Перейти до вмісту

Заслужений артист - як державна нагорода та як ще одне відмивання грошей однією приватною структурою


В цій темі немає відповідей

#1 Ol30

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 20.06.2011 – 00:20

  • 0
Вітаю всіх у даній темці!
Український шоу-бізнес, як відомо, нині перевернутий з ніг на голову, Ви це й самі знаєте. Від всього українського в нашому шоу-бізі залишилось лише слово "український" (як приналежність до території). І в ці часи повного безладу деякі культурні діячі похилого віку вигадали новий спосіб заробітку - паралельно з Президентом України роздавати звання "Заслужених артистів". Тільки на відміну від справжніх звань, ніяких пільг вони не дають і фактично рівноцінні дипломам низькопробних конкурсів-фестивалів, не видається Указ Президента і не визнаються на державному рівні.Але формулюються назви лжезвань трішечки інакше, ніж справжні - додається 2 слова: Заслужений артист ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВА України. Затверджується він цією ж організацією - Асоціацією діячів естрадного мистецтва України, а не підписується Президентом України. Справжнє звання проходить багато інстанцій, переглядів від самого початку, аж поки етап доходить до підпису Президентом, скликаються спеціальні комісії на різних рівнях. А тут - раз, заплатив і ти Заслужений діяч естрадного мистецтва. І напружуватися не потрібно, і ніхто не дивиться, чи ти 10 років творчо працюєш чи 2 роки, де ти виступав, який твій внесок в українську культуру і який творчий доробок. Біда в тім, що власники цих швидкокуплених звань, які стали видаватись останні півроку, дуже люблять упускати слова "естрадного мистецтва" і в свої 22-23 роки прирівнювати себе до Заслужених артистів України, нагороджених державною нагородою. Таким чином, через появу таких лжезвань, які простий народ не розрізнятиме від справжніх, і так знецінені звання скоро стануть взагалі посміховиськом. Хоча є і справді Заслужені артисти України.

Дана Асоціація вигадала ще деякі звання, більше інформації за адресою: Асоціація діячів естрадного мистецтва України
Керують там люди, яким давно пора на заслужений відпочинок, а не стопорити і так не занадто квітучу українську естраду і займатися роздаванням недостойно наліво-направо свої звання, замасковані під державні нагороди.
Посилання на коротке пояснення звання Заслужений артист України:
Мабуть, тепер справжнім артистам скоріше буде соромно чи незручно називати свої регалії, бо майже в один ряд звучать звання лжезаслужених, з маленькою різницею в 2 слова, яку чомусь викидають...
Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних