Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#201 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2006 – 10:55

Перегляд дописуКлятый (21.10.2006 02:42) писав:

Отже моя вам рада, помандруйте по Росії, потім ми з вами говоритимемо на цю тему. Ок? Я не менш дорослий чим ви.
і там я була. і друзі в Росії є. зрозумійте, що я нічого не маю проти Росії, мене лише дратують (м'яко кажучи) її керманичі.

Перегляд дописуКлятый (21.10.2006 02:42) писав:

А ось з цього місця детальніше.
Русь - мається на увазі Київська Русь (якій і належали землі сучасної Росію в тому числі). Русини, себто слов'яни.
А Росія - це зовсім інша країна. Населення Росії називається - росіяни. Руський - національність. Та і слово запозичене від давньої назви Русь Московією. Люди, які жили на тій території звалися росами.
"Давній термін Русь, узятий в українців, у формі прикметника русский від XVI ст. в Московщині почав спорадично використовуватися для назви російської народності. Варто звернути увагу на незвичну атрибутивну форму цього етноніма. Адже самоназви всіх слов'янських народів є субстантивними й відповідають на питання іменника хто? (українець, білорус, поляк, чех, словак, хорват), а не присвійного прикметника чий? Росіяни ж, на відміну від закономірної самоназви українця у часи Київської Русі — русин (хто?), коли йдеться про їхню національну належність, відповідають на питання чий? («русский»), тобто фактично стверджують, що йдеться про тих, котрі належать русинам "(Григорій Петрович ПІВТОРАК ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНЦІВ, РОСІЯН, БІЛОРУСІВ ТА ЇХНІХ МОВ
Міфи і правда про трьох братів слов'янських зі «спільної колиски» http://litopys.org.u...torak/pivt.htm)

і може трошки не по темі, але то про походження назви моєї країни.
"Поряд зі словом україна у східнослов'янських діалектах здавна існувало і слово окраїна «порубіжна територія племені», утворене від окрай «обріз, край» за допомогою суфікса -ина (-іна, -їна). Ці слова чітко розрізнялися між собою: україна — це вся відділена частина території племені (згодом — уся територія феодального князівства), окраїна — лише погранична територія племені (згодом — погранична територія феодального князівства)."(джерело те саме).

Щодо самої теми. Не думаю що розумно зараз щось кудись перерозподіляти. Реально вживання української у вас обмежується небагатьма випадками у вашому повсякденному житті. А розпалюючи проблему мови вас просто відволікаютсья від того що дійсно робится в країні. Бо нічого хорошого не діється. Нею керують недоумки, яким плювати і на мене і на вас. А ще більше наплювати на мене і на вас також пану Путіну. Треба не бігати від одного хазяїна до іншого, а робити щось на місцях, розвивати і піднімати, не чекаючи поки добрий дядя допоможе, або помре багатий родич і залишить щось у спадок. (аргументи на кшталт ти киянка тобі легко говорити - будуть не оригінальними). І робити проблему з того, що якусь заяву чи то інший папірець треба раз на рік заповнити українською..хм.

Щодо мови, до речі. Візьмемо, на приклад, Німеччину. Кожна земля розмовляє своєю мовою, житель однієї елементарно може не зрозуміти жителя іншої землі. А державна одна - німецька.
Щодо Бельгії та Канади - немає бельгійської чи канадської мови, в тому і проблема. Немає того, що могло б їх об'єднати. ОТ і використовують чужі. У Щвейцарії - 4, і що?
Ще дуже тішить нерозуміння української росіянами. Всі слов'яни розуміють, а ці "не розуміють".Моя робота пов'язана зі спілкуванням з людьми різних національностей. Грузини і ті за рік навчились розуміти українську. Можна легко зрозуміти польську, білоруську, болгарську..ну не все, але основний смисл - бо мови всі утворились від однієї - старослав'янської (давньослав'янської). Але все це вже розмова для цілком іншої теми.
  • 0

#202 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.10.2006 – 18:20

Цитата

Саме із-за таких, як ти, русськоговорящєє населення не хоче жити НА Україні. Роби виводи, звідки з'явився сепаратизм
Шановний як кажуть не треба "ля-ля " . Я сам спілкуюсь російською мовою, мої друзі спілкуються російською мовою в більшості випадків, але і я, і мої друзі знають державну мову . І проблема тут не в російськомовних, а в тих, які ще нібито живуть в СРСР. Щодо сеператизму, то тут велекий ПРЕВЕД треба сказати розумовообмеженим політикам - КУШНАРЬОВУ та КОЛЕСНИКУ. Щодо Криму та тут і так все ясно.
Не хочуть жити ? хай не живуть...їх хтось примушує ? ВАЛІЗА-ВОКЗАЛ-РОСІЯ . В Прибалтиці цю проблему дуже просто вирішили і нам треба брати приклад .
  • 0

#203 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 22.10.2006 – 01:34

Племен було дуже багато, а не тільки 3. Волиняне, вятічи, древляни, дреговичі, дулеби, крівічи, мурома, поляни, родімічи, северяне, словенe, тіверци, улiчi. Слово "русский" з'явилося в IX столітті і розповсюдилося в Х-XII століттях від "племінного" слова "русь" ймовірно по указу 882 року Вєщєго Олега(Вещего Олега) - "великого князя російського". Зроблено це було для однакового позначення рівноіменних спочатку східних словенський (12 племен), таких, що увійшли до складу величезної федеральної держави - великої "Руської землі". Про це можна знайти тут.
А ось вам історія русскiх, в якій чітко сказано: Ще на рубежі XIX—XX століть під росіянами розумілася сукупність трьох етнографічних груп: великоросів, малоросів і білорусів (іноді сюди ж включали і русинів), вони складали 86 млн. (1897) або 72,5 % населення Російської імперії. Це була пануюча точка зору, що знайшла віддзеркалення в енциклопедичних виданнях. Проте вже в цей час ряд дослідників рахували відмінності між групами достатніми, щоб визнати їх особливими народами. У зв'язку з подальшим поглибленням цих відмінностей і національним самовизначенням малоросів (українців) і білорусів, етнонім «росіяни» перестав на них розповсюджуватися і зберігся лише для великоросів, замістивши собою колишній етнонім. Зараз зазвичай кажучи про дореволюційну Росію під росіянами розуміють тільки великоросів.
На цій сторінці є ще пара забавних фактів.
Отже такий маразм, що росіяни були рабинями русинів я чую вперше. Навіть на уроках по історії, я пам'ятаю, чув від вчителя, що українці завжди знаходилися під гнітом москалів і австрійців, що бідні українці могли б бути провідною країною миру, коли б не ці москалі.
Але!!! Вона ніколи не лаяла австрійців, яким "українці" продалися.
По-перше, у всіх слов'янських племен і народів на прапорах тільки 3 кольори: білий, синій, червоний. Подивитеся на прапори слов'ян: Хорватів, Сербів, Чехів. Виключення склали тільки Болгарія, що замінила синій колір на зелений і Україна, прапор якої складений на основі колірної гамми герба іноземних рабів і воїнів, підвладних Австрії.
По-друге: ваше відношення до Європи... Раз вже ви були їх холопами до XX століття. Ходили що під Поляками, що під Австрійцями. Під час великої вітчизняної вирізували Польських жителів (не щадивши ні жінок, ні дітей, просто вирубували сокирою польські і російські сім'ї, змішані сім'ї цих національностей з українцями), тепер же ви їм знову шлете уклони. Ще раз нагадаю, що ОУН-УПА вирабало так само і українські сім'ї, тепер ви прославляєте цих фашистів і в той же час лижете дупу заходу.
Ви скажете, що я перебріхую історію. Але давайте подивимося з іншого боку. Наш час. Проблема мови і культури. Ви говорите, що українська мова дуже легка для розуміння, і в приклад приводите грузин, які вже через рік починають розуміти українську мову. А що робити з росіянами і русськоговорящимі дітьми, які в школі на рідній землі не можуть до ладу писати на рідній мові? У школі їм викладають чужу для нас культуру. А русськоговорящим відвідувачам цього форуму, які піддаються українізації хочеться сказати тільки одне: ви зраджуєте свою культуру, свою історію. Київ завжди був російськомовним містом (людина не бреше тільки перед лицем бога, коли йтимете на кладовищі до своїх предків, подивитеся на могильні камені, подивитеся, скільки написів російською мовою, скільки на українському. Подумайте, гордилися б вами ваші предки, чия мова, чию культури ви так запросто зраджуєте? І ради чого?)
  • 0

#204 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 22.10.2006 – 12:19

Перегляд дописуКлятый (22.10.2006 02:34) писав:

А ось вам історія русскiх, в якій чітко сказано: Ще на рубежі XIX—XX століть під росіянами розумілася сукупність трьох етнографічних груп: великоросів, малоросів і білорусів (іноді сюди ж включали і русинів), вони складали 86 млн. (1897) або 72,5 % населення Російської імперії. Це була пануюча точка зору, що знайшла віддзеркалення в енциклопедичних виданнях. Проте вже в цей час ряд дослідників рахували відмінності між групами достатніми, щоб визнати їх особливими народами. У зв'язку з подальшим поглибленням цих відмінностей і національним самовизначенням малоросів (українців) і білорусів, етнонім «росіяни» перестав на них розповсюджуватися і зберігся лише для великоросів, замістивши собою колишній етнонім. Зараз зазвичай кажучи про дореволюційну Росію під росіянами розуміють тільки великоросів.
Якщо ми кажемо про Русів, то вони є пращурами усіх слав”ян а не лише росіян. Феодальний розпад Київської Русі і входу її територій до 3 різних держав заклало основу для розпаду Русів на три етнічні групи: росіяни, українці, білоруси. Пізніше вони були знову об”єднані в єдиній державі, Російській імперії. І не дивно, що за назву, до трьох етніно близьких груп із спільним корінням, приймають ійменування домінуючої. Тим паче ви ж самі цитуете: „Проте вже в цей час ряд дослідників рахували відмінності між групами достатніми, щоб визнати їх особливими народами.”

По-перше, у всіх слов'янських племен і народів на прапорах тільки 3 кольори: білий, синій, червоний. Подивитеся на прапори слов'ян: Хорватів, Сербів, Чехів. Виключення склали тільки Болгарія, що замінила синій колір на зелений і Україна, прапор якої складений на основі колірної гамми герба іноземних рабів і воїнів, підвладних Австрії..

Триколор "всіх слов"янських племен і народів" був запозичений Петром І в 1699 році у Голандії, під час навчання там.
А от, що до жовтоблакитного прапору України: читаємо: Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Після прийняття християнства ці кольори освячувалися образом животворного Хреста. Після нашестя татарских орд Батия ця символізація зникла, але згодом відродилася в церковних оздобах, на гербах українських міст. Майже всі герби міст Київщини й України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами. З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького все частіше виробляються з блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносять хрест, зорі, зброю, постаті святих.

А що робити з росіянами і русськоговорящимі дітьми, які в школі на рідній землі не можуть до ладу писати на рідній мові? У школі їм викладають чужу для нас культуру. А русськоговорящим відвідувачам цього форуму, які піддаються українізації хочеться сказати тільки одне: ви зраджуєте свою культуру, свою історію. Київ завжди був російськомовним містом (людина не бреше тільки перед лицем бога, коли йтимете на кладовищі до своїх предків, подивитеся на могильні камені, подивитеся, скільки написів російською мовою, скільки на українському. Подумайте, гордилися б вами ваші предки, чия мова, чию культури ви так запросто зраджуєте? І ради чого?)
Якщо казати про зраду, то зраджували свою культуру наші пращюри які піддалися русифікації.
Київ завжди російськомовний??? хм... від"їдте від Києва на 50 км, і послухайте якою мовою там розмовляють люди, яким за 70 років. Чи вони теж піддалися п"ятнадцятирічній українізації?
  • 0

#205 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 22.10.2006 – 18:11

По-друге: ваше відношення до Європи... Раз вже ви були їх холопами до XX століття. Ходили що під Поляками, що під Австрійцями. Під час великої вітчизняної вирізували Польських жителів (не щадивши ні жінок, ні дітей, просто вирубували сокирою польські і російські сім'ї, змішані сім'ї цих національностей з українцями), тепер же ви їм знову шлете уклони. Ще раз нагадаю, що ОУН-УПА вирабало так само і українські сім'ї, тепер ви прославляєте цих фашистів і в той же час лижете дупу заходу.
Наша пісня гарна, нова, починаєм її знову :angry1: Про УПА є окрема тема

Ви скажете, що я перебріхую історію. Але давайте подивимося з іншого боку. Наш час. Проблема мови і культури. Ви говорите, що українська мова дуже легка для розуміння, і в приклад приводите грузин, які вже через рік починають розуміти українську мову. А що робити з росіянами і русськоговорящимі дітьми, які в школі на рідній землі не можуть до ладу писати на рідній мові? У школі їм викладають чужу для нас культуру. А русськоговорящим відвідувачам цього форуму, які піддаються українізації хочеться сказати тільки одне: ви зраджуєте свою культуру, свою історію. Київ завжди був російськомовним містом (людина не бреше тільки перед лицем бога, коли йтимете на кладовищі до своїх предків, подивитеся на могильні камені, подивитеся, скільки написів російською мовою, скільки на українському. Подумайте, гордилися б вами ваші предки, чия мова, чию культури ви так запросто зраджуєте? І ради чого?)
300 років русифікації України, коли майже кожен рік видавався указ, що забороняв або обмежував використання української мови то це нормально? Детальніше
А коли Україна прагне повернути собі мову, культуру то це зрада, злочин і т.п.
  • 0

#206 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 23.10.2006 – 06:00

Я вже читав ту пропаганду, яку ви мені тут за історію видаєте. Ви зрозумійте, що у наш час одні джерела не можна вивчати. Історію треба розглядати з усіх боків, а не тільки ту, яка написана останнім часом і під замовлення тих людей, які перебувають зараз при владі. У них тільки одна мета, посварити нас з вами, даючи вам ту історію, яка їм вигідна. У кратце історія України і Росії звучить так: росіяни і українці були раніші одним народом. Потім було розділення на Малоросію, Білорусію і Велікороссию. Аналог сучасному розбиттю на округи в Росії: Південний округ, Поволжський округ і т.д.
Далі що відбувається. На Малоросію нападають Австрійці з Поляками, починають насаджувати свою мову. У селі було набагато простіше насаджувати свою мову. Так на території Малоросії з'явилася суміш російської мови з польським, якому малороси дуже навіть опиралися. Після того, як частина Малоросії повернулася під крило Велікороссиі, суміш російського з польським не тільки не зникла, але укорінялася в народі. В основному в селах. Міські ж жителі здобували освіту російською мовою і досить скоро забули ту суміш російського з польським. Яка сформувалася під владою Польщі на російській землі. Захід же сучасної України залишався під владою Польщі аж до 39 року. А то, що слово Україна відбулося від слова Околиця, а не від слова Край можна довести на простому прикладі. Я можу сказати "Я поїхав на Окраину", але не можна сказати "Я поїхав в Окраину", так само і навпаки не можна сказати "Я на край далекий", зате можна сказати "Я поїхав в край далекий". Якщо сказати "Я поїхав на край", то буде значення, того, що ти поїхав на край країни, що вже є околицею. Ну і два приклади, що б дуже не сперечалися:
1.
Белеет парус одинокой
В тумане моря голубом!..
Что ищет он в стране далекой?
Что кинул он В КРАЮ родном?..
Лермонтов
2.
Як умру, то поховайте
Мене на могилі,
Серед степу широкого,
НА Вкраїні милій...
Шевченко
Я ухожу с вашего форума, потому как считаю, что вы всё равно не будете воспринимать ту информацию, которую я вам буду тут сообщать и что на каждый мой аргумент у вас найдётся свой. Скажу проще, не будьте лентяями, изучайте историю с разных сторон, а не с той, которую вам преподносят в школе и с телевизора. Ибо это чревато.
  • 0

#207 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 23.10.2006 – 10:14

Клятый, йди здоровий, не споминай лихом! :angry1:
А ми, непросвітлені, вже якось будемо з тим жити… =)
і ще: будь, що буде, а буде, що Бог дасть!
  • 0

#208 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 23.10.2006 – 11:26

Перегляд дописуКлятый (23.10.2006 07:00) писав:

Я ухожу с вашего форума, потому как считаю, что вы всё равно не будете воспринимать ту информацию, которую я вам буду тут сообщать и что на каждый мой аргумент у вас найдётся свой.
ЦЕ каже лише про те, шановний, що історію з одного джерела вивчаєте Ви. Якщо є різні джерела то є і різні гепотези, докази, думки, а тому і є дискусія. і на "на каждый мой аргумент у вас найдётся свой", а ви інші думки просто не чуєте (чи не хочите чути?). І в загалі не в одному підручнику ви не знайдете правдивої інформації щодо Київсько Русі, походження України. Росії, Білорусі, бо в тій же великопедії , на яку ви давали посилання. написано, що зараз правди не знайти, бо це питання дуже заполітизовано, і кожен тягне ковдру на свій бік.

Шкода, що ви не хочите чути протилежні думки... в цому і проблема нашої країни, що ми не хочимо почути один одного, бо тільки в таких дискусіях можно знайти спільний знаменник, і об"єднати країну.

Повідомлення відредагував black_voron: 23.10.2006 – 11:29

• 0

#209 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 23.10.2006 – 12:22

Цитата

Та буде вам відомо, що слово "русин" це і є "россiянин". Я за освітою вчитель іноземних мов, і я вам скажу, що, як говорив товариш Ленін: "Тільки вивчаючи іноземні мови, людина пізнає свою". Так от, по-англійськи слово "росіянин" пишеться як "russian". Нічого не нагадує? Слова "росіянин" і "руссин" сходять в своїй етимології до одного слова. Тобто, виходить, що українець, він же руссин, це той же росіянин. Тільки ось у вас біда: вам до цих пір прагнуть вселити, що росіяни - це вороги, хоча ви і є росіяни. І Росія відбулася від слова Русь, як ні крути... Хоча я чув, що Ваші "генії" придумали ще некiслу купу походжень слова Росія. Я вам одне скажу, це лише частина інформаційної війни, яка йде між ідеологами наших країн.

Для клятого, як ще не пішов, для всіх, якщо той пішов

Слово росіянин з'явилося після розпаду СРСР, і буквально означає прив'язаність людини до ДЕРЖАВИ РОСІЇ
СЛово русскій, що використовувалося до того - є виключенням з правила самоназв (українець, поляк,чех - хто? русский - який, чий?), є версія, що вперше так назвали монголи всіх підвадних їм християн (від слова хрест) - по московські "крестьяне" (від слова крест), яке згодом набрало іншої форми та рускіє від слова "руська віра".
Так чи не так, але до 1721 року існували русини(українці) та московитяне(суч. рос), і Пьотр 1 кардинально змінив ситуацію, назвавши московитів "русскімі", а країну - "Росією", причому назву склав англійською - Russia, яку переклали як Росія, але для Європи це символізувало правонаступництво Русі - тільки так Пьотр 1 міг із азійської деспотії Московщини, яку тоді в Європі рахували до Азії створити щось накшталт європейської держави, але тільки за формою, бо за суттю вона досі є азійською деспотією.
Русин же є похідною від Русь, і тут тільки ця фома - Русь - русин,русинка. На основі того, що західні українці довго ще тримали у вжитку "русин", до них вик. назва "Рутенія".

Москалі банально вкрали нашу назву, щоб примазатися до цив. світу. Відплатити б їм за це сповна щедрою монетою.
  • 0

#210 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 23.10.2006 – 21:41

Журба, ти правий на 100%! Я ще не зустрічав більш зрозумілого пояснення.
  • 0

#211 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 24.10.2006 – 17:43

Чом ви так кажете? Крим, наразі - єврейський!!!! Хто є ентічним народом Криму на даний момент??? Караїми!!! А це наші брати!!! Хлопці москалі та хохли, руки геть від Криму! Шма Ісраель!
  • 0

#212 GoreGrind

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:from HELL, вул. Бандери, буд. 13, кв.666

Відправлено 26.10.2006 – 18:24

Перегляд дописуЖурба (23.10.2006 13:22) писав:

Для клятого, як ще не пішов, для всіх, якщо той пішов

Слово росіянин з'явилося після розпаду СРСР, і буквально означає прив'язаність людини до ДЕРЖАВИ РОСІЇ
СЛово русскій, що використовувалося до того - є виключенням з правила самоназв (українець, поляк,чех - хто? русский - який, чий?), є версія, що вперше так назвали монголи всіх підвадних їм християн (від слова хрест) - по московські "крестьяне" (від слова крест), яке згодом набрало іншої форми та рускіє від слова "руська віра".
Так чи не так, але до 1721 року існували русини(українці) та московитяне(суч. рос), і Пьотр 1 кардинально змінив ситуацію, назвавши московитів "русскімі", а країну - "Росією", причому назву склав англійською - Russia, яку переклали як Росія, але для Європи це символізувало правонаступництво Русі - тільки так Пьотр 1 міг із азійської деспотії Московщини, яку тоді в Європі рахували до Азії створити щось накшталт європейської держави, але тільки за формою, бо за суттю вона досі є азійською деспотією.
Русин же є похідною від Русь, і тут тільки ця фома - Русь - русин,русинка. На основі того, що західні українці довго ще тримали у вжитку "русин", до них вик. назва "Рутенія".

Москалі банально вкрали нашу назву, щоб примазатися до цив. світу. Відплатити б їм за це сповна щедрою монетою.

СУПЕР!!! +5!!!
  • 0

#213 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 19:08

Підбирай слова.подумай і напиши вічливо.
  • 0

#214 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.10.2006 – 18:50

Крымские начальники придумали, как еще разок пролить кровь на бахчисарайской земле

ну і це теж сюди підійде
Межі військових об"єктів, які орендує ЧФ РФ, не відповідають зазначеним на картах і планах, - МЗС.
  • 0

#215 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 22:22

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 20:08) писав:

Підбирай слова.подумай і напиши вічливо.
Куди вже ввічливіше! Було написано, що ніхто не хоче чути кримчан. Ніякій демократії, виходить, хлоп'ята...

Зимова Дівчина

http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php...&highlight=

І маяки ми вже обговорювали, але шукати дискусію ліниво :angry12:
  • 0

#216 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 22.01.2007 – 12:07

На жаль, всіх постів не осилив.....

Моя думка:

- територія України є неподільною ні за яких обставин, в т.ч. Крим

- політичні ігри щодо виходу, отримання незалежності Криму - узурпація політичних сил Росії в Криму

- кожен рік в Криму, на жаль більшість (та майже ніхто крім приїзжих) не розмовляє на укр. мові, мене інколи не розуміли (коли спілкувався з татарами), хоча росіяни, що там живуть, досить привітно ставились до укр. мови (приємно)

- єдине протистояння між кримчанами і українцями - це політичне протистояння....

можна говорити ще багато про позитив та негатив, але.....вся проблема саме у політичному розколі, щось подібне нам навязували і на жаль навязують про Схід та Захід.........
  • 0

#217 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 22.01.2007 – 20:05

Є тільки один вихід-забрати всю автономію,садити всіх хто закликає до сепаратизму!!!!ні яких поблажок!!!!!!і поставити укр мову обовязковою для всіх держ працівників,щоб навіки забули російську!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#218 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень

Відправлено 22.01.2007 – 20:24

Перегляд дописуDemetrius (22.01.2007 20:02) писав:

Є тільки один вихід-забрати всю автономію,садити всіх хто закликає до сепаратизму!!!!ні яких поблажок!!!!!!і поставити укр мову обовязковою для всіх держ працівників,щоб навіки забули російську!!!!!!!!!!!!!

з однієї сторони вірно......але....будь-який підхід з позиціїї навязування буде шоковим......це потрібно робити мяко і поступово.......друге діло ЯК? Важко навіть мені відповісти.........
  • 0

#219 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 22.01.2007 – 20:31

Я гадаю, що з Кримом все налагодиться з часом...просто це рана, якій не дають загоїтись, але то пройде...Просто це потрібно як хвороби - попереджувати, а не лікувати...
  • 0

#220 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень

Відправлено 22.01.2007 – 20:34

дуже пізно ми почали це розуміти.........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних