Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#241 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 13.02.2007 – 01:06

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 22:25) писав:

А давайте виясняти, хто є хто. Якщо українці є :) окупантами Криму 15 років, то тоді росіяни перед тим були окупантами Криму 270 з лишком років. Бо до Вашого приходу туди - це була батьківщина татар. Виясняючи далі, зауважимо, що татари були окупантами для половців, ті ж були окупантами для печенігів. Далі продовжити??? То що, я повинен обзивати усіх німців, поляків, росіян, литовців, шведів (список можна продовжувати годинами), бо вони колись були окупантами мого рідного Львова??? А виправдовувати після такого росіян я б не хотів (принаймні, за даним аргументом). А забирають вони виноградники як ті, хто жили на цій землі перед Вами. І мають на це повне право - їх же ж ніхто не питав, коли виселяв...
Ти говориш, про різні речі. По-перше, ні татари, ні росіяни, ні хто-небудь іншою не можуть вважатися окупантами (хоча історія і пам'ятає багато що, що зробили татари). Всі народи, які тут жили вони і вершили історію. Ви ж тут не живете, але в той же час нав'язуєте свої статути нашому монастирю, і оббираєте Крим, як тільки можете. Я не тебе конкретно маю зважаючи на, а ваш уряд.
З приводу Львова.
1. Ті окупанти пішли вже з Львова.
2. 60 років тому Росія з Німеччиною були злими ворогами в світі, а зараз дружать.
3. Якщо Крим відійде від України, то ми вас теж любитимемо.
А про виселення це вже інше питання.

Донбассови, ти мені не повіриш, але я вже багато раз чув від українців, що вони на багато гостепрєїмнєє росіян. Все, що ти описав, дуже красиво окрім одного. Що стосується авантюри. Ми один народ і авантюра нам не менш чужа чим вам. І гостинність у нас теж на рівні. Але! Як ти можеш говорити про гостинність, коли у вас жителі своєї ж країни один одному ворогами виставляються?
  • 0

#242 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 13.02.2007 – 02:12

Перегляд дописуКлятый (13.02.2007 01:03) писав:

Ти говориш, про різні речі. По-перше, ні татари, ні росіяни, ні хто-небудь іншою не можуть вважатися окупантами (хоча історія і пам'ятає багато що, що зробили татари). Всі народи, які тут жили вони і вершили історію. Ви ж тут не живете, але в той же час нав'язуєте свої статути нашому монастирю, і оббираєте Крим, як тільки можете. Я не тебе конкретно маю зважаючи на, а ваш уряд.
З приводу Львова.
1. Ті окупанти пішли вже з Львова.
2. 60 років тому Росія з Німеччиною були злими ворогами в світі, а зараз дружать.
3. Якщо Крим відійде від України, то ми вас теж любитимемо.
А про виселення це вже інше питання.
1. Окупанти не пішли зі Львова, як із України. В Львові 20% росіян. По інших містах ще гірше. Сам живу в спальному районі, де чую російську мову в 2 рази частіше від української.
2. Росія з Німеччиною завжди грали в спільні ігри, маскуючи це під велику ворожнечу. Не згідний з цим - 60 років не пройшло.
3. Крим - Росії. Тоді віддайте нам Кубань, Воронежчину, Курщину. На такий перерозподіл я готовий.
  • 0

#243 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 03:05

1. Росіяни для тебе окупанти? Тоді тобі лікуватися пора.
2. Ти і справді так думаєш?
3. З якої статі? Коли ці території були вашими?
  • 0

#244 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 09:13

Перегляд дописуКлятый (13.02.2007 03:02) писав:

1. Росіяни для тебе окупанти? Тоді тобі лікуватися пора.
2. Ти і справді так думаєш?
3. З якої статі? Коли ці території були вашими?
1. А хто 1939 року разом з Німеччиною вдерся на території Польщі без об'явлення війни??? Спочатку Вас зустрічали як визволителів. Мені старші розповідали, що після вашої окупації 1941 року німців зустрічали з хлібом-сіллю... А в моєї тітки дід та баба (батьки батька) були розстріляні у катівнях НКВД. Коли совєти відступали зі Львова, була дана вказівка: розстрілювати всіх політв'язнів. Тоді померло чимало інтелігенції, що не хотіли визнавати совіцьку владу... А 1944 року Вас вже не зустрічали, як визволителів - молодь масово йшла в УПА...
2. Не вірите - почитайте твори класиків марксизму-ленінізму. І ні про яку країну в їхніх глобальних планах не говориться стільки, як про Німеччину. Перша світова війна: цар довго не може зважитися на війну з Німеччиною... Війни на фронтах йдуть в основному проти Австрії\Болгарії. 1918 р. Ленін підписує сепаратний мир з Німеччиною - кожен для своїх далекоглядних планів. Пілсудський виграв у більшовиків 1920 р. через те, що вони з нетерпінням перлися в Німеччину, щоб з'єднати два братні народи під вінцем комунізму. Вдалося б їм тоді це - світ був би давно комуністичним. Перед війною вся німецька воєнна верхівка їздила на стажування у радянський союз. Гудеріан - ідеолог танкової війни - свої ідеї почав розвивати про силу танків, після того, як побував на Харківському тракторному (танковому) заводі (не вірите - почитайте його мемуари). До 22 червня 1941 р. в Європі діяв пакт Молотова-Рібентропа, за яким вся Європа була поділена на 2 зони впливу: Німецьку та Російську... Далі продовжувати???
3. Кубань заселялася українськими козаками. Курщина, Воронежчина - українські території - послухайте якою мовою розмовляють по їхніх селах. А для тих, хто не переконався - якою мовою звучить "гімн Кубані"??? Отже, якщо на Крим ви маєте право, як ті, хто його заселяв - ми маємо таке ж право на Кубань, Воронежчину, Курщину...
  • 0

#245 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 18:31

Перегляд дописуГетьман (13.02.2007 09:10) писав:

1. А хто 1939 року разом з Німеччиною вдерся на території Польщі без об'явлення війни??? Спочатку Вас зустрічали як визволителів. Мені старші розповідали, що після вашої окупації 1941 року німців зустрічали з хлібом-сіллю... А в моєї тітки дід та баба (батьки батька) були розстріляні у катівнях НКВД. Коли совєти відступали зі Львова, була дана вказівка: розстрілювати всіх політв'язнів. Тоді померло чимало інтелігенції, що не хотіли визнавати совіцьку владу... А 1944 року Вас вже не зустрічали, як визволителів - молодь масово йшла в УПА...
2. Не вірите - почитайте твори класиків марксизму-ленінізму. І ні про яку країну в їхніх глобальних планах не говориться стільки, як про Німеччину. Перша світова війна: цар довго не може зважитися на війну з Німеччиною... Війни на фронтах йдуть в основному проти Австрії\Болгарії. 1918 р. Ленін підписує сепаратний мир з Німеччиною - кожен для своїх далекоглядних планів. Пілсудський виграв у більшовиків 1920 р. через те, що вони з нетерпінням перлися в Німеччину, щоб з'єднати два братні народи під вінцем комунізму. Вдалося б їм тоді це - світ був би давно комуністичним. Перед війною вся німецька воєнна верхівка їздила на стажування у радянський союз. Гудеріан - ідеолог танкової війни - свої ідеї почав розвивати про силу танків, після того, як побував на Харківському тракторному (танковому) заводі (не вірите - почитайте його мемуари). До 22 червня 1941 р. в Європі діяв пакт Молотова-Рібентропа, за яким вся Європа була поділена на 2 зони впливу: Німецьку та Російську... Далі продовжувати???
3. Кубань заселялася українськими козаками. Курщина, Воронежчина - українські території - послухайте якою мовою розмовляють по їхніх селах. А для тих, хто не переконався - якою мовою звучить "гімн Кубані"??? Отже, якщо на Крим ви маєте право, як ті, хто його заселяв - ми маємо таке ж право на Кубань, Воронежчину, Курщину...
1. Не знаю, не знаю. Я з дитинства пам'ятаю фільм "4 танкісти і собака". Там Поляки теж проти Німеччини воювали.
2. Сталін доставив багато бід всім народам СРСР, але скажу одне: радянський народ (саме народ, а не Сталін) воював не за владу над Європою, а за свою і її свободу.
3. ТЫ, КУБАНЬ, ТЫ, НАША РОДИНА

Ты, Кубань, ты, наша родина,
Вековой наш богатырь!
Многоводная, раздольная,
Разлилась ты вдаль и вширь.

Из далеких стран полуденных,
Из заморской стороны
Бьем челом тебе, родимая,
Твои верные сыны.

О тебе здесь вспоминаючи,
Песню дружно мы поем,
Про твои станицы вольные,
Про родной отцовский дом.

Как о матери родной,
На врага на басурманина
Мы идем на смертный бой.

За тебя ль не постоять,
За твою ли славу старую
Жизнь свою ли не отдать?

Мы, как дань свою покорную,
От прославленных знамен
Шлем тебе, Кубань родимая,
До сырой земли поклон.

Слова К. Образцова

Музыка народная, в обработке
профессора В. Захарченко
  • 0

#246 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2007 – 22:21

Цитата

Сталін доставив багато бід всім народам СРСР, але скажу одне: радянський народ (саме народ, а не Сталін) воював не за владу над Європою, а за свою і її свободу.
Гітлер випередив Сталіна. Сталін мав далекосяжні плани на Європу.
  • 0

#247 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 23:09

Перегляд дописуКлятый (18.02.2007 18:28) писав:

1. Не знаю, не знаю. Я з дитинства пам'ятаю фільм "4 танкісти і собака". Там Поляки теж проти Німеччини воювали.
2. Сталін доставив багато бід всім народам СРСР, але скажу одне: радянський народ (саме народ, а не Сталін) воював не за владу над Європою, а за свою і її свободу.
3. ТЫ, КУБАНЬ, ТЫ, НАША РОДИНА

Ты, Кубань, ты, наша родина,
Вековой наш богатырь!
Многоводная, раздольная,
Разлилась ты вдаль и вширь.

Из далеких стран полуденных,
Из заморской стороны
Бьем челом тебе, родимая,
Твои верные сыны.

Песню дружно мы поем,
Про твои станицы вольные,
Про родной отцовский дом.

Как о матери родной,
На врага на басурманина
Мы идем на смертный бой.

За тебя ль не постоять,
За твою ли славу старую
Жизнь свою ли не отдать?

Мы, как дань свою покорную,
От прославленных знамен
Шлем тебе, Кубань родимая,
До сырой земли поклон.

Слова К. Образцова

Музыка народная, в обработке
профессора В. Захарченко
1. Те, що фільми - то один із засобів пропаганди, те зрозуміли уже давно. Тому, фільми часів Рад. Союзу треба дивитися лише з огляду на їх естетичну цінність, а не вчити по них історію...
2. Вернемось до подій недалеких. Народ на Майдані мерз за що??? За політреформу, за зека-прем'єра, за збільшені тарифи і т. п. Народ завжди стоїть за щось своє, але його найчастіше намахують.
3. Можливо, я й помиляюся, але колись на Національному радіо чув гімн Кубані Українською мовою... Зараз його не повторю, але з якого джерела у вас такий зразок?
  • 0

#248 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 19.02.2007 – 06:42

Привіт усім!
У Криму буваю дуже часто, туди по роботі катаюся, особливо у сезон. На півострові 85-90% російськомовного населення вважає себе РОСІЯНАМИ, у них, навіть радіо "Голос Росії" багато хто слухає.
Вважаю, що АРК - порохова бочка, це і самі жителі говорять.
  • 0

#249 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 14:25

Крим має належати ТАТАРАМ! Це їхня історична земля! Не будьмо звірами, згадаймо як у нас самих не було держави, і як нас вважали за "русскіх".
  • 0

#250 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 18:48

Перегляд дописуMarcos (18.02.2007 22:18) писав:

Гітлер випередив Сталіна. Сталін мав далекосяжні плани на Європу.
Не сперечатимуся, тим паче, що я теж так вважаю. І НАТО був створений тільки ради того, що б змогти протистояти можливому натиску СРСР.
Тут інше питання. Чи хотів цього радянський народ?
  • 0

#251 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 20.02.2007 – 19:03

Перегляд дописуКлятый (20.02.2007 18:45) писав:

Не сперечатимуся, тим паче, що я теж так вважаю. І НАТО був створений тільки ради того, що б змогти протистояти можливому натиску СРСР.
Тут інше питання. Чи хотів цього радянський народ?

Заувага: роз'ясніть термін "радянський народ".
  • 0

#252 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 19:25

Перегляд дописуГетьман (18.02.2007 23:06) писав:

1. Те, що фільми - то один із засобів пропаганди, те зрозуміли уже давно. Тому, фільми часів Рад. Союзу треба дивитися лише з огляду на їх естетичну цінність, а не вчити по них історію...
2. Вернемось до подій недалеких. Народ на Майдані мерз за що??? За політреформу, за зека-прем'єра, за збільшені тарифи і т. п. Народ завжди стоїть за щось своє, але його найчастіше намахують.
3. Можливо, я й помиляюся, але колись на Національному радіо чув гімн Кубані Українською мовою... Зараз його не повторю, але з якого джерела у вас такий зразок?
1. Тоді інший приклад. Сьогодні по радіо чув, що політики Польщі і справді роблять з радянського воїна визволителя окупанта. Але, те, що робить народ, більше говорить про той, ким вважають радянського воїна. Уздовж старих доріг були часті поховання солдатів під час Великої Вітчизняної війни. Ці поховання не викидають а перезахоронюють в крупних містах, де є кладовища радянським воїнам.
Може тебе збентежать слова, що це були "просто солдати, яким було наказано гинути", але сам подумай, чи будеш ти так переживати за пам'ятники окупаційним військам?
2. Тебе послухати, так взагалі за свої права не варто боротися.
3. Интернет.

Перегляд дописуAter Magius (20.02.2007 19:00) писав:

Заувага: роз'ясніть термін "радянський народ".
Я не думаю, що ти дурна людина і не зможеш здогадатися, кого я маю зважаючи на.

Перегляд дописуkajan (19.02.2007 06:39) писав:

Вважаю, що АРК - порохова бочка.
28 лютого татари планують акцію непокори =(

Перегляд дописуKalison (19.02.2007 14:22) писав:

Крим має належати ТАТАРАМ! Це їхня історична земля! Не будьмо звірами, згадаймо як у нас самих не було держави, і як нас вважали за "русскіх".
Приїжджай до нас жити. Даю 100%, що ти їх ненавидітимеш вже через місяць - інший. Якщо ж ти все-таки не приїдеш і залишишся при своїй думці, тоді інше питання. Що робити караїмам, кримчакам, кримцам? Якщо вже ставити питання, кому належить Крим, то питати треба у них в першу чергу, а не у татар, котриє ісребілі майже поголовно всі корінні народи Криму, а самі насправді, виявилися прийшлим народом з Монголії (або ще звідкись).
  • 0

#253 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 21:56

Перегляд дописуКлятый (20.02.2007 19:22) писав:

Якщо вже ставити питання, кому належить Крим, то питати треба у них в першу чергу, а не у татар, котриє ісребілі майже поголовно всі корінні народи Криму, а самі насправді, виявилися прийшлим народом з Монголії (або ще звідкись).
Отут пан і попався... Сам ставиться до інших, як до тих, хто не знає власну історію та історію Криму, а сам не відає навіть про те, що татари пішли не з Монголії. Та й взагалі, то був кочовий народ, що приєднався до монголів. І за цю послугу вони собі забрали доволі великі території. А якби вони "істребілі" (правильно - знищили) всі корінні народи Криму, то звідки б зараз там були ті ж самі караїми... Ті народи, що жили в Криму за татар переслідувалися не сильніше, ніж самі татари за радянської влади... І тут ми дивимося на вас (росіян) та на них (татар) не з погляду того, що вони зробили, а з того погляду, що ви зараз в Криму творите. Вони забирають виноградники і т. п. у вас, ви ж забираєте Крим у нас...
  • 0

#254 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Бандерштат

Відправлено 21.02.2007 – 09:57

Наша Земля Для НАС !!! ;)
  • 0

#255 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 21.02.2007 – 23:02

Все-рівно через років десять-двадцять Крим буде належити татарам, оскільки вони розможуються дуже хутко. Так на кого робити ставку? Ясен пень, шо на татар. Вони хоча б горілки не пьють :(
  • 0

#256 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 23.02.2007 – 12:34

ставки будеш робити в букмекерській конторі !

а нам тре боротися ! за налаголження порядку на нашій землі !

щоб ні татари чи будь хто не нахабніли !
  • 0

#257 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 26.02.2007 – 23:54

Перегляд дописуХаритон (21.02.2007 22:59) писав:

Все-рівно через років десять-двадцять Крим буде належити татарам, оскільки вони розможуються дуже хутко. Так на кого робити ставку? Ясен пень, шо на татар. Вони хоча б горілки не пьють :)

ТУФТА! От тільки-но приїхав з Криму. Татарви там мало, не розплодиться, а от росіян там ого! І чого тут панікувати, то моє, а то твоє. Чи хтось думає що татари нас поважають, вони нас вважають ГЯУРАМИ, сам ще раз переконався. Терпіти не можуть кацапів, плюють на хохлів (це точка зору 70% аборигенів), ми для них бидло.
А росіяни там доволі нормальні, тільки не треба плутати з "москвичами", тих там ніхто не переварює. А от приіїхати та кричати руки геть від Криму - це Україна і тут повинні бути українц,і вони тут хазяйнують, нікому не сподобається (а у нас із заходу деякі такі є).
ЧИ може хтось тут закликає до сепаратизму???? :D
  • 0

#258 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 01.03.2007 – 22:00

На території України знаходятся загарбники !
от як я вважаю!

Повідомлення відредагував Fashist: 01.03.2007 – 22:01

• 0

#259 Светлена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 13:26

Клятый, ты я смотрю здесь один и без охраны за весь Крым и Россию отбиваешься.
Ай, украинцы, братья-славяне, не думала что вы вот так можете поганить своего близкого и можно сказать, родственного соседа. Врага нашли. Ни одного поста не увидела без слова «Росiяне», «рускiе». Что за честь? Польщена таким вниманием!
Историю всю подняли, вспомнили кто кого и когда.
Прав Клятый, говоря что:

Цитата

не будьте лентяями, изучайте историю с разных сторон, а не с той, которую вам преподносят в школе и с телевизора. Ибо это чревато.

Крым никакого отношения к Украине не имеет и никогда не имел. Хохлов в Крыму так же мало, как, скажем в Волгоградской области (а они там, правда, есть).
Тем не менее, с лёгкой руки Хрущёва (якобы), территория Украинской республики приросла за счёт этого татарско-караимско-бог весть ещё каковского полуострова. Полуострова, который исторически был злейшим врагом южнорусских земель. Какой был в этом смысл?
Возможно, это мина замедленного действия, которая в своё время разорвёт Украину в клочья. В любом случае, конфликта не избежать.

Но противоречия не являются непреодолимыми. Хотя они искусственно обостряются, главным образом манипуляциями языковым вопросом, который, на деле, абсолютно фиктивный. Если уж говорить всю правду, то такое манипулирование эффективно только потому, что изрядная часть населения (и русско- и украинскоговорящего), отстаивает своё право на невежество, тратя при этом столько сил, что хватило бы на освоение ещё пары-тройки языков.
Но это вопрос общеэволюционный, а не национальный.
И уж простите, Черное море называлось до прихода татар Русским морем! И княжили там наши князья, вспомните Тмутаракань! И жили там славяне, а позже полуостров захватили кочевники. Они захватили эти земли и как захватили!!! А что творили они во время ВОВ! Об этом сейчас не принято вспоминать, но они зачастую усердствовали

Современный ЮБК вообще себя считает чем-то особенным и исключительным. Жемчужина и благодатный край. Так оно по сути и есть. Плевать они хотели на всех. А степной Крым - это татары, которые плодятся - не чета нам.
Но то, что такое количество людей живет в ужасных условиях, то, что им разрешили возвращаться на свои земли и никак это возвращение не подготовили, это не просто свинство по отношению к ним, на мой взгляд это злонамеренный поступок и действительно мина (так же как в Чечне). И старые дрожжи прорастают в новом поколении новыми побегами, ростками ненависти и озлобления и к русским, и к украинцам, никому мало не покажется...
В общем, воли к сближению нет ни у одной стороны (каждая пытается самоутвердиться, подмяв под себя оппонента), дай бог избежать раскола.

Русское в Крыму столь же шатко, как и украинское. Вопрос только в сроках.
И в случае чего, крымские татары поддержку будут искать в мусульманской Турции.

Мы, украинцы и россияне, единый народ. Вот только что-то куда-то утекло…Утекает иллюзия того что сепаратизм панацея и способен решить проблемы каждого в каждом отдельном сортире, извините, тем более в наше время. И наши предки были не дураки, когда объединялись в одно "государство" для совместной защиты своих "индивидуальных" интересов и особенностей от мощного внешнего воздействия... Ну да- мы умные, понятно. У нас сала и землица пока вроде есть - предки позаботились, терь можем и сами.... с усами...
Да, время действительно покажет рано или поздно, уже показывает тем кто смотрит своими глазами а не с точки зрения "корпоративной этики" и корпоративных же бройлерных интересов.... Покажет даже им, через год, два а то и гораздо раньше.

Пить чаёк дрессировано улыбаясь под разговоры через толмачей о том кто кого "окупировал" и какой вор у вора пытается по второму разу "прихватизированную" прежде дубинку украсть - эт , конечно, в духе "новой" западной "культуры", прям как в галливуде.... Только это не по- нашему, не "по-бразильсики", и к человеческому общению такой спектакль никакого отношения не имеет..... В человеческом ведь важна не форма а содержание, искренность, душевная теплота а не холодное лицедейство, да?
Ладно, всему своё время, не будем опережать события..
  • 0

#260 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 15:14

Перегляд дописуСветлена (13.03.2007 13:23) писав:

И уж простите, Черное море называлось до прихода татар Русским морем! И княжили там наши князья, вспомните Тмутаракань! И жили там славяне, а позже полуостров захватили кочевники. Они захватили эти земли и как захватили!!! А что творили они во время ВОВ! Об этом сейчас не принято вспоминать, но они зачастую усердствовали
Пані, в той час, коли Чорне море називалося Руським (а не Русским), на місці вашої столиці проживали угро-фінські племена. І не було не те, що Росії, а й Московії. Називалося б воно в цей час Московським морем, я б прийняв із задоволенням ваші аргументи. І слов'яни жили в Криму, а не угро-фіни :cool1: А поняття "Русский" ввів кат українського народу Петро Кривавий (Перший), аж у 18 столітті, коли це море давно Руським не називалося.

Повідомлення відредагував Гетьман: 13.03.2007 – 15:14

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних