Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#281 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 18.05.2007 – 13:21

по любому наш! український... :)
  • 0

#282 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 18.05.2007 – 15:34

Перегляд дописуOlex (18.05.2007 02:06) писав:

Слухай сестро...я з тобою згоден, агресія завжди породжувала агресію, око за око і все таке. А скажи чи можна терпіти таке від них? Чи може просто ковтати такі образи? Я нікого ніколи першим не ображав і не ображаю. А що до гром війни....це до чого сказано? Поясни будь-ласочка :)
ти до них агресивно ставишся. якщо б усі були такі ж як ти, вже одне одного перебили б. а треба ставитись до проблеми із бажанням вирішення її. Тільки компромісом ми можемо дійти згоди.

Перегляд дописуStuff (18.05.2007 11:47) писав:

Ну я тут не погоджуюсь..жодної другої державної нам не потрібно..і навіщо?
І взагалі, в Криму потрібно заборонити російське телебачення(минулого року я там був, так ,як я зрозумів, всі дивляться тільки рос.новини - а там нічого хорошого про Україну не кажуть ніколи). щоб люди менше вірили всіляким дурницям..
Та й всі там прекрасно розуміють українську мову, от тільки роблять вигляд, що "нє панімають"..
Проблема Криму штучна , бо підтримується проросійськими політиками, "квазіукраїнцями" типу Вітренко, Симоненка і т.д.
тут я не погоджуся. українізація це непогано. але подивися на інші європейські держави. якщо мовою розмовляє треть населення або більше її роблять другою державною. щоб не ображати інші національності які живуть в державі. Неможна людям які виросли в радянській державі та звикли спілкуватися російською силою нав"язати українську. до того ж, вони вимагають щоб ми не знищували їхню культуру та дали їй спокій. якщо правда, вони праві зі свого боку. як захід боровся за незалежність під час окупації іншими державами та нав"язуванні культури, так тепер боротимуться вони. Так вже склалося. це історія. Але може не будемо повторювати предків а дійдемо компромісу як справжні європейці та гідні своєї європейської Україні нащадки? меншини мають право на існування. інші держави ж роблять це, то чому б і нам не зробити?
а щодо телебачення ти правий. Треба взагалі сепаратистів усунути від спілкування з українцями щоб не розпалювали міжнаціональної ворожнечі. Вітренчиху взагалі треба втопити в чорному морі разом із симоненком (кг/ам , це я не підстрікаю, це в мене жарти такі злі). Флот треба прибрати якнайшвидше.

Перегляд дописуzav (18.05.2007 13:15) писав:

Справді? В Україні доволі національностей, але українізація стала поперек горла виключно росіянам...
Росіяни люблять Росію, тому створити їм "умови в яких вони почуватимуться комфортно" тут я не дозволю!
не росіянам, а російськомовному постсовковому населенню. І знаєш, я тобі чесно скажу: в дитинстві коли я не розуміла української я її ненавиділа. Це потім коли мені пощастило вчитися в україномовному класі де класна керівниця була націоналісткою (лояльною) яка вчила нас українській культурі, літературі, мові, прививала любов до України як рідного краю, водила по музеях, возила по екскурсіях, тільки тоді я стала любити та розуміти це. А ті люди не розуміють взагалі, бо воно чуже для них. і їх більшість, це наше старше покоління...неможна так просто взяти та викреслити з історії здоровенний її шмат разом із живими людьми. Треба шукати згоду...
Не буває проблем які не можна вирішити.
  • 0

#283 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 18.05.2007 – 20:02

Він НАШ з точки зору поняття "ВЛАСНІСТЬ", але він точно неукраїнський за суттю. І, можливо і я на це надіюсь, з часом рана русизму загоїться і Крим стане УКРАЇНСЬКИМ по суті.
  • 0

#284 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.05.2007 – 20:24

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (18.05.2007 16:34) писав:

ти до них агресивно ставишся. якщо б усі були такі ж як ти, вже одне одного перебили б. а треба ставитись до проблеми із бажанням вирішення її. Тільки компромісом ми можемо дійти згоди.
Мені раніше було начхати на такі речі, але я не люблю коли росіяни так висловлюються про мою країну та мову. За таке у пику треба давати. Але у твоїх словах є розумна думка -"а треба ставитись до проблеми із бажанням вирішення"-згоден :) . Але що до компромісу - якого, ми завжди тільки і робимо, що йдемо на компроміси - і що... :)
  • 0

#285 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 05:26

як я тебе розумію.. але ми маємо бути гідними. то ж маємо шукати компроміс за який нам не буде соромно перед майбутнім поколінням.
  • 0

#286 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 10:23

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (19.05.2007 06:26) писав:

як я тебе розумію.. але ми маємо бути гідними. то ж маємо шукати компроміс за який нам не буде соромно перед майбутнім поколінням.
Цілком погоджуюся, але який же це компроміс? :)
  • 0

#287 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2007 – 19:23

Шановні не відхиляйтесь від теми...тут про КРИМ говоримо
  • 0

#288 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 22.05.2007 – 18:45

Як я проходив практику в Криму й жив в одної тьоті на квартирі (до речі говорив українською). Ця тьотя сама росіянка, жила в Баку (коли про це згадувала, то говорили в Баку говорять "могучим і великим", а національною - селюки й то це соромно), навчалася в Харкові. І в неї така претензія - вона не розуміє української, хай їй російську подають! Я зараз поїду в Каитай скажу, що давайте мені Українську! Вгадайте куда мене пошлють.
ЇХ украінізують, бачите!!! А 300-річну русифікацію забули? Треба наверстати втрачене. Хай вони вже не пищать. Хоча є деякі перегини. Наприклад безтолковий переклад їх поетів на українську. Або перекладайте до толку, або не трогайте. Але украінізація має бути.
Але я надіюся, що скоро Крим буде українським. Коли не будуть заважати путінські маріонетки ПР, вітренки,симоненки, януковичі і т.д.
  • 0

#289 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 04.07.2007 – 15:30

У мене тут народилась невелика схема, яка стосується і Криму.
От дивіться:
Україна - це якась особа.
Росія - також особа.
Скажемо, Україна попала у погану компанію (ну з Росією зв'язалась). Росія їй постійно каже "кури" (а Крим - це наприклад легені України), каже "пий" (а печінка - це схід, хоча не весь). В результаті Україна споганюється. Потім Україну починає мучити совість (це патріоти, які боряться за зміни). Але Росія має більшу владу над розумом України (влада), ніж совість і вона каже "Та забий ти на ту совість!!! Пити і курити - це круто!".
От і виходить, що Україна має два виходи: або все ж прислухатись до своєї совісті і сказати - "Це аж ніяк не круто", або змінити компанію...
P.S. Тупа схема...
  • 0

#290 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 05.07.2007 – 01:58

A я скажу ось що.Крим треба віддати.І ось мої аргументи.
1.Крим не українська територія.Заставити заговорити українською їх змігби тільки Сталін.Але в нас такого нема і не передбачається.
2.На Крим практично не впливає Київська влада.
3.І в той же час вони активно і досить негативно впливають на формування загальнодержавної влади.
Ми вперше за 15 років пропхали українського президента.Зробили це із-за великої симпатії до Ющенка і великої антипатії до Януковича.Крім цього у Ющенка не було проукраїнського конкурента.Ми добре знаємо,що такі умови для України скоріше виняток,ніж правило.Це у них Янукович один.У нас же лідерів завжди багато.
Одже,Крим для нас -це баласт,це гангрена,або ракова пухлина.Це те,що тягне нас на дно.Це те ,що нормальний організм не сприймає.Для спасіння організму ,як правило,видаляють невиліковну частину.А що зробимо ми?
  • 0

#291 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 03:39

Так, згодна...Крим - це геморой. Але з цього геморою можна стільки грошей в бюджет покласти...курорт - не гірший за Анталію. Не тормози! не можна віддавати - треба сепаратистів висіляти..вплоть до того, щоб купити їм квартири в Росії...доречі, третина Криму - нормальні українці. Третина - під впливом негативним російського флоту...а ще третина - татари...але вони скоріш на нашому боці, ніж на проросійському...
а ще - можна дати їм як автономї другу державну російську і вони перестануть ворожо ставитись до нас.

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 05.07.2007 – 03:51

• 0

#292 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.07.2007 – 07:30

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (5.07.2007 04:39) писав:

а ще - можна дати їм як автономї другу державну російську і вони перестануть ворожо ставитись до нас.
Неможна. Небезпечний прецедент.
  • 0

#293 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.07.2007 – 07:38

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (5.07.2007 04:39) писав:

Третина - під впливом негативним російського флоту...
Це та, яка на севастопольскькому форумф висить :)) Стріляти сепаратистів :kozak:)
  • 0

#294 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 20:21

Де я написала стріляти?? Покажи мені, де я написала що я когось хочу вбити. Так, вишу на Севінфо, бо намагаюся зрозуміти частину людей, які живуть в моїй державі! Я просто не бачу як розв"язати проблему Криму без віддавання його Росії (бо цього ніколи не буде, політики не дозволять, ніколи, розумієш?)
А вони такі ж люди як і ми, і я проти фанатизму "типу вбий москаля", я наполягаю, що ми повинні дійти згоди! Не буває так, щоб люди не могли домовитись, адже живемо в одній державі!

А ще, я там закаляюся. Намагаюся захистити інтереси демократії та на своєму прикладі навчити їх лояльніше ставитись до свідомих українців, так рано чи пізно вони перестануть нас ненавидіти...мене сприймають досить непогано, хоча спочатку мені важко було...а зараз все гаразд, і якщо вони зрозуміють, що таких як я багато, вони можливо змінять своє ставлення...

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 05.07.2007 – 20:24

• 0

#295 TOSHKA

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 22:42

Перегляд дописуGanj (22.05.2007 19:45) писав:

Як я проходив практику в Криму й жив в одної тьоті на квартирі (до речі говорив українською). Ця тьотя сама росіянка, жила в Баку (коли про це згадувала, то говорили в Баку говорять "могучим і великим", а національною - селюки й то це соромно), навчалася в Харкові. І в неї така претензія - вона не розуміє української, хай їй російську подають! Я зараз поїду в Каитай скажу, що давайте мені Українську! Вгадайте куда мене пошлють.
ЇХ украінізують, бачите!!! А 300-річну русифікацію забули? Треба наверстати втрачене. Хай вони вже не пищать. Хоча є деякі перегини. Наприклад безтолковий переклад їх поетів на українську. Або перекладайте до толку, або не трогайте. Але украінізація має бути.
Але я надіюся, що скоро Крим буде українським. Коли не будуть заважати путінські маріонетки ПР, вітренки,симоненки, януковичі і т.д.
Вельмишановний GANJ візьміть будьласка до уваги: замість наверстати-надолужувоти, безтолковій - нетямущий, не трогайте- не чипайте, скоро- незабаром
  • 0

#296 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 05.07.2007 – 22:51

Перегляд дописуTOSHKA (5.07.2007 23:42) писав:

Вельмишановний GANJ візьміть будьласка до уваги: замість наверстати-надолужувоти, безтолковій - нетямущий, не трогайте- не чипайте, скоро- незабаром
"будь ласка", надолужувати", "не чіпайте" - даруйте, не стримався :)
  • 0

#297 TOSHKA

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 22:56

Перегляд дописуҐвинтик (5.07.2007 23:51) писав:

"будь ласка", надолужувати", "не чіпайте" - даруйте, не стримався :)

Дякую за виправлення. Може так і вивчемо рідну мову.
  • 0

#298 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2007 – 07:54

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (5.07.2007 21:21) писав:

Де я написала стріляти?? Покажи мені, де я написала що я когось хочу вбити. Так, вишу на Севінфо, бо намагаюся зрозуміти частину людей, які живуть в моїй державі! Я просто не бачу як розв"язати проблему Криму без віддавання його Росії (бо цього ніколи не буде, політики не дозволять, ніколи, розумієш?)
А вони такі ж люди як і ми, і я проти фанатизму "типу вбий москаля", я наполягаю, що ми повинні дійти згоди! Не буває так, щоб люди не могли домовитись, адже живемо в одній державі!

А ще, я там закаляюся. Намагаюся захистити інтереси демократії та на своєму прикладі навчити їх лояльніше ставитись до свідомих українців, так рано чи пізно вони перестануть нас ненавидіти...мене сприймають досить непогано, хоча спочатку мені важко було...а зараз все гаразд, і якщо вони зрозуміють, що таких як я багато, вони можливо змінять своє ставлення...

А я сам там вишу - (переважно в бані), хоча спілкуюся без образ та російською мовою. Та коли вже їм втовкмачуєш, що вони дійсно несуть нісенітниці та не володіють цифрами та фактами - в бій вступає депутат))) Ща тільки з бану виберусь, то і до БИ візьмуся, ато москвіч мої фотки на форумі виставив. Найшов таки ;))
Раніше ображався за настільки шовіністичну налаштованість на ненависть всього українського, але тепер все якось пох, сам сміюся з них - хворі люди, горбатого могила виправить :D

Віддача Криму Росії - це не вихід. Тут дійсно потрібен спільний консенсус, але не з їхніми ультимативними вимогами, а справді спільне розуміння нашого майбутнього і праця над ним.
А собі нехай там кричать і далі, може голос надірвуть. Вони нацменшина, що вперто не визнають. Прийде час - визнають. Якщо захочуть посягнути на територіальну цілісність України - в рух внутрішні війська і способом дяді Путіна кийками по плечах. Хай знають хто в домі хазяїн :)
Ібо Украъна в нас одна! Так є, було і буде!!!!
  • 0

#299 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 19:52

згодна!
  • 0

#300 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.09.2007 – 13:27

Переглядала схожі теми, про автономність півострова, і про Чорноморський Флот, і т.д., але тут хочу поговорити про людський фактор.
нещодавно повернулась з Криму. Коли туди приїхала, перше враження було не від зміни температури у користь градусів тепла, не від виду на безкрайнє море, та не від найчистішого повітря... а від кількості блакитної політичної агітації на квадратний метр Зображення
На десяток бігбордів Партії Регіонів, припадало кілька Вітренчиних та від нуля до одного бордів НУНС (які всі були заляпані чорною фарбою або написом "Ложь"). Принаймні за маршрутом "Сімферополь-Ялта" спостерігалась саме така статистика.
Більш за все засмутило спілкування з кримчанами, які не вважають себе частиною української держави.
Зображення
Я висунула пропозицію їх взяти весла та спробувати пригребти до Росії. Якщо не вийде - переїхати до любої Московії самим, нащо ж землю чіпати?
Отже, як можна "роззомбувати" кримське населення, як зламати ті "чари", що на них були покладені давно? І чи взагалі це можливо?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних