Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#181 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 23:33

Цитата

Косово завжди (раніше) було сербькім, там і зараз багато сербської культрно-історічної спадщини. Але зараз воно вже не наше...Вини в тому-тільки ми сами...і це реальність... І жодної схожесті з кримом тут не має, бо в Криму можна бути вільним і нормально жити, а в Косово-НІ!!!

По-перше, як розумію, зараз населення Косова - 90 відсотків - албанці. :P

По-друге, Ви самі провиною - це як розуміти? Українці, Ви особисто або ми з Вами разом? ;)

По-третє, це я привів як приклад того, що не завжди країна в цілому може вирішувати питання одній своїй частині...
  • 0

#182 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.10.2006 – 00:02

1-Так.
2-Я сербка. Мала на увазі сербський народ, точніше сербських політикив.
3- ок.

• 0

#183 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2006 – 00:10

Цитата

. Думаю, відсоток прагнучих до відділення від України приблизно відповідає тому, що проголосував раніше за Януковича, що розігрував проросійську карту. Ви пам'ятаєте той відсоток по Криму??
Ну і що розіграв він карту, розіграв він і вас ? Де його обіцянки, він їх виконав ? Це все ще раз підтвердує що вас просто використовують, а ви сліпо вірите в казки.
  • 0

#184 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 20.10.2006 – 00:12

Перегляд дописуЖурба (19.10.2006 19:03) писав:

У...жах

Скажіть, а яка різниця між "українцями" і "русинами" крім назви?
Наприклад якщо ви свого домашнього улюбленця назвете БОБ а потім БІМ - він від цього сильно зміниться?
Річ у тому, що народ не змінився. А зараз, для зручності, всі попередні самоназви в історичному контексті зводять до сучасної. За формою - так, неспівпадіння, а за суттю - одне і теж
Та буде вам відомо, що слово "русин" це і є "россiянин". Я за освітою вчитель іноземних мов, і я вам скажу, що, як говорив товариш Ленін: "Тільки вивчаючи іноземні мови, людина пізнає свою". Так от, по-англійськи слово "росіянин" пишеться як "russian". Нічого не нагадує? Слова "росіянин" і "руссин" сходять в своїй етимології до одного слова. Тобто, виходить, що українець, він же руссин, це той же росіянин. Тільки ось у вас біда: вам до цих пір прагнуть вселити, що росіяни - це вороги, хоча ви і є росіяни. І Росія відбулася від слова Русь, як ні крути... Хоча я чув, що Ваші "генії" придумали ще некiслу купу походжень слова Росія. Я вам одне скажу, це лише частина інформаційної війни, яка йде між ідеологами наших країн.

Перегляд дописуЖурба (19.10.2006 19:03) писав:

Так от шановний, "русин" від слова РУСЬ, я думаю, ви здогадуєтесь
Відсутність різниці по суті між цими поняттями я вам вже пояснив
Скажіть, а яке відношення Київський князь Володимир, і Київська Русь зокрема має відношення до Росії?
Дуже відносне.
Історично-культурну спадщину Русі Росія не успадкувала.
Князь Владiмiр вважав себе росіянин, але ніяк не українцем.

Повідомлення відредагував Клятый: 20.10.2006 – 00:13

• 0

#185 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 00:15

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 23:13) писав:

Ми маємо перед очима Косово. Приклад абсолютно не той, що з Кримом, але тільки з однієї причини. Албанці - далеко не корінна нація Косова.
Абсолютно той, тому що ви теж імігранти так само як і албанці.

Цитата

Князь Владiмiр вважав себе росіянин, але ніяк не українцем.
Він про це тобі особисто сказав ?
  • 0

#186 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 00:32

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.10.2006 18:36) писав:

ау шановний, я корінна киянка. потихше на поворотах. відокремлюватись ніхто не збирається. це вам та кільком ще щось муляє.
Це природно, ти не можеш відокремитися від своєї столиці, зате ми можемо відокремитися від того Києва, який вставляє Кріму палиці в колеса, який забороняє використовувати нашу мову наший землі, який переводить наші імена. Ти хочеш сказати, що ми маємо менших прав чим ви?

ну от і побачимо.
Ока тільки не пошкоджуйте.

ага і саме тому у неї окрім Москви все таке розвинене розвинене, що ховайся. їм потрібен вихід до моря, а не кримчани, це по-перше.і показати що Україна залежить від Росії та виконує усе що їй скажуть, це по-друге. дядя Пу любить щоб у нього було усього багато і все підкорялося.
Я недавно був на Україні. У Дніпропетровську. Адже це економічний центр України, як нас учили в школі? Бачив і дорогі, і будівлі, які з Радянських часів не ремонтувалися. Це тобі в Києві здається, що вся Україна така ж, як і Київ. Навіть той же Львів вже запустили. Місто з красивою архітектурою, але так запустили цей центр бандеріади, що сам Бандера, напевно в труні перекинувся. А про Росію я ось що скажу, заводи відновлюються і переоборудиваются, дороги ремонтуються, школи компьютерізіруются. Чим на Україні Київ краще за Москву в Росії?
  • 0

#187 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 05:53

Перегляд дописуMarcos (20.10.2006 02:10) писав:

Ну і що розіграв він карту, розіграв він і вас ? Де його обіцянки, він їх виконав ? Це все ще раз підтвердує що вас просто використовують, а ви сліпо вірите в казки.
Це Ви мені відповіли про давність існування України в сьогоднішніх межах?

Знаєте, чому немає відповіді? Тому що ми всі розуміємо - ТАКА по стану Україна утворилася 15 років тому. Натягувати з минулого всі історичні казуси, що відносяться виключно до маленької частини, на все цю територію - безглуздо...

Тому і Україн дві...
  • 0

#188 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 10:18

Перегляд дописуПарубок Ярослав (20.10.2006 06:53) писав:

Знаєте, чому немає відповіді? Тому що ми всі розуміємо - ТАКА по стану Україна утворилася 15 років тому. Натягувати з минулого всі історичні казуси, що відносяться виключно до маленької частини, на все цю територію - безглуздо...

Тому і Україн дві...
Я не відопвідаю на безглузді запитання. А УКРАЇНИ ДВІ ТОМУ ЩО Є ТАКІ ЯК ТИ . Яких хлібом не годуй, а дай покричати про воз"єднання з Росією там людбов до неї. Шановний в мене багато знайомих зі Сходу та Півдня України, з деякими людьми я провчився п"ять років в університеті...НІХТО НІКОЛИ НЕ СКАЗАВ мені що він не українць, що він хоче в Росію і що взагалі є дві України .
НАГНІТАЄТЕ КОНФЛІКТ В УКРАЇНІ ЛИШЕ ВИ - "КЛУБ КРИМСЬКИХ ТА СХІДНИХ РУСОФІЛІВ" .....яке ТИ МАЄШ ПРАВО ВЗАГАЛІ ДІЛИТИ УКРАЇНУ , ЯКЩО ТИ ВЗАГАЛІ НЕ ВВАЖАЄШ ЇЇ СВОЄЮ БАТЬКІВЩИНОЮ ? ДІЛИ СВОЮ РОСІЮ.
  • 0

#189 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 10:22

"В Крыму не уродилась конопля,
И это тоже происки Кремля!"(с)

Повідомлення відредагував zav: 20.10.2006 – 10:33

• 0

#190 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 20.10.2006 – 12:35

Перегляд дописуПарубок Ярослав (20.10.2006 06:53) писав:

Це Ви мені відповіли про давність існування України в сьогоднішніх межах?

Тому і Україн дві...

У Київському литопису під 1187 р. уперше назва "Україна" віднесена до території Південної Русі. У тому році в битві з половцями загинув переяславський князь Володимир Глібович. Змальовуючи цю сумну подію, літописець зазначав: "И плакашася по нем все переяславцы... О нем вся УКраина много постона". Отже ,назва "Україна" тоді вже поширювалася на Київщину, ПЕреяславщину і Чернігівщину. У томуж литопису під 1189 р. названо "Україна Галичская", Галицьке князівство, до складу якого входили Подністров"я, Покуття і Буковина, а також галицькі землі аж до берегів Чорного моря і гирла Дунаю. Тут же згадано кочове плем"я торків, що мешкало на Україні по обидва береги р. Рось. Тоді Поросся було складовою частиною Київського князівства. Отож до складу України входило і правобережне Подністров"я.
  • 0

#191 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 13:30

Перегляд дописуblack_voron (20.10.2006 13:35) писав:

У Київському литопису під 1187 р. уперше назва "Україна" віднесена до території Південної Русі. У тому році в битві з половцями загинув переяславський князь Володимир Глібович. Змальовуючи цю сумну подію, літописець зазначав: "И плакашася по нем все переяславцы... О нем вся УКраина много постона". Отже ,назва "Україна" тоді вже поширювалася на Київщину, ПЕреяславщину і Чернігівщину. У томуж литопису під 1189 р. названо "Україна Галичская", Галицьке князівство, до складу якого входили Подністров"я, Покуття і Буковина, а також галицькі землі аж до берегів Чорного моря і гирла Дунаю. Тут же згадано кочове плем"я торків, що мешкало на Україні по обидва береги р. Рось. Тоді Поросся було складовою частиною Київського князівства. Отож до складу України входило і правобережне Подністров"я.
У приведеному тобою уривку позначаються прикордонні регіони, тобто Околиця. А ось вам доказ, що України, як держави, не було. Інакше, як ви поясните це?
Зображення
Або це москалі вам гроші малювали?

Перегляд дописуMarcos (20.10.2006 11:18) писав:

А УКРАЇНИ ДВІ ТОМУ ЩО Є ТАКІ ЯК ТИ . Яких хлібом не годуй, а дай покричати про воз"єднання з Росією там людбов до неї.
Я тобі по іншому скажу: тому що раціi таких як ми не враховуються. І другий раз поставлю питання: "У нас менmш раціi, чим у вас?"
  • 0

#192 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 15:56

в Криму росіяни і інші російськомовні - точно корінні, такі, що не "наїхали", як Ви говорите. Думаю, відсоток прагнучих до відділення від України приблизно відповідає тому, що проголосував раніше за Януковича, що розігрував проросійську карту. Ви пам'ятаєте той відсоток по Криму??
я пам'ятаю аргументи цих проросійськонастроєних, три не більше і їх вони завчили краще ніж казочку про Колобка в дитинстві.

Я ставлю достатньо жорстке питання, щоб не було стрибків у бік "глибинного коріння", моськальського ярма і іншої дурниці відносно так званої єдиної України: як давно в нинішніх межах існує державна освіта, що має в своїй назві слово "Україна", "український"? Бачите, як широко я дав можливість відповісти...
щодо назви і самого слова Україна, український вам вже відповіли проте...
Походження назви держави
  • 0

#193 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 16:13

Перегляд дописуКлятый (20.10.2006 01:32) писав:

Це природно, ти не можеш відокремитися від своєї столиці, зате ми можемо відокремитися від того Києва, який вставляє Кріму палиці в колеса, який забороняє використовувати нашу мову наший землі, який переводить наші імена. Ти хочеш сказати, що ми маємо менших прав чим ви?
що ж досі не відокремились?

Перегляд дописуКлятый (20.10.2006 01:32) писав:

Я недавно був на Україні. У Дніпропетровську. Адже це економічний центр України, як нас учили в школі? Бачив і дорогі, і будівлі, які з Радянських часів не ремонтувалися. Це тобі в Києві здається, що вся Україна така ж, як і Київ. Навіть той же Львів вже запустили. Місто з красивою архітектурою, але так запустили цей центр бандеріади, що сам Бандера, напевно в труні перекинувся. А про Росію я ось що скажу, заводи відновлюються і переоборудиваются, дороги ремонтуються, школи компьютерізіруются. Чим на Україні Київ краще за Москву в Росії?
ну я так і знала, що почую щось таке...

Цитата

"Аааа ти из Киева. ну все понятно"
слухайте, я вже доросла дівчинка. і не забов'язана сидіти на одному місці. всю Україну (майже) об'їхала від сходу до заходу, від півночі до півдня. ну хіба що до Чернігова ніяк не доберусь, але маю дууууууууууже близьких друзів звідти.так що не треба мені розповідати що мені здається. звичайно столиця виглядає найкраще - наслідок централізації влади. проте Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків виглядають не так вже і погано. щодо відновлення і комп'ютеризації те саме і в Україні, не треба гіперболізувати. повільно проте просувається і розвивається.

Русь і Росія різні речі. росіянин і русин аналогічно.
  • 0

#194 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 16:16

Перегляд дописуКлятый (20.10.2006 14:30) писав:

Я тобі по іншому скажу: тому що раціi таких як ми не враховуються. І другий раз поставлю питання: "У нас менmш раціi, чим у вас?"
У вас одна "рація" :angry1: " ХОЧУ КРИМ В РОСІЇ" . Раджу цю "рацію " закопати десь в кримських горах і забути про неї :).
Ви хочете В Росію ? Будь-ласка вас в Криму ніхто не тримає ....Крим це територія України і як би ви головою не бились об стінку, всеодно це Україна.
Ви хочете розмовляти на російській мові ? Розмовляйте , вам ніхто не забороняє....
Ви не хочете вчити українську і її знати ? Вибачте, але живете в Україні , знайте державну в мову. В усьому світі так,в Криму чомусь ні.....робить висновки.
  • 0

#195 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 23:15

У приведеному тобою уривку позначаються прикордонні регіони, тобто Околиця.
60% від сучасної площі.

А ось вам доказ, що України, як держави, не було. Інакше, як ви поясните це?
Або це москалі вам гроші малювали?
Посміявся, дякую. Ти хоч знаєш до якого сторіччя відноситься Ярослав Мудрий, і коли він видав "Правду Руську"? Тоді і "москалів" не було.
  • 0

#196 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 01:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.10.2006 17:13) писав:

що ж досі не відокремились?
Не за горами.

ну я так і знала, що почую щось таке...
слухайте, я вже доросла дівчинка. і не забов'язана сидіти на одному місці. всю Україну (майже) об'їхала від сходу до заходу, від півночі до півдня. ну хіба що до Чернігова ніяк не доберусь, але маю дууууууууууже близьких друзів звідти.так що не треба мені розповідати що мені здається. звичайно столиця виглядає найкраще - наслідок централізації влади. проте Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків виглядають не так вже і погано. щодо відновлення і комп'ютеризації те саме і в Україні, не треба гіперболізувати. повільно проте просувається і розвивається.
Це дуже добре, що ви подорожуете. Я теж подорожую, і не мало. Так от, я подорожував не тільки по Україні, але і по Росії. І я знаю, що говорю. Отже моя вам рада, помандруйте по Росії, потім ми з вами говоритимемо на цю тему. Ок? Я не менш дорослий чим ви.

Русь і Росія різні речі. росіянин і русин аналогічно.
А ось з цього місця детальніше.
  • 0

#197 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 02:14

Перегляд дописуMarcos (20.10.2006 17:16) писав:

У вас одна "рація" :angry1: " ХОЧУ КРИМ В РОСІЇ" . Раджу цю "рацію " закопати десь в кримських горах і забути про неї :).
Я користуюся електронним перекладачем, тому слово "рація" може відрізнятися за своїм значенням від того значення, яке видає комп'ютер. Те, що ви збираєтеся закопати наші права в землю, для мене не секрет. Саме із-за таких, як ти, русськоговорящєє населення не хоче жити НА Україні. Роби виводи, звідки з'явився сепаратизм.

Ви хочете В Росію ? Будь-ласка вас в Криму ніхто не тримає ....Крим це територія України і як би ви головою не бились об стінку, всеодно це Україна.
Вся річ у тому, що це наша Батьківщина і ми її не покинемо. А Крим, це не Україна, це територія, окупована Україною. Тимчасово.

Ви хочете розмовляти на російській мові ? Розмовляйте , вам ніхто не забороняє....
Ви не хочете вчити українську і її знати ? Вибачте, але живете в Україні , знайте державну в мову. В усьому світі так,в Криму чомусь ні.....робить висновки.
Твоя свідомітость мене вже не дивує. Ти думаєш, що Україна за 15 років навчилися державстворенню? Хоч би світовий досвід поїзучалі. У Бельгії колись єдиною мовою була валонська мова (бельгійський варіант французької мови), хоча ця мова була рідною тільки на півдні Бельгії. Для північних же жителів рідною була фламандська мова (голландський тобто). Економіка країни тріщала по швах і погрожувала розвалитися. Коли ж держава одумалася і прийняла 3 (!!!) державних мови (східні жителі були немецкоговорящимі) економіка пішла на зліт. Але до цих пір, якщо ти фламандець, то подорожуєш тільки по півночі, якщо валон, то тільки по півдню. Наслідки тупої одноязыковой політики до цих пір позначаються на взаємовідношенні громадян усередині країни.
Є і інший приклад: Канада. Дуже довго в Канаді була державною тільки одна мова: англійська. Франкоговорящие жителі Канади природно хотіли відокремитися від Канади. У Квебеке навіть існували підпільні озброєні загони!!! Коли французьку мову прийняли другим державним, і з часом провели референдум по відділенню, то охочих відокремитися було вже недостатньо. Зараз такий референдум проводиться кожні 10 років і охочих відокремитися стає все менше і менше.
Вивчаючи світову історію, у вас є 3 виходи:
1. З часом забути дорогу до Криму і на південно-східну Україну.
2. Готуватися до появи озброєних загонів на території Криму (Поки що все обмежується закрашенням українських написів, що буде, коли з'явиться зброя, припускати не беруся).
3. Приймати нашу культуру, як неот'емлімую частину України.

Перегляд дописуblack_voron (21.10.2006 00:15) писав:

60% від сучасної площі.
Вперше чую, що б Околиця була більше основної частини держави. Карту в студію!

Перегляд дописуblack_voron (21.10.2006 00:15) писав:

Посміявся, дякую. Ти хоч знаєш до якого сторіччя відноситься Ярослав Мудрий, і коли він видав "Правду Руську"? Тоді і "москалів" не було.
Тоді були тільки росіяни (русские), i не було тих, хто придумав слово "москалі".
  • 0

#198 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 02:32

Перегляд дописуКлятый (21.10.2006 02:42) писав:

А ось з цього місця детальніше.

В ІХ - ХІІ століттях термін "Русь" відносили переважно до Київського князівства і був він, в деякій мірі, синонімом Київщини. В ХІ - ХІІІ століттях літописи чітко відокремлювали Русь - Київське князівство від інших князівств. Поїхати чи піти на Русь означало поїхати чи піти на Київщину. В 1144 році Новгородський літописець писав: "Іде Архієпископ Ніфонт в Русь". Іпатіївський літописець в 1155 році: "Юрій Володимирович іде із Суздаля в Русь і прийде в Київ". В тому ж новгородському літописі за 1165 рік: "...то іде ігумен Юрьєвського монастиря в Русь, Київ-град". В Суздальському літописі за 1180 р.: "Іде Святослав з половцями поганими та з чернігівцями із Русі на Суздаль раттю".
А росіяни до XVIII звалися московитами, а держава їхня - Московія.

Перегляд дописуКлятый (21.10.2006 03:14) писав:

Тоді були тільки росіяни (русские), i не було тих, хто придумав слово "москалі".
Тоді і не було тих, що до кого зараз використовують термін "москалі". Тоді були Руси, які складалися, як писав арабський письменник IX ст. Аль-Істахрі: "Руси складаються з трьої племен, з яких одне Куябія... друге плем"я.. називається Славієюю. Ще плем"я зветься Артанією". Це були східнослов" янскі державні союзи, в яких Куябія знаходилася в Україні,а її столиця - Київ. А союз цей зветься Київська Русь.

Повідомлення відредагував black_voron: 21.10.2006 – 02:35

• 0

#199 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 02:54

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.10.2006 16:56) писав:

я пам'ятаю аргументи цих проросійськонастроєних, три не більше і їх вони завчили краще ніж казочку про Колобка в дитинстві.

щодо назви і самого слова Україна, український вам вже відповіли проте...
Походження назви держави
Повинен вас звинуватити в односторонньому погляді на ситуацію. Тому як ви приводите тільки один варіант, написаний самими українцями. Другий варіант і, на мій погляд правильніший можна знайти тут.

Перегляд дописуblack_voron (21.10.2006 03:32) писав:

В ІХ - ХІІ століттях термін "Русь" відносили переважно до Київського князівства і був він, в деякій мірі, синонімом Київщини. В ХІ - ХІІІ століттях літописи чітко відокремлювали Русь - Київське князівство від інших князівств. Поїхати чи піти на Русь означало поїхати чи піти на Київщину. В 1144 році Новгородський літописець писав: "Іде Архієпископ Ніфонт в Русь". Іпатіївський літописець в 1155 році: "Юрій Володимирович іде із Суздаля в Русь і прийде в Київ". В тому ж новгородському літописі за 1165 рік: "...то іде ігумен Юрьєвського монастиря в Русь, Київ-град". В Суздальському літописі за 1180 р.: "Іде Святослав з половцями поганими та з чернігівцями із Русі на Суздаль раттю".
А росіяни до XVIII звалися московитами, а держава їхня - Московія.
Тоді і не було тих, що до кого зараз використовують термін "москалі". Тоді були Руси, які складалися, як писав арабський письменник IX ст. Аль-Істахрі: "Руси складаються з трьої племен, з яких одне Куябія... друге плем"я.. називається Славієюю. Ще плем"я зветься Артанією". Це були східнослов" янскі державні союзи, в яких Куябія знаходилася в Україні,а її столиця - Київ. А союз цей зветься Київська Русь.
Якщо ви вивчаєте історію в школі, то запитаєте у вчителя, вона вам скаже, що майже кожне місто і прилеглі до нього райони жили окремо один від одного і дуже часто воювали між собою. Тому московит, половець, черніговец в даному випадку виступають не національністю, а просто ознакою по місцю мешкання. Як зараз сибіряк, кубанець це не національності. І на майбутнє, якщо когось цитуєш, то копіюй посилання, звідки узяв інформацію.
  • 0

#200 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 10:16

Перегляд дописуКлятый (21.10.2006 03:54) писав:

Якщо ви вивчаєте історію в школі, то запитаєте у вчителя, вона вам скаже, що майже кожне місто і прилеглі до нього райони жили окремо один від одного і дуже часто воювали між собою. Тому московит, половець, черніговец в даному випадку виступають не національністю, а просто ознакою по місцю мешкання. Як зараз сибіряк, кубанець це не національності. І на майбутнє, якщо когось цитуєш, то копіюй посилання, звідки узяв інформацію.
Мова йде про території, а від так і населення яке на цих територіях проживало. Русами називали три східностов"янські плем"я, одне з яких проживало на території сучасної України з центром у Києві, інші два, історики вважають. що на прикордонних територіях сучасної Росії.

Просили посилання, будь ласка: Г.Я. Сергієнко, В.А. Смолій "Історія України". Освіта, К.1993 р.

Повідомлення відредагував black_voron: 21.10.2006 – 10:17

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних