Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#321 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 08.11.2007 – 18:52

Нам треба взагалі подякувати татарам, що вони не влаштували нам щось накшталт Абхазії чи Придністровя!
Вони досить толерантні, зазвичай без питань вчать українську мову і взагалі нормально себе почувають. А воду варять у Криму лише вихідці з Росії, яких підбурюють комуністи та вітренківці. Я взагалі думаю, що всі ті акції оплачуються і керуються Кремлем!
  • 0

#322 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.11.2007 – 01:37

:) :) :)
Шановні які татари , ви про шо говоите? .
Українське або російське населення в Криму не любить татар бо вони себе поводять нахабно, зі мною вчилась 5 років дівчина з м. Судаку, щось я жодного разу не чув гарного про татар з її вуст.
Влітку то взагалі капець, майже кожне татарське обслуговування будь-де це 100 % спроба надурити на гроші, а те що вони нахабні видно неозброєним оком...наприклад коли звертаються до всіх людей на "ти". Запам"яталось як двоє татар готували "шаурму", а потім кликали чоловіка що її замовив криками " брат , брат", ото їм було смішно, ніби якусь мавпу дресеровану кликали .

а тепер трошки геополітики .

1) Татари мусульмаи, які і всі мусульмани вони не асимілюються в суспільстві, вони створюють окремі общини. Ніякої законодавчої влади чи виконавчої влади України вони визнавати не будуть, якщо будуть мати достатню політичну силу . Меджелись буде кермувати всім цим.
2) Якщо ви вважаєте, що підтримання татар буде сприяти зменшенню впливу Росії на Крим, то тоді готуйтесь до боротьби з Туреччиною за Крим, коли татар будуть головною політичною, людською силою на півострові.
3) Татари не керована сила і якщо дати їм волю, на півострові почнеться війна , бо земельку всі хочуть не для того щоб жити, а для того щоб робити гроші ! А робити гроші треба біля моря, а земля вся продана.!

Всім відомо ситуація в Косово, мусульмани там добряче попсували нерви Сербії і це приклад для всіх, як не треба робити.

От всі кажуть татари татари. А якби ви взяли б в аренду землю в Криму, та побудували невеличку базу відпочинку, а через місяць до вас прийшли татари і побудували на вашій землі, кучу комірок, що на туалети схожі, ваша реакція яка б була ?
  • 0

#323 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.11.2007 – 03:37

Мкросе, ти вже перегинаєш, коли намагаєшся посварити заочно українців з татарами.

Коли в Криму на базарі я звертаюся українською, то чую або жлобське хамство, або взагалі небажання торгувати. До українців у москалів дуже вороже ставлення.
Але коли я зайшов у магазин який тримали татари і звернувся українською, то незважаючи на те, що вони вже були зачинені - мене обслужили.
І це не єдиний приклад.

Намагатися облити брудом татар (як і всі инші національності), це типова москальська шовіністична позиція.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 09.11.2007 – 04:02

• 0

#324 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 04:10

-------------до модератора---------------------------------

Допис Макроса містить малоросійство і порушення правил 4.7.3. підбурення до розв'язання міжнаціональних конфліктів. ПРОШУ МОДЕРАТОРІВ ВІДРЕАГУВАТИ.

Перегляд дописуMarcos (9.11.2007 02:37) писав:

Українське або російське населення в Криму не любить татар
Брехня, і заклик нетерпимости до татар.

кожне татарське обслуговування будь-де це 100 % спроба надурити на гроші
А російське чи українське обслуговування значить ніколи не дурить? Все одно, що сказати раз жид значить крадій. Висновки про чесність на основі національності – це шовінізм і розпалювання національної ворожнечі.

а те що вони нахабні видно неозброєним оком...
Шовіністичному оку взагалі ніяких доказів не треба. Раз татарин - значить вор!

наприклад коли звертаються до всіх людей на "ти". Запам"яталось як двоє татар готували "шаурму", а потім кликали чоловіка що її замовив криками " брат , брат", ото їм було смішно, ніби якусь мавпу дресеровану кликали ."
Якщо тебе ображає звертання "брат, брат" і воно для тебе схоже на звертання до мавпи, то я співчуваю тобі й твоїм родичам.

Татари мусульмаи
В україні свобода віросповідань.

До слова скажу, що у нас у Криму дача, і жодного разу мене не надурив татарин. Все, що написав Макрос шовіністична пропаганда і брехня.
  • 0

#325 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.11.2007 – 07:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.11.2007 03:37) писав:

Коли в Криму на базарі я звертаюся українською, то чую або жлобське хамство, або взагалі небажання торгувати. ...І це не єдиний приклад.
Де конкретно це трапилось? Скільки раз в різних людей ти з цим стикався?

Перегляд дописуMarcos (9.11.2007 01:37) писав:

1) Татари мусульмаи, які і всі мусульмани вони не асимілюються в суспільстві, вони створюють окремі общини. Ніякої законодавчої влади чи виконавчої влади України вони визнавати не будуть, якщо будуть мати достатню політичну силу . Меджелись буде кермувати всім цим.
3) Татари не керована сила і якщо дати їм волю, на півострові почнеться війна , бо земельку всі хочуть не для того щоб жити, а для того щоб робити гроші ! А робити гроші треба біля моря, а земля вся продана.!
Це всього лише домисли твої, а скоріше твоєї судакської знайомої. Не співай з чужого голосу...
А з логікою ти не дружиш: "земля вся продана" (неправда, доречі) => "на півострові почнеться війна" :)

Всім відомо ситуація в Косово, мусульмани там добряче попсували нерви Сербії і це приклад для всіх, як не треба робити.
Хотілось би конкретики і в контексті сабжу. Бо поки це "сотрясіння повітря"

От всі кажуть татари татари. А якби ви взяли б в аренду землю в Криму, та побудували невеличку базу відпочинку, а через місяць до вас прийшли татари і побудували на вашій землі, кучу комірок, що на туалети схожі, ваша реакція яка б була ?
Знову "порожняк", де факти, що б підтвержували реальність таких припущень?

2) Якщо ви вважаєте, що підтримання татар буде сприяти зменшенню впливу Росії на Крим, то тоді готуйтесь до боротьби з Туреччиною за Крим, коли татар будуть головною політичною, людською силою на півострові.
Ти що, в "Цивілізацію" переграв? Гониш...
  • 0

#326 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 10:13

Цитата

Знову "порожняк", де факти, що б підтвержували реальність таких припущень?
ПРо такий випадок розповідали в новинах на каналі "Інтер" рік тому, пробачте пан конкретність, але точну дату випуску новин я вам дати не зможу бо я не записав і не знав що пан "який порожня не гонить" буде в мене про це запитувати.

Цитата

Ти що, в "Цивілізацію" переграв? Гониш
шановний, гонете ви тут і ще якісь іграшки мені припусуєте, самі в них грайтесь, щось сказати всупереч моїм словам ви не можете. Один тільки "гониш", "порожняк", навчіться формулювати свої думки, або хоча б не писати, якщо не маєте чого сказати.

Цитата

Це всього лише домисли твої, а скоріше твоєї судакської знайомої. Не співай з чужого голосу...
А з логікою ти не дружиш: "земля вся продана" (неправда, доречі) => "на півострові почнеться війна
це мої домисли, бо пишу тут я, а не моя знайома. Добре, якщо ви так конкретно сприймаєте слово "війна", то тоді я вам по-іншому напишу, щоб вам стало зрозуміло " локальні міжнаціональні сутички", так зрозуміло ?
Шановний, якщо ви не пам"ятаєте як в літку була сутичка між мілцією та татарами в Судаку через те що татари вимагали частину пляжу, то ваші проблеми. Якщо ви не пам"ятаєте яка татари перекривали дороги, бо їм не давали землі біля моря то теж ваші проблеми. Потурання до таких вчинків татар веде до велики проблемна півострові, а не до виживання звідти росіян, як ви на це сподіваєтесь

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.11.2007 05:10) писав:

-------------до модератора---------------------------------

Допис Макроса містить малоросійство і порушення правил 4.7.3. підбурення до розв'язання міжнаціональних конфліктів. ПРОШУ МОДЕРАТОРІВ ВІДРЕАГУВАТИ.
Брехня, і заклик нетерпимости до татар.
Шановний, послідовник вчень Бандери, я розумію що привид мого малоросійства, а тепер і ненависті до татар переслідує і буде вас переслідувати весь той час який я буду на форумі.Звинувачення в підбуренні до міжнаціональних конфліктів є безпідставним, оскільки я не закликаю до будь-яких конфліктів, а лише описує те що я бачив своєми очами в Криму.

Цитата

Якщо тебе ображає звертання "брат, брат" і воно для тебе схоже на звертання до мавпи, то я співчуваю тобі й твоїм родичам.
Ще ще раз підтверджує , що проводити нормальну дискусію на форумі ви не здатні, оскільки зачіпаєте і взагалі згадуєте моїх родичів, а вони взагалі тут ні до чого.
  • 0

#327 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.11.2007 – 10:38

а тепер трошки геополітики .
Вельмишановний пане громадянин присяжний засідатель Marcos, якщо ви з таким натхненням розмірковуєте про геополітику і полюбляєте нумерацію – то давайте підемо по вами ж зазначеному порядку:
1) Татари дійсно мусульмани і вони не асимілюються в суспільстві, вони дійсно створюють окремі общини. Але нагадую Вам, що вони є ще й громадяни України відповідно до ст. 35 Конституції (сподіваюсь проти неї ви не заперечуватимете) мають право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. А згаданий Вами Меджелис має в першу чергу культурно-релігійне походження, і виконує свої функції на підставі саме релігійних постулатів. І особливо хочу підкреслити – не в супереч чинному законодавству України.
Ну а з приводу асиміляції татар в суспільстві – хтілося б тоді почути Вашу шановану думку щодо українських діаспор в Америці, Канаді, Австралії, тощо. Воно також мали забути власне коріння і асимілювати до «рівня» місцевих мешканців??? А татари прошу пана – повернулись на свою землю. Чи може ми в свій час також на власній землі мали асимілювати росіян чи поляків???
Не зрозумів Вашого ставлення по цьому пункту.
2) Заява про можливу боротьбу за Крим з Туреччиною, в разі якщо татари стануть головною політичною, людською силою на півострові не містять під собою ніякого політичного та економічного підґрунтя. Туркам Крим потрібен вибачаюсь як трохи сала за шкуру. По перше в них і без того проблем з прикордонними територіями вистачає (взяти тих самих курдів), по друге нема на що спокушатись – земля як така не родюча, корисних копалин нема, а курортних зон для організації туристичного бізнесу в них і без того вистачає як на Чорноморському так і на Середньоморському узбережжях. Крім того Терція як дійсним членом НАТО та асоційований член ЄЕС (з 1964 року до речі) то вступати в подібний конфлікт при наймі ніхто не дозволить в світлі останніх міжнародних подій навколо України.
Ну і самі татари навряд чи будуть раді подібному повороту речей, бо прекрасно розуміють, що забезпечити надійну інфраструктуру (без якої їм не протягнути) Туреччина через море навряд чи зможе. Ну і приймати хоча б тих самих російських туристів чартером чи паромом через територію Туреччини – смішно.
Отже і тут обґрунтованої позиції з Вашого боку не бачу.
3) Стосовно бажання отримати земельку для того щоб і жити і робити гроші – то це цілком природно. Їсти самому і годувати родину хочеться кожному. А Крим не промисловий регіон, виробництва там не має і робити гроші можна лише з моря. І земля там дійсно куплена – не заперечую. Але вибачаюсь ким куплена, і за чиї гроші? Ліпше вже казати прихапана, розтаскана та роздеребанена по шматкам чинушами та бандитами всіх мастей та рівнів. В цьому на Вашу думку полягає соціальна справедливість. А рішення судів і активні дії ВДВС та МВД (це стосовно останніх подій) продаються і купуються в наш час занадто просто, хоча і не дешево.
Ну а з приводу того що вас там надурить намагаються і зідрати 3 шкури – то це специфіка всіх курортно-сезонних територій. Їм за 3-4 місяці роботи (для нас відпочинку) треба весь рік жити. А місцеві росіяни і українці дурять там ні як не менше. Тут раджу Вам вельмишановний пане Marcos просто не бути тюхтієм.

Повідомлення відредагував bendera.UA: 09.11.2007 – 10:45

• 0

#328 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 10:46

Крим з роками стане татарським :). Чув від людини що народилась в криму (78 років, академік, росіянин)

Повідомлення відредагував trim: 09.11.2007 – 10:48

• 0

#329 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 09.11.2007 – 11:18

Мдя, ве декілька місяців дивлюся на цю гілку форуму. Вже 17 (!!!) сторінок. Люди, шо ви обговорюєте? Крим-УКРАЇНСЬКИЙ за статусом (хоч і автономний). Скоро буде УКРАЇНСЬКИМ і за свідомістю якщо деякі особи не будуть плести різну дурню і налаштовуючи цим проти себе російське й татарське населення Криму.

Конституція України:
   Стаття 133. Систему адмiнiстративно-територiального устрою України складають: [b]Автономна Республiка Крим[/b], областi, райони, мiста, райони в мiстах, селища i села.

(Офiцiйне тлумачення частини першої статтi 133 див. в Рiшеннi Конституцiйного Суду N 11-рп/2001 вiд 13.07.2001)
	 До складу України входять: [b]Автономна Республiка Крим[/b], Вiнницька, Волинська, Днiпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорiзька, Iвано-Франкiвська, Київська, Кiровоградська, Луганська, Львiвська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рiвненська, Сумська, Тернопiльська, Харкiвська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернiвецька, Чернiгiвська областi, мiста Київ та Севастополь.
	 Мiста Київ та Севастополь мають спецiальний статус, який визначається законами України.
Все, що тут ще не ясно? Ідіть працюйте, створюйте, робіть щось для покращення життя на Україні, а не ламайте клавіатуру!!!

Повідомлення відредагував Ganj: 09.11.2007 – 11:19

• 0

#330 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 09.11.2007 – 11:50

Панове! Дискусія починає зводитись до особистих образ. Прошу дотримуватись теми, та правил. Це стосується усіх учасників дискусії.

Перегляд дописуКвіточка (8.11.2007 18:52) писав:

Нам треба взагалі подякувати татарам, що вони не влаштували нам щось накшталт Абхазії чи Придністровя!
Вони досить толерантні, зазвичай без питань вчать українську мову і взагалі нормально себе почувають. А воду варять у Криму лише вихідці з Росії, яких підбурюють комуністи та вітренківці. Я взагалі думаю, що всі ті акції оплачуються і керуються Кремлем!

Думаю спокою в Криму варто завдячувати не татарській толерантності, а конфлікту татар з росіянами. Якби не це Кремль обов’язково замутив би якийсь конфлікт руками татар.

Marcos

Частково згідний з Маркосом. Татари несуть певну загрозу цілісності України в майбутньому. Це зараз, коли вони слабкі їх не чути, але що буде коли вони отримають політичну владу, землі? Важко прогнозувати.

Цитата

Загроза безперечно є, але зараз усе залежить від політики центральної влади, татар треба вчити жити мирно і цивілізовано, асимілювати їх в українське суспільство, надати їм можливості для освіти. Для цього потрібна добре продумана державна програма. Але поскільки сучасні політики добре продумують лиш татику боротьби за владу то загроза росте.

Цитата

Сумніваюсь що Туреччина будь-коли вмішуватиметься в справи татар в Україні. Туреччина іде по шляху побудови т. зв. "цивілізованого мусульманства", намагається вступити в Єврсоюз (як і Україна).

Цитата

Більшість земель в Криму належить не татарам і якщо в Україні навчаться поважати приватну власність то проблеми "завоювання Криму татарами" небуде.

Пан Маркос чомусь розглядає українські проблеми очима росіянина. У Росії уміють розпалити конфлікт в сусіда, та жорстко придушити у себе. Проте як сказав пан Кучма: "Україна не Росія". Ми йдемо своїм шляхом і будуємо свої відносини за іншими схемами. Наші конфлікти вирішуватимуться цивілізованим шляхом, хочется сподіватись
  • 0

#331 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 12:23

Перегляд дописуbendera.UA (9.11.2007 11:38) писав:

Вельмишановний пане громадянин присяжний засідатель Marcos, якщо ви з таким натхненням розмірковуєте про геополітику і полюбляєте нумерацію – то давайте підемо по вами ж зазначеному порядку:
1) Татари дійсно мусульмани і вони не асимілюються в суспільстві, вони дійсно створюють окремі общини. Але нагадую Вам, що вони є ще й громадяни України відповідно до ст. 35 Конституції (сподіваюсь проти неї ви не заперечуватимете) мають право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. А згаданий Вами Меджелис має в першу чергу культурно-релігійне походження, і виконує свої функції на підставі саме релігійних постулатів. І особливо хочу підкреслити – не в супереч чинному законодавству України.
Не треба зараз цитувати конституцію і казати про права татар я це все добре знаю. Мова йдне не про те що мусульмани покидьки, а про те що вони мають права, але на території Криму можливі конфлікти між ними та іншими жителями. Я не кажу що винні татари, винна влада тому що питання не вирішується, але агресія з боку татар ще більше загострює цей конфлікт
Щодо меджлісу, як вам відомо в усьому мусульманському світі релігійні лідери є дуже впливомими, влада в них може бути необмежена, так що я б не став недооцінювати силу та впливовість цього органу, якщо йому дадуть простір для дій.

Цитата

Ну а з приводу асиміляції татар в суспільстві – хтілося б тоді почути Вашу шановану думку щодо українських діаспори в Америці, Канаді, Австралії, тощо. Воно також мали забути власне коріння і асимілювати до «рівня» місцевих мешканців??? А татари прошу пана – повернулись на свою землю. Чи може ми в свій час також на власній землі мали асимілювати росіян чи поляків???
асиміляції наших діаспор походить набагато простіше, тому що діаспори святкують їх свята, переймають їх устрій життя. Щодо мусульман то тут набагато все складніше, згадати як на мене один з найтупіших прикладів толерантності в Європі, коли на на минуле Різдво в Великобританії деякі компанії заборонили вивішувати ялинкові прикраси та нішу атрибутику Різдва бо це ОБРАЖАЄ мусульман. Скандал з хеджабами в освітніх закладах Франції теж ще не забутий.
Я чудово розумію, що татари на своїй землі, але давайте не будемо забувати що сусідство в одній країні мусульман та православних чи католиків не завжди має добрі результати, тим більше якщо мусульмани проживають компактно на одній території. І Україна може дуже багато втрати, якщо буде проводити таку політику щодо Криму як зараз,тому що ситуації в Криму не контролюється, немає "роботи" ні з татарами, ні з іншими жителями автономної республіки.

Цитата

Заява про можливу боротьбу за Крим з Туреччиною, в разі якщо татари стануть головною політичною, людською силою на півострові не містять під собою ніякого політичного та економічного підґрунтя. Туркам Крим потрібен вибачаюсь як трохи сала за шкуру. По перше в них і без того проблем з прикордонними територіями вистачає (взяти тих самих курдів), по друге нема на що спокушатись – земля як така не родюча, корисних копалин нема, а курортних зон для організації туристичного бізнесу в них і без того вистачає як на Чорноморському так і на Середньоморському узбережжях
Мова не йде про фактичний перехід території Криму до Турції. Мова йде про вплив Турції на Крим, так само як США впливає на мусульманське Косово і за рахунок яких Косово відбудовується. Жодна з країн лідерів світу, а Турція намагає себе так позиціювати принаймі на Сході не відмовиться від впливу, або дуже тісних контактів з регіонами інших країни.

Цитата

Стосовно бажання отримати земельку для того щоб і жити і робити гроші – то це цілком природно. Їсти самому і годувати родину хочеться кожному. А Крим не промисловий регіон, виробництва там не має і робити гроші можна лише з моря. І земля там дійсно куплена – не заперечую. Але вибачаюсь ким куплена, і за чиї гроші? Ліпше вже казати прихапана, розтаскана та роздеребанена по шматкам чинушами та бандитами всіх мастей та рівнів. В цьому на Вашу думку полягає соціальна справедливість. А рішення судів і активні дії ВДВС та МВД (це стосовно останніх подій) продаються і купуються в наш час занадто просто, хоча і не дешево.
Правильно, земля куплена ( давайте не буде виключати варіант, що хтось її дійсно купив і вклав туди кошти вже зараз) та розкрадена і в цьому повинні розбиратися не татари( самовілне захоплення землі), а влада. Більшість землі належать росіянам, а тепер давайте уявимо що татарам вже дійсно сильно увірветься терпець і вони попруть на росіян. Татари проти росіян на українські території, як вам такий сценарій, я не думаю що це буде добре, це велика загроза дестабілізації порядку в Криму, це питання національної безпеки .

Цитата

Ну а з приводу того що вас там надурить намагаються і зідрати 3 шкури – то це специфіка всіх курортно-сезонних територій. Їм за 3-4 місяці роботи (для нас відпочинку) треба весь рік жити. А місцеві росіяни і українці дурять там ні як не менше. Тут раджу Вам вельмишановний пане Marcos просто не бути тюхтієм.
Ходили скуповуватися в магазин де торгують татари - завжди не було вних решти, немає і все, 10, 25 копійок немає, про базар я взагалі промовчу. В магазині російському чи українському все чітко. Ось вам такий приклад.

Перегляд дописуБогуслав (9.11.2007 12:50) писав:

Пан Маркос чомусь розглядає українські проблеми очима росіянина. У Росії уміють розпалити конфлікт в сусіда, та жорстко придушити у себе. Проте як сказав пан Кучма: "Україна не Росія". Ми йдемо своїм шляхом і будуємо свої відносини за іншими схемами. Наші конфлікти вирішуватимуться цивілізованим шляхом, хочется сподіватись
Пан Маркос просто має іншу думку ніж інші і чомусь це виливається в моє малоросійсьтво чи тепер в моє роздвоєння думок ( на українські та російські) :) . Я скажу ще раз, 1,5 років був на про-східному форумі і там мене назиали "бандерою", " нациком", прийшов сюди і мабуть вже скоро москалем почнуть називати :)
  • 0

#332 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 09.11.2007 – 14:48

Ще кілька слів:
Створення замкнутих, неасимільованих общин безперечно несе загрозу, саме тому неварто цього допустити. І зробити це досить легко, як на мене. Татарам варто віддати частину туристичного бізнесу. Туризм сприяє миролюбивому відношенню до оточуючих, адже полягає у обслуговуванні відпочиваючих, а також встановлює залежність від них. Звідси: якщо я поводдитимусь агресивно до мене ніхто не приїде, а це банкрутство. Це, на мою гадку, забезпечуватиме створення не замкнутих общин. Татари мають хист до торгівлі, сервісу (звичайно багато ще треба повчитись), як приклад Туреччина з її потужним туристичнм бізнесом. Тож нехай краще відкривають турбази, ніж торгуютть наркотою та зброєю.

Доречі щодо самовільного захоплення території. Татари чи не єдині в Україні хто виступив проти дерибану земель між чиновниками. Нехай і примітивно, але вони протестують, в той час як ми, етнічні українці, покірно мовчимо.
  • 0

#333 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 16:38

Перегляд дописуSergiy_K (9.11.2007 08:23) писав:

Де конкретно це трапилось? Скільки раз в різних людей ти з цим стикався?
Тричі, протягом одного походу на ялтинський ринок. :)
Протягом дня щось подібне постійно повторюється, чи ти купуєш щось у ятках, чи питаєш як кудись проїхати. Від татар нічого подібного ніколи не чув.
  • 0

#334 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.11.2007 – 19:16

Перегляд дописуБогуслав (9.11.2007 13:48) писав:

Ще кілька слів:
Створення замкнутих, неасимільованих общин безперечно несе загрозу, саме тому неварто цього допустити. І зробити це досить легко, як на мене. Татарам варто віддати частину туристичного бізнесу. Туризм сприяє миролюбивому відношенню до оточуючих, адже полягає у обслуговуванні відпочиваючих, а також встановлює залежність від них. Звідси: якщо я поводдитимусь агресивно до мене ніхто не приїде, а це банкрутство. Це, на мою гадку, забезпечуватиме створення не замкнутих общин. Татари мають хист до торгівлі, сервісу (звичайно багато ще треба повчитись), як приклад Туреччина з її потужним туристичнм бізнесом. Тож нехай краще відкривають турбази, ніж торгуютть наркотою та зброєю.

Доречі щодо самовільного захоплення території. Татари чи не єдині в Україні хто виступив проти дерибану земель між чиновниками. Нехай і примітивно, але вони протестують, в той час як ми, етнічні українці, покірно мовчимо.

Підтримую щодо туризму.
  • 0

#335 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 14:42

Перегляд дописуMarcos (9.11.2007 10:13) писав:

Один тільки "гониш", "порожняк", навчіться формулювати свої думки, або хоча б не писати, якщо не маєте чого сказати.
це мої домисли, бо пишу тут я
Я свою думку висловив раніше. Коментувати розлого твій текст не бачу сенсу поки не зрозумію твою аргументацію. Бо ті твої припущення, викладені тезисно, мені видаються неправдоподібними. Нажаль ти не навів логічних доводів до своїх слів (я вже не прошу прямих посилань). В тебе все зводиться до того, що "всі татари шахраї"(????)=>"вони винні у всіх проблемах з дерибаном кримської землі і є агресорами і головними розпалювачами міжнаціональних конфліктів". Це неоригінальний потік ксенофобії, який є не новим і який постійно присутній в проросійських ЗМІ, зокрема в згадуваному тобою телеканалі "Інтер", де сюжети про Крим мають виразну антитатарську напрямленість і далекі від об"єктивного висвітлення подій. Де конструктив? Мені здалось, що ти пропонуєш по відношенню до татар - "душити козлів, щоб не висовувались."

Перегляд дописуMarcos (9.11.2007 10:13) писав:

Потурання до таких вчинків татар веде до велики проблемна півострові, а не до виживання звідти росіян, як ви на це сподіваєтесь
А хто сподівається? І хто потурає? Ніхто не проти, що з бардаком потрібно боротись. Тільки не треба вигадувати тут страшилок про злобних татар, які у "всьому винні".

Перегляд дописуБогуслав (9.11.2007 14:48) писав:

Татари мають хист до торгівлі, сервісу (звичайно багато ще треба повчитись), як приклад Туреччина з її потужним туристичнм бізнесом.
З особистого досвіду скажу, що того хисту в них дуже мало. Сервіс всюди в Криму "ненав"язливий", а з татарами ще і важче про щось домовлятись. Як правило, але бував і в дуже класних "татарських" закладах.

Перегляд дописуБогуслав (9.11.2007 14:48) писав:

Створення замкнутих, неасимільованих общин безперечно несе загрозу, саме тому неварто цього допустити. І зробити це досить легко, як на мене. Татарам варто віддати частину туристичного бізнесу. Туризм сприяє миролюбивому відношенню до оточуючих, адже полягає у обслуговуванні відпочиваючих, а також встановлює залежність від них. Звідси: якщо я поводдитимусь агресивно до мене ніхто не приїде, а це банкрутство. Це, на мою гадку, забезпечуватиме створення не замкнутих общин. Тож нехай краще відкривають турбази, ніж торгуютть наркотою та зброєю.
Тут мова йде про інтеграцію, а не про асиміляцію. Століттями (до загарбання росіянами) Крим жив різними національними общинами, але між ними був певний поділ по роду занятть і місцю проживання. Завдяки розумній політиці правителів різні етноси Криму жили мирно поряд. Головна проблема зараз і полягає і інтеграції татар в Криму. Влада і місцеве нетатарське населення зайняла позицію "пофігізму", тому татари просто змушені були об"єднуватись по етнічній ознаці. Стосовно "частини туристичного бізнесу", як це зробити? Хто кому віддаватиме? Самий реальний варіант це роздача татарам землі без існуючої забудови (татарські "метр на метр" тут я не рахую), а такої є багато, а далі хай крутяться як знають. Більшу її частину на ПБК дійсно розхапали. Тут можна лише жорсткими мірами зробити новий переділ. Але попередньо треба: 1) закон де принципово буде зазначено, що татари мають пріоритетне право на отримання землі; 2)внести в кадастр відомості про землі, якими володіли раніше татари (на ПБК таких небагато і мало в містах) і внести частину з них на дерибан плюс "пусті землі" на ПБК (не виключено, що доведеться ввести квоти на татарські і нетатарські землі з урахуванням їх вартості); 3) скласти перелік татар, що її мають отримати і жорсткий графік передачі у приватну власність. Не виключаю, що доведеться і конфісковувати у нинішніх власників, тут мала б держава виплачувати нормальні компенсації. Після завершення "процедури" всі суперчки мають вирішуватись "на загальних підставах", але не думаю, що тоді татари будуть "виступати". Після того хай працюють на їх розвиток, якщо зуміють. Я розумію, що це виглядаю як комунізм, але самий радикальний шлях мені видається самим ефективним. Зараз це малореально, але років через десять це вже буде майже неможливо.
  • 0

#336 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 15:30

Перегляд дописуSergiy_K (10.11.2007 15:42) писав:

Я свою думку висловив раніше. Коментувати розлого твій текст не бачу сенсу поки не зрозумію твою аргументацію. Бо ті твої припущення, викладені тезисно, мені видаються неправдоподібними. Нажаль ти не навів логічних доводів до своїх слів (я вже не прошу прямих посилань). (????)=>"вони
Шановний поціновувавач гри " Цивілізація", моя думка це моя думка і ніяких посилань на свою думку я наводити не буду, щоб вам щось довести. В свої розлогій думці ви теж нічго не цитували ніяких посилань не наводили. Шановний геймер, мені байдуже що ви там думаєте про мої повідомлення і як ви до нього ставились, але те що моїй думці ви протиставили слова " порожняк", " гониш". " ти в гру перегрався" свідчить про вашу не зданість сказати що не будуть конкретно проти того з чим ви не погоджуєтесь, а якщо ви цього не хотіли робити, то навіщо тоді взагалі було відписувати?

Цитата

В тебе все зводиться до того, що "всі татари шахраї"
покажіть в моїх повідмолення, де чітко написано що " всі татари шахраї"

Цитата

Це неоригінальний потік ксенофобії, який є не новим і який постійно присутній в проросійських ЗМІ,
Вибачте проросійські ЗМІ не читаю, я так розумію читаєте їх ви, от вам і вирішувати хто що пише.

Цитата

зокрема в згадуваному тобою телеканалі "Інтер", де сюжети про Крим мають виразну антитатарську напрямленість і далекі від об"єктивного висвітлення подій
Шановний, а у вас об"єктивна думка з приводу ситуації в Криму?у кожного думка суб"єктивна, тільки вона у вас своя для себе, а у каналу Інтеру вона своя для багатьох. Здатність сприймати різні джерела інформації і робити їх аналіз, дає можливість людини робити висновки на основі яких грунтується її суб"єктивна думка.Я сприймаю новини каналу Інтер як джерело інформації і все, а ви сприйматєте сюжети Інтеру наперед як недостовірні !

Цитата

винні у всіх проблемах з дерибаном кримської землі і є агресорами і головними розпалювачами міжнаціональних конфліктів". . Де конструктив? Мені здалось, що ти пропонуєш по відношенню до татар - "душити козлів, щоб не висовувались."
Я вже писав і ще раз про це напишу, Вам особисто. Татари не винні. винна влада і держава в цілому, тому що зараз в цьому напрямку ніякої політики не провдиться. але вибачте, захоплювати землі і будувати там халупи , не для житла а просто щоб стояла, ніби-то хтось зайняв землю то не вихід. Агресія татар до влади та власників землі тільки загострює цей конфлікт.
Про конфлікт в Судаку наприклад, всі кафе на набережніЙ, майже всі належать татарам, росіянами. українцями там близько не пахне, а ататари вимагають " Віддайте нам частину пляжу? ", навіщо їм частина пляжу ? Вони там засмагати будуть ? 90 % пляжу що неналежать санаторіям в Судаку безкоштовні, тоді навіщо він татарам ?
  • 0

#337 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 17:28

Marcos
Вибач, якщо тебе образили мої висловлювання. Повторюю тобі ще раз, що вони стосувались твоїх тверджень, так я виражав незгоду з їх змістом та висловив сумнів щодо того, що ти зумієш їх аргументувати (власне, поки що ти ці сумніви не розвіюєш). Особисто проти тебе я нічого не маю і сподіваюсь на взаємність. Сподіваюсь також, що ти сприймаєш цей форум не лише як засіб до самоствердження та нав"язування своїх думок іншим. Якщо це так, то особисті розборки, навішування ярликів та звинувачення у всіх смертних гріхах бажано перенести в приват, поки це не зробили модери. Стосовно посилань, то мені твої самопосилання (як і чіпляння за окремі вирвані з контексту вислови опонентів) не цікаві, я говорив про посилання на інформаційні джерела.
Стосовно ЗМІ, твої заяви, що ти не читаєш (хоча і випадку з телеканалом йде мова більше про підхід до формування як текстів - синхрону так і аудіовідеоряду) "неправильних" проросійських ЗМІ - це сентенції штибу "краще бути багатим і здоровим, ніж бідним і дурним". Я свої висновки про якість повідомлень ЗМІ роблю не зазделегідь, а переглянувши\прочитавши і співставляючи з відомою раніше інформацією та інформацією з інших джерел. Тобто об"єктивність досягається певною зваженою сумою суб"єктивностей (і зокрема власними спостереженнями). Саме тим має відрізнятись преса від "казала кума що чула на базарі що містом ходить чутка що...". А сліпо довіряти якомусь джерелу не варто, якою б "брендовою" вивіскою воно не прикривалось. Щодо висвітлення деякими ЗМІ, зокрема телеканалом "Інтер" кримських питань є великі підозри, що там з тих чи інших причин толерують антитатарську пропаганду, бо часто кримські конфлікти подаються однобоко і тенденційно. Якщо мені не віриш почитай наприклад Телекритику. Можливо деякі факти перекручуються несвідомо. просто в людини є певна ментальна установка на ворожість до "чужих", якими в даній ситуації виступають татари.
Виправдовувати їх не треба, але викликає обурення коли поодинокі випадки "безпрєдєла" татар випихується нагору, тоді як реальна маса беззаконня залишається в тіні. Це типовий шовіністичний прийом і прикро, що деякі "націоналістично налаштовані" дописувачі зручно ним користаються в своїх дискурсивних практиках. Далі, що толку констатувати, що в нас влада корумпована та байдужа до проблем людей? В Криму це майже так само як і будь-де в Україні. Це не інформативно, а бідкатись над окремим випадком "міжнаціоналного конфлікту" (хоча насправді він є майновим) - неконструктивно. Звісно, легше ткнути пальцем в когось і написати, що він - зло. Але так проблеми не вирішуються, а перспективи чисто етнічних конфліктів (без конкретно-матеріальної складової) в Криму, на жаль, є.
  • 0

#338 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 13:47

Недільний шторм став причиною безпрецедентної надзвичайної події в Азовському і Чорному морях - за один день у результаті шторму в Керченській протоці постраждало відразу шість російських суден - чотири з них затонули, зокрема два сухогрузи з сіркою, краху зазнав танкер, а в південно-західній частині коси Тузла сіла на мілину баржа Дика. У цьому ж районі на мілину сів морський кран з однією людиною.

Хтось ще має сумніви, чий же Крим?
  • 0

#339 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.11.2007 – 16:07

Ось стаття про "проблему татар": Беркутний сезон в Криму. Ставка – національна безпека країни
  • 0

#340 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 18.11.2007 – 16:40

все-таки крим - це земля татар. а зараз там живе купа рос1ян 1 татар, укра1нц1в там грубо каж1чи немаэ. Зараз там дуже багато зявилося ск1н1в 1 1з-за цього к1па проблем: ск1льки памятаю, там весь час потасовки були,1 чим дал1 тим серйозн1ш1, причому , б1льше випад1в з1 сторон1 рос1ян. сварки за землю там теж весь час. а зараз там взагал1 страшно стало. в с1мферопол1 в 4-й точках були потасовки, було вбито 3 людини, 1 в подальшому там уже п1де вогнепальна зброя з обох стор1н причому. на сьогодн1 нам1чалися нов1 сутички. 1 все це йде з рос11.

Повідомлення відредагував bastet: 18.11.2007 – 16:41

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних