолютно не поглядаючи і не задаючись питанням, ніж там живе Крим, які у нього проблеми.

Відносини з Росією. Треба чудово розуміти, що російський турист приносить зовсім інші гроші в порівнянні з українськими. Зниження притоки росіян в порівнянні з попередніми роками дуже сильно позначається на добробуті жителів. Ви напевно вважаєте, що винна Росія, але з точки зору і росіян, і кримчан це даааалеко не так. Винні Ющенко і оранжоїди в очах обивателів.
======

Думаю, для більшості з вас це все - далека проблема. "Громадянин України - хай вивчає мову!!!" Ну, хлоп'ята, це ваша проблема. Поки латентна. Але буде остреть з часом. Чому? Поясню. Тому що Крим - не форумчанін. Йому не можна зробити бан. Його не можна по IP примусити замовкнути. Там живуть компактно, згуртовано, з величезною часткою і важливістю духовних відносин люди, які доводяться до певного ступеня відчаю. Якщо зараз буде перекритий потік кримського вина до Росії - це черговий удар по гаманцях людей Криму (не кричите, що винен Путін - це політика, ви чудово розумієте). За рубежами України, в самому Криму є величезні пласти людей, здатних піднятися на акції опору. Думаю, в певний момент історії цьому може допомогти і Росія (навіть до 2017 г, який тут активно поминався, ще 11 років! Це покоління президентів зміниться!) - поволі, або дипломатично. Це все робилося в історії не раз... Думаєте, що з часом Україна стане сильною державою? Вірте, врешті-решт, це можливо, але до 2017 - щось я сумніваюся. При тому рівні корупції, відсутності ресурсів, падінні виробництва, інвестиційній непривабливості - ой не думаю... Хіба тільки досягнення рівня Малайзії і робота за 100 баксів на побудованому Заходом виробництві. Думаєте, що Крим внутрішньо поміняється, прийде нове молоде покоління? Ось воно, в Інете - воно формувалося в дев'яностих. Ласкаво просимо на севастополь.инфо, познайомитеся з його екстремістським мисленням і відношенням.

Пам'ятаєте про те, що є Крим. Що це - бомба. Що вона вибухне вона чи ні - залежить тільки від позиції влади України. І від вас, як людей, які роблять свій вибір.
  • 0

#75 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:38

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 21:17) писав:

Так, що тут за пару годинника накидали?.. Marcos, поважаний пан модератор, я теж можу Вас посилати в дупу або мені можна тільки обмежитися "спасибі", "будь ласка" і "будьте такі добрі"? Будь ласка, обкреслите межі дозволеного на даному ресурсі. .
1.Читайте правила,вам все буде зрозуміло .
2. Не в дупу, а під дупу, якби вчили мову зрозуміли різницю ;). Бо зайшли тут два севастопільці і починають нас попереджувати, лякати терактами, погрожувати вигнати за Перекоп. І це було адресовано не особисто вам, ви бачили що я до вас звертався ? Це було адресован всім кримсько-російським Бен Ладенам :P

Відповідно, я пропоную Вам або: - визнати, що похід в дупу - ніяк не образа, а навіть радість для учасників форуму - відчикрижити собі 10 відсотків попередження і не хвилюватися по дурницях - уточнити, в яких ще місця ми тут один одного можемо посилати. Чи можна у вухо, в ніс, в статеві органи?
я сказав "дати під дупу" треба читати уважно...так що не треба ля-ля .

Пам'ятаєте про те, що є Крим. Що це - бомба. Що вона вибухне вона чи ні - залежить тільки від позиції влади України. І від вас, як людей, які роблять свій вибір.
крим це Бомба тому що там є такі як ви " терористи"

Якщо зараз буде перекритий потік кримського вина до Росії - це черговий удар по гаманцях людей Криму (не кричите, що винен Путін - це політика, ви чудово розумієте
ну звичайно перекриє і треба вам негайно цілувати їй дупу :P А як же ви , ваша влада про вас не подбає , а я ж забув що це політика ? Чому ж Росія перекриє імпорт кримського ( читай російського вина), що ж ваші брати про вас не подбають.там нафіг ви кому потрібні.
Дійсно Росія велика країна. Намагається боротися вином і мінеральною водою, тому що на щось інше просто мізків не вистачає.
  • 0

#76 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:40

Marcos

Крим - бомба, тому що там і за його межами дуже багато охочих дати під дупу (давайте мені ще 10 відсотків попереджень! ;) ) таким як Ви "нацистам"... :P
  • 0

#77 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:44

Це все робилося в історії не раз... Думаєте, що з часом Україна стане сильною державою? Вірте, врешті-решт, це можливо, але до 2017 - щось я сумніваюся. При тому рівні корупції, відсутності ресурсів, падінні виробництва, інвестиційній непривабливості - ой не думаю... Хіба тільки досягнення рівня Малайзії і робота за 100 баксів на побудованому Заходом виробництві.
Ти спочатку подивись на стан економіки в Росії, а потім тикай в УКраїну. В Росії одна з найбільших інфляцій в колишньому СРСР чи тобі нагадати як Владивосток мерзне взимку і це в країні яка має незлічені запаси нафти та газу, чи в твоїй Росії немає корупції ?
Що ти знаєш про інвестиційну непривабливість країни ? Що ти знаєш про падіня виробництва, якщо воно з початку 2006 року зростає ?
  • 0

#78 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.10.2006 – 20:47

;)
круто!
мені подобається! :P
  • 0

#79 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 20:55

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 21:40) писав:

Marcos

Крим - бомба, тому що там і за його межами дуже багато охочих дати під дупу (давайте мені ще 10 відсотків попереджень! ;) ) таким як Ви "нацистам"... :P
не ліпи з себе героя. Смішно:P
  • 0

#80 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 21:03

Marcos

Краще ліпити з себе героя, чим викритого владою негідника, дорогий модератор. ;)

Про інвестиційну привабливість вам всі розповідять цифри, якщо ви віднімете з них офф-шорні "інвестиції" з Кіпру і т.п.

Але насправді я урівноважуся тим, що підкреслю - я не зі всім, далеко не зі всім згоден з того, що відбувається в Росії. Мені особисто не подобається президент Путін. З цього не виходить, що мені не подобається Росія. Україна - не Ющенко. Росія - не Путін. А кримчани хочуть.... Чого хочуть кримчани - давайте ж запитаємо у них! Не стоїть, немає?.. Як вважаєш?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних