Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#221 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 22.01.2007 – 20:35

Краще пізно ніж ніколи...так хоть більше дров не наламаємо ;)
  • 0

#222 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 22.01.2007 – 20:38

Перегляд дописуMr. Sirus Iton (22.01.2007 20:32) писав:

Краще пізно ніж ніколи...так хоть більше дров не наламаємо ;)

цілком погоджуюсь, але скільки часу пропустили, віддали все і втратили майже все....мову, укр. масмедіа...........
  • 0

#223 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 10.02.2007 – 02:09

Перегляд дописуЖурба (23.10.2006 12:19) писав:

Для клятого, як ще не пішов, для всіх, якщо той пішов

Слово росіянин з'явилося після розпаду СРСР, і буквально означає прив'язаність людини до ДЕРЖАВИ РОСІЇ
СЛово русскій, що використовувалося до того - є виключенням з правила самоназв (українець, поляк,чех - хто? русский - який, чий?), є версія, що вперше так назвали монголи всіх підвадних їм християн (від слова хрест) - по московські "крестьяне" (від слова крест), яке згодом набрало іншої форми та рускіє від слова "руська віра".
Так чи не так, але до 1721 року існували русини(українці) та московитяне(суч. рос), і Пьотр 1 кардинально змінив ситуацію, назвавши московитів "русскімі", а країну - "Росією", причому назву склав англійською - Russia, яку переклали як Росія, але для Європи це символізувало правонаступництво Русі - тільки так Пьотр 1 міг із азійської деспотії Московщини, яку тоді в Європі рахували до Азії створити щось накшталт європейської держави, але тільки за формою, бо за суттю вона досі є азійською деспотією.
Русин же є похідною від Русь, і тут тільки ця фома - Русь - русин,русинка. На основі того, що західні українці довго ще тримали у вжитку "русин", до них вик. назва "Рутенія".

Москалі банально вкрали нашу назву, щоб примазатися до цив. світу. Відплатити б їм за це сповна щедрою монетою.
Це ти сам придумав? Фантазія, якщо чесно, як у 10-тилетнего хлопчика, у якого цукерочку відібрали. Ти не привів ні єдиного доказу придуманої тобою теорії, що примушує мене подумати, що ти черговий шарлатан, як і всі сучасні учені України.
Я тобі розповім іншу історію, але моя історія буде з доказами. Ці докази відомі кожному з Вас з дитинства. Чому Україна ніколи не була державою, а всього лише околицею іньшої, могутнішої держави.
Як вже заявляли Ваші ж розділи держави, які грабують як нас, так і вас зокрема, що не можна застосовувати привід по відношенню до України, тому що "на" використовується тільки до регіонів окремої країни. І тут всі весело підхопили: "Ми - Україна. Ми - країна. Ми живемо в Україні"... І деякі навіть повірили, що привід "в" уживався по відношенню до України ще до появи HomoSapiens на наший планеті.
Але...
Ті, які придумали цю байку про те, що Україна колись була країною, упустили один важливий момент... Як тільки питаєш у щирого: "Откуда ты?" Він, тут же, не замислюючись з гордістю відповідає: "Я с Украины!"
Ось він цей момент: якщо їхати "в Украину", то виїжджати (бути родом, приїхати) можна тільки "из Украины", а не "c Украины". Означає все-таки правильно говорити "на Україну". Означає все-таки Україна ніколи не була державою... Та і як нація ви з'явилися не більше 100 років тому, що ви самі визнали в цій темі трохи вище. А отже і теорія проїсходенія назви наший національності було тобою сфабриковано, сфальсифіковано, придумано. А остальниє, хто тобі повірив, ще раз довели, що вони є стадом баранів, яким набрешеш з три короби про Україну, а вони проковтнуть і навіть не запитають, говно це або цукерочка.

Перегляд дописуDemetrius (22.01.2007 20:02) писав:

Є тільки один вихід-забрати всю автономію,садити всіх хто закликає до сепаратизму!!!!ні яких поблажок!!!!!!і поставити укр мову обовязковою для всіх держ працівників,щоб навіки забули російську!!!!!!!!!!!!!
Саме такі, як ти і сидять в уряді зараз. Звідти і з'явився сепаратизм. Якби у нас були рівні права з іншими жителями україни, боролися б разом з цими виродками у владі і робили б Україну процвітаючої разом. Дивися в корінь.
  • 0

#224 Dual

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 12.02.2007 – 00:33

До Петра самоназви "русский" не існувала.
Звернення до всіх скопом громадян Московії було "православные", незалежно від національної приналежності. Туди входили слов’яни-переселенці (на Залісся, 9-10 ст), угро-фінські племена (чухонці), татари etc
  • 0

#225 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2007 – 16:31

Перегляд дописуКлятый (10.02.2007 02:06) писав:

Це ти сам придумав? Фантазія, якщо чесно, як у 10-тилетнего хлопчика, у якого цукерочку відібрали. Ти не привів ні єдиного доказу придуманої тобою теорії, що примушує мене подумати, що ти черговий шарлатан, як і всі сучасні учені України.
Шановний, вчений муж "великої держави", за кожну особисту образу я вам буду ставити по 10 % попередження. Акція " спілкуйся Клятий, ввічливо" вже почалася

Перегляд дописуКлятый (10.02.2007 02:06) писав:

.
Але...
Ті, які придумали цю байку про те, що Україна колись була країною, упустили один важливий момент... Як тільки питаєш у щирого: "Откуда ты?" Він, тут же, не замислюючись з гордістю відповідає: "Я с Украины!"
Ось він цей момент: якщо їхати "в Украину", то виїжджати (бути родом, приїхати) можна тільки "из Украины", а не "c Украины". Означає все-таки правильно говорити "на Україну". Означає все-таки Україна ніколи не була державою... Та і як нація ви з'явилися не більше 100 років тому, що ви самі визнали в цій темі трохи вище. А отже і теорія проїсходенія назви наший національності було тобою сфабриковано, сфальсифіковано, придумано. А остальниє, хто тобі повірив, ще раз довели, що вони є стадом баранів, яким набрешеш з три короби про Україну, а вони проковтнуть і навіть не запитають, говно це або цукерочка.
Саме такі, як ти і сидять в уряді зараз. Звідти і з'явився сепаратизм. Якби у нас були рівні права з іншими жителями україни, боролися б разом з цими виродками у владі і робили б Україну процвітаючої разом. Дивися в корінь.
вибачте шановний, а ви що магістр лінгвістики чи кандитатк наук.....Дуже смішно читати теорію де існування укарїнської державності, народу, країни невілюється декількома прийменниками :) БРАВО ! Це наукове відкриття :)
Шановний ваша теорія розбивається об лексичні особливості кожної мови .
Ну наприклад на ваші рідній мові речення буде звучати так:
Он был тут в понедельник
на англійський це звучить так
He was here on Monday.
Якщо ви знаєте англійську мову, то прийменник ON перводиться як " НА"
Тобто дослівний перклад буде " Он был тут на понедельник" ,якщо на будь-які іншій мові до певних слів використовується інший прикметник, то це означає що немає цього народу чи країни , тому що в Росії так не кажуть ;) чи не так ? Отже Великобританії теж немає , тому що вони не пишуть і не вживають тіж самі прикметники як " баальшой русский народ" :kozak: ?
  • 0

#226 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2007 – 16:50

Відкрив тему про Крим - побачив суперечку про етимологію зовсім іншого слова :)
  • 0

#227 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 12.02.2007 – 16:56

Крим - це острів, який плаває до Туреччини за килимами й до Росії за горілкою, а потім везе товари назад... Українці там тільки відпочивають...
Стосовно русинів та рутенів - цю назву нам принесли варяги, певно Аскольд і Дір і тоді вона до нас причепилася... россіянє - це піар-хід царської, посткиєворуської влади, а до наших часів стосунку не має. Якщо "на Україні" правильно, то давайте говорити "на Білорусії" - вона теж не була державою! Ну так чия Україна? І що це таке?

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 12.02.2007 – 17:08

• 0

#228 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.02.2007 – 17:18

Віддамо ж Крим татарам :) . Вони, думаю, про приєднання до Росії кричати не будуть - ті їх уже по Казахстану повозили по липових турпутівках. Отоді, можна й буде говорити про автономну республіку Крим. І, думаю, татари довго російського Чорноморського флоту біля своїх берегів не потерплять - нагадуватиме козацькі чайки :). А ми туди будем їздити відпочивати та слухати приємну татарську мову, а не обридий уже русский язык...
  • 0

#229 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 19:29

Перегляд дописуDual (12.02.2007 00:30) писав:

До Петра самоназви "русский" не існувала.
Звернення до всіх скопом громадян Московії було "православные", незалежно від національної приналежності. Туди входили слов’яни-переселенці (на Залісся, 9-10 ст), угро-фінські племена (чухонці), татари etc
Фіно-угри - язичники, а татари - мусульмани. Не думаю, що вони б відгукувалися на "православного"... Придумайте що-небудь ще.

Перегляд дописуMarcos (12.02.2007 16:28) писав:

Шановний, вчений муж "великої держави", за кожну особисту образу я вам буду ставити по 10 % попередження. Акція " спілкуйся Клятий, ввічливо" вже почалася
Я роблю так, як вважаю потрібним. Якщо вважаю, що людині треба сказати правду в обличчя, то так і роблю. Ви - модератор, ви читаєте інші мої пості, ви бачите, що зайвого я собі не дозволяю.

Перегляд дописуMarcos (12.02.2007 16:28) писав:

вибачте шановний, а ви що магістр лінгвістики чи кандитатк наук.....
Саме так.
Бачте, порівняння російського і українського і порівняння російського з англійським, це дві різні речі. Ви б ще порівняли китайську мову з мовою африканських попуасов.
Ну та гаразд, якщо вже вам подобається більше англійська мова, то ось вам інший приклад. Пошукайте правило вживання артиклів в англійській мові перед назвами країн. Я думаю вам буде цікаво, чому перед Ukraine ставиться "the".

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 17:15) писав:

Віддамо ж Крим татарам :) . Вони, думаю, про приєднання до Росії кричати не будуть - ті їх уже по Казахстану повозили по липових турпутівках. Отоді, можна й буде говорити про автономну республіку Крим. І, думаю, татари довго російського Чорноморського флоту біля своїх берегів не потерплять - нагадуватиме козацькі чайки :). А ми туди будем їздити відпочивати та слухати приємну татарську мову, а не обридий уже русский язык...
Ні собі, ні людям?
  • 0

#230 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:26

Перегляд дописуКлятый (12.02.2007 19:26) писав:

Я роблю так, як вважаю потрібним. Якщо вважаю, що людині треба сказати правду в обличчя, то так і роблю. Ви - модератор, ви читаєте інші мої пості, ви бачите, що зайвого я собі не дозволяю.

Робіть як хочете, але я вас попередив.

Цитата

Бачте, порівняння російського і українського і порівняння російського з англійським, це дві різні речі. Ви б ще порівняли китайську мову з мовою африканських попуасов.
Папуаси в Африці не живуть. Папуси живуть на Новій Гвенії і прилеглих островах. Це я так для поліпшення вашої ерудиції.

Цитата

Ну та гаразд, якщо вже вам подобається більше англійська мова, то ось вам інший приклад. Пошукайте правило вживання артиклів в англійській мові перед назвами країн. Я думаю вам буде цікаво, чому перед Ukraine ставиться "the".
ну що ж..щодо артиклів. Ось що мені видав Яндекс, ну наприклад про Україну
Higher Arbitration Court of the Ukraine : Ви мабуть повинні бути задоволені. Але мушу вас розчарувати, дивимось далі...
"Oleksandr Maksymchuk Participated in a Meeting of the Germany - Poland - Ukraine
"the USA and France "
KINGS AND QUEENS OF THE ENGLAND AND GREAT BRITAIN
Embassy of the England in Japan

і такого безліч...питання є?
  • 0

#231 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:32

Перегляд дописуКлятый (12.02.2007 19:26) писав:

Ні собі, ні людям?
А відколи це кримські татари не люди??? Якщо чесно, вони мені більше подобаються, ніж росіяни...
  • 0

#232 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.02.2007 – 20:40

Шановні! Про "Крим - Україні " потрібно було думати зразу ще з 1991 року.
До цього часу на пляжах Криму вісят прапори Росії та України. :)
  • 0

#233 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:48

Перегляд дописуMarcos (12.02.2007 20:23) писав:

Робіть як хочете, але я вас попередив.
Я вас теж.
Робіть самі виводи, чи напрошуюся я на неприємності або ви мене просто зрозуміти не хочете.

Папуаси в Африці не живуть. Папуси живуть на Новій Гвенії і прилеглих островах. Це я так для поліпшення вашої ерудиції.
Ви зрозуміли мою фразу, але не зрозуміли сенсу. Китайську мову можете порівнювати з будь-яким, навіть з вигаданою мовою. Але російська і українська мови відносяться до мов східних слов'ян. А англійський вже до німецької підгрупи.
Порівнювати їх дуже мало сенсу, можна і помилитися, що ви і зробили.

ну що ж..щодо артиклів. Ось що мені видав Яндекс, ну наприклад про Україну
Higher Arbitration Court of the Ukraine : Ви мабуть повинні бути задоволені. Але мушу вас розчарувати, дивимось далі...
"Oleksandr Maksymchuk Participated in a Meeting of the Germany - Poland - Ukraine
"the USA and France "
KINGS AND QUEENS OF THE ENGLAND AND GREAT BRITAIN
Embassy of the England in Japan

і такого безліч...питання є?
Попрошу ще раз пошукати правило вживання артиклів перед назвами країн.
  • 0

#234 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:50

Перегляд дописуКлятый (12.02.2007 20:45) писав:

Попрошу ще раз пошукати правило вживання артиклів перед назвами країн.
хочете щось тут довести, от і доведіть. Нічого шукати я не буду
  • 0

#235 jaroslav_p

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:50

Хей-хей майте совість Крим ніколи не був нашим ТО непотрібно бути загарбником!!!!
  • 0

#236 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:51

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 20:29) писав:

А відколи це кримські татари не люди??? Якщо чесно, вони мені більше подобаються, ніж росіяни...
Хочу запитати, чим же так не догодили росіяни? Але для цього є інша вітка.
  • 0

#237 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 20:58

Перегляд дописуКлятый (12.02.2007 20:48) писав:

Хочу запитати, чим же так не догодили росіяни? Але для цього є інша вітка.
Відповідаю: був в Криму. Там жодного разу не почув від татар, про те, що я - хохол. Від росіян - точно більше 4 разів (наразі згадав 4 рази). Татари були привітні та поводилися, наче зустрічали гостя. Росіяни - як в себе в хаті і побачили того, з ким з дитинства ворогують...

Повідомлення відредагував Гетьман: 12.02.2007 – 20:58

• 0

#238 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 21:14

Перегляд дописуMarcos (12.02.2007 20:47) писав:

хочете щось тут довести, от і доведіть. Нічого шукати я не буду

Цитата

Перед названиями стран, включающих в себя нарицательные существительные (union, state, federation, east, republic и др.), групп островов (the West Indies) и местностей (the Middle East, the Ruhr, the Midwest):

He travelled widely throughout the United States
Has he gone to the Soviet Union or to the Far East?
The United States of America, the USSR, the USA
The Udmurt Republic, the German Federal Republic
The Cape of Good Hope, the Kuznetsk Basin

Отдельно отметим написание таких стран, как the Congo, the Netherlands, the Ukraine.
Для того, що б знати, чому перед Конго коштує певний артикль потрібно знати історію ДВОХ (!!!) країн Конго і Заїру. Мені не дуже хочеться копатися у пошуках історії колись однієї країни, що розділилася прямо уздовж річки, що її розділяє, на якій [річці] і знаходилася столиця, колись єдиної держави (нічого не нагадує?)
Зображення

Далі. Голландія, або Нідерланди (друга назва країни) включає інше слово: Land. Я думаю, пояснювати далі не потрібно, звідки узявся артикль перед назвою цієї країни.
Ну і нарешті, Україна. Вона ніколи не була державою, а тільки регіоном, частиною іншої країни. Звідти і з'явився цей артикль.

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 20:55) писав:

Відповідаю: був в Криму. Там жодного разу не почув від татар, про те, що я - хохол. Від росіян - точно більше 4 разів (наразі згадав 4 рази). Татари були привітні та поводилися, наче зустрічали гостя. Росіяни - як в себе в хаті і побачили того, з ким з дитинства ворогують...
Коли я гуляю, по набережний, Ай-петрі, татари до мене теж привітно відносяться. Але коли вони приходять віднімати ту землю, на якій ростуть виноградники, які є заповідними, які є чийсь власністю і т.д. Те, повір мені, ти б теж не довіряв татарам. А про "хохола", ти сам подумай, як відноситимуться до україноговорящему в русськоговорящем регіоні, де українська мова сприймається мовою окупантів?
  • 0

#239 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 22:28

Перегляд дописуКлятый (12.02.2007 21:11) писав:

Коли я гуляю, по набережний, Ай-петрі, татари до мене теж привітно відносяться. Але коли вони приходять віднімати ту землю, на якій ростуть виноградники, які є заповідними, які є чийсь власністю і т.д. Те, повір мені, ти б теж не довіряв татарам. А про "хохола", ти сам подумай, як відноситимуться до україноговорящему в русськоговорящем регіоні, де українська мова сприймається мовою окупантів?
А давайте виясняти, хто є хто. Якщо українці є :) окупантами Криму 15 років, то тоді росіяни перед тим були окупантами Криму 270 з лишком років. Бо до Вашого приходу туди - це була батьківщина татар. Виясняючи далі, зауважимо, що татари були окупантами для половців, ті ж були окупантами для печенігів. Далі продовжити??? То що, я повинен обзивати усіх німців, поляків, росіян, литовців, шведів (список можна продовжувати годинами), бо вони колись були окупантами мого рідного Львова??? А виправдовувати після такого росіян я б не хотів (принаймні, за даним аргументом). А забирають вони виноградники як ті, хто жили на цій землі перед Вами. І мають на це повне право - їх же ж ніхто не питав, коли виселяв...
  • 0

#240 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 13.02.2007 – 00:08

Перегляд дописуКлятый (23.10.2006 05:57) писав:

Я ухожу с вашего форума, потому как считаю, что вы всё равно не будете воспринимать ту информацию, которую я вам буду тут сообщать и что на каждый мой аргумент у вас найдётся свой. Скажу проще, не будьте лентяями, изучайте историю с разных сторон, а не с той, которую вам преподносят в школе и с телевизора. Ибо это чревато.

«Уходя – уходи, бо якось не по чоловічому» - хотілось сказати «Клятому»
Але

Довелось бути учасником святкування 500-річчя Запоріжської Січі
Відбувалась ця подія на місці Чортомлинської Січі, біля міста Нікополь.

Мене вразило, що люди привезли з Далекої Канади чи Австралії грудки землі, котру взяли з собою, покидаючи Україну їх далекі прадіди, і кілька поколінь зберігали, передаючи від батька синові.

Їхали вони в еміграцію не тому що десь краще, або легше життя - тому що вже просто неможливо було залишатись по загрозливим обставинам. А приїжджаючи в далекі краї питали: – «Де тут добра земля?» Їхали і Росіяни, питаючи: «Где тут хорошие авантюры?».

Добре це чи погано, але ми різні.

Крім того, як писав Некрасов: «Умом Россию не понять, аршином общим не измерить, в нее особенная стать, в Россию можно только верить».

Така особлива стать – усіх «діставать»

Тому, певно завжди, Україні буде цікава Росія, а Росії- Україна.

На території України майже нема високих гір чи дрімучих лісів, в основному лісостеп, по котрому ми успішно пробігали останню тисячу років, навіть неприступних фортець достатньо не набудувавши.
Не було тут і рабства, а зайшлому чужинцю казали: - Та живи, місця усім вистарчить.
Підходи, підпливай, асимілюй, переділюй і майже нічого не залишиться з того що було.

Це чудо, що в 21 столітті взагалі існує держава Україна, практично не маючи с сусідами офіційних територіальних претензій.

Та прийнявши до уваги, що чудес не буває, тоді згідно з першим Законом термодинаміки, котрий як відомо стосується усіх сторін життя – УКРАЇНА завжди була непорушною твердинею на енергетичному рівні, а тепер - матеріалізувалась в державу.

Розумію тих росіян, котрі їхали, наприклад з так званого Нечернозем'я – їхали від пануючої там повної деградації на усіх рівнях, бо в такій ситуації навіть термодинамічні Начала, хеппі енду не обіцяють.

«Клятому» бажаю успіхів в пошуках само ідентичності, та щось підказує що вже зараз він трохи наша людина, але точно козак Кримський.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1996, N 30, ст. 141 )
Р о з д і л X

АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ

Стаття 134. Автономна Республіка Крим є невід'ємною складовою
частиною України і в межах повноважень, визначених Конституцією
України, вирішує питання, віднесені до її відання.

Так чий же Крим? – питання риторичне.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних