Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#41 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:16

Перегляд дописуFreelancer (16.10.2006 19:15) писав:

а що питати? Конституція діє по всій території України, кордони України є визнані в межах існуючих. які проблеми?

Кримчани не згодні чомусь ні з Вами, ні з Конституцією...
  • 0

#42 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2006 – 17:18

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 18:12) писав:

Виходить, що ви визнаєте себе националіствамі, тому що ви знищуєте російську націю в Криму на догоду своїй. Знищуєте шляхом насильницької українізації і вигнанням незгодних. Ось вона правда те, а прикидалися демократами.
скільки УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ в Криму..скільки в Криму УКРАЇНСЬКИХ ГАЗЕТ ? Багато...одна газета та декілька шкіл, хто вас українізує там ? Тобі забороняється розмовляти на російській мові ?

Цитата

знищуєте російську націю в Криму
Ну зразу видно, що люди хочуть в Росію. Як тільки мова йде про щось українське...все зразу НАЦІОНАЛІЗМ, ОБМЕЖЕННЯ ПРАВ РОСІЯН....шановні, майте свою думку, навіщо цитувати ноти протесту Кремля
КОГОСЬ ВБИЛИ, КОГОСЬ ВИСЛАЛИ ? НІКОГО........
  • 0

#43 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 17:18

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 17:11) писав:

от ти сам сказов до СЕВАСТОПОЛЯ, а не до людей. СЕВАСТОПОЛЬ ГОРОД РУССКОЙ СЛАВЫ..чи як там. Просто справа в цій тупій імперській психології більшості росіян - треба що було по-більше Росії і вона була всюди.
Неправда. Росія повинна бути там де була. Наше місто заснувала і побудувала Росія. Ми не претендуємо на інші землі. Ми піклуємося про себе - ми хочемо повернутися до Росії і не бачимо підстав щоб хтось опирався цьому. І якщо ви перешкоджаєте цьому нашому законному народному бажанню, то ви імперіаліст і шовініст.

+10
Мовні правила

Повідомлення відредагував Злодюжка: 16.10.2006 – 17:21

• 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:19

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 18:15) писав:

Ну і правильно, не бійтеся, я дуже добрий. Не бійтеся і вірте, що СБУ вас захистить від злих людей, не таких, як я...
Добре що ти віриш в захист Росії, якій ти насправдні не потрібний ;)
  • 0

#45 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 16.10.2006 – 17:19

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 18:14) писав:

І в чому ж мій сепаратизм? У тому що я висловлюю свою думку на форумі? А як же свобода слова і демократія? Так і запишемо: українці - імперіалісти.
в Україні ти нас осудила словами "українці - імперіалісти", а в Росії кримінальну справу б відкрили) то шо краще? =)
а взаглі логіка схожа на:
- Мила не шуми, будь-ласка.
- Ага значить я шумлю. Тобто я кричу. Тобто ти хочеш сказати шо я гавкаю. А це означає шо я собака.... Мама, він мене сукою назвав!

на диво не перестає цей анекдот бути актуальним стосовно гостей форуму))
  • 0

#46 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 17:23

Перегляд дописуMrGALL (16.10.2006 17:11) писав:

На такий випадок в України є гаранти безпеки - коли ми відмовились від ядерної зброї інші ядерні держави (доречі і Росія також) гарантували нам безпеку в разі будь-яких агресій.
Коли Росія пробувала загарбати Тузлу МЗС уже готувалося до задіяння цього механізму.

Це називається державний переворот. Ви думаєте МВС з СБУ буде просто так спостерігати?

Яка агресія, про що ви? Буде або зроблено все офіційно через міжнародні інстанції (див. тут http://www.vernemsev...info/crimea.zip - по русськи), або через масове волевиявлення народу з подальшим референдумом.
  • 0

#47 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 16.10.2006 – 17:24

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 18:09) писав:

А тероризму не боїтеся?
А чого нам боятися, в нас же СБУ підривом будинків не займається. :P
(Ну хіба МО, але то вже інша справа ;) )
  • 0

#48 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:27

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 19:19) писав:

Добре що ти віриш в захист Росії, якій ти насправдні не потрібний :P
Я вірю в себе, в таких як Cuts Up, в те, що в Криму є на кого спиратися, в те, що у нас є засоби, в те, що є сили, яким буде це вигідно.

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 19:18) писав:

скільки УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ в Криму..скільки в Криму УКРАЇНСЬКИХ ГАЗЕТ ? Багато...одна газета та декілька шкіл, хто вас українізує там ? Тобі забороняється розмовляти на російській мові ?

Ну зразу видно, що люди хочуть в Росію. Як тільки мова йде про щось українське...все зразу НАЦІОНАЛІЗМ, ОБМЕЖЕННЯ ПРАВ РОСІЯН....шановні, майте свою думку, навіщо цитувати ноти протесту Кремля

А якщо людина хоче піти до суду для захисту своїх прав, то що?...

Перегляд дописуMrGALL (16.10.2006 19:24) писав:

А чого нам боятися, в нас же СБУ підривом будинків не займається. :P
(Ну хіба МО, але то вже інша справа ;) )

Вірте в СБУ... В те, що в Криму-то якраз СБУ правильне... Зовсім не те, що алчниє українські митники...
  • 0

#49 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.10.2006 – 17:28

Якось в Криму спостерігала таку картину -
Сидять дві бабці, років по 70 кожній, на пляжі. Гріються, на море дивляться, І тут одна як зітхне:
- Ой, да что же это такое... Вот пи....(і ще багато інших нецензурних виразів) этот Брежнев... Так Крым прое...(і знову нецензурщина)
У мене щелепа відпала. Таке почути від двох пенсіонерок, до того ж судячи з усього не бідних...
А ще кажуть, що молодь їм не така.... ;)
  • 0

#50 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:29

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 18:27) писав:

як мінімум треба аби хтось її права порушив =)
  • 0

#51 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:31

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 18:27) писав:

Я вірю в себе, в таких як Cuts Up, в те, що в Криму є на кого спиратися, в те, що у нас є засоби, в те, що є сили, яким буде це вигідно.

це що ? мишка і клавіатура ? ;)

Цитата

які твої права порушуються ?
  • 0

#52 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 17:39

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 17:18) писав:

У Криму українських газет стільки, скільки їх купують. І навіть більше, тому що якби були тільки ті, що купують, то не було б жодної. З школами та ж ситуація.

Ось тільки держава відкриває нові школи з українською мовою викладання не дивлячись на протести населення. Наші імена перекладають українською мовою. Це небувала практика ніде в світі не зустрічається. Чому раптом Ніколай повинен ставати Миколой? То ж стосується наших населених пунктів. Українська мова нам нав'язують скрізь, в аптеках, державних установах, школах, лікарнях і так далі. Могли б примусити говорити - примусили б.

Українізація це не тільки нав'язування української мови, але і викладання в школах так званої історії України, яка взагалі більше схожа на міфологію, в якій у всьому винні "кляті імперіалісти москалі". А ми і є москалі. Навіщо нам така історія?

Отже краще відпустите нас по-хорошому - і вам користь і нам.

Перегляд дописуNeorlandina (16.10.2006 17:28) писав:

Якось в Криму спостерігала таку картину -
Сидять дві бабці, років по 70 кожній, на пляжі. Гріються, на море дивляться, І тут одна як зітхне:
- Ой, да что же это такое... Вот пи....(і ще багато інших нецензурних виразів) этот Брежнев... Так Крым прое...(і знову нецензурщина)
У мене щелепа відпала. Таке почути від двох пенсіонерок, до того ж судячи з усього не бідних...
А ще кажуть, що молодь їм не така.... ;)
І так у нас скаже 9 чоловік з 10, а якщо не скаже, то подумає. Отже одумайтеся - не йдіть проти волі народу.
  • 0

#53 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:41

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 18:34) писав:

У Криму українських газет стільки, скільки їх купують. І навіть більше, тому що якби були тільки ті, що купують, то не було б жодної. З школами та ж ситуація.

Ось тільки держава відкриває нові школи з українською мовою викладання не дивлячись на протести населення. Наші імена перекладають українською мовою. Це небувала практика ніде в світі не зустрічається. Чому раптом Ніколай повинен ставати Миколой? То ж стосується наших населених пунктів. Українська мова нам нав'язують скрізь, в аптеках, державних установах, школах, лікарнях і так далі. Могли б примусити говорити - примусили б.

Українізація це не тільки нав'язування української мови, але і викладання в школах так званої історії України, яка взагалі більше схожа на міфологію, в якій у всьому винні "кляті імперіалісти москалі". А ми і є москалі. Навіщо нам така історія?

.
МАЄШ УКРАЇНСЬКИЙ ПАСПОРТ повинен знати ДЕРЖАВНУ МОВУ ! Немає жодної країни в світі де б люди незнали державної мови, в нас такі люди є . Не поважаєш країною де живеш, її мову .....знач маєш низький культурний рівенью.ТВОЯ РОСІЙСЬКА КОРОНА з тебе не спаде, якщо напишеш заяву в держ. установі на державній мові.

Цитата

Отже краще відпустите нас по-хорошому - і вам користь і нам
Краще дати вам під дупу....щоб не погрожували тут терористичними актами і не лякали. Пару чоловік посадити, інші в штани напісяють і буду спокійно по клавіатурі тарахтіти на російських форумах і плакати як вони хочуть в Росію.
  • 0

#54 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 17:46

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 18:39) писав:

Отже краще відпустите нас по-хорошому - і вам користь і нам.
І так у нас скаже 9 чоловік з 10, а якщо не скаже, то подумає. Отже одумайтеся - не йдіть проти волі народу.
то стільки газет, скільки купують чи ні? і з школами та ж ситуація чи ні? пишете, що та ж, а далі цілий абзац який доводить, що ні)) а хто перекладав імена? підготовка списків з іменами — це справа місцевої влади. у вас на місцях не ваші люди? як проявляється нав'язування української, коли мене там просили говорити російською, бо не розуміли? до речі, на залізничному вокзалі в Сімферополі вже позначення українською мовою є? а історію країни в які живете так чи инакше вчити треба — доля зла.)
  • 0

#55 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.10.2006 – 17:49

мдя...роки ідуть, а казочка не міняється. бідні нещасні "русские", яким просто не продихнути в Криму, на кожному кроці страшна УКРАЇНІЗАЦІЯ. просто масово виловлють і примушують українізуватись.
не смішіть а?
Батьківщина кажете. ви впевнені що то ваша Батьківщина? коли "русские" з'явилися на території Криму? історія...ну давайте Крим грекам віддамо...чи Римську імперію згадаємо та зробимо його часитинкою Італії.
там ще кілька"власників"
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%...%B8%D0%BC%D1%83

чий Крим? зараз Крим входить до складу держави Україна. так вже історично склалося. отже український.
  • 0

#56 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 18:01

Перегляд дописуMarcos (16.10.2006 17:41) писав:

МАЄШ УКРАЇНСЬКИЙ ПАСПОРТ повинен знати ДЕРЖАВНУ МОВУ ! Немає жодної країни в світі де б люди незнали державної мови, в нас такі люди є . Не поважаєш країною де живеш, її мову .....знач маєш низький культурний рівенью.ТВОЯ РОСІЙСЬКА КОРОНА з тебе не спаде, якщо напишеш заяву в держ. установі на державній мові.
По-перше, мене ніхто не питав, коли давав український паспорт. По-друге, ніхто нас не питав коли дарував разом з Кримом. Тому, не вивчати його вважаю своїм законним правом. А практичної користі від вивчення української мови ніякої - він такий близький до російського що по суті справи це другий набір слів.
  • 0

#57 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 18:05

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:01) писав:

По-перше, мене ніхто не питав, коли давав український паспорт. По-друге, ніхто нас не питав коли дарував разом з Кримом. Тому, не вивчати його вважаю своїм законним правом. А практичної користі від вивчення української мови ніякої - він такий близький до російського що по суті справи це другий набір слів.
тобто вчити не корисно, чому ж тоді вивчили?) чи ви зараз з словниками, а мо й перекладача найняли? а то російська насправді просто другий набір слів.
  • 0

#58 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 18:06

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:01) писав:

по-перше і нас не питали коли Україна входила до складу СРСР
по-друге ти міг би відмовитися від українського паспорту, поїхати в Росію отримати російське громадянство, якщо ти такий свідомий росіянини ? Що ж ти цього не зробив ?
по-третє ну якщо так все однаково в мовах, то в чому проблема....чи мізки тяжко напружувати ?
  • 0

#59 Гість_Kats Up_*

• Гості

Відправлено 16.10.2006 – 18:16

Перегляд дописуFreelancer (16.10.2006 17:46) писав:

то стільки газет, скільки купують чи ні? і з школами та ж ситуація чи ні? пишете, що та ж, а далі цілий абзац який доводить, що ні)) а хто перекладав імена? підготовка списків з іменами — це справа місцевої влади. у вас на місцях не ваші люди? як проявляється нав'язування української, коли мене там просили говорити російською, бо не розуміли? до речі, на залізничному вокзалі в Сімферополі вже позначення українською мовою є? а історію країни в які живете так чи инакше вчити треба — доля зла.)
Можливо відбулося спотворення сенсу в електронному перекладачі яким я користуюся, або ви просто недостатньо уважно прочитали те що я написав. Ще раз повідомляю: газети і школи на українському тут нікому не потрібні. Не дивлячись на це їх відкривають і нав'язують.

Імена переводять в паспортних столах і Загсах. Вони люди підневільні - що сказали з Києва робити те і роблять. Хто був не згоден - там вже не працюють.

Що стосується історії - можна вивчати історію, але не міфологію, яка викладена у ваших підручниках.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (16.10.2006 17:49) писав:

мдя...роки ідуть, а казочка не міняється. бідні нещасні "русские", яким просто не продихнути в Криму, на кожному кроці страшна УКРАЇНІЗАЦІЯ. просто масово виловлють і примушують українізуватись.
не смішіть а?
Батьківщина кажете. ви впевнені що то ваша Батьківщина? коли "русские" з'явилися на території Криму? історія...ну давайте Крим грекам віддамо...чи Римську імперію згадаємо та зробимо його часитинкою Італії.
там ще кілька"власників"
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%...%B8%D0%BC%D1%83

чий Крим? зараз Крим входить до складу держави Україна. так вже історично склалося. отже український.

Не треба іронізувати.

Українізація тим і небезпечна, що процес тривалий і поступовий. Наші права ніде в законі не закріплені. А то що влдасті категорично проти такого закріплення, означає для нас одне - нас українізуватимуть до кінця. До речі, в Севастополі вдалося добути в адміністрації план перекладу всіх шкіл на українську мову навчання.

Те що Крим російський я не сумніваюся. Росія отримала його абсолютно чесним шляхом. І тут живуть люди, які вважають Росію своєю Батьківщиною.

І поки ви нас не відпустите, не мабуть вам ні НАТО ні Євросоюзу як своїх вух. Чули про "руку Москви"? Так це ми і є.
  • 0

#60 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.10.2006 – 18:17

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:08) писав:

Можливо відбулося спотворення сенсу в електронному перекладачі яким я користуюся, або ви просто недостатньо уважно прочитали те що я написав. Ще раз повідомляю: газети і школи на українському тут нікому не потрібні. Не дивлячись на це їх відкривають і нав'язують.

Імена переводять в паспортних столах і Загсах. Вони люди підневільні - що сказали з Києва робити те і роблять. Хто був не згоден - там вже не працюють.

Що стосується історії - можна вивчати історію, але не міфологію, яка викладена у ваших підручниках.
та ми в курсі, що вам краще вчити російську правду, а не нашу, але в своїй хаті, знаєте, своя правда! ; )
ну от можете подати в суд за звільнення з посади. а ви, до речі, контролювали як напсиано ваше ім'я в тих списках? про потребу це зробити повідомлялось.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних