Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#141 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:28

zav

Йди під дупу... :P Я ж чудово розумію, що тобі хочеться зі мною посперечатися, але сьогодні ти провинився і залишаєшся без солодкого. ;)

Перегляд дописуЖурба (17.10.2006 20:15) писав:

Тобто доки браиє рускіє відбудовували Київ, українці,кияни, сиділи і дивилися?
Вам не здається, що свої міста ми відбудували самі - і це незалежно від того, хто у цей час був у керма.

Про проекти вам тут сказали. Поперше, у нас немає гігантоманії, по друге, ми живемо в постіндустріальному суспільстві, де домінування сфери послуг є близько 60 %
Які гігпроекти ви чекаєте?

Може Крим хочете залізобетонним парканом обнести?

А, згадав - один проект є "Донузлав", кошторис 2 мільярда. Не ви його зриваєте, кримчани?

Млинець, іноді можу пропускати чиїсь пости, наприклад, Ваш ось.

Відповідаю. Будували Всі разом, а не тільки кияни. Той самий Сибір будував, бетон з цеглою та виробництво організовувала. Я не про те, що росіяни прямий підняли з нуля. Я про те, що разом відновлювали. Союзом. З узбеками і якутами, гадаю. Хай їх і трохи було.

"Донузлав"... Ех, товариші. Його будують доблесні Військово-морські сили України. Ось сайт про них - www.vmsu.net. Про Донузлав я чую з початку дев'яностих. Поки що віз і нині там. Втім, який на фіг Донузлав, якщо і флоту у України скоро не буде?
  • 0

#142 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2006 – 19:39

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 20:28) писав:

Йди під дупу... :P Я ж чудово розумію, що тобі хочеться зі мною посперечатися, але сьогодні ти провинився і залишаєшся без солодкого. ;)
:P
p.s. Хоча насправді, "на десерт" є твори пана Vituk'а в Домівці. :-)

Повідомлення відредагував zav: 17.10.2006 – 19:40

• 0

#143 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:41

Цитата

в нездатності містити військово-морську базу силами Військово-морського флоту України.
а що ми маємо за оренду нашої бази росіянам ?...
Розміщення невеликої авіаційної бази НАТО в Литві біля міста Шауляй (яка разів в 20 меньша бази росіян в Севастополі), приносить в бюджет Литви грошей мабуть у кілька разів більше...
;) у нас збитків більше ніж прибутку від Севастопольскої бази...

Повідомлення відредагував CAESAR: 17.10.2006 – 19:42

• 0

#144 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:51

Перегляд дописуzav (17.10.2006 21:39) писав:

:P
p.s. Хоча насправді, "на десерт" є твори пана Vituk'а в Домівці. :-)

Де там такий кекс? Яких поглядів?

Перегляд дописуCAESAR (17.10.2006 21:41) писав:

а що ми маємо за оренду нашої бази росіянам ?...
Розміщення невеликої авіаційної бази НАТО в Литві біля міста Шауляй (яка разів в 20 меньша бази росіян в Севастополі), приносить в бюджет Литви грошей мабуть у кілька разів більше...
;) у нас збитків більше ніж прибутку від Севастопольскої бази...

Гроші маєте від Росії. І договір. Який на межі зав'язаний...
  • 0

#145 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:56

Вислови дня:

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 21:17) писав:

- погіршення відносин з Росією

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 19:22) писав:

А при чому тут знов Росія??
;)
  • 0

#146 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 20:00

Перегляд дописуzav (17.10.2006 21:56) писав:

Вислови дня:;)

Смішно-смішно, гыгы...
  • 0

#147 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 17.10.2006 – 20:12

Цитата

Відповідаю. Будували Всі разом, а не тільки кияни. Той самий Сибір будував, бетон з цеглою та виробництво організовувала. Я не про те, що росіяни прямий підняли з нуля. Я про те, що разом відновлювали. Союзом. З узбеками і якутами, гадаю. Хай їх і трохи було.

"Донузлав"... Ех, товариші. Його будують доблесні Військово-морські сили України. Ось сайт про них - www.vmsu.net. Про Донузлав я чую з початку дев'яностих. Поки що віз і нині там. Втім, який на фіг Донузлав, якщо і флоту у України скоро не буде?

Поперше - можна забрати мою фразу з підпису - помилка у написанні не дає вам права знущатися з учасника форуму.

Скажіть, а питали в України в 1922 році бажання бути разом? Ні. Тому і все подальше разом - це намагання з боку москви "насильно бьіть милой"

Як впринципі, і флоту ЧФ РФ
  • 0

#148 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 20:30

Перегляд дописуЖурба (17.10.2006 22:12) писав:

Поперше - можна забрати мою фразу з підпису - помилка у написанні не дає вам права знущатися з учасника форуму.

Скажіть, а питали в України в 1922 році бажання бути разом? Ні. Тому і все подальше разом - це намагання з боку москви "насильно бьіть милой"

Як впринципі, і флоту ЧФ РФ

По-перше, приберу Ваш ник, залишивши строчку. У ній сконцентровані і гіперболізовані всі міфи "українізаторства".

По-друге, а Ви зараз за яку Україну з 1922 року говорите? Кого, які регіони Ви туди включаєте?
  • 0

#149 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 21:31

Цитата

По-перше, приберу Ваш ник, залишивши строчку. У ній сконцентровані і гіперболізовані всі міфи "українізаторства".

Я був би вдячний, якби ви її прибрали повністю. Бо я мав на увазі півмільона. Інакше - це пряма зневага. Ви для цього прийшли на форум?

Цитата

По-друге, а Ви зараз за яку Україну з 1922 року говорите? Кого, які регіони Ви туди включаєте?

До вашого відома, по демаркації і делімітації кордонів Луганщина і Донеччина за мовною ознакою відходила УНР. Тому що ви маєте під цим питанням?
Україна НЕ ХОТІЛА йти до СРСР, її туди втягнули банди Муравьова.
  • 0

#150 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 22:02

Перегляд дописуЖурба (17.10.2006 23:31) писав:

Я був би вдячний, якби ви її прибрали повністю. Бо я мав на увазі півмільона. Інакше - це пряма зневага. Ви для цього прийшли на форум?
До вашого відома, по демаркації і делімітації кордонів Луганщина і Донеччина за мовною ознакою відходила УНР. Тому що ви маєте під цим питанням?
Україна НЕ ХОТІЛА йти до СРСР, її туди втягнули банди Муравьова.

Я правильно розумію - Ви вважаєте, що Донецьк з Луганщиною теж в 22-му не хотіли в СРСР? Давайте, чи що, фактами підтвердимо... Хоча звідки тут факти узяти, тоді і соцопитів не було...

А насправді я раптом прозрів - це ж жорсткий офф-топ щодо теми!!! Яка справа нам в цьому топіке до 22 року і Донецька???
  • 0

#151 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 18.10.2006 – 14:08

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 23:02) писав:

А насправді я раптом прозрів - це ж жорсткий офф-топ щодо теми!!! Яка справа нам в цьому топіке до 22 року і Донецька???
А прозріння по темі часом не відбулося? :P

Якщо серйозно то не відходьте від теми і в разі необхідності створюйте окреті теми ;)
  • 0

#152 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.10.2006 – 14:39

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 20:28) писав:

Млинець, іноді можу пропускати чиїсь пости, наприклад, Ваш ось.

СПОКІЙНІШЕ , ШАНОВНИЙ, БО ОТРИМАЄШ ЩЕ 10 %
  • 0

#153 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.10.2006 – 14:52

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 19:22) писав:

А при чому тут знов Росія??

ну як при чому, якщо ти докоряєш Україні в її відсталості, то наведи факти економічної продвинутості Росії, яку ти так любиш.
  • 0

#154 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.10.2006 – 17:14

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 18:42) писав:

А чий був до 1783 року Крим, можна дізнатися? До речі, про те, чий він був після 1953 - теж цікаво... А давайте запитаємо у кримчан!
пан наполегливо ігнорує моє питання, і з ще більшою наполегливістю пропонує питати того, хто сюди не заходить.
я питала. наживо. багатьох. і що? після двох годин мінімум триндіння про те який хороший Янукович і про братські почуття до РФ, відповіді приблизно такі..."росіяни хороші, бо завдяки ним у кримчан є робота"(а якже ж інакше, якщо вони практично все скупили на півострові?!!!!)..або все зводиться до питання мови, російської мови, бо нею "звикли" розмовляти, а українською, вибачте, ВПАДЛО!!!! іноді щось написати, не так часто воно їм і потрібне за великим рахунком. свободу спілкування рідною(китайською, французькою, німецькою, мовою племені Тумба-Юмба....) ніхто не забороняв.

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 18:42) писав:

А ось хтось побудував базу флоту, забудував все ЮБК, палаци там поставив. Хто б це міг бути?
ооо давайте поділимо усі території за принципом хто де що побудував...заберемо собі Сибір в такому випадку.

п.с. Подарок ко Дню Конституции: татарам объяснили, что земли у них «завались»
  • 0

#155 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 18.10.2006 – 19:02

Перегляд дописуMarcos (18.10.2006 16:39) писав:

СПОКІЙНІШЕ , ШАНОВНИЙ, БО ОТРИМАЄШ ЩЕ 10 %

За що ж, високоповажний модератор, що вдягнувся владою? ;)

Перегляд дописуMarcos (18.10.2006 16:52) писав:

ну як при чому, якщо ти докоряєш Україні в її відсталості, то наведи факти економічної продвинутості Росії, яку ти так любиш.
Э, немає, не перекручуйте сенс. Я вів мову у відповідь на плювки в Союз. Я порівнював СРСР і Україну. Росія теж не мала великих успіхів за 15 років.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.10.2006 19:14) писав:

пан наполегливо ігнорує моє питання, і з ще більшою наполегливістю пропонує питати того, хто сюди не заходить.
я питала. наживо. багатьох. і що? після двох годин мінімум триндіння про те який хороший Янукович і про братські почуття до РФ, відповіді приблизно такі..."росіяни хороші, бо завдяки ним у кримчан є робота"(а якже ж інакше, якщо вони практично все скупили на півострові?!!!!)..або все зводиться до питання мови, російської мови, бо нею "звикли" розмовляти, а українською, вибачте, ВПАДЛО!!!! іноді щось написати, не так часто воно їм і потрібне за великим рахунком. свободу спілкування рідною(китайською, французькою, німецькою, мовою племені Тумба-Юмба....) ніхто не забороняв.

А напевно є і такі. Тільки це ж ніби громадяни Вашої країни? Україна їм вручила паспорти? І у кожного з них - голос, рівний Вашому, чи не так? І що б тоді їх не послухати? Ви ж ніби як демократична держава...

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.10.2006 19:14) писав:

ооо давайте поділимо усі території за принципом хто де що побудував...заберемо собі Сибір в такому випадку.

Ви пам'ятаєте, на що це відповідь? Це відповідь на Вашу репліку про татарський Крим. Куди "понавозили" росіян.

Крымские власти не собираются узаканивать самозахваты.

http://www.lenta.ru/...2006/10/18/land
  • 0

#156 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 18.10.2006 – 19:36

Цитата

Гроші маєте від Росії. І договір. Який на межі зав'язаний...

схаменися, які гроші ... якби ми на місці російської бази картоплю саджали - ми б мабуть більше грошей заробляли.

Цитата

За що ж, високоповажний модератор, що вдягнувся владою?
не хами... він правий ... твоя фраза

Цитата

Йди під дупу
заслуговує на попередження
  • 0

#157 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 18.10.2006 – 20:02

CAESAR

Щодо договору - Ви в курсі, що вони приймалися пакетом - Договір про межі і дружбу і Договір про оренду? Кримчани давно чекають, коли ж Україна нарешті підніме питання про ціни і взагалі про знаходження флоту! А вона все не піднімає і не піднімає... Ну чому ж, як Ви думаєте? ;)

І звернете увагу, чий це пост?..

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...2594&st=40#
  • 0

#158 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.10.2006 – 22:37

Перегляд дописуПарубок Ярослав (18.10.2006 20:02) писав:

А напевно є і такі. Тільки це ж ніби громадяни Вашої країни? Україна їм вручила паспорти? І у кожного з них - голос, рівний Вашому, чи не так? І що б тоді їх не послухати? Ви ж ніби як демократична держава...
правильно рівний. отже, слухати треба усіх а не лише певну частину. бо так кожна облясть стане країною.

Ви пам'ятаєте, на що це відповідь? Це відповідь на Вашу репліку про татарський Крим. Куди "понавозили" росіян.
не просто "понавозили" росіян, а депортували татар. якщо раніше землю і захоплювали корінне населення звідти не виганяли.

www.lenta.ru/news
знаєте не довіряю я цьому джерелу інформації. це для початку.
на обкомі нікого не жаліють, і про все кажуть об'єктивно не роблячи винятків для кого-небудь.

Кримчани давно чекають, коли ж Україна нарешті підніме питання про ціни і взагалі про знаходження флоту! А вона все не піднімає і не піднімає... Ну чому ж, як Ви думаєте?
піднімали піднімали..от тільки братські почуття ПР не дали справу до кінця довести. і от тепер у нас "життя покращується вже сьогодні"
  • 0

#159 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 07:09

Цитата

правильно рівний. отже, слухати треба усіх а не лише певну частину. бо так кожна облясть стане країною.

Все-таки кожен регіон України прагне до відділення?! Ай браво! Ось це доказ єдності України. Головна сила єднання - СБУ, напевно! ;)

Цитата

не просто "понавозили" росіян, а депортували татар. якщо раніше землю і захоплювали корінне населення звідти не виганяли.

Я ж Вам запропонував мислити логічно. До середіний 20-го століття татар не депортували. А хто жив-то в Криму з 1783 до моменту депортації?? Одні татари? Тобто прийшло НКВД, узяло і очистило землю від татар. А потім вагону завезло росіян... :P

Цитата

знаєте не довіряю я цьому джерелу інформації. це для початку.
на обкомі нікого не жаліють, і про все кажуть об'єктивно не роблячи винятків для кого-небудь.

Я пропоную розділити мир на дві частини - яка Вам подобається і яка немає. І другу взагалі оголосити неіснуючою.

Цитата

піднімали піднімали..от тільки братські почуття ПР не дали справу до кінця довести. і от тепер у нас "життя покращується вже сьогодні"

Давайте тоді, піднімайте далі. :P
  • 0

#160 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 07:21

Цитата

Я ж Вам запропонував мислити логічно. До середіний 20-го століття татар не депортували. А хто жив-то в Криму з 1783 до моменту депортації?? Одні татари? Тобто прийшло НКВД, узяло і очистило землю від татар. А потім вагону завезло росіян...

Коли депортували татар, пів-острів майже був повністю пустим, бо вони становили там виключну більшість населення. Ще там були німецькі колонії. А коли освоювали крим після захоплення його Росією - рівною мірою українцями, які жили поряд, і росіянами, яких завозили бозна звідки
Для вас не секрет, що по селах тої ж Херсонської області - живуть українці з укр. мовою.
А українці - чудові землероби і будівнки, навідміну від росіян, що не могли ані кримську землю вспахати, а ні нормальну хату побудувати - все будували свої "ізби" з тесаний бревен і конопачених мохом, і така конструкція розвалювалась ще за життя господаря. А мазанки стояли декілька поколінь.

Ви подивіться і зараз на статистику.Думаєте в Криму самі росіяни?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних