Перейти до вмісту

Бан Шівера

Повідомлень в темі: 73

#21 Hilda

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 22.06.2011 – 22:31

Перегляд дописуПластун (22.06.2011 19:19) писав:

Я далеко не янгол і можу послати кого хош.
Дарма ти так нервуєш, це віртуал і невідомо хто сидить по інший бік монітору, тому відповідальності ніякої і особливо смішна оця твоя погроза розправи в реалі. Кого битимеш?

Ти значить можеш когось послати, нахамити, чи навіть є такі, що кажуть "вбийся головою об стінку". Теж ніби бажають смерті комусь, як і Шівер, скажімо, твоїй майбутній дитині. А ось комусь (Шіверу) не можна. Шівер, за твоєю теорією, є унікальним користувачем, має слугувати взірцем добропорядності. Чому не почати з себе? Покажи приклад.

Загалом, прокинься. Ми вітаємо Вас в віртуалі.
  • 0

#22 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 22.06.2011 – 23:13

Перегляд дописуМаківка (22.06.2011 20:49) писав:

Я казала адмінам і кажу вам, любі мої. Хочете жовчі - чіпайте мене. Коли вже Олеська як супермодератор зробила зауваження, якщо вже в Ластівки волосся ставало дибки, коли модератори були шоковані від хворобливої реакції Демомана і Немесіс на те, що я втратила найрідніше - матір, - вибачте, занадто. І заплющити на таке очі - це переступити через усі духовні цінності, що маєш у серці.
1. обіцяної жовчі я так і не отримав
2. дуже авторитетних користувачів навела, котрі і самі не соромляться так говорити (приклад Ластівки Немі вже описала)
3. в твоїх бідах винна тільки ти сама і нема чого займатися проекціюванням своїх проблем на інших

Перегляд дописуМаківка (22.06.2011 20:49) писав:

Відверто кажу: за подібне хамство варто взагалі юзера списувати з форуму.
ти чогось досі тут
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.06.2011 – 23:42

Перегляд дописуМаківка (22.06.2011 21:32) писав:

Однак упевнена, що до її приєднається чимало форумців.
Най би швидше ви єдналися й валили принагідно на юх.
  • 0

#24 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.06.2011 – 23:52

На кожному нормлаьному форумі є прихований малорос, який боязливо поливає совєтським пропагандистським брудом українську історію, ностальгує за СЫРІСЫР, єднається у слов’янському екстазі.

Це мені у Шивері не подобаєтсья, а те, що він не побоявся побажати дитині смерти, то такі ці совки, в них людяність атрофована. Досі знаходять групові поховання із закатованими(а не вбитими, розстріляними) там і діти і інваліди.

Але він себе поводить досить обережно, правил не порушує, тому формально його банити нема за що.
  • 0

#25 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 23.06.2011 – 00:45

Перегляд дописуNеmesis (22.06.2011 19:32) писав:

в нас пані ластівочка теж одній вагітній форумчанці в репі побажала такого, дитина не народилася. і всьо норм.
так що звикай.
Як казала пані Ластівочка колись на таке - "Параноя!". Класно виходить : Ластівочці таке писати не можна, але "ображені" прискають жовчю на ліво і на право не дивлячись хто вагітний, а хто ні. Ну, та шо поробиш. Гріхів не помічаємо не тіко за собою, але й за друзями.
  • 0

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.06.2011 – 01:04

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (23.06.2011 00:45) писав:

Як казала пані Ластівочка колись на таке - "Параноя!". Класно виходить : Ластівочці таке писати не можна, але "ображені" прискають жовчю на ліво і на право не дивлячись хто вагітний, а хто ні. Ну, та шо поробиш. Гріхів не помічаємо не тіко за собою, але й за друзями.
га?
давайте розберемося:
комент про аборт був Пластуну.
ласта прикинулася святою, хоча сама зробила таке ж саме впадло колись.
ласта так і ніколи вагітна не була, бо в неї дітей нема і не було, отже ніхто не зміг їй такого написати.
отже вер із зе проблем?
  • 0

#27 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 23.06.2011 – 02:09

Цитата

ласта так і ніколи вагітна не була, бо в неї дітей нема і не було
Логіка класна. Звідки знаєте, що не була вагітна? Якщо не має звички особисте виставляти напоказ, це не значить що того "особистого" немає. І я не мала на увазі, що їй бажали смерти дитини.

Цитата

ласта прикинулася святою, хоча сама зробила таке ж саме впадло колись.
Ну, та може згодом пожалкувала й стала святою.
Я вказала на те, що гидоту пишуть багато хто, але те бачать лише коли стосується приятелів. Коли ж самі свояки гонять - виправдовується або не бачиться.

За темою - все це повертається бажаючому. Від набиття морди буде лише власне задоволення. А те, що звуть долею, богом і т.д. таке побажання "поверне назад" вже виконаним. І з того я лише тішуся.
  • 0

#28 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.06.2011 – 03:13

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (23.06.2011 02:09) писав:

Логіка класна. Звідки знаєте, що не була вагітна? Якщо не має звички особисте виставляти напоказ, це не значить що того "особистого" немає. І я не мала на увазі, що їй бажали смерти дитини.
Ну, та може згодом пожалкувала й стала святою.
Я вказала на те, що гидоту пишуть багато хто, але те бачать лише коли стосується приятелів. Коли ж самі свояки гонять - виправдовується або не бачиться.

За темою - все це повертається бажаючому. Від набиття морди буде лише власне задоволення. А те, що звуть долею, богом і т.д. таке побажання "поверне назад" вже виконаним. І з того я лише тішуся.
просто знаю, що в неї дітей нема і не було - а чи була вагітна (бо бути вагітною не означає народити дитину), це справді не знаю. я просто щойно тут зрозуміла, скільки тут людей з "уявними" дітьми та чоловіками. бо якщо людина мені пише, що в неї син, потім вконтакті зі справнього прізвища мені дурнощі виписує, а потім я з цим прізвищем знаходжу офіційні документи, де вказано, що панна без дітей і все інше збігається, то виходить, брехло. і зараз я не в змозі повірити в жодне слово ні цій форумчанці, ні ласті (бо в мене таки надійні джерела, що в неї дітей нема, не бійтесь, але я їх все одно не зраджу), бо якщо вони вже стільки розповіли про своє сімейне життя, що воно таке ололошне, а потім виявляється, туфта і його ніколи не існувало, то потім на кожне слово дивишся як на брехню. про всяк випадок. або просто життя навчило.
і святі не такі. здебільшого святі люди святі тим, що вони просто надзвичайно людські, а не з надмірними проповідями, що у контексті їхнього минулого звучить просто брехливо. так що це ніщо інше як прикидання.
і якщо

Цитата

те бачать лише коли стосується приятелів
то вона теоретично мала б заткнутись. бо сама зробила таке, а зараз плаче, що хтось радить макусі відвідати могилу її мами (да, порівняно ж, еге).
ба, той самий Демоман сказав, що її (макухи) мати свята, бо витримала таку доцю. вгадай, кого він принизив - її покійну маму чи макуху? але це тільки макуха цього не бачить, тег драма процвітає.

я у першому пості написала "звикай", бо й справді раз, що репа не модерується, два, що не такі драми теревені уже бачили.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.06.2011 – 07:55

Пластун - далеко не перша людина, кого торкнувся такий дебільний гумор. Мабуть люди, які так жартують не тільки не усвідомлюють, що таким жартувати категорично не можна, але не усвідомлюють і те, що все в житті повертається. Навіть тут, на форумі вже декому повернулись такі жарти назад.
Батьки, діти, родина - це святе, над чим жартувати НЕ МОЖНА.

Я категорично "за" надання відсотків і навіть забанення таких "жартівників", бо гріш ціна тоді і цьому форуму, і нашому суспільству загалом, якщо роститимемо таких товстих тролів.

Перегляд дописуDemoman (23.06.2011 00:13) писав:

2. дуже авторитетних користувачів навела, котрі і самі не соромляться так говорити (приклад Ластівки Немі вже описала)
Перепрошую, може ти себе вважаєш авторитетним користувачем?))) Смішно.)))
  • 0

#30 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 08:06

Перегляд дописуОлеська (23.06.2011 08:55) писав:

Перепрошую, може ти себе вважаєш авторитетним користувачем?))) Смішно.)))
дуже смішно шо ти себе такою вважаєш
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 08:13

Перегляд дописуDemoman (23.06.2011 09:06) писав:

дуже смішно, що ти мене оцінюєш. авторитетом можуть вважати тебе лиш люди (і в плані інші, і в плані Люди).))
  • 0

#32 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 08:33

Перегляд дописуОлеська (23.06.2011 09:13) писав:

дуже смішно, що ти мене оцінюєш. авторитетом можуть вважати тебе лиш люди (і в плані інші, і в плані Люди).))
фейл бо речення двобоке, дякую)
  • 0

#33 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 23.06.2011 – 08:34

Перегляд дописуNеmesis (23.06.2011 04:13) писав:

просто знаю, що в неї дітей нема і не було - а чи була вагітна (бо бути вагітною не означає народити дитину), це справді не знаю. я просто щойно тут зрозуміла, скільки тут людей з "уявними" дітьми та чоловіками. бо якщо людина мені пише, що в неї син, потім вконтакті зі справнього прізвища мені дурнощі виписує, а потім я з цим прізвищем знаходжу офіційні документи, де вказано, що панна без дітей і все інше збігається, то виходить, брехло. і зараз я не в змозі повірити в жодне слово ні цій форумчанці, ні ласті (бо в мене таки надійні джерела, що в неї дітей нема, не бійтесь, але я їх все одно не зраджу), бо якщо вони вже стільки розповіли про своє сімейне життя, що воно таке ололошне, а потім виявляється, туфта і його ніколи не існувало, то потім на кожне слово дивишся як на брехню. про всяк випадок. або просто життя навчило.
і святі не такі. здебільшого святі люди святі тим, що вони просто надзвичайно людські, а не з надмірними проповідями, що у контексті їхнього минулого звучить просто брехливо. так що це ніщо інше як прикидання.
Тобі так подобається копирсатися у чужому лайні? Ти все знаєш: хто з дітьми, хто без дітей, одружений, неодружений… З якого то дива якійсь там (не буду оголошувати вголос) … панні звітуватися про особисте життя? У неї все збігається. У тебе давно все розбіглося по різні боки. Вона дані мої бачила. Ти ще путньо й мене не бачила, щоб дійти якихось адекватних висновків. І про Ластівку вона має дані. Які? Господи Боже! Ти у своєму особистому житті наведи лад (якщо воно ще в тебе є), щоб потім судити інших. Джерела у неї надійні... Не сміши кур, бідонько ти наша!!!
Я тепер усвідомлюю слова модератора Ярого – золоті, просто бомбезні. Як же було спокійно на форумі, коли ти була заблокована: ні тобі розборок, ні ворожнечі… І як же було мило на цьому ресурсі, коли тебе не було.

Цитата

то вона теоретично мала б заткнутись. бо сама зробила таке, а зараз плаче, що хтось радить макусі відвідати могилу її мами (да, порівняно ж, еге).
Я вкотре раджу заткнутися, бо наступна свічка в соборі буде за тебе, красапєта ти наша. І далеко не за здоров’я. Ти вже перейшла усі будь-які моральні межі. Та про що я кажу? Чи взагалі знаєш, що таке мораль.

Пластун - далеко не перша людина, кого торкнувся такий дебільний гумор. Мабуть люди, які так жартують не тільки не усвідомлюють, що таким жартувати категорично не можна, але не усвідомлюють і те, що все в житті повертається. Навіть тут, на форумі вже декому повернулись такі жарти назад.
Батьки, діти, родина - це святе, над чим жартувати НЕ МОЖНА.
Олесю, ЗДОРОВА АДЕКВАТНА людина такого ніколи не скаже. Навіть не подумає. Тут варто лише співчувати.

Повідомлення відредагував Маківка: 23.06.2011 – 08:45

• 0

#34 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 08:42

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (23.06.2011 03:09) писав:

А вона все знає. Як казав мій дідусь, "знає дві пташки: жабу й миш".

Перегляд дописуGazeb (23.06.2011 09:35) писав:

тыж бы-м ёго заблоковав про реліґійны атакы на мою ґрекокатолицьку віру - http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...y&mid=17274
Такы способы як мать Шіверь ся абсолутно не толерують на іншых форах. Такы атакы ку нічому не ведуть лем ку злой крови.
Мудрі слова кажете, пане.

Перегляд дописуDemoman (23.06.2011 00:13) писав:

3. в твоїх бідах винна тільки ти сама і нема чого займатися проекціюванням своїх проблем на інших
Я хочу побачити, чи ти матимеш яку-не-яку дружину. А вагітну - і поготів. І ще. Твоїй матері я бажаю тільки довгих літ життя. Хоча співчуваю їй, що має ТАКОГО сина.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.06.2011 00:52) писав:

Але він себе поводить досить обережно, правил не порушує, тому формально його банити нема за що.
Не забувай, що форумом керує адміністратор (навіть два), який є і цар, і Бог.
Адміністратори мають всі права, оскільки вони створили цей проект і підтримують його.
  • 0

#35 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.06.2011 – 08:50

а пригадуєте, була в вебера схожа тема? :)

знайшла
  • 0

#36 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 08:52

Я категорично "за" надання відсотків і навіть забанення таких "жартівників", бо гріш ціна тоді і цьому форуму, і нашому суспільству загалом, якщо роститимемо таких товстих тролів.
Підтримую. І цю пропозицію оголошу адміністрації на розсуд.
  • 0

#37 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.06.2011 – 08:56

Цитата

Як же було спокійно на форумі, коли ти була заблокована: ні тобі розборок, ні ворожнечі… І як же було мило на цьому ресурсі, коли тебе не було.
ололол) тебе тут ше не було, коли немі не було.
  • 0

#38 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 08:59

Перегляд дописуКрихітка (23.06.2011 08:56) писав:

ололол) тебе тут ше не було, коли немі не було.
Відгуків читала вагон. І від поважних людей зокрема.

Перегляд дописуDemoman (23.06.2011 08:06) писав:

Ви зовсім на різних щаблях, голубе. Не вкуриш. ))) Не тужся.
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 10:01

i 

Gazeb, а тепер те ж саме, тільки українською пліз. Ввам дозволили дописувати в такому стилі лише у відповідній темі.

• 0

#40 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 23.06.2011 – 10:15

Боже Боже) НЕ всіх дурних війна забрала. І половина здається на цьому форумі сидить)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних