Перейти до вмісту

ЕМО?

Повідомлень в темі: 264

#141 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 12.10.2007 – 10:49

Флюд видалив
  • 0

#142 Arise

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.10.2007 – 12:39

emoтут ви найдете відповіді на ваші ЕМО питання)
  • 0

#143 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2007 – 18:09

zav
Эмо-хокку :wub: :)

Перегляд дописуAlatiel (13.10.2006 11:24) писав:

Я к ви до них ставитесь?
Ну не розумію я цього приколу коли хлопці рюмсають..і взагалі на дівчат деякі схожі..

Перегляд дописуKinoManiak (11.10.2007 17:55) писав:

Хтось мені сьогодні доводив, що більшість емо - бісексуали :) Може хтось знає, наскільки це правда ?
правда, ну якщо це тру ЕМО..
  • 0

#144 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 16.10.2007 – 21:30

Перегляд дописуKinoManiak (11.10.2007 17:55) писав:

Хтось мені сьогодні доводив, що більшість емо - бісексуали :prapor3: Може хтось знає, наскільки це правда ?
Якщо є негаразди з психікою,чому не було б негараздів з орієнтацією???Адже вони пов*язані.....
  • 0

#145 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 16.10.2007 – 22:49

вікіпедія цікаво пише про емо-кідів. ілюстрація навіть є Зображення

от шо пишуть про тру-емо.

Цитата

Тру эмо (от англ. true — правда, настоящее) отличает sXe, то есть здоровый образ жизни: отказ от сигарет, наркотиков, алкоголя и беспорядочных половых связей,а иногда и вегетарианство.

Цитата

Тру эмо (англ. True-emo) — настоящий, идеальный эмо-кид. На практике таковых не существует, так как имеют место быть позитивные, суицидальные, депрессивные и прочие разновидности мировоззрения эмо.

• 0

#146 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 16.10.2007 – 22:55

Ставлюсь до емо нейтрально. Ну хай собі рюмсають, зачіски з чолками роблять - яке мені до того діло? І чого вони у всіх викликають стільки невиправданої агресії?

P.S Бачила нещодавно дівчину у футболці "сектор газа", на ній значок "кіл емо", а на рюкзаку нашивка "токіо хотел". ось як в житті буває... :prapor3:
  • 0

#147 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 17.10.2007 – 14:09

якшо я сХе, то шо....я емо?!
  • 0

#148 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 14:13

bulba
нє, без паніки.
стрейт едж - це просто здоровий стиль життя. він не вказує на безумовну приналежність до певної субкультури. ти так само можеш бути і хіппі, і готом, і лохом, і ким завгодно.
  • 0

#149 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 17.10.2007 – 14:16

Перегляд дописуNeorlandina (17.10.2007 15:13) писав:

bulba
нє, без паніки.
стрейт едж - це просто здоровий стиль життя. він не вказує на безумовну приналежність до певної субкультури. ти так само можеш бути і хіппі, і готом, і лохом, і ким завгодно.
дякую...але всі запропоновані варіанти субкультур...шось мені не дуже по-душі
  • 0

#150 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 14:27

bulba
тоді для вас варінат "ким-завгодно" :prapor3:

до теми.
спілкувалася з емокідиком першої хвилі. чи десь так. але ж нормальна людина! і одягається майже як нормальна людина. з боку то й не скажеш шо то емо. ну бувають же нормальні. всі ті натовпи на вулицях - то дітки мажорські бавляться.
і доречі знову про так званих тру.

Цитата

В настоящее время из-за широкой популяризации этой культуры многие забывают о её истинном значении и фокусируют внимание только на внешнем виде. Вследствие этого произошло разделение среди её представителей: истинные эмо называют себя «тру» (от англ. true — правда, настоящее), а тех, кто отдаёт предпочтение популярности и моде, а не музыке — называют «позерами» (англ. poseur — позер, подражатель). Конфликт между «подражателями» и истинными представителями субкультуры эмо перерос в появление так называемых «антиэмо». Они в свою очередь преследуют «позеров» и отрезают им чёлки — характерную черту внешнего вида эмо-кидов.

• 0

#151 rtut

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:пиздобрянск

Відправлено 21.11.2007 – 20:02

мени эмо дивчатка подобаються. сумни а втой час таки мили. ;)
я не про всих емо герлив говорю...
  • 0

#152 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 23:46

останнім часом модно ненавидіти емо.
я особисто проти емо нічого не маю.
вони мені навіть цікаві, як і представники інших субкультур.
правда, якшо чесно, абсолютно не дивуюся, що декого уже нудить від чорно-рожевого...
  • 0

#153 vityska

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 22:30

про емо я...гм...пишу курсову :kozak: хоча сама їх дуже-дуже не люблю, але поле для культурологічного дослідження дуже цікаве :kozak: по-перше, чи не найінфантильніша субкультура, зміксована з готики й панку, істерично-суїцидальна і разом з тим якась до біса мажорська.
  • 0

#154 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 25.11.2007 – 12:31

Neorlandina, у сучасному ємовсікій культурі під тру-ємо стали вважатися просто справжні ємо.
Про ємо-позерів мовчу, особливо про їхній підвид у виді маленьких дівчаток фанаток Tokio Hotel, які поняття не мають ні про одну справжнню ємо-группу.
Ємаки мають дуже прикольний стиль, тому багато інших людей копіюють їх. Такі люди не заслуговують на повагу, та й деяких "тру-ємо" тяжко зрозуміти з їхньою постійною дупресивністю.
Сам проти ємо нічого немаю, та вважаю, що ця течія перетворилася із музики, світогляду на моду, а вона, як відомо, швидко проходить.
  • 0

#155 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.11.2007 – 13:13

Теми про емо боян. Скільки можна витрачати купу часу трафіку і зусиль шоб висловити своє за або проти. Мені загалом якось однаково. Жити вони мені не заважають. Ну а взагалі емо то є кідс. Тобто у нас принаймі вагова категорія 13-19 років в основному. Тому загалом все воно з часом проходить))
  • 0

#156 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 23:17

в мене емо одногрупниця..зробила пірсинг на губі, так їй наш Зам декан, що веде у нас заняття, сказала щоб вона зняла..і прийшлось їй зняти ту "прекрасу", правда прийшла заплакана чуть...от такі "ем0кіди" бувають))

Повідомлення відредагував Темний Муня: 28.11.2007 – 23:18

• 0

#157 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.11.2007 – 23:31

Перегляд дописуDimon (25.11.2007 19:56) писав:

тру емо не буває. це все позерство.
імхо, справжні емо це ті, які себе не називають емо.

Перегляд дописуТемний Муня (28.11.2007 23:17) писав:

в мене емо одногрупниця..зробила пірсинг на губі,
аа....відсмалив!! B) звичайно, всі "тру" емо мають мати пірсинг зліва/справа на нижній губі :D
лол
перекажи їй, хай не забуде тунелі вставити)
  • 0

#158 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.12.2007 – 16:15

Емо це такі самі люди як і ми.. Мене вони цікавлять аже у них дуже цікава психологія.... Вірші такі що плакати хочеться...їх просто не потрібно забувати бо на мою думку вони потребують уваги :cool2: Прикріплений файл  3f77a92079e2.jpg   26.64К   22 Кількість завантажень: Прикріплений файл  156_web.jpg   32.37К   22 Кількість завантажень:
  • 0

#159 Промінчик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 13:47

емр? то їх стиль... мені всеодно. вони звичайні люди,які мають свою думку... от тіки жаль шо є КУПА ПОЗЕРІВ ;) терпіти не можу позерів!!
  • 0

#160 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 19:34

кОшЕннЯткО , страшно цікаво, нічого плаксивого небачу, можливо, це елементи вибіркової квазітворчості які розраховані на певну групу ризику? от Готи теж диприсисвні, а емо ще диприсивніші? чи як? і наприклад, навіщо ці малюнки? це створення шуму, щоб створювало загальну , как будто, атмосферу, а реально, це чистий кітч певної статистичної виборки..
або взяти Fugazi, здається одні з родоначальників ЕМО, ну зовсім плакати нехочеться, навіть навпаки...
звідси мораль, є позери, і є меломани, в мене є знайомий полковник в відставці, так він приховує вартість всієї акустики в нього дома, причому музичні смаки страшно різноманітні, і з ним є про що поговорити...
а від тих дітей крім тру нічого я нечув, ні тобі про елементи світобачення в дотичних міркуваннях, хоча, може є виключення, люди всеатаки себе переростають...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних