Перейти до вмісту

ЕМО?

Повідомлень в темі: 264

#21 FrezZeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 18:09

Оу)))) знаточки ))) Хк еліта зібралась))))

Які в сраку соплі? Який в сраку токЄо Гоутель? Де ви там бачите емо? Я прозріваю з цього мейнстрімового мислення..... уже дістало коли люди чують про щось від якихось "лєвих ліц" і передають це далі.... навідь не поінтересувавшись тією чи іншою темою......... Не знаєте - питайте, але ж не п*здіть всякий брЄд.

Якщо все-таки когось цікавить що ж таке ЕМО читаємо це:
http://emokids.com.u...wtopic=219&st=0
http://emokids.com.u...owtopic=21&st=0

Группки теж раджу послухати........
  • 0

#22 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2007 – 18:11

Перегляд дописуFrezZeR (7.02.2007 18:06) писав:

Оу)))) знаточки ))) Хк еліта зібралась))))

Які в сраку соплі? Який в сраку токЄо Гоутель? Де ви там бачите емо? Я прозріваю з цього мейнстрімового мислення..... уже дістало коли люди чують про щось від якихось "лєвих ліц" і передають це далі.... навідь не поінтересувавшись тією чи іншою темою......... Не знаєте - питайте, але ж не п*здіть всякий брЄд.

Якщо все-таки когось цікавить що ж таке ЕМО читаємо це:
http://emokids.com.u...wtopic=219&st=0
http://emokids.com.u...owtopic=21&st=0

Группки теж раджу послухати........
Сам своє гамно слухай....... Емо - то дєрьмо от і всьо.... :gryzin:
  • 0

#23 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 07.02.2007 – 18:25

Перегляд дописуDickNose(Sic) (7.02.2007 18:08) писав:

Сам своє гамно слухай....... Емо - то дєрьмо от і всьо.... :gryzin:

не все ЕМО - це shit, не все shit - це ЕМО!!!
бачу лише упереджене ставлення...може справді потрібно спершу поцікавитися?я теж не в захваті від цього стилю, але серед них дуже хороші люди бувають!!!
  • 0

#24 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 18:33

Перегляд дописуБуллет-фор-май-Осик (7.02.2007 18:22) писав:

не все ЕМО - це shit, не все shit - це ЕМО!!!
бачу лише упереджене ставлення...може справді потрібно спершу поцікавитися?я теж не в захваті від цього стилю, але серед них дуже хороші люди бувають!!!
Я говорю не про людей, а про музику, яку вони грають.......

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 07.02.2007 – 18:33

• 0

#25 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 19:03

Перегляд дописуDickNose(Sic) (7.02.2007 18:30) писав:

Я говорю не про людей, а про музику, яку вони грають.......

на рахунок музики...кожен до імо відносить своїх виконавців і завжди будуть суперечки...
ну наприклад A.F.I. - мелодичний еmо-панк, Bullet For My Valentine - еmо-кор, Еmery - теж еmо і тд. і тп...але послухати можна під настрій...деколи...не завжди...не всюди є соплі-сльози...ось наприклад токіо-хотЄль ненавиджу, псіхЄї-аматорє-орєгамі-7раси теж не люблю...кожен сам вибирає...не все еmо погань...
  • 0

#26 FrezZeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 20:55

БЛЯ. Я ж сказав шо прочитайте статтю - шо мля буковки читати вазко, а писати всяку х*йню так самі пальчеги лізуть?

Цитата

Сам своє гамно слухай....... Емо - то дєрьмо от і всьо....
про слухати тебе НІХТО не питав - я тобі запропонував прочитати ресурс. Слухай свою галіму факу і дрочи на тексти її тупих пісень з матюгами.

Цитата

серед них дуже хороші люди бувають
шовигаварітє?! Напевно знаєшь пару крутих позьорів? Люди , емо це хк , а не підр стайл. ЗАПАМ*ЯТАЙТЕ ЦЕ.

Цитата

A.F.I. - мелодичний еmо-панк, Bullet For My Valentine - еmо-кор,
який емо панк? Вони взагалі по стрейтейдж-хк були, потім готік-панк, зара незрозуміле гоуно. Буллет фор май валентайн - це фенш. Повна коммерція, хоч і грають технічно.

Цитата

ось наприклад токіо-хотЄль ненавиджу, псіхЄї-аматорє-орєгамі-7раси теж не люблю
жодна з цих команд не є емо группою.
  • 0

#27 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 21:10

Перегляд дописуFrezZeR (7.02.2007 20:52) писав:

БЛЯ. Я ж сказав шо прочитайте статтю - шо мля буковки читати вазко, а писати всяку х*йню так самі пальчеги лізуть?
про слухати тебе НІХТО не питав - я тобі запропонував прочитати ресурс. Слухай свою галіму факу і дрочи на тексти її тупих пісень з матюгами.
шовигаварітє?! Напевно знаєшь пару крутих позьорів? Люди , емо це хк , а не підр стайл. ЗАПАМ*ЯТАЙТЕ ЦЕ.
який емо панк? Вони взагалі по стрейтейдж-хк були, потім готік-панк, зара незрозуміле гоуно. Буллет фор май валентайн - це фенш. Повна коммерція, хоч і грають технічно.
жодна з цих команд не є емо группою.

ммммм...лолка...чувак, своїм протиріччям ти мене лякаєш...у мене аж чЬОлка чуть не відвалилась...яка агресія...мдя...
так я знаю кілька пазьорів і що з того?покажи мені імо-кіда-не-пазЬОра...це все засноване на суцільній показусі...
і якщо вони і не відносяться до емо - то це лише твоя думка, я писала що це вічна суперечка...я 182 блінків також до панків не відношу, але більшість з їхніх фанів кричать протилежне...
ну то напиши на твою думку кілька справжніх емо-гуртів...Underoath це часом не емо?у них на сайті записано що так, але можливо ти по іншому вважаєш, навіщо ж тобі рахуватися зі стилем, який собі приписали самі ж гурти...
  • 0

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.02.2007 – 22:00

Прикріплений файл  emo.jpg   22.7К   109 Кількість завантажень:
:gryzin: до емо ставлюся дивно..ен слухаю просто..ну хіба що Аккад..і всьо.
  • 0

#29 FrezZeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 22:00

2Буллет-фор-май-Осик:

Я кажу про емо , а не про мейнстрім до якого причепили цей продажоабельний і популярний ярлик.

Щодо Underoath - типічний мейнстрім з накрашеними очима і ногтєгамі. Прослухай дискографію цього гурту і зрозумієш наскільки вони продажні, просто прослухай, навідь читати не треба буде про них нічого.

Щодо Блінку - поп панк. Це не є панк, це є поп-панк , а це як небо і земля. Хоча думаю що ти і так це зна
єш.

Щодо емо групп: читайте ресурси. Там все і так наведено і розумно розписано.
А особисто я рекомендую : Аghast, Aussitot Mort, Balboa, Belle Epoque, I Hate Myself, Portrait, Julia (тільки не німецька).... Ну це на перші подихи..... список можна довго продовжувати :gryzin: .

Доречі, на тему що це тільки моя думка, то це не так, весь наш ресурс створений на спрямування людей подалі від мейнстріму і відкритті нових групп не комерційного спрямування.
  • 0

#30 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 07.02.2007 – 22:22

Перегляд дописуFrezZeR (7.02.2007 21:57) писав:

Я кажу про емо , а не про мейнстрім до якого причепили цей продажоабельний і популярний ярлик.

Щодо Underoath - типічний мейнстрім з накрашеними очима і ногтєгамі. Прослухай дискографію цього гурту і зрозумієш наскільки вони продажні, просто прослухай, навідь читати не треба буде про них нічого.

Щодо Блінку - поп панк. Це не є панк, це є поп-панк , а це як небо і земля. Хоча думаю що ти і так це зна
єш.

Щодо емо групп: читайте ресурси. Там все і так наведено і розумно розписано.
А особисто я рекомендую : Аghast, Aussitot Mort, Balboa, Belle Epoque, I Hate Myself, Portrait, Julia (тільки не німецька).... Ну це на перші подихи..... список можна довго продовжувати :gryzin: .

Ну ми тут не такі обізнані...чЬОлку лише 4 роки носимо...=)

Щодо Underoath - ти мене просто вбив цією новиною *плакаєть* невже вони не емо? *хник-хник* а у мене аж 2 альбоми є...ужЯс...

Щодо Блінку - або ти не вникаєш в зміст або одне з двох...а про що я писала?невже не про те що вони не є поп-панк гуртом?дякую що пояснив, а то я сама не здогадувалась навіть...

Ми обіцяємо кожен день гризти ці ресурси і пізнавати емо-стайл...завтра куплю собі скейт і почну гризти капіляри...почну підживлювати чЬОлку щоб краще росла...
[мвахахах]

А невже не легше було написати, що хард-кор та емо для тебе одне і теж?

Повідомлення відредагував Буллет-фор-май-Осик: 07.02.2007 – 22:23

• 0

#31 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 08.02.2007 – 12:42

Перегляд дописуAcid Burn (13.10.2006 20:32) писав:

Tokio Hotel бачили? Рідкий відстій. Емо - лайно. Це вже справжнє збочення!!! :8: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:
ну чому? з них можна сміятись! :brovy: а якщо чесно... :box:

Перегляд дописуribel (19.11.2006 22:43) писав:

На Tokio Hotel тут всі наїждають :) Не всі їхні пісні "плаксиві"!
яка різниця - плаксиві чи ні?! відстійні просто! :P

якась надто зла тема! всі один на одного гонять! :angry: а до емо вашого мені пофіг! бо якщо музика подобається, мені байдуже, до якого стилю вона відноситься! :kozak:
  • 0

#32 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 08.02.2007 – 16:31

Ємо це не субкультура :kozak: ... назвіть хоть один гурт Ємо якому більше 10 років, хоч одін тру ємо гурт :angry2: нема такіх... ви нещасна пародія на готів. і якщо ви дибільно зачешете волосся на очі то не думайте що ві ємо-кід :8: ...мені вас шкода :)
  • 0

#33 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 20.02.2007 – 12:22

возрадуйтесь! емоційність — це спільне людське, всі ви попсові емо-піпли, і я =)
  • 0

#34 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 20.02.2007 – 18:04

а от я не переварюю емо.....вони чуваки, що вважають, що вони є неформали, а на справді ми ж з вами знаємо, що то тільки суміш гот і ще якоїсь там культури)))))ось!!тобто емо - це невдахи обмануті собою самими......... ;)
Прикріплений файл  nadelala5eu5.jpg   17.86К   102 Кількість завантажень:
  • 0

#35 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 27.02.2007 – 21:36

http://www.i-must-be-emo.yurx.com/ - ось такий собі початковий емо-форум... :D
якщо когось цікавить - заходьте!
можете почитати пости деяких емо, тоді зрозумієте, що сльози-соплі - то не є невід"ємною частиною цієї субкультури :)
якщо ви проти емо - то нічого цікавого там не знайдете

Повідомлення відредагував Raven@: 27.02.2007 – 21:37

• 0

#36 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 18.03.2007 – 20:40

Во, дивіться шо каже Девіс:

Цитата

Сейчас парни вы считаетесь музыкальными Богами, чтобы вы исключили из мира музыки, если бы у вас была такая возможность?
"Эмо, я хотел бы избавить мир от этого прямо сейчас!"

Коротше, навіть якшо я не відомий музикант і не "авторітєт", то Девіс - це повна мені протилежність, такшо емосоплям кінець.... :angry12:
  • 0

#37 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.03.2007 – 22:22

мм..випадок з життя...йду на пари...бачу,дівчина(файна така,в гадах..) біжить за хлопцем і кричить вслід :"Сам ти емо!!!" :angry12:
  • 0

#38 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 17:11

Перегляд дописуОсік (20.03.2007 16:59) писав:

а таку "оригінальну" інформацію де відрила???

з спілкування з ними!!!!
а ти вважаєш нормальним, коли вважається, що стилю дотримуватись - це бути в постійній депресії?!!!!! :angry12:
  • 0

#39 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 17:23

Перегляд дописуTabletk@ (20.03.2007 17:11) писав:

з спілкування з ними!!!!
а ти вважаєш нормальним, коли вважається, що стилю дотримуватись - це бути в постійній депресії?!!!!! :angry12:

ти не повіриш, але я теж спілкувалася!
і можу сказати що в деперсії перебувають виключно позерська частина від 13 до 16 років...з часом хникання зникає (це звісно якщо воно було) і залишається лише чЬолки і рожеві труси...згодом і це відходить на задній план...це лише питання часу...більшість імо-кідів - веселі люди, але вдало це приховують.
а щодо винищування - занадто!!!!так і панків можна стерти з лиця землі лише за те, що вони попу місяцями не миють та готів лише тому, що комусь чорний колір не подобається...
  • 0

#40 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 17:28

Перегляд дописуОсік (20.03.2007 17:23) писав:

ти не повіриш, але я теж спілкувалася!
і можу сказати що в деперсії перебувають виключно позерська частина від 13 до 16 років...з часом хникання зникає (це звісно якщо воно було) і залишається лише чЬолки і рожеві труси...згодом і це відходить на задній план...це лише питання часу...більшість імо-кідів - веселі люди, але вдало це приховують.
а щодо винищування - занадто!!!!так і панків можна стерти з лиця землі лише за те, що вони попу місяцями не миють та готів лише тому, що комусь чорний колір не подобається...

то вже твоє право....але мене особисто нудить коли бачу хлопця, що ось-ось заплаче!!!!!!! або дівчину, що йде така нещасна, ніби кінець світу!!!!!!!! ;)
і про те що більшість приховує свою веселість : це тупо!!!! нах тоді корчити з себе якогось нефора( емо - не вважаю нефорами, але вони так про себе кажуть)!!!!!!! :angry12:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних