Перейти до вмісту

Вибори

Повідомлень в темі: 44

Опитування: Вибори (24 користувачів проголосувало)

ваш вибір

1. Тігіпко (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

2. Яценюк (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. Тимошенко (3 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

4. Янукович (2 голосів [8.33%])

5. Ющенко (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

6. Тягнибок (8 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

7. Противсіх (2 голосів [8.33%])

8. Проти всіх (3 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.06.2011 – 09:51

Коротше, така вже людина, що любить обирати те, що добре розрекламоване, і нічого з тим не поробиш. Піарщики не дарма працюють, щоби розрекламувати політиків.
Рідко, ну дуже рідко котра людина сама буде шукати потрібну інформацію про політичні сили, чи окремих кандидатів. Легше послухати казочки, що добре сприймаються.
Тому, щоби виграти вибори потрібно великі кошти.
Не хочу себе хвалити, але на мене політична реклама діє негативно, чим більше політична сила, чи окремий кандидат себе хвалить, тим менше до нього довіри. Про Свободу наприклад скажу, що я не знаю, що їм вдалося,чи не вдалося зробити конкретне в Тернополі, а якщо не зробили, то чому.
На виборах мера у своєму місті я голосував за найменшрозпіареного, у того просто не було на те коштів. Пізніше зовсім випадково взнав, що це за людина, він є професором одного з обласних вишів, до речі хорошим організатором, на роботі має добру характеристику. Та ні, не помітили його люди. Зате до влади прийшло грошовите і нагле, вибачайте за слово, чмо, яке продає і відбирає в людей землі, не дбає про благоустрій, не вивозить сміття, не роббить нічого для того, щоби була вода в місті, як холодна, так і гаряча.
  • 0

#22 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 10.06.2011 – 10:01

Перегляд дописуDartVlad (10.06.2011 10:42) писав:

1) маразм
2) неможливо , якщо людина маэ достатнь грошей щоб профінансувати ефективну кампаніют вона автоматично стає олігархом...
3) люди не хочуть знати правду , 80% украънців вірять в надприродні явища , який висновок? як мінімум 50% відсотків українців дибіли , от вони без тих казок за кандедата не проголосують...
4) читай вище
5) і яким чином боротися з бюрократійою?
1) чому? яка з них користь?;
2) читайте, хто такі олігархи;
3-4) ну так ми ж про те, як краще, а не як проголосують;
5) як мінімум спрощенням отримання всяких довідок. В цьому, як правило, немає сенсу, зате це множить хабарництво та великі незручності.
  • 0

#23 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 10:08

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 11:01) писав:

1) чому? яка з них користь?;
2) читайте, хто такі олігархи;
3-4) ну так ми ж про те, як краще, а не як проголосують;
5) як мінімум спрощенням отримання всяких довідок. В цьому, як правило, немає сенсу, зате це множить хабарництво та великі незручності.
1)тому що це неможливо
2) Аристотель употреблял термин «олигархия» в значении «власть богатых», противопоставляя при этом олигархию аристократии.
3-4)ну так я тоже можу всяких програм поназамучувати от тільки хто за мене проголосує ааа?
5)як спростити?
  • 0

#24 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 10:16

Питання стояло так: "має зробити потенційний кандидат, те саме славнозвісне "нове обличчя", щоб ви таки за нього проголосували."
Тому про реальність чи простоту виконання не йдеться.
  • 0

#25 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 10.06.2011 – 10:43

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 10:05) писав:

Важко сказати, чи зміг би він це зробити, скоріше тільки заявляти, але помріяти можна:
— люстрація, якщо не кґбістів, то хочаб на підставі активної участи в політиці за останні років 10. Нема чого той мотлох тягати. І зовсім необов’язково це документувати, досить просто не працювати з цими людьми.
Щодо люстрації КГБістів та комуністів - цілком слушно, а от підстава активної участі в політиці за останні 10 років - доволі дивна. Тай не думаю що нові політики, лише за таких умов, будуть кращі за попередніх.

— зменшення залежности від олігархів шляхом намагання самофінансуватись.
Самофінансування річ хороша і необхідна, але важко лише за рахунок нього вийти на державний рівень, тож співпраці з грошовитими людьми не уникнути. Інша справа на яких засадах будується ця співпраця, ось тут і необхідно уважно аналізувати кандидатів.

— перестати розповідати казки про родючі поля і аграрну країну.
А що не так?

— щоб не розповідав, як він прийде, а там гори грошей в бюджеті і як вони потечуть до кишень людей і настане щастя. Бо за цим завжди слідують наступні розповіді: "ми думали, що там гроші, але попередня влада все розікрала, ай-яй-яй, які вони погані".
Якщо політик нічого не пообіцяє - велика вірогідність що він нічого і не отримає (тобто голосів). Всі політики якщо не брехуни то обманщики, або ж видають бажане за дійсне. Більше варто вірити тим у яких є чітка програма дій, а не голі обіцянки. До цього часу щось схоже на таку програму мав лише Ющенко (10 кроків назустріч людям), яку йому нажаль не судилося виконати у повному обсязі.

— боротьба з бюрократією.
Не зрозумів, що саме мається на увазі? Можливо боротьба з корупцією? Адже бюрократія, це механізм за допомогою якого держава виконує свої функції, як з ним можна боротися?
  • 0

#26 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 11:02

Перегляд дописуphobos (10.06.2011 11:43) писав:

А що не так?
Це неправда. І на цьому не вдасться розвинутись.

Якщо політик нічого не пообіцяє - велика вірогідність що він нічого і не отримає (тобто голосів).
На жаль.

Не зрозумів, що саме мається на увазі? Можливо боротьба з корупцією? Адже бюрократія, це механізм за допомогою якого держава виконує свої функції, як з ним можна боротися?
Ну бюрократія часто породжує корупцію. У нас одна з найскладніших систем оподаткування, що не сприяє прозорості і простоті.
  • 0

#27 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 11:20

Щодо люстрації КГБістів та комуністів - цілком слушно
хм.. от воно як виглядає декмократія по українське,всіх в кого інша думка в жопу)))

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 12:02) писав:

На жаль.

Ну бюрократія часто породжує корупцію. У нас одна з найскладніших систем оподаткування, що не сприяє прозорості і простоті.
окей , круто в жопу бюрукратію !!! го мутити анархію))))
  • 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 11:57

Звідки такі висновки і чому? У світі продовольча криза, а ще хвороби додайте всілякі: то свині, то кури, то огірки. Невже за таких умов не згодяться наші 30% чорноземів?
Це зараз на землі не надто вигідно працювати, але ці умови створені штучно, владі в 2012р потрібно буде землю, а хто ж її продасть якщо на тому добре зароблятиме?

Йдемо поступово, потрібно побороти корупцію - для цього необхідно реформувати МВС;
Оподаткування то вже трохи інша парафія - міняємо податкове законодавство.
Отже, наш кандидат це той хто запропонує чітку і зрозумілу реформу МВС і податкового законодавства.

Перегляд дописуDartVlad (10.06.2011 12:20) писав:

хм.. от воно як виглядає декмократія по українське,всіх в кого інша думка в жопу)))
До чого тут інша думка?
  • 0

#29 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 11:59

Перегляд дописуphobos (10.06.2011 12:57) писав:

До чого тут інша думка?
ну у комуністів своя позиція і ми маєм проявляти терпимість
  • 0

#30 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 12:09

DartVlad
Вони вже показали за роки свого правління до чого призводить їх позиція.
  • 0

#31 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 12:18

Звідки такі висновки і чому? У світі продовольча криза, а ще хвороби додайте всілякі: то свині, то кури, то огірки. Невже за таких умов не згодяться наші 30% чорноземів?
Гм... я щось не помітив кризи досі.

Це зараз на землі не надто вигідно працювати, але ці умови створені штучно, владі в 2012р потрібно буде землю, а хто ж її продасть якщо на тому добре зароблятиме?
Я ще просто не бачив розвинених сільскогосподарських країн. Це важливо, але геть не найважливіше.
  • 0

#32 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 12:42

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 13:18) писав:

Бо у нас то і не помітно, принаймі покищо. Цитую:

Цитата

Для забезпечення потреб зростаючого населення Землі у найближчі 30 років треба буде збільшити сільськогосподарське виробництво мінімум у півтора разу в світовому масштабі та удвічі — у країнах, що розвиваються. При цьому очікується, що світові запаси зерна до кінця 2011 року порівняно з 2010-м зменшаться на 7%, ячменю — на 35, кукурудзи — на 12, пшениці — на 10%. Зростуть тільки запаси рису — на 6%, але, за оцінками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), це навряд чи зможе зупинити підвищення цін на цю культуру.
http://dt.ua/articles/76287

Цитата

Розташована в Лондоні організація Оксфам оприлюднила у вівторок доповідь, згідно з якою попит на продукти харчування до 2030 року збільшиться на 70%.
http://www.voanews.com/ukrainian/news/worl...-122878029.html

Цитата

Швидке зростання вартості продуктів харчування, справжній вибух цін на пшеницю, рис, кукурудзу, олію, молоко в останні місяці, а разом з тим голодні бунти в країнах Азії, Африки, Латинської Америки - нині названі "світовою продовольчою кризою". Експерти ООН, Світового банку та інших установ констатують, що це не просто чергове зростання цін, але початок нового етапу розвитку світової економіки, "безпрецедентний у своїх масштабах глобальний виклик", що зачіпає найуразливіші верстви населення. Експерти ООН прогнозують: криза протриває ще ціле десятиліття.

850 млн. людей, які постійно голодають переважно у віддалених районах, у сільській місцевості, не мали можливості звернути на себе уваги. Голод 2007-2008 років торкнувся нових верств населення, проникнув у великі міста. Протест міських жителів став об'єктом новинних стрічок. У деяких країнах миротворці ООН патрулюють вуличні ринки, придушують бунти й демонстрації голодуючого населення.
http://www.epravda.c...08/07/9/162972/

Я ще просто не бачив розвинених сільскогосподарських країн. Це важливо, але геть не найважливіше.
Ніхто і неговорить що найважливіше, але нехтувати в наших умовах цим чинником це злочин. Тай чому ми не можемо стати першою такою країною?
  • 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2011 – 12:54

Перегляд допису-=VJ=- (10.06.2011 07:50) писав:

Пропоную забути про існуючий політикум і висловитися про інше - що має зробити потенційний кандидат, те саме славнозвісне "нове обличчя", щоб ви таки за нього проголосували.
Нехай почне з чітких відповідей на питання, котрі йому ставлять. Бо я пам’ятаю ясні думки Яценюка до Фронту змін, і якийсь стрімкий потік свідомості після.

Перегляд допису-=VJ=- (10.06.2011 10:30) писав:

Які пропозиції з Вашого боку? Обов'язкові членські внески, просто добровільні пожертви?
Саме так. Час уже зрозуміти людям, що задарма дулю щось отримають.

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 10:35) писав:

Обов’язкові — ні, це для членів партії. А для решти симпатиків — добровільні пожертви — з видачею якихось календариків/брелочків/значечків/прапорців, можна залежно від суми внеску. Так можна зібрати кошти, заохотити їх вносити і організувати рекламу.
Непотріб ці ваші календарики.
Привабливішим є шлях ґрандів: пожертви на певну чітко визначену справу/мету, підкріплену бізнеспляном.

Самофінансування річ хороша і необхідна, але важко лише за рахунок нього вийти на державний рівень, тож співпраці з грошовитими людьми не уникнути. Інша справа на яких засадах будується ця співпраця, ось тут і необхідно уважно аналізувати кандидатів.
Ну, на державний рівень виходять не фінансуванням, а зв’язками, ги.

А це ви вже наговорюєте. Або на ринку давно були, ги.
  • 0

#34 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 13:31

Перегляд дописуphobos (10.06.2011 13:42) писав:

Ніхто і неговорить що найважливіше, але нехтувати в наших умовах цим чинником це злочин. Тай чому ми не можемо стати першою такою країною?
Нехтувати неварто, варто, в першу чергу, не заважати. Але справи в нас погані, низька врожайність і все таке.
Першою не станемо, бо випікання хліба і вирощування корів не зможуть конкурувати з виробництвом літаків чи збагаченням урану.

Перегляд дописуzav (10.06.2011 13:54) писав:

Непотріб ці ваші календарики.
Привабливішим є шлях ґрандів: пожертви на певну чітко визначену справу/мету, підкріплену бізнеспляном.
Непогано, але й календарики комусь за радість, аби відчували свою причетність :rolleyes:

Перегляд дописуzav (10.06.2011 13:54) писав:

А це ви вже наговорюєте. Або на ринку давно були, ги.
Про ринок не заперечую, там таки розвинутись можна, ггг
  • 0

#35 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 13:36

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 14:31) писав:

Першою не станемо, бо випікання хліба і вирощування корів не зможуть конкурувати з виробництвом літаків чи збагаченням урану.
Ми вже дещо відхиляємось від теми, але все ж: є країни що обходяться без літаків і без урану, а от без продуктів харчування не обходиться ніхто. Так що якщо не основною то базовою галузю сільське господарство має стати.
  • 0

#36 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 13:53

Перегляд дописуphobos (10.06.2011 14:36) писав:

Ми вже дещо відхиляємось від теми, але все ж: є країни що обходяться без літаків і без урану, а от без продуктів харчування не обходиться ніхто. Так що якщо не основною то базовою галузю сільське господарство має стати.
Нам не загрожує зовсім лишитися без продуктів, бо земля таки є, тому через це не варто перейматись.
  • 0

#37 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 15:11

Перегляд дописуphobos (10.06.2011 13:09) писав:

DartVlad
Вони вже показали за роки свого правління до чого призводить їх позиція.
ну так, це реалії , але те що думка неправильна не означає що вона немає права на життя як от христеянство...

небачив завдяи гмо які ви так сильно недолюблюєте...

ага наші люди досі хочуть чути байки про підняття сила, в реалі це потрібно лише на ранніх стадіях, для росту ввп і отримання фінансів на побудо влачсних заводів на котрих "сировину" надану селом перероблятимуть в готовий продукт і тоді цей "продукт" продавати за кордоном, а не возити нашу сировину закордон і потім купляти у іноземців власні помідори перероблені в кечуп в іншій країні( про помідори то абстрактно. я мав наувазі будьяку сировину)

Повідомлення відредагував DartVlad: 10.06.2011 – 15:05

• 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2011 – 15:36

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 14:31) писав:

Непогано, але й календарики комусь за радість, аби відчували свою причетність :rolleyes:
Це діти бажають відчувати причетність, а дорослі люди прагнуть здобутку.

Перегляд дописуOlexandr (10.06.2011 14:53) писав:

Нам не загрожує зовсім лишитися без продуктів, бо земля таки є, тому через це не варто перейматись.
Узагалі-то, правильне використання землі легко позмагається по науковоємності та техзабезпеченості з літаками та ураном.
  • 0

#39 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.06.2011 – 11:50

Вони не голосують. Ви демонструєте солідарність.
Краще демонструвати солідарність з ними, ніж з 3,14дорами.
  • 0

#40 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 11.06.2011 – 19:59

Окщерко сказав:

Ага, показали, так шо маємо зека президентом. Всім буде насрати навіть якшо противсіхів буде до фіга чи буде низька явка. Розподілять місця, і ніхто не париться - хіба що політологи трохи поскандалять. Варто лише згадати як у нас з дуба перенесли місцеві вибори на півроку "просто так", без причин - а на парламентських виборах ставки набагато більші.
Зек президент, чи президент не чоловік.
Мене бісять люди, які мають газетні мізки. От почитали вони там щось, послухали когось і дійшли висновку - що якщо мені не подобається ніхто, то я не можу вибрати нікого, треба вибрати найбільш приємнішого мені. А то ж посаду займе той, що найбільш огидніший!!11

-=VJ=- сказав:

Противсіх - це таки діагноз.

Тема тихо вмре таким чином, як на мене, бо все це все триста разів пережували і викинули.

Пропоную забути про існуючий політикум і висловитися про інше - що має зробити потенційний кандидат, те саме славнозвісне "нове обличчя", щоб ви таки за нього проголосували.

Уявляємо, що хтось, ну наприклад я, плюнув на особисте та професійне життя, оформив партію і пішов на вибори з метою перебудувати Україну.
Пишіть тепер, що на Вашу думку потрібно для перемоги - все: щодо програми, спілкування з виборцями, реклами, розбудови партії, задачі взяти більшість у ВР і таке інше.

Як на мене це цікавіше, аніж вкотре пережовувати сучасні політичні реалії. Що скажете?

Проти всіх це не діагноз - а жах. Коли реально не бачиш жодного політика, який тобі хоч якось імпонує, хоч чимось - це жахливо.
У нас реально там сидить бидло. В кожного з якого, навіть банально - відсутні яйця.

Цитата

Що скажете?
Так цікавіше. Потім якось напишу свої думки з приводу цього.

DartVlad сказав:

найлекша позиція, бути незадоволиним і навіть не думати щоб щось змінити...
Середній бізнес би змінив, сільське господарство та статус російської мови.
Далі медицина та освіта. Потім підприємства і не лише державні.
Правда я не знаю чіткої економічної ситуації України, та хоча, хто це взагалі знає?
Але якщо київський стадіон до євро 2012 будується вже в два рази дорожчий ніж планувалося, тоді я думаю не така вже й погана ситуація. До того ж церкви і так далі...

Olexandr сказав:

— зменшення залежности від олігархів шляхом намагання самофінансуватись. В розповіді Тягнибока про їхнє самофінансування не вірю. Але це правильна ідея, за належної підтримки і правильної кампанії можна обійтись і не такою великою кількістю коштів. Повністю, очевидно, не вийде, але хоч зменшити вплив.
До речі не знаю, байки це чи ні. Підприємства найбільших олігархів України де зареєстровані? Не в Україні ж?
Я десь чув, що їх податок складає всього 2 відсотки від прибутку...

Olexandr сказав:

— перестати розповідати казки про родючі поля і аграрну країну.
Знову ж таки.. Слухи від одного професора (чи нє) з КНЕУ, запевняли мене, що в нас декілька сотень тон сільськогосподарського виробництва іде в нікуди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних