Перейти до вмісту

Вікові обмеження та власні заборони

Повідомлень в темі: 40

#21 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.06.2011 – 22:02

і для чого ото засуджувати когось?
хай живуть як хочуть, забажають скинути той тягар - знайдуть силу волі (якщо воно скидається)
  • 0

#22 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.06.2011 – 22:06

Перегляд дописуAmarok (28.06.2011 23:02) писав:

і для чого ото засуджувати когось?
хай живуть як хочуть, забажають скинути той тягар - знайдуть силу волі (якщо воно скидається)
ну це з якої сторони поглянути, курців засуджують близькі за шкоду здоровю, дівчина також шкодить своєму здоровю, за це її і засуджують. *це в ідеалі)
  • 0

#23 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.06.2011 – 22:08

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 23:02) писав:

я про інше. шо я думаю про вашу зовнішність і ваше обговорення її - можете прочитати у мене в підписі.
я майже впевнена, шо ви всі далеко не красавчікі.
Страшний що триндець. У мене півметрове волосся під пахвами, і я маю власного блога, про те, який одяг треба носити, щоб це виглядало не так бридко. Я б постриг його, однак у мене нема часу. Ну от так от - на блог є, а на постригти - немає.
  • 0

#24 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.06.2011 – 22:10

Перегляд дописуDynkan 113 (28.06.2011 15:06) писав:

ну це з якої сторони поглянути, курців засуджують близькі за шкоду здоровю, дівчина також шкодить своєму здоровю, за це її і засуджують. *це в ідеалі)
мені все одно яку вони шкоду собі роблять аби мені не заважали
і взагалі це окремо-виділена тема

повні мені нічим не заважають
  • 0

#25 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

моя бабуся колись перехворіла,вибачте не памятаю чим, шось з ногами в неї було. і вона дуже поправилася. ну не така огрядна як ця дівчина, але теж така величенька бабуся в мене. і схуднути їй ніяк(а зараз ше й зважаючи на вік так точно).
Імовірність того, що ця дівчина чимось перехворіла - вкрай мала. Її проблему можна вирішити, а вона склала ручки і вибрала шлях найменшого опору - мене нудить від таких людей. Ну, якщо не брати до уваги те, що я взагалі людей не люблю.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 28.06.2011 – 22:12

• 0

#26 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.06.2011 22:55) писав:

Хай би вона краще схудла замість того щоб створювати колекції для жирних.
гг оце жостко, але доля правди в тому є, якщо вона просто товста, а не хвора на щось
  • 0

#27 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 22:11

і "сущность" у деяких ще гидкіша, ніж в тої дівчини зайві кіло.
Так, я цинічна сволота, що ненавидить людей - я це ніколи і не приховував.

Перегляд дописуВареник (28.06.2011 23:10) писав:

гг оце жостко, але доля правди в тому є,
Доля правди у тому - 100%.
  • 0

#28 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 28.06.2011 – 22:12

я про інше. шо я думаю про вашу зовнішність і ваше обговорення її - можете прочитати у мене в підписі.
я майже впевнена, шо ви всі далеко не красавчікі. і "сущность" у деяких ще гидкіша, ніж в тої дівчини зайві кіло.

моя бабуся колись перехворіла,вибачте не памятаю чим, шось з ногами в неї було. і вона дуже поправилася. ну не така огрядна як ця дівчина, але теж така величенька бабуся в мене. і схуднути їй ніяк(а зараз ше й зважаючи на вік так точно).
звісно, шо зайві кіло це не здорОво, лае якшо вона себе добре почуває, то яка на фік різниця? її особиста справа скільки їй важити. і як виглядати.

можливо вона навіть щасливіша за тих 20літніх дуреп, що постійно на дієтах сидять, мріють про вагу у 50 кіло і 36ий розмір взуття.
бабуся це жінка явно старше 35 років. а тут 21 рік. і явно вона така не 1 рік.
коли це огрядні люди почували себе добре?
не знала шо дієти впливають на розмір взуття !!!! : :D

Повідомлення відредагував nusay: 28.06.2011 – 22:15

• 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.06.2011 – 22:18

Перегляд дописуDynkan 113 (28.06.2011 22:06) писав:

ну не всігда.
від деяких курців неймовірно смердить. не знаю шо вони таке курять, але це ж кошмар якийсь. від інших же простос смердить)
мені от іноді хочеться відібрати у дурнів, які вважають себе інтелектуалами, книжки Коельо, що вони у метро їх читають постійно, і порвати ту макулатура нах. звідки такий несмак береться мені невтямки. але то таке, у кожного смої смаки(або їхня відсутність) і про них не сперечаються.

вага дівчини тут не в тему.
хоча можна глянути і з іншого боку. чула від деяких (далі цитата):

Цитата

- Знаете если быть любимой матерью и женой это сейчас убого ,Да я Признаю что лучше я буду стоять у плиты и носить тапочки чем опущусь до таких как ты
- Ну вот и жирей дальше у плиты,носи мужу тапочки и будь хорошей свиноматкой,пнятненько?
деякі вважають, шо треба тримати себе у "красі", принаймні поки не вийдеш заміж. а деякі вважають, шо одруження - це для жінки пряма дорога до того, шоб ставати все страшнішою і страшнішою з кожним днем.
питання. якшо є любов. то чи розлюбиш ти свою дружину, навіть якшо вона набере зайву вагу(моя однокласниця,наприклад, після першої дитини стала замість 55кг важати 76 і не худне), шо її тепер розлюбити? чи на дієту посадити?
  • 0

#30 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 22:19

звісно, шо зайві кіло це не здорОво, лае якшо вона себе добре почуває, то яка на фік різниця?
Мені пофіг, поки її фотки не почнуть з'являтися на форумах де я буваю і псувати мені травлення, і навколо не залишиться гарних дівчат, бо вони замість того щоб худнути почнуть блоги вести. Ви знаєте, я тричі на тиждень ходжу до зали, і, віднедавна, тричі на тиждень туди ходять 2 гладких дівчини. Так от їх я ненавиджу трохи менше за все інше людство, ба навіть маю певну подобу поваги. От рік так вони походять - і срали вони з великої дзвіниці на всілякі там блоги і проблеми щоб оце вдягнути.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.06.2011 – 22:21

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.06.2011 22:10) писав:

Імовірність того, що ця дівчина чимось перехворіла - вкрай мала.
є люди з "прєдрасположенностью" до зайвої ваги. це не хвороба, але дуже важкот побороти. і часто побороти якшо і вдається, то з не меншою шкодою для здоров.я, ніж якби вона свою зайву вагу не чіпала.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.06.2011 22:11) писав:

Так, я цинічна сволота, що ненавидить людей - я це ніколи і не приховував.
бо тобі всього 23 роки і ти ще незріла особистість. в цьому дописі це видно якнайкраще)
пс. нас тут нікого не хвилює кого ти любиш,ненавидиш і тд. недоліки є у всіх, не варто ними хвалитися.
  • 0

#32 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.06.2011 – 22:23

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 23:18) писав:

ну не всігда.
від деяких курців неймовірно смердить. не знаю шо вони таке курять, але це ж кошмар якийсь. від інших же простос смердить)
мені от іноді хочеться відібрати у дурнів, які вважають себе інтелектуалами, книжки Коельо, що вони у метро їх читають постійно, і порвати ту макулатура нах. звідки такий несмак береться мені невтямки. але то таке, у кожного смої смаки(або їхня відсутність) і про них не сперечаються.

вага дівчини тут не в тему.
хоча можна глянути і з іншого боку. чула від деяких (далі цитата):

деякі вважають, шо треба тримати себе у "красі", принаймні поки не вийдеш заміж. а деякі вважають, шо одруження - це для жінки пряма дорога до того, шоб ставати все страшнішою і страшнішою з кожним днем.
питання. якшо є любов. то чи розлюбиш ти свою дружину, навіть якшо вона набере зайву вагу(моя однокласниця,наприклад, після першої дитини стала замість 55кг важати 76 і не худне), шо її тепер розлюбити? чи на дієту посадити?
якраз естетична точка зору мені пофіг,людину любиш не за талію і сіськи, а от з сторони здоровя яб задумався.
  • 0

#33 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 22:27

можливо вона навіть щасливіша за тих 20літніх дуреп, що постійно на дієтах сидять, мріють про вагу у 50 кіло і 36ий розмір взуття.
Малоймовірно.

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 23:21) писав:

є люди з "прєдрасположенностью" до зайвої ваги. це не хвороба, але дуже важкот побороти. і часто побороти якшо і вдається, то з не меншою шкодою для здоров.я, ніж якби вона свою зайву вагу не чіпала.
Бла-бла-бла. Знайдіть хоч одного лікаря, який хоч до одного з 99% своїх пацієнтів з надмірною вагою сказав би "вам не варто худнути, це зашкодить вашому здоров'ю."
  • 0

#34 олекс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Болохівщина

Відправлено 28.06.2011 – 22:31

а я після одруження набрав 10 кг, сталось це якось непомітно. Хоча я не сиджу цілими днями на кухні :D
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.06.2011 – 22:32

Перегляд дописуDynkan 113 (28.06.2011 22:23) писав:

якраз естетична точка зору мені пофіг,людину любиш не за талію і сіськи, а от з сторони здоровя яб задумався.
собсна, я про те, шо часто людина має зайву вагу, але це не впливає на її здоров.я. ну і дурню ж ясно, що небезпека якась існує, і краще не мати зайвого навантаження у вигляді тих зайвих кіло. але хтось з вас колись пробував худнути? якшо у людини ніяких проблем зі здоров.ям нема, то оті намагання схуднути можуть їй ті проблеми принести.

я ж вас попросила абстрагуватися від теми ваги. да, їй 21 і вона анітрохи не сексуальна, але тема ж не про це. чомусь подібну вагу деякі їй можуть пробачити,якби вона була похилого віку. але хіба у людини похилого віку від надмірної ваги не буде проблем?

тут уже питання власних заборон постало. хтось не дозволяє собі важти більше якоїсь там обраної для сбее позначки. а хтось чхати хтів і любить себе.
ну як я,наприклад Зображення
  • 0

#36 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.06.2011 – 22:34

а мені зовсім не подобається те, як вона одягнена на цій фотці. ну зовсім. ті чорні колготи...нафіга?
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.06.2011 – 22:37

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.06.2011 22:27) писав:

Малоймовірно.

Бла-бла-бла. Знайдіть хоч одного лікаря, який хоч до одного з 99% своїх пацієнтів з надмірною вагою сказав би "вам не варто худнути, це зашкодить вашому здоров'ю."
у мене дофігіща знайомих, якраз з отих ТП, у них девіз

Цитата

Женская конкуренция - великая вещь, именно она не дает тебе превратиться в ненакрашенную хуйню в растянутых спортивных штанах
всі вони до одної стєрвозіни з мільйоном комплексів. не вважаю це здоровим)

лікарі і не скажуть. ти лікар?

Перегляд дописучорно-біла (28.06.2011 22:34) писав:

а мені зовсім не подобається те, як вона одягнена на цій фотці. ну зовсім. ті чорні колготи...нафіга?
без них було б гірше)
  • 0

#38 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 23:30

бо тобі всього 23 роки і ти ще незріла особистість. в цьому дописі це видно якнайкраще)
Можливо. Однак у мене інша думка. Кожного ранку я прокидаюсь і кажу собі: сьогодні тобі доведеться зустріти людей нав'язливих, невдячних, зарозумілих, підступних, заздрісних і нетовариських.

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 23:37) писав:

у мене дофігіща знайомих, якраз з отих ТП, у них девіз
Нічого не зрозумів.

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 23:37) писав:

лікарі і не скажуть
Ось я про це і кажу. У більшості випадків корисніше худнути.

Перегляд дописучорно-біла (28.06.2011 23:34) писав:

Як не фарбуй москвич 412 - хондою c7 він не стане.

пс. нас тут нікого не хвилює кого ти любиш,ненавидиш і тд. недоліки є у всіх, не варто ними хвалитися.
А ніхто не хвалиться, просто відповідаю суворою правдою на невдалий тролінг.

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 23:32) писав:

а хтось чхати хтів і любить себе.
Той хто любить себе, стримує своє тіло, щоб воно не створювало йому проблем. Любов до їжі - немає жодного відношення до любові до себе.

. да, їй 21 і вона анітрохи не сексуальна, [/img]
Ну не з точки зору бегемота чи носорога.

це не хвороба, але дуже важкот побороти.
1) Ожиріння - хвороба.
2) Життя - взагалі важка штука.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 28.06.2011 – 23:19

• 0

#39 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 23:51

Перегляд дописуnusay (28.06.2011 23:12) писав:

не знала шо дієти впливають на розмір взуття !!!! : :D
блін, до мене щойно дійшло... чорт! як же ж їм взагалі вдається ходити? страшно уявити який тиск спричинює 38й розмір взуття у таких людей..

собсна, я про те, шо часто людина має зайву вагу, але це не впливає на її здоров.я. ну і дурню ж ясно, що небезпека якась існує, і краще не мати зайвого навантаження у вигляді тих зайвих кіло. але хтось з вас колись пробував худнути? якшо у людини ніяких проблем зі здоров.ям нема, то оті намагання схуднути можуть їй ті проблеми принести.
хочете сказати, що огрядні люди не помирають частіше від серцево-судинних проблем і не звалюються частіше зі сходів? і це не враховуючи емоційного стресу кожного дня, коли людина дивиться у дзеркало!
і взагалі до сраки дієти - хай би займались помірно спортом, тоді й проблем не виникатиме.

чомусь подібну вагу деякі їй можуть пробачити,якби вона була похилого віку.
Ніхто нікому не пробачав)) Хоча, якшо подумати, такі як ця дівчина довго не живуть - тим більше до глибокої старості.. Тому їх треба непробачати поки ще є час.

Повідомлення відредагував Окщерко: 28.06.2011 – 23:51

• 0

#40 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 29.06.2011 – 09:10

коли це зайві кіло не впливали на здоровя? Дурню ясно шо небезпечно мати зайве.

Худнути примусово? Та ні краще не жрати весь час, обмежити себе в калорійних продуктах, в мучному і солодкому хоча б. І схудните. Точно. Це питання часу.

Інша мова, про примусове схуднення, до платтячка з 42 розміром, при наявності 50 розміру до наступної пятниці. Оце трагедія, і для мізків і для здоровя!!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних