Перейти до вмісту

ЕМО?

Повідомлень в темі: 264

#61 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 03.06.2007 – 21:56

ги ги....просто таких долбой**** я ще не бачила....але я знаю про емо достатньо багато) хоча вони не такі пагані як про них кажуть, але вони дістають! фу( :wacko:
  • 0

#62 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 00:26

Перегляд дописуDimon (2.06.2007 22:00) писав:

Ти впевенена що емо ніхто не чіпає? Я бачив в новинах, що в Росії побили емо, а одного навіть вбили...
Все правильно, цей сморід противників емо з Кацапстану.
Нічим не гірша за інші субкультура.
Це в Кацапії вони гризуться як павуки в банці, намагаються всих під одну лінійку підрівняти.
Совок - карочє.
А мені подобаються люди своєю різноманітністю.
  • 0

#63 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 01:09

Вдягаюсь як скейтер, та й слухаю переважно матал і хард (хоча від ємокору тащуся)), але зачіска "ємовська" (хоча вже давно, классу з 9). але майже кожень день чую, як у слід якісь дибіли кричать імо, імо...Це вже починає діставати. хоча ця субкультура мені до душі, але всі ці атиімо, які навіть і гадки не мают хто такі тру, а тільки на позерів звертають увагу, вже набридли. Залиште ви імокідів у спокої, так позерів треба якось попускати, аот тру бідненькі страждають........
  • 0

#64 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 11.06.2007 – 19:42

нічого не знаю
я поважаю це направлення. Люди,які не бояться проявити свої емоції,котрим,з великого рахунку, начхати, що про нього думає пєтя чи вася..

вони йдуть проти течії. Хоча б за те,можна їх поважати.

звісно тут кажеться про справжніх емо,а не тих,хто надягнув рожевий бантик і зробив плаксивий виглядПрикріплений файл  ______.jpg   22.21К   42 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував kviten: 11.06.2007 – 19:44

• 0

#65 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 11.06.2007 – 19:50

емо...емо.... я честно...до вчора навіть не знав що це таке.......хотя часто чув, особово в анегдотах......
так оць...лінь мені читати все, просто напишу свою думку....

це як готи......таке направлення стилю життя, частиця внутрішнього світу, яка хоче виділитися (як свого роду просто неформалізм) , це стиль моди....сьогодні це модно...кому подобається бути таким...да будьласка, може цим вони відчувають якесь сближення зі своїм внутріннім світом.....але скільки це проживе....я думаю як тільки щось нове з*явится... про це по трохи почнуть забувати...
  • 0

#66 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 20:16

Дуже шкода,що всі думають, що це стиль, адже це поперше музіка, ось чому в Україні і Росії немає імо!
  • 0

#67 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 12.06.2007 – 22:47

Перегляд дописуxXx_Стереострах_xXx (12.06.2007 20:16) писав:

Дуже шкода,що всі думають, що це стиль, адже це поперше музіка, ось чому в Україні і Росії немає імо!
теж помилка.....э.....як э группи які загорілися цею музикою, так і є люди які називають себе так, та і по вагляду так само......при намі у нас в москві (незнаю як у вас в росії а у нас в мосвiк.... ыыыы)
  • 0

#68 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 23:49

Цитата

теж помилка.....э.....як э группи які загорілися цею музикою, так і є люди які називають себе так, та і по вагляду так само......при намі у нас в москві (незнаю як у вас в росії а у нас в мосвiк.... ыыыы)
Ыыыыыыыыыыы :angry12: , чёт я туго соображаю чё в посте написано, то ли потому что спать хочу, то ли ...ээээ.........не наю....
Вобщем никто и не говорит, что (хотя блин и тут поспорить можно), что нет нормальных эмобендов (мне лично нра Радио Камбоджиа и Линия), но как субкультуры нету!!! это стало всё позёрством!

DickNose(Sic): ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 1.2).
  • 0

#69 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.06.2007 – 23:59

Перегляд дописуxXx_Стереострах_xXx (13.06.2007 00:49) писав:

Ыыыыыыыыыыы :angry12: , чёт я туго соображаю чё в посте написано, то ли потому что спать хочу, то ли ...ээээ.........не наю....
Вобщем никто и не говорит, что (хотя блин и тут поспорить можно), что нет нормальных эмобендов (мне лично нра Радио Камбоджиа и Линия), но как субкультуры нету!!! это стало всё позёрством!
Знаєш, якщо підкультура перетворилася на позерство, то значить така вона й була.
Особисто мені симпатизує стиль емо. Тому, якщо позерство зводиться лише до стилю одягу, то це не погано.
От якщо люди починають навмисно наганяти на себе депресняк, демонстративно скиглити, то це вже пазерство у найгіршому вигляді.
Не знаю як вплані емо, але в людському відношенні ті люди що носять емо прикид залишаються "тру" справжніми людьми.
А от ті, що намагаються нагнати на себе депресивний настрій, вичавити з пальця краплинку крови й показати усім, є несправжніми людьми, людьми - позерами.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 13.06.2007 – 00:02

• 0

#70 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 13.06.2007 – 07:35

"Знаєш, якщо підкультура перетворилася на позерство, то значить така вона й була." - ой маразм.... шо знач така й була???
  • 0

#71 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 19:38

СВІ†ЛОНОСНИЙ
Ээээ,не не не......Эмо не было позёрством в Америке, не было в Англии, не было в Франции......и не надо.....А то во что его првратили сейчас просто вганяет в меня шок.....Те кто причесляли себя к эмо год или два назад терь отказались от этого, перешли так сказать в другую субкультуру......
Многие забыли, что эмо - это прежде всего музыка и придали главное внимание одежде...Мда...я тож не в восторге от заявлений "ой, мне плохо, у мя дипресия, пойду порежу вены..мля, Какой же я всё-таки ТРУ ЭМО"(((((((((

DickNose(Sic): ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 1.2).
  • 0

#72 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 15.06.2007 – 17:06

А ти думаєш те що вони кажуть "піду поріжу собі вени, який же я все таки ТРУ" це не позерство - та взагалі, по-моєму дуже мало цих тру... дуже.... навіть ті хто себе вважають тру, не тру... короче все це тупо...
  • 0

#73 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 01:06

Та да, як завжди всі імо - позери...імо сакс...якщо в кедах - це імопозер, якщо йде в вузеньких джинсах і металічним пояском...- це млять теж імо позер, а якщо ще й вигляд сумний, то він ваще мегаімопозер....Ну чому їм не може бути погано?! чому якщо іде хлопець або дівчина з сумним обличчям. то всі кричать..--"о, знову діпресняк на себе навели.ох уж млять і позери"....Одні стереотипи, ну якщо так судити, то Курт Кобейн тру імо, позер ( в кедах, з длінной причей, і завжди в діпресіі, та ще й суіциднік)))
  • 0

#74 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 20.06.2007 – 01:44

Перегляд дописуDimon (15.06.2007 17:06) писав:

А ти думаєш те що вони кажуть "піду поріжу собі вени, який же я все таки ТРУ" це не позерство - та взагалі, по-моєму дуже мало цих тру... дуже.... навіть ті хто себе вважають тру, не тру... короче все це тупо...

вєні різати? :rolleyes: уууу....я б інколм собі вєни не різав, а якби врізав то б вже давно дуба дав, в мене як кров з вєни беруть я вже "літаю")))
  • 0

#75 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 02:28

'xXx_Стереострах_xXx'.
Ви нарікаєте, що є якісь неправильні еми. Так само можна сказати, що і гопники не всі погані, що то просто зіпсувалися вони з часом, і комунізм хороша ідея, а погана реалізація.
Треба або всіх відносити, або нікого, инакше якось вибірково виходить.

Як варіант, можна припустити, що емам не пощастило/пощастило з стилем.
Бо панками вдягатимуться лише панки, гопниками тільки інтелектуально обмежені гопники, а от емо такі стильні, що їх копіюють ті, хто хоче виглядати оригінально і сучасно.

Повідомлення відредагував Даня Валуєв: 20.06.2007 – 02:29

• 0

#76 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 17:34

стосовно гопників......блін, не можна косити під гопніка бо це вже діагноз...Ну а що робити малолеткам, які хочуть виділитись із натовпу таких же малолетніх дур як і вони?! Звичайно ж нацепити кеди, челку обрізать ....Так, таких багато, але як би вони залишалися такими ж як і раньше, зі своїм мажорним прикидом, то їх були б сотні тисяч, а так, у прикіді емо всьго навсього тисячі... Та й скажу я вам не дешево це, виглядати як імогерл.......Так купив соблі тухвелькі за 150 на базарі. а справжні імокіди носять скейтерки, які у середніх містах спробуй пошукати, і то коштують близько 400 гривень, джінсіками за 100 грн теж так просто не відделаешсь....Не ну корнеш можна кеди за 30 грн на ринку купити, але таке ось чудо у дешевих кедах зразу видно......
Але є й люди, якіживуть не іміджом, а музикою...живуть від крнцерта до концерта, а одяг - це ніби формальність, маленьке доповнення до того, ким вони є....І вдягаються, не в балетку і лосіни, розові кеди, і мажорні кофтинки, а помінімуми (якщо так можна сказати) яскраво.
Так шо не треба, шо всі позери і тд...є ще люди, які розуміютьь істинний смисл ЕМОцій!
  • 0

#77 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 20.06.2007 – 17:46

Перегляд дописуxXx_Стереострах_xXx (20.06.2007 18:34) писав:

Звичайно ж нацепити кеди, челку обрізать ....
а ти не така?
  • 0

#78 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 18:47

Конешно не...а хто вобще сказав що я імо?! я їх підтримую і захищаю, бо мені подобаеться ця субкультура , я взагалі більше кор полюбляю, та метал послухати. Так, у мене в гардеробі є скейтерки , та й челка присутствує (але її я ношу з 14 років, коли ще й слова такого як імо не знала, та й не бачила нібе імокідов, бо не було в ті далекі часи), але це все не робить із мене імо.Ось..(єдине , що послухати ще люблю, так це емокор, та імо початку 90хх)
  • 0

#79 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 18:55

xXx_Стереострах_xXx
а чому ж ви імо стати не хоччете, якщо в у вас все є, і ви так добре розумієтесь, чи то вам людська гідність заважає імо стати?
  • 0

#80 xXx_Стереострах_xXx

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 22:47

2 Темний Муня
А чому ти не панк, або не мажор, чи ще щось, я ж кажу, мені ближче хард и метал, ( принаймні зараз. хоча з імомузики все, так би мовити починалось)....
Але все все воно в одному казані варилось...Хард пішов із панка, імо з харда.....А взагалі немає зараз якісних імокоманд, звичайно ж крім СТІГМАТИ!!! Вони просто боги, хоча й грають імокор, але є ж і металпісні........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних