Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#161 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 07:43

Ось тут Ви просто видали... Все в купу, квінтесенція уявлень про Крим, росіян...

1. У момент депортації в Криму проживало порядка 200 000 татар. Ви хочете сказати, що Крим населяло не більше 300 000 чоловік?? При цьому один Севастополь мав чисельність порядка 100 - 150 000! У джерела, в джерела. Написане Вами, скажімо так, не зовсім правда.

2. Відповідно після війни, безумовно, народ приїжджав і по розподілу досилався з РРФСР і з УРСР. Говорите про Херсон, не згадуючи Миколаїв, Одесу, побережжя Краснодарського краю. Та звідусіль їхали! Знову Ви придумали про стрункі лави українців...

3. Про мазанки і хати - ну просто жерсть. Ось що виходить, коли людина пише про речі, що не бачаться їм своїми очима. Справа в тому, дорогий друг, що в Криму немає ні мазанок, ні тим більше хат як класу. Поясню. Там проблеми з лісом, тому будувати дерев'яні будинки - все одно що будувати золоті. А мазанки на фіг не потрібні, тому що в Криму здобувається черепашник у величезних масштабах. Всі приватні будинки будуються і будувалися з нього, за винятком рідкісних цегляних і татарських землянок-самозахваток, що споруджуються хрін знає з чого за три дні.
  • 0

#162 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.10.2006 – 09:59

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 08:09) писав:

Я пропоную розділити мир на дві частини - яка Вам подобається і яка немає. І другу взагалі оголосити неіснуючою.

Шановний. , більш тупішого і необ"єктивнішного сайту ніж lenta.ru я ще не бачив. Про нього навіть анекдот є .
  • 0

#163 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.10.2006 – 12:41

Все-таки кожен регіон України прагне до відділення?! Ай браво! Ось це доказ єдності України. Головна сила єднання - СБУ, напевно! ;)
не регіон прагне, а вумний дяд який сидить на чолі регіону і дууууууууже хоче стати великим дядьою з необмеженою владою. але це так лірика...

Я ж Вам запропонував мислити логічно. До середіний 20-го століття татар не депортували. А хто жив-то в Криму з 1783 до моменту депортації?? Одні татари? Тобто прийшло НКВД, узяло і очистило землю від татар. А потім вагону завезло росіян... :P
ну чому одні татари...багато хто...скіфи, сармати..греки з римлянами всякими...вони теж там щось будували. то і що? Крим офіційно віддали Україні і крапка.

Я пропоную розділити мир на дві частини - яка Вам подобається і яка немає. І другу взагалі оголосити неіснуючою.
до чого тут не подобається?
моє ждерело не має конкретних уподобань. воно не під синіми, не під помаранчевими, не під червоними чи рожевими з зеленими. воно висвітлює події як вони є.
а про ваше вже все сказано не мною

Цитата

більш тупішого і необ"єктивнішного сайту ніж lenta.ru я ще не бачив.

Давайте тоді, піднімайте далі. :P
і кому ж ви це пропонуєте робити? Президенту? який тепер позбавлений практично усіх прав? чи ВР? яка більше змахує на цирк наповнений недоумками. аааа..може голові нашого славного уряд? боюсь якщо він візьметься за історію одними Гулаком Артьомовскім і Анною АхмЄтовою не обійдеться.

п.с. ви так і не відповіли чому впевнені що Росія буде займатися розвитком Криму, коли в неї і без нього проблем по самі вуха, а то і вище.
п.п.с. і щодо Миколаєва та Херсона. в самих містах може і не почуєте українську, а от в області...рідко коли російську почуєш.
  • 0

#164 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 19.10.2006 – 12:43

Перегляд дописуЖурба (19.10.2006 08:21) писав:

Коли депортували татар, пів-острів майже був повністю пустим, бо вони становили там виключну більшість населення. Ще там були німецькі колонії. А коли освоювали крим після захоплення його Росією - рівною мірою українцями, які жили поряд, і росіянами, яких завозили бозна звідки
Для вас не секрет, що по селах тої ж Херсонської області - живуть українці з укр. мовою.
А українці - чудові землероби і будівнки, навідміну від росіян, що не могли ані кримську землю вспахати, а ні нормальну хату побудувати - все будували свої "ізби" з тесаний бревен і конопачених мохом, і така конструкція розвалювалась ще за життя господаря. А мазанки стояли декілька поколінь.

Ви подивіться і зараз на статистику.Думаєте в Криму самі росіяни?
Ув. Журба. Колы Крым захоплювалы россияне, або москали, як кажуть тут, и тильки починали мешкаты тут ще 3 сториччя назад йихня культура ассимилировалася з местнымы мешканцямы, це сказувалося на одежди, будивныцтви, та инших сторонах культуры... А якщо вас цыкавыть роль украйиньского народу у житти Крыму, то 3 сторичча тому назад украйинцив ще не було, про це ще говорыв Василь Кук, останний главнокомандующий вийсками УПА. Про цэ говорыться на самому початку його интервью тут http://www.nr2.ru/nn/86769.html
Уси "украйинци" поважалы сэбэ русинамы... Цэ тильки зараз говорять, що украйиньци живуть вже 140 000 рокив, а ще 100 рокив тому жодэн мешканэць украйины не поважав себе украйинцем... А про культуру будивныцтва, так тут деревьев було мало, також мало и залышилося...
А що стосуется пребування русских в Крыму... Хиба вам не известно, що князь Владимир (выбачте, алэ имья нэ пэрэкладаються) сам прыймав Хрыстияньство в Херсонесе, це де зараз Севастополь знаходжуется... А пив-острив писля дэпартування татар не залышався пустым тому що зараз тут мешкае бильш ниж 90 национальностэй.
Ще раз запрошую, выбачте за такэ напысання тому що нэ маю украйиньской раскладки, але бажаю поспилкуватыся з вамы...
  • 0

#165 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 19.10.2006 – 12:57

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.10.2006 13:41) писав:

не регіон прагне, а вумний дяд який сидить на чолі регіону і дууууууууже хоче стати великим дядьою з необмеженою владою. але це так лірика...
А чому ви не бажаэте вiддiлитися окремо вiд всiэi Украiiни? Жили б собi на Западенщiне. Нiякiх траблов з москалямi...

ну чому одні татари...багато хто...скіфи, сармати..греки з римлянами всякими...вони теж там щось будували. то і що? Крим офіційно віддали Україні і крапка.
Але кримчане так не вважають. Спитай це хоть у грека, хоть у римлян, у любой национальносi крiм татар, коiь прi украiiньской владi дозволенi самозахоплення. Кры завжди був, э та залишиться русскiм и крапка.

і кому ж ви це пропонуєте робити? Президенту? який тепер позбавлений практично усіх прав? чи ВР? яка більше змахує на цирк наповнений недоумками. аааа..може голові нашого славного уряд? боюсь якщо він візьметься за історію одними Гулаком Артьомовскім і Анною АхмЄтовою не обійдеться.
Як прэзiдент, так i уряд Зради "озабоченны" (незнаю, как это слово будет по-украински) тiлькi собою та своiма грошами...

п.с. ви так і не відповіли чому впевнені що Росія буде займатися розвитком Криму, коли в неї і без нього проблем по самі вуха, а то і вище.
Россiя маэ бiльш гузду i вона понимаэ, что вкладувая грошi у Крым вона сможе выкористувати бiльш нiж використовуе зараз Украiна.
  • 0

#166 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 14:30

Перегляд дописуКлятый (19.10.2006 13:57) писав:

А чому ви не бажаэте вiддiлитися окремо вiд всiэi Украiiни? Жили б собi на Западенщiне. Нiякiх траблов з москалямi...

Шановний Клятий, патріотичні настроєні громадяни живуть не лише в західних областях, а й в центральній, північній Україні, вам мабуть з Криму чи звідки цього не видно.
І взагалі чому це хтось має від когось відокремлюватися.....це на сходіт а півдні соплями та слюнями бризкають і завжди кричать про відокремлення. Мода вже така пішла мабуть.

Перегляд дописуКлятый (19.10.2006 13:43) писав:

Хиба вам не известно, що князь Владимир (выбачте, алэ имья нэ пэрэкладаються) сам прыймав Хрыстияньство в Херсонесе, це де зараз Севастополь знаходжуется... А
Ну і що ? А княгиня Ольга в Константинополі ..то що з того ? Це означає що вже тоді Крим був російський ?;)
  • 0

#167 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 14:41

Перегляд дописуКлятый (19.10.2006 13:43) писав:

.
Ще раз запрошую, выбачте за такэ напысання тому що нэ маю украйиньской раскладки, але бажаю поспилкуватыся з вамы...
та нічого, після прослуховування виступів на українській Ківалова, Азарова та мера Києва Черновицького, любий сурижик піснею буду здаватися ;)
  • 0

#168 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 17:36

ау шановний, я корінна киянка. потихше на поворотах. відокремлюватись ніхто не збирається. це вам та кільком ще щось муляє.

Але кримчане так не вважають. Спитай це хоть у грека, хоть у римлян, у любой национальносi крiм татар, коiь прi украiiньской владi дозволенi самозахоплення. Кры завжди був, э та залишиться русскiм и крапка.
ну от і побачимо.

Россiя маэ бiльш гузду i вона понимаэ, что вкладувая грошi у Крым вона сможе выкористувати бiльш нiж використовуе зараз Украiна.
ага і саме тому у неї окрім Москви все таке розвинене розвинене, що ховайся. їм потрібен вихід до моря, а не кримчани, це по-перше.і показати що Україна залежить від Росії та виконує усе що їй скажуть, це по-друге. дядя Пу любить щоб у нього було усього багато і все підкорялося.
  • 0

#169 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 19.10.2006 – 17:58

Цитата

1. У момент депортації в Криму проживало порядка 200 000 татар. Ви хочете сказати, що Крим населяло не більше 300 000 чоловік?? При цьому один Севастополь мав чисельність порядка 100 - 150 000! У джерела, в джерела. Написане Вами, скажімо так, не зовсім правда.

Маєте джерела?
Я казав з того, що мені розповідали батьки.
Але ви згодні з тим, що Крим - кримьскотатрська земля? І тільки вони мають на неї виключне право?
Сумніваюся

Цитата

2. Відповідно після війни, безумовно, народ приїжджав і по розподілу досилався з РРФСР і з УРСР. Говорите про Херсон, не згадуючи Миколаїв, Одесу, побережжя Краснодарського краю. Та звідусіль їхали! Знову Ви придумали про стрункі лави українців...

Наскільки я знаю, зараз українців в Криму - чверть. Чи в Севастополі тількі чверть?
Можемо по іншому - виселити всіх, крім татар - і хай вони самі визначаться.

Цитата

3. Про мазанки і хати - ну просто жерсть. Ось що виходить, коли людина пише про речі, що не бачаться їм своїми очима. Справа в тому, дорогий друг, що в Криму немає ні мазанок, ні тим більше хат як класу. Поясню. Там проблеми з лісом, тому будувати дерев'яні будинки - все одно що будувати золоті. А мазанки на фіг не потрібні, тому що в Криму здобувається черепашник у величезних масштабах. Всі приватні будинки будуються і будувалися з нього, за винятком рідкісних цегляних і татарських землянок-самозахваток, що споруджуються хрін знає з чого за три дні.

Та в степовій зоні не був і здоадуюсь, що мазанок не було. Це я просто про здібності до будування. Українці - споконвіку землероби і будівники.
  • 0

#170 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:02

Цитата

ну чому одні татари...багато хто...скіфи, сармати..греки з римлянами всякими...вони теж там щось будували

@@@!!!! У вісімнадцятому столітті сармати з римлянами в Севастополі! Сьогодні день відкриттів!!! Один про мазанки в Криму, друга про сарматів... ;)

Цитата

Це. Справа. Кримчан. Тільки їх.

Цитата

Шановний Клятий, патріотичні настроєні громадяни живуть не лише в західних областях, а й в центральній, північній Україні, вам мабуть з Криму чи звідки цього не видно.

Вони і в Торонто живуть, і в Ізраїлі... Здається, все визначається думкою більшості, що проживає в регіоні. Скільки у відсотках таких патріотів України в Москві, Новосибірську або Харкові??

Цитата

ага і саме тому у неї окрім Москви все таке розвинене розвинене, що ховайся. їм потрібен вихід до моря, а не кримчани, це по-перше.і показати що Україна залежить від Росії та виконує усе що їй скажуть, це по-друге. дядя Пу любить щоб у нього було усього багато і все підкорялося.

Це. Справа. Кримчан.

Цитата

п.п.с. і щодо Миколаєва та Херсона. в самих містах може і не почуєте українську, а от в області...рідко коли російську почуєш.

Дивитися будемо у відсотках, як і з патріотами. Та ще по настроях, не тільки по суржику (він і в Курській області є). Що побачимо-то?.. Чому там ніколи УПА не було і за державность України ніхто не бився???
  • 0

#171 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 19.10.2006 – 18:03

Цитата

Ув. Журба. Колы Крым захоплювалы россияне, або москали, як кажуть тут, и тильки починали мешкаты тут ще 3 сториччя назад йихня культура ассимилировалася з местнымы мешканцямы, це сказувалося на одежди, будивныцтви, та инших сторонах культуры... А якщо вас цыкавыть роль украйиньского народу у житти Крыму, то 3 сторичча тому назад украйинцив ще не було, про це ще говорыв Василь Кук, останний главнокомандующий вийсками УПА. Про цэ говорыться на самому початку його интервью тут http://www.nr2.ru/nn/86769.html

У...жах

Скажіть, а яка різниця між "українцями" і "русинами" крім назви?
Наприклад якщо ви свого домашнього улюбленця назвете БОБ а потім БІМ - він від цього сильно зміниться?
Річ у тому, що народ не змінився. А зараз, для зручності, всі попередні самоназви в історичному контексті зводять до сучасної. За формою - так, неспівпадіння, а за суттю - одне і теж

Цитата

Уси "украйинци" поважалы сэбэ русинамы... Цэ тильки зараз говорять, що украйиньци живуть вже 140 000 рокив, а ще 100 рокив тому жодэн мешканэць украйины не поважав себе украйинцем... А про культуру будивныцтва, так тут деревьев було мало, також мало и залышилося...
А що стосуется пребування русских в Крыму... Хиба вам не известно, що князь Владимир (выбачте, алэ имья нэ пэрэкладаються) сам прыймав Хрыстияньство в Херсонесе, це де зараз Севастополь знаходжуется... А пив-острив писля дэпартування татар не залышався пустым тому що зараз тут мешкае бильш ниж 90 национальностэй.

Так от шановний, "русин" від слова РУСЬ, я думаю, ви здогадуєтесь
Відсутність різниці по суті між цими поняттями я вам вже пояснив
Скажіть, а яке відношення Київський князь Володимир, і Київська Русь зокрема має відношення до Росії?
Дуже відносне.
Історично-культурну спадщину Русі Росія не успадкувала.
  • 0

#172 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:06

Цитата

Вони і в Торонто живуть, і в Ізраїлі... Здається, все визначається думкою більшості, що проживає в регіоні. Скільки у відсотках таких патріотів України в Москві, Новосибірську або Харкові??
При чому тут Москва, Новосибірськ . Харків.....я казав за центральну, північну та західну Україну.
  • 0

#173 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:11

Цитата

Маєте джерела?
Я казав з того, що мені розповідали батьки.
Але ви згодні з тим, що Крим - кримьскотатрська земля? І тільки вони мають на неї виключне право?

Не, посилань не дам. Мемуари активно читав - по флоту, по обороні Севастополя.

Про татар, звичайно, не погоджуся. До них черт-те коли жили і римляни з греками, з 19 століття - русские. Багато. Більше татар.

Цитата

Наскільки я знаю, зараз українців в Криму - чверть. Чи в Севастополі тількі чверть?
Можемо по іншому - виселити всіх, крім татар - і хай вони самі визначаться.

Не знаю, може, відсотків десять українців буде... Ну, з прізвищами українськими які. Не україномовні, таких навряд чи більше пари відсотків.

Не зрозумів, кого куди навіщо виселити??

Цитата

Та в степовій зоні не був і здоадуюсь, що мазанок не було. Це я просто про здібності до будування. Українці - споконвіку землероби і будівники.

У темі про Крим мова про українців - злісний офф-топ. ;)

Перегляд дописуMarcos (19.10.2006 20:06) писав:

При чому тут Москва, Новосибірськ . Харків.....я казав за центральну, північну та західну Україну.

А Ви про яку з двох Україн - про східну або західну? У них мало що різна історія, різні настрої тих, що нині живуть...
  • 0

#174 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:15

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 19:11) писав:

А Ви про яку з двох Україн - про східну або західну? У них мало що різна історія, різні настрої тих, що нині живуть...
Україна одна , а для того щоб зрозуміти де північна , центральна та західна Україна почитайте підручники з георгафії.
  • 0

#175 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:20

Перегляд дописуMarcos (19.10.2006 20:15) писав:

Україна одна , а для того щоб зрозуміти де північна , центральна та західна Україна почитайте підручники з георгафії.
І як давно вона така одна? У своїх таких ось межах?
  • 0

#176 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:24

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 19:20) писав:

І як давно вона така одна? У своїх таких ось межах?
ніколи на карту не дивився ? Не бачив кордони України ?
  • 0

#177 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:32

Я поставив питання донезмоги чітко - давно вона така, в таких межах?
  • 0

#178 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 20:14

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 19:02) писав:

@@@!!!! У вісімнадцятому столітті сармати з римлянами в Севастополі! Сьогодні день відкриттів!!! Один про мазанки в Криму, друга про сарматів... ;)
агов...ваше питання звучало так :"А чий був до 1783 року Крим, можна дізнатися?" а до 1783 року у нас лише 18 століття, інші якось пролетіли повз Ваше сприйняття?

Це. Справа. Кримчан. Тільки їх.
не тільки.

відокремлення від країни - справа не регіону а країни та її громадян.

Цитата

Україна одна. а якщо ще географічно ділити то є ще південна, пінвнічна центральна. так само як і будь-яка країна. Щодо історії теж візьміть будь-яку країну те саме, різні частини різна історія.
  • 0

#179 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 22:13

Моя дослівна цитата, подивитеся її на цій же сторінці вище.

Цитата

Я ж Вам запропонував мислити логічно. До середіний 20-го століття татар не депортували. А хто жив-то в Криму з 1783 до моменту депортації?? Одні татари? Тобто прийшло НКВД, узяло і очистило землю від татар. А потім вагону завезло росіян...

Цитата

відокремлення від країни - справа не регіону а країни та її громадян.

Ми маємо перед очима Косово. Приклад абсолютно не той, що з Кримом, але тільки з однієї причини. Албанці - далеко не корінна нація Косова. А ось в Криму росіяни і інші російськомовні - точно корінні, такі, що не "наїхали", як Ви говорите. Думаю, відсоток прагнучих до відділення від України приблизно відповідає тому, що проголосував раніше за Януковича, що розігрував проросійську карту. Ви пам'ятаєте той відсоток по Криму??

Цитата

Україна одна. а якщо ще географічно ділити то є ще південна, пінвнічна центральна. так само як і будь-яка країна. Щодо історії теж візьміть будь-яку країну те саме, різні частини різна історія.

Я ставлю достатньо жорстке питання, щоб не було стрибків у бік "глибинного коріння", моськальського ярма і іншої дурниці відносно так званої єдиної України: як давно в нинішніх межах існує державна освіта, що має в своїй назві слово "Україна", "український"? Бачите, як широко я дав можливість відповісти...
  • 0

#180 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 23:01

Цитата

Ми маємо перед очима Косово. Приклад абсолютно не той, що з Кримом, але тільки з однієї причини. Албанці - далеко не корінна нація Косова.
Косово завжди (раніше) було сербькім, там і зараз багато сербської культрно-історічної спадщини. Але зараз воно вже не наше...Вини в тому-тільки ми сами...і це реальність... І жодної схожесті з кримом тут не має, бо в Криму можна бути вільним і нормально жити, а в Косово-НІ!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних