Перейти до вмісту

Бан Шівера

Повідомлень в темі: 73

#41 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.06.2011 – 10:47

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 09:56) писав:

ололол) тебе тут ше не було, коли немі не було.

За те я був і дуже добре пам"ятаю як було до цього
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.06.2011 – 11:27

Перегляд дописуЯрий (23.06.2011 11:47) писав:

В тому, шо форум спаскудився, нема провини Пауліни. Скільки бруду на неї було вилито хоча б за те, шо вона полька. Таке було від тебе, від Олеськи,Маківки, Ластівочки. Маківка - "новенька", але ви троє - старі користувачі. і дозволяєте собі когось поливати брудом. То ж у вас самих і проблема. Аналогічно виливається бруд і на мене, хоча я українка, але в мене чоловік русскій і декому це чомусь дуже муляє. Особливо неврівноважені дозволяли собі писати мені "поради", шо я чоловіка маю кинути, бо він - увага!- НЕ українець. Та ви самі тут всі чокнуті, я вам скажу, якшо дозволяєте собі плюватися на людину, відокремлюючи її від себе лише за національністю, кольором шкіри, зовнішністю,професією і тд. Якшо вам Пауліна не подобається, то майте совість в цьому зізнатися, а не срати на неї лише тому, шо вона полька. Якшо ж вам па умалчанію всі поляки не подобаються, то, панове, ви хворі, лікуйтесь, форум(місце спілкування,невеличкий собі соціум) не для вас.

ну це я так,вибачте шо не в тему, але вже дістало читати вашу блювотину на адресу Пауліни.

а по темі, то ситуація неприємна. Не вважаю Пластуна взірцевим батьком і чоловіком, але знаю як неприємно почути те, шо почув він.
З іншого тж боку, вважаю, шо йому корисно відчути такий собі всплеск болючих неприємних емоцій, може надалі думатиме,як писати іншим користувачам погрози і образи у приват.
Це інтернет, тут повно ідіотів.

А Всі інші в цій темі просто,вибачте, друзі, розважаються. Переливають з пустого у порожнє, Тролять і роблять іншим людям боляче.
  • 0

#43 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 11:39

Перегляд дописуSensssorika (23.06.2011 12:27) писав:

В тому, шо форум спаскудився, нема провини Пауліни. Скільки бруду на неї було вилито хоча б за те, шо вона полька. Таке було від тебе, від Олеськи,Маківки, Ластівочки. Маківка - "новенька", але ви троє - старі користувачі. і дозволяєте собі когось поливати брудом. То ж у вас самих і проблема. Аналогічно виливається бруд і на мене, хоча я українка, але в мене чоловік русскій і декому це чомусь дуже муляє.

Чому зразу якщо не приязнь до людини то тільки із за національності. Вона того заслужила із за своїх дурнуватих дописів і критикуванням будь чого, тим більше скільки би уже не писав але напишу ще раз, вона була тиждень в бані і був спокій, тільки вийшла з бану почалося. Таких форумчан потрібно зразу банити щоб не псували людям настрій.
  • 0

#44 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 23.06.2011 – 11:49

Перегляд дописуЯрий (23.06.2011 11:39) писав:

Чому зразу якщо не приязнь до людини то тільки із за національності. Вона того заслужила із за своїх дурнуватих дописів і критикуванням будь чого, тим більше скільки би уже не писав але напишу ще раз, вона була тиждень в бані і був спокій, тільки вийшла з бану почалося. Таких форумчан потрібно зразу банити щоб не псували людям настрій.
що за логіка? тоді треба всіх перебанити. бо завжди хтось комусь буде не подобатись.
а якщо в реалі хтось настрій псує - пускати кулю в лоб. а краще одразу собі.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.06.2011 – 11:49

Перегляд дописуЯрий (23.06.2011 12:39) писав:

ну от і розкажи, чого ти(за Олеську,Маківку і Ластівочку може не розписуватися,впевнена,в них свої причини) їй писав

Цитата

Як добре тихо, спокійно і всяка польська наволоч на заважає жити )
навіщо було виділяти, шо вона полька? я нічо не маю проти того, шо вона тобі не подобається, міг би так і написати,але ні, ти вирішив зробити наголос на те, шо вона полька. у вас якісь комплекси перед поляками, чи як так, панове? я з нею теж не завжди згодна буваю(шоб не кричали тут, шо я так про неї кажу лише тому, шо дружу з нею, чи тому, шо вона мені сестра і тд), але я вмію пояснити свою позицію, не звертаючи увагу на її національність. бо я взагалі не уявляю, яку роль грає та національність.

і шо було тихо,поки вона була у бані, і не помітила. і інтернеті не бувають всі білі і пухнасті. не тематичний форум, тобто такий, як у нас - розважальний, такий форум стане мертвим, якшо на ньому всі побіліють і попухнастішають. я не закликаю до сварок і тд, але у нас різні поняття "тиші".
  • 0

#46 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.06.2011 – 11:58

Коли Павлина не в бані, я не помічаю за нею ніяких розборок та скандалів, першою вона, на відміну від баб не наривається і взагалі поводить себе доволі таки врівноважено, враховуючи купи лайна що на неї тут лиються з бабських ротів. Так що не розумію в чому проблему. Я ще можу відпискувати, Макс теж огризнутись може, але Павлина в таких ситуаціях взагалі поводить себе стримано, так що хз про що ви взагалі.

а взагалі, сабж себе вичерпав, шівер бан отримав. хоча і не справедливо, імхо. репутація не модерується, але це вже на розсуд "здорового глузду" лічностєй.
  • 0

#47 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 12:11

Перегляд дописуПластун (22.06.2011 19:19) писав:

Я далеко не янгол і можу послати кого хош.
В свою чергу не ображаюся якшо посилають мене.
Але оце
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...y&mid=16529
є неприпустимим.
ну тебе вже просвітили, що ти не перший, отже, не унікальний з таким побажанням. унікальність хіба в тому, що ти не вагітна жінка, якій таке бажали. але насправді репутація є особистим простором кожного і в ньому й розбирайтесь. на неї спеціально не розповсюджували правила. бан просити немає сенсу. якщо вже просити, то відміну репутації.

Перегляд дописуЯрий (23.06.2011 11:47) писав:

знаєш що? а я пам’ятаю форум до твоїх істерик та дурнуватих революцій на рівному місці і можу стверджувати, що проблеми з втратою гумору та доброти на теревенях почались саме тоді. до того банів взагалі не було. а єдиною великою сваркою була сварка між Ластівкою та Злодюжкою, знову ж таки через репутацію. але через невинний мінус.
то відмініть її нафіг. вона вже давно не є милою дитячою забавкою.

п.с. порада усім ображеним — навчіться робити розмежування життя та інтернет, інакше не жалійтесь — ви самі собі створюєте зайві проблеми в житті, а не інтернеті. образити можуть лише реальні люди.
п.п.с. а і ще — якщо вже самі про себе щось видали в мережі не дивуйтесь, що цим будуть користуватись і користуватись не в позитивному сенсі. тому думайте, що видаєте на загал та про те, кого ви можете спровокувати на негатив і якими діями. бо відкриваючи себе тут ви стаєте беззахисними.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 23.06.2011 – 12:15

• 0

#48 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 23.06.2011 – 13:19

Комусь треба до психіатра-і почати світ інтернету сприймати по іншому)))
  • 0

#49 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 23.06.2011 – 13:29

Перегляд дописуSensssorika (23.06.2011 11:27) писав:

Це інтернет, тут повно ідіотів.
Озирнися навкруги. Вони поруч, Сенсі.
  • 0

#50 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 23.06.2011 – 13:33

Перегляд дописуМаківка (23.06.2011 14:29) писав:

Озирнися навкруги. Вони поруч, Сенсі.
Може варто в дзеркало зазирнути? Може для когось ми ідіоти? Ображаються на слова сопляки...
  • 0

#51 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:32

Перегляд дописуSensssorika (23.06.2011 12:27) писав:

В тому, шо форум спаскудився, нема провини Пауліни. Скільки бруду на неї було вилито хоча б за те, шо вона полька. Таке було від тебе, від Олеськи,Маківки, Ластівочки. Маківка - "новенька", але ви троє - старі користувачі. і дозволяєте собі когось поливати брудом.
До чого тут це? Ти бачила, як Немесіс обливала брудом і наш народ, і Президента, україномовний форум та його адміністрацію зокрема? Лайнувала той ресурс, де вона майже не щодня висне. З якого її кулом не випреш (хоча привселюдно заявила, що її по барабану "Теревені"). Де логіка тієї ж польки? Де? І до чого тут Польща? Не тільки українці є користувачами цього ресурсу. Ніхто не боронить. Інша справа, що там, де нишпорить Немесіс, завжди слідує шлейф неприємностей. Просто тхне брудними фразами. Приміром, я ніколи користувачеві перша в репутацію не писала огиди. Плюси - так, ставила, навіть тим, кого майже й не знаю. Під настрій. А от лайно виливати в репу першою - не моє призвання. А є такі юзери, яким у кайф комусь нагадити, зіпсувати настрій, виваляти в багнюці або ж задіти за живе - підняти з потойбіччя мертвих (не маючи на те жодного морального права). Це на таких енерговампірів тут мають усі дмухати? Це під їхню дудку повинні всі витанцьовувати?

Перегляд дописуЯрий (23.06.2011 12:39) писав:

Авжеж. І це не лише твоя думка. Ніхто Немесіс не бажає лихого, попри те, що вона "послала збирати гриби" весь цей ресурс. Однак клепку таки варто мати в голові.

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 12:58) писав:

Коли Павлина не в бані, я не помічаю за нею ніяких розборок та скандалів, першою вона, на відміну від баб не наривається і взагалі поводить себе доволі таки врівноважено, враховуючи купи лайна що на неї тут лиються з бабських ротів.
Так-так. Помітно. "Не прошло и полгода..." Коли вона вийшла з бані? Вчора? І перша ж підлянка - мені та Ярому написала "любовного" листа в репутацію. Суцільний комплекс ненависті до українців.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.06.2011 13:11) писав:

п.п.с. а і ще — якщо вже самі про себе щось видали в мережі не дивуйтесь, що цим будуть користуватись і користуватись не в позитивному сенсі. тому думайте, що видаєте на загал та про те, кого ви можете спровокувати на негатив і якими діями. бо відкриваючи себе тут ви стаєте беззахисними.
Одна справа, пані, коли та інформація достовірна, а інша - якщо створіння чує дзвін, але не знає, звідки він. Взяти хоча б фотографію однієї поважної жіночки, з якою Демоман та Немезіда носяться, як дурень з бандурою. Мені навіть прикро те, що вони нахальним чином вдерлися в мою приватну папку й стягли звідти світлину, ту, яка їх не стосується жодним робом. Це є клепка? Як на мене, її немає. Чи мало на Волині панянок з таким іменем і прізвищем, як у мене? Погугліть, будь ласка. Тільки це, бачу, може вкурити не кожен.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.06.2011 13:11) писав:

а єдиною великою сваркою була сварка між Ластівкою та Злодюжкою, знову ж таки через репутацію. але через невинний мінус.
то відмініть її нафіг. вона вже давно не є милою дитячою забавкою.
Давно пора.

Повідомлення відредагував Маківка: 23.06.2011 – 14:32

• 0

#52 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:37

Цитата

Просто тхне брудними фразами.
якими наприклад, може "Хоча до крихти їй ще худнути й худнути. ))) Власне, й ти у нас далеко не Ален Делон. )"?)

Цитата

Приміром, я ніколи користувачеві перша в репутацію не писала огиди.
так, ти все зразу на форум і міні-чат. згадай хоча б свої епоси про підгузники, коли до тебе і не звертались.

Цитата

А є такі юзери, яким у кайф комусь нагадити, зіпсувати настрій, виваляти в багнюці або ж задіти за живе Це на таких енерговампірів тут мають усі дмухати? Це під їхню дудку повинні всі витанцьовувати?
таке враження що ти зараз про себе - про якісь там павлинині вади говориш постійно, про мою вагу (до речі, сама-то коли свою рожу і вагу нам покажеш? а то обсміювати ладна любого, а себе ховаєш, встидно мабуть), про рейнине якесь-там свінгерство (оО шо? звідки ти то взяла? голоси в голові? ніпанятна....) - це самісіньке ти і робиш. при чому, зараз теж - в цій темі тільки інших і поливаєш брудом, перечитай свої месаги, бабо.

Цитата

Так-так. Помітно. "Не прошло и полгода..." Коли вона вийшла з бані? Вчора? І перша ж підлянка - мені та Ярому написала "любовного" листа в репутацію. Суцільний комплекс ненависті до українців.
лол, а ти мене вчора "екзамени вчити" послала, ще й діставала в флуді, хоча ніхто не просив. може, тобі самій пора вже того, гриби збирати?
  • 0

#53 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:39

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 15:37) писав:

якими наприклад, може "Хоча до крихти їй ще худнути й худнути. ))) Власне, й ти у нас далеко не Ален Делон. )"?)
Акцентую ще раз для тих, хто сидить глибоко. Мої відповіді в репутацію - навзаєм.

таке враження що ти зараз про себе - про якісь там павлинині вади говориш постійно, про мою вагу (до речі, сама-то коли свою рожу і вагу нам покажеш? а то обсміювати ладна любого, а себе ховаєш, встидно мабуть), про рейнине якесь-там свінгерство (оО шо? звідки ти то взяла? голоси в голові? ніпанятна....) - це самісіньке ти і робиш. при чому, зараз теж - в цій темі тільки інших і поливаєш брудом, перечитай свої месаги, бабо.
Кому здалася твоя вага у цій темі? Ти хоч перечитуй перед тим, як щось тицяти. Сперечатися з тобою не маю аніякого бажання - ні з ким.

Повідомлення відредагував Маківка: 23.06.2011 – 14:40

• 0

#54 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:40

Пластуне, до речі

Цитата

я ж не винен шо твоя чупа тупа кацапська блядь
до того ж страшна
ну ти розумієш ))
мо, й ти забанишся?

Перегляд дописуМаківка (23.06.2011 14:39) писав:

Кому здалася твоя вага у цій темі? Ти хоч перечитуй перед тим, як щось тицяти.
я не про цю кажу, сліпото.
  • 0

#55 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:41

лол, а ти мене вчора "екзамени вчити" послала, ще й діставала в флуді, хоча ніхто не просив. може, тобі самій пора вже того, гриби збирати?
Та я б тебе вік не бачила. З якого дива вигадала, що ти мені цікава? Чи екзамени вчити - то образа? :)

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 15:40) писав:

я не про цю кажу, сліпото.
Раджу таки не минати люстерко, бабо. ;-)

Повідомлення відредагував Маківка: 23.06.2011 – 14:43

• 0

#56 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:44

Цитата

Ти своїй поспівчувай. Важко виховувати такого дауна. Але що ж поробиш. Дітей не вибирають. Тим більше дибілів.

Цитата

Мастурбуй, мастурбуй, Серафиме, перед монітором на свою Крихту. Хоча до крихти їй ще худнути й худнути. ))) Власне, й ти у нас далеко не Ален Делон. )

Цитата

Чуєш, чупакабро! Ти ще не заткнулася? )) Вже весь форум сміється з тебе. Ще такої тупості світ не бачив. Страйкарка задрипана. smile.gif) Замість того, щоб тут лайном розкидуватися, сходила б у салон краси. У дзеркало частіше дивися, пугало забугорське. Це ж внадиться на форум таке страхіття? Ну ніяк цей сморід витравити не можна! smile.gif)) Згинь, кажу, фу, фу! )))

Цитата

Ти і справді хворе обмежене створіння. Ні хлопа не маєш, ні друзів нормальних... Хочеш свою фізичну ваду в інеті компенсувати? Тож вперед. Але, окрім хворобливого Віні-Пуха-"ололошника", нікого собі й не нажила. Оце і є стьоб. Стьоб у тому, що навіть забанені пречудові хлопи Шпіц і Кавалєра прибігають сюди, щоб тебе попустити. І то їх справді тішить. Самій не бридко? Не бридко соватися за мною слідом, як лайно за очеретом, і винюхувати бозна що? Не огидно заздрити Ластівці, бо вона розумніша і вродливіша тебе? Не верне від цього? І справа не у твоєму далеко не модельному фейсові. Проблема у тобі самій. Суцільний інет-комплекс. Звали від мене врешті! Навчися жити без мене.

Цитата

Дауне, здрисни!

то кого тут варто за коменти банити?

Перегляд дописуМаківка (23.06.2011 14:41) писав:

Та я б тебе вік не бачила. З якого дива вигадала, що ти мені цікава? Чи екзамени вчити - то образа? :)
з того, що ти мені першою пишеш, коли не звертаються, мовчало би собі. не знаю, чим я тебе так зацікавила, але підвищений інтерес від стрьомних осіб мене лякає.
  • 0

#57 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:44

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 15:43) писав:

то кого тут варто за коменти банити?
Це ЯК треба людину дійняти, щоб ТАКЕ написала? Як, питаю???? У відповідь на ЩО??? На хворі, збочені, неадекватні коменти.

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 15:44) писав:

з того, що ти мені першою пишеш, коли не звертаються, мовчало би собі. не знаю, чим я тебе так зацікавила, але підвищений інтерес від стрьомних осіб мене лякає.
Мені немає тут з ким балакати. Жахіття...

Повідомлення відредагував Маківка: 23.06.2011 – 14:47

• 0

#58 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:45

якщо сама не в адекваті, то багато не треба. прослідкувати за твоїми повідомленнями - всюди видно що ти сама перша пхаєшся всіх лайном облити.
  • 0

#59 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 14:46

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 15:45) писав:

якщо сама не в адекваті, то багато не треба. прослідкувати за твоїми повідомленнями - всюди видно що ти сама перша пхаєшся всіх лайном облити.
Паранойя - таки важка хвороба. І нині я в цьому переконалася.

Повідомлення відредагував Маківка: 23.06.2011 – 14:48

• 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.06.2011 – 14:47

Перегляд дописуМаківка (23.06.2011 15:32) писав:

До чого тут це? Ти бачила, як Немесіс обливала брудом і наш народ, і Президента, україномовний форум та його адміністрацію зокрема?
нє, не бачила.

І до чого тут Польща?
а я звідки знаю. я ніколи не акцентую увагу на тому, шо Пауліна з Польщі і полька. Для мене вона така сама українка як і всі.

Приміром, я ніколи користувачеві перша в репутацію не писала огиди.
ой ну не треба, справді. ви всі так за ту репутацію вчепилися, носитеся як з писаною торбою. яка різниця де пистаи бруд - у репі, в профілі, на форумі, чи в приваті? бо особисто мені на тебе начхати було,але я ж тобі листів у приват ніколи не писала, це ти писала,а я лише відповідала на деякі. і листи твої були ну геть не лєстного характеру. так шо не требя ля-ла "я перша ніколи не починала". це тупі відмазки, та ще й брехливі.

вони нахальним чином вдерлися в мою приватну папку й стягли звідти світлину, ту, яка їх не стосується жодним робом.
кажуть, шо це вони перші вдерлися, а ти перша познаходила їх в гмейлі і підписувалася на них там. так шо сама засвітилася, нє фік брехати, шо хтось там до тебе вдерся. вдиралася ти, коли писала погрози Пауліні в вконтакті і на ластфм. тебе ж ніхто поза форумом не чіпає, собсна, навіть на форумі ти нікому даром не здалася.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних