Перейти до вмісту

Вибори

Повідомлень в темі: 44

Опитування: Вибори (24 користувачів проголосувало)

ваш вибір

1. Тігіпко (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

2. Яценюк (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. Тимошенко (3 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

4. Янукович (2 голосів [8.33%])

5. Ющенко (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

6. Тягнибок (8 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

7. Противсіх (2 голосів [8.33%])

8. Проти всіх (3 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 11.06.2011 – 22:28

Перегляд дописуКава з козявками... (11.06.2011 20:59) писав:

Зек президент, чи президент не чоловік.
Мене бісять люди, які мають газетні мізки. От почитали вони там щось, послухали когось і дійшли висновку - що якщо мені не подобається ніхто, то я не можу вибрати нікого, треба вибрати найбільш приємнішого мені. А то ж посаду займе той, що найбільш огидніший!!11
Ок. І як це ви собі уявляєте? Припустимо, ви і ще 25 мільйонів українців (з 35, що голосували) вибрали "проти всіх". Що далі?
  • 0

#42 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 11.06.2011 – 23:02

Перегляд дописуОкщерко (11.06.2011 23:28) писав:

Ок. І як це ви собі уявляєте? Припустимо, ви і ще 25 мільйонів українців (з 35, що голосували) вибрали "проти всіх". Що далі?

відбирати нових кандидатів?
  • 0

#43 Юля Колготкіна

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:звідти

Відправлено 12.06.2011 – 10:53

Вибори - це звичайний сексуальний акт панівної, меншої частки населення над пересічною більшістю. Більшість при будь-яких розкладах буде витраханою. На що зразково заслуговує.
А що, власне, не подобається-то? Корупція? Так ми самі ж даємо і беремо хабарі. Починаючи від перебування пологовому будинку і закінчуючи кльовим місцем на цвинтарі.
Хамство? Це вже національна риса.
Бикізм? Це вже тутешня релігія.
Лохізм? Найпопулярніший національний спорт. Без лоха і жізнь плоха - девіз більшості.
Звикайте до подібного життя на довгії літа, а не хочете - уматувайте звідси.
  • 0

#44 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 12:44

Панове! Будь-ласка, не перетворюйте тему на балаган. Питання взаправду цікаве.

Отже, як сказав Черчіль: "Демократія - лайно, але нічого кращого людство не придумало".
В сучасній представницькій демократії і "не пахне" владою більшості. Тобто принципу 51/49 % немає і в помині.

Це можна перевірити за допомогою калькулятора на прикладі виборів президента:
12,5 млн. голосів за Януковича / 36,6 млн. виборців = 34% обрали нашого президента. З цього висновок: уподобання 2/3 виборців України - не враховано!
Ця математика загальновідома і її обговорювати зайве. Саме цікаве те, що багато виборців голосувало не "за" свого кандидата, а "проти" опонента. Тобто, виборці Тимошенко, не стільки за Юлю, як проти проросійської орієнтації Януковича, проти узурпації влади донецьким кланом, проти приходу злочинців до влади і т.д. Відповідно, виборці Януковича проти євросоюзу, проти нато і т.п. Цей список можна продовжувати довго. І важливо те, що вибір робився між "меншим з двох зол", тобто багато хто не голосував за прихильного йому кандидата, знаючи, що він завідомо непрохідний (це Тігібко, це Ющенко, це Яценюк).

Веду я до того, що "віддання голосу" за конкретного кандидата - не завжди адекватне рішення.
Уявімо ситуацію: в нашій державі рейтингова система виборів - в бюлетні розтавляємо кандидатів в порядку спадання/зростання прихильності. (Я розумію, що оперую поняттям "сферичного коня в чистому вакуумі", і взагалі, ця тема вже давно обговорювалася). Типу 1-ше місце в списку 1 голос, 2-ге місце - 0,8 голоса, 3-е місце - 0,6 і т.д.
При такому голосуванні, на мою думку, перші місця б не помінялися. Саме цікаве творилося б на 2-х і 3-х позиціях рейтингу. Цілком ймовірно, що за такої системи, президентом зараз би був, припустим, Тігібко з результатом 63% других позицій (тобто, 63% виборців вважають його достойним кандидатом на "80 відсотків").
Плюс, така система дозволить уникнути "зливання непрохідних кандидатів", "голосування за менше з двух зол", примусу у голосуванні (на кшталт фоткання телефоном бюлетня). Але, це все спекуляції.

А в існуючій ситуації вважаю необхідним наступне:
- обовязкова люстрація;
- обовязкова звірка доходів ВСІХ повязаних з кандидатом осіб з наявним майном + підтвердження походження майна (а то виходить, що депутат бідний-біднесенький, на шкарпетки немає, а в 23-х річної доньки нерухомості в центрі Києва на 3,5 млн. баксів);
- відкриті партійні списки;

Дякую усім хто дочитав допис.
  • 0

#45 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.06.2011 – 14:47

i