Перейти до вмісту

Так чий же Крим?

Повідомлень в темі: 394

#121 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2006 – 16:03

Перегляд дописуЗайва (17.10.2006 16:43) писав:

Коли я прійшла на форум, мені дозволили...
Можна детальніше про процедуру надання панні права дописувати не українською мовою? ;)
  • 0

#122 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 17:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.10.2006 14:57) писав:

1783 рік - анексія Криму до Російської Імперії. ну і до 1954 р. (передача Криму Українській Радянській Соціалістичній Республіці). от і весь час який він належав Росії/Російській Імперії/РРФСР...
і якщо туди таки "завезли" русських..то як же можна Крим називати "ісконно русской земльой?
Та і здається мені ви на Севастополі зациклились, пане Ярославе. а це ще не весь Крим.

і ви не відповіли чому такі впевнені, що під Росією Криму стане краще? РФ велика країна, а нормальним життя можна назвати лише у Москві, ну або ще в Пітері. ви думаєте дядя ПУ буде займатись розвитком Криму?
А чий був до 1783 року Крим, можна дізнатися? До речі, про те, чий він був після 1953 - теж цікаво... А давайте запитаємо у кримчан!

Перегляд дописуStuff (17.10.2006 10:18) писав:

2Парубок Ярослав - коли це росіяни народжувались в Криму?Депортували бідних татар в Сибір, а самі зайняли їх місце..тілька і вмієте, що жалітись на весь світ, як "ущємляють рускоязичних";)
Та буде Вам відомо - татари ніколи не жили на побережжі. У степовому Криму, в степовому вони мешкали.

А ось хтось побудував базу флоту, забудував все ЮБК, палаци там поставив. Хто б це міг бути?
  • 0

#123 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 17:45

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 18:42) писав:

А ось хтось побудував базу флоту, забудував все ЮБК, палаци там поставив. Хто б це міг бути?
Ти що для мене це все будував ? Для себе це все будували от і живіть спокійно.
За такою "кримською" логікою Україна має повне право вимагати включення Санкт-Петербургу до складу України, який був побудований козаками.
  • 0

#124 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 17:52

zav

Я боюся, що, продовжуючи суперечку з Вами, між мною і Вами можуть не відмітити різниці, як мовиться у відомій фразі. Це буде для мене украй образливо. Якщо Ви скинете градус свого емоційного настрою і підвищите градус толерантності - можливо, я відповім на всі Ваші питання. А поки що з нацистом сперечатися... ;)

Перегляд дописуMarcos (17.10.2006 19:45) писав:

Ти що для мене це все будував ? Для себе це все будували от і живіть спокійно.
За такою "кримською" логікою Україна має повне право вимагати включення Санкт-Петербургу до складу України, який був побудований козаками.
Це була відповідь на репліку про русских яки "наiхали". Я можу нагадати про Україну, що у момент особожденія не було фізично таких міст, як Київ, Харків. Руїни. Не було промисловості. Всі відновили за 10-15 років. Не тільки Рсфсром, всім Союзом. А в незалежності за 15 років без всякої війни що зробив Україна? Розкажіть мені про який-небудь проект рівня Днепрогеса...
  • 0

#125 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 17:59

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 18:52) писав:

А в незалежності за 15 років без всякої війни що зробив Україна? Розкажіть мені про який-небудь проект рівня Днепрогеса...
Давай ми тут не будемо вести розмови про Сталінські п"ятирічки і яким шляхом це все будувалось, коли з країни зробили суцільний табір в"язнів, для того щоб було більше робочої сили і до речі дітей теж там використовували.

Я можу нагадати про Україну, що у момент особожденія не було фізично таких міст, як Київ, Харків. Руїни. Не було промисловості.
Ну звичайно, багато українських підприємств було евакуйовано на схід під час війни - СИБІР. УРАЛ. Чи багато було повернуто ? Та ніхто нічого не повертав..тому не треба тут зараз розповідати про велику допомогу у відбудові України.
  • 0

#126 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:01

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:01) писав:

По-перше, мене ніхто не питав, коли давав український паспорт.
Дарма не запитали, чи бажає пан народитися... може би пронеслло світ. :P

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:01) писав:

По-друге, ніхто нас не питав коли дарував разом з Кримом.
"Сколько вешать?"(с) ;)
  • 0

#127 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:02

А в незалежності за 15 років без всякої війни що зробив Україна? Розкажіть мені про який-небудь проект рівня Днепрогеса...
А в Росії що там ? Щось побудували ?

Щодо проектів, то їх поки що дійсно мало, але вже два на підході - ТАШЛИЦЬКА ГЕС та величезний ГІРНИЧОЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ який мають намір добудувати.
  • 0

#128 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:04

Я боюся, що, продовжуючи суперечку з Вами, між мною і Вами можуть не відмітити різниці, як мовиться у відомій фразі.
Злив зараховано. ;)

І добре що немає! Убезпечені від ГУТАБу. :P
  • 0

#129 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:06

Перегляд дописуMarcos (17.10.2006 19:59) писав:

Давай ми тут не будемо вести розмови про Сталінські п"ятирічки і яким шляхом це все будувалось, коли з країни зробили суцільний табір в"язнів, для того щоб було більше робочої сили і до речі дітей теж там використовували.
Ну звичайно, багато українських підприємств було евакуйовано на схід під час війни - СИБІР. УРАЛ. Чи багато було повернуто ? Та ніхто нічого не повертав..тому не треба тут зараз розповідати про велику допомогу у відбудові України.

Що було евакуйоване?? Ви вибачите, це вимагає підтвердження. За скільки тижнів вермахт узяв УРСР?? Які підприємства вивезли?? Якщо руки дійдуть - зараз я Вам терміни по Жукову вкажу... Про п'ятирічки Сталіна - окрема тема, згоден. Як і про так званий голодомор. Не розуміючи, де жили люди, як жили люди, що було навколо - неможливо зрозуміти, сто відбувалося з країною. І чому відбувалося...
  • 0

#130 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:12

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 19:06) писав:

Що було евакуйоване?? Ви вибачите, це вимагає підтвердження. За скільки тижнів вермахт узяв УРСР?? Які підприємства вивезли?? Якщо руки дійдуть - зараз я Вам терміни по Жукову вкажу...
Якщо цікаво то пошукайте самі. що і як було евакуйовано, доводити загальновідомі факти я не буду.
При чому тут за скільки днів було взято Україну ?
Що ви хочете цим сказати , що Україна здалася ? Ну ви тут шановний помиляєтесь.....ви ще мені зараз почність розповідати про героїчну оборону Севастополя то я взагалі розплачусь.
  • 0

#131 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:15

А чий був до 1783 року Крим, можна дізнатися? До речі, про те, чий він був після 1953 - теж цікаво... А давайте запитаємо у кримчан!
Про мене, то краще питати в google.com.ua... ;)

"Спасіба таваріщу Сталіну за нашє щастліває дєцва!"(с) :P
  • 0

#132 Журба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Славетне місто Київ

Відправлено 17.10.2006 – 18:15

Цитата

Це була відповідь на репліку про русских яки "наiхали". Я можу нагадати про Україну, що у момент особожденія не було фізично таких міст, як Київ, Харків. Руїни. Не було промисловості. Всі відновили за 10-15 років. Не тільки Рсфсром, всім Союзом. А в незалежності за 15 років без всякої війни що зробив Україна? Розкажіть мені про який-небудь проект рівня Днепрогеса...

Тобто доки браиє рускіє відбудовували Київ, українці,кияни, сиділи і дивилися?
Вам не здається, що свої міста ми відбудували самі - і це незалежно від того, хто у цей час був у керма.
Тоді давайте ми згадаємо, хто ще в 30 роках перевів всю промисловість на військові рейки? Коли гармати були замість хліба з маслом? Хто обучив і озброїв німецьку армію? А як почалася війна - залишав Україну знищуючи все на своєму шляху? Тому не треба тут про промисловість і се таке інше.

Про проекти вам тут сказали. Поперше, у нас немає гігантоманії, по друге, ми живемо в постіндустріальному суспільстві, де домінування сфери послуг є близько 60 %
Які гігпроекти ви чекаєте?

Може Крим хочете залізобетонним парканом обнести?

А, згадав - один проект є "Донузлав", кошторис 2 мільярда. Не ви його зриваєте, кримчани?
  • 0

#133 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:22

Парубок Ярослав

ну хоча б це, щоб заспокоївся

Цитата

В октябре 1941 г. началась эвакуация промышленных предприятий и учреждений. Они перебазировались в Магнитогорск, Орск, Копейск, Кузнецкий и Карагандинский угольные бассейны, Казахстан и Среднюю Азию.
http://www.ukraine.ru/

• 0

#134 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:22

Перегляд дописуMarcos (17.10.2006 20:02) писав:

А в Росії що там ? Щось побудували ?

Щодо проектів, то їх поки що дійсно мало, але вже два на підході - ТАШЛИЦЬКА ГЕС та величезний ГІРНИЧОЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ який мають намір добудувати.

А при чому тут знов Росія??

Можна посилання на ці великі проекти в Мережі... Щобы оценiть.
  • 0

#135 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:24

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:16) писав:

Імена переводять в паспортних столах і Загсах. Вони люди підневільні - що сказали з Києва робити те і роблять. Хто був не згоден - там вже не працюють.
Чудові побрехенькі. Тфарцю, пиши йще - читатиму. :P

Українізація тим і небезпечна, що процес тривалий і поступовий. Наші права ніде в законі не закріплені.
Конституцію пан уже вивчив? :P

Те що Крим російський я не сумніваюся. Росія отримала його абсолютно чесним шляхом. І тут живуть люди, які вважають Росію своєю Батьківщиною.
Росія отримала його зброєю, а Україна - у подарунок. Повертати подарунки - це ж образа того, хто дарував... ;)

І поки ви нас не відпустите, не мабуть вам ні НАТО ні Євросоюзу як своїх вух. Чули про "руку Москви"? Так це ми і є.
А ви про сокиру чули? :D
  • 0

#136 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:30

Перегляд дописуMarcos (17.10.2006 20:12) писав:

Якщо цікаво то пошукайте самі. що і як було евакуйовано, доводити загальновідомі факти я не буду.
При чому тут за скільки днів було взято Україну ?
Що ви хочете цим сказати , що Україна здалася ? Ну ви тут шановний помиляєтесь.....ви ще мені зараз почність розповідати про героїчну оборону Севастополя то я взагалі розплачусь.

Э, немає, дорогою, давайте факти. Ось я підшукав у Жукова - 16 липня фронт залишив практично всю УРСР. Яка евакуація могла бути за умови організації Комітету з евакуації під керівництвом Шверника 24 червня, а ефективна робота по евакуації - "з липня", як акуратно написав генералісимус??
  • 0

#137 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:51

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 19:30) писав:

Э, немає, дорогою, давайте факти. Ось я підшукав у Жукова - 16 липня фронт залишив практично всю УРСР.
Шановний опенент, ЛИШЕ 17 вересня РА залишила Київ !!!!!! Яке нафіг 16 липня.

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 19:22) писав:

А при чому тут знов Росія??

Можна посилання на ці великі проекти в Мережі... Щобы оценiть.
Я вам не ЯНДЕКС, якщо цікаво знайдіть самі.

і лише 21 вересня 1941 р. оперативний відділ штабу групи армій «Південь» планував:

Цитата

«Мета дальшої операції полягатиме в окупації промислового району Донбасу й Криму за короткий проміжок часу, і, якщо дозволять погодні умови осені, у створенні засад для проникнення частиною сил в район Кавказу (в район нафтових промислів)».

• 0

#138 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:59

Перегляд дописуKats Up (16.10.2006 19:35) писав:

До цього були малоруські губерні, в містах яких говорили по-російськи, в селах на малоруському діалекті російської мови (нехай навіть на малоруській мові, але це не та мова, яку називають зараз українським див. лист запарожських козаків турецькому султанові).
Ім'я першого покидька, котрий започаткував покидьській діялект - Петро першийнах! Ця сволота переробила написання чи не половини літер кириличної абетки. Запрошую відвідати Київський музей книги, що на території Лаври розташований, наочно побачити правки руки Петра.

Повідомлення відредагував zav: 17.10.2006 – 19:00

• 0

#139 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:06

Перегляд дописуMarcos (17.10.2006 20:51) писав:

Шановний опенент, ЛИШЕ 17 вересня РА залишила Київ !!!!!! Яке нафіг 16 липня.
Я вам не ЯНДЕКС, якщо цікаво знайдіть самі.

і лише 21 вересня 1941 р. оперативний відділ штабу групи армій «Південь» планував:

http://www.yandex.ru/yandpage?&q=31601...%25EE%25E1%25F4 Ви якою мали на увазі? Уточните місцезнаходження

А з ГЕС мене обдурити хотіли! Скільки вона будується, говорите? Від Союзу залишилася? Ну-ну... :P

Не рахуйте Крим-то за український в 1941-му... Донеччина - так, я його так, за звичкою до України не зарахував. :P Центр мав на увазі та захід. Ну, що звідти відвезли?? ;)
  • 0

#140 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 19:15

Перегляд дописуПарубок Ярослав (16.10.2006 21:17) писав:

- погіршення відносин з Росією
А погіршення відносин із Зімбабвє пана не бентежить, часом? ;)

По-друге, це активні спроби впровадження в дитячу психіку усвідомлення "я - українець" - починаючи з дитячого саду, закінчуючи шкільними підручниками.
Якщо дитина до 16 років лишатиметься в Україні, то отримає паспорт, де написано, що вона УКРАЇНЕЦЬ - громадянин України, себто. :P

Зниження рівня життя виявляється як в украй бідному стані інфраструктури Криму-курорту, так і в нездатності містити військово-морську базу силами Військово-морського флоту України.
Маєте відокремлений бюджет - поряджкуйте. Але ж вам ментальність забороняє господарювати. Грошей за відпочинув вимагаєте більше Туреччину, але остання чомусь пропонує 5 явних зірок замість 3 умовних.

Треба чудово розуміти, що російський турист приносить зовсім інші гроші в порівнянні з українськими. Зниження притоки росіян в порівнянні з попередніми роками дуже сильно позначається на добробуті жителів.
По-перше, а чому ви рівняєтеся на росіян? Рівняйтеся на європейців - там більше грошей. :P
По-друге, озираємося на Закарпаття, де за кілька років із нічого побудувані куроти європейського рівня.

Повідомлення відредагував zav: 17.10.2006 – 19:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних