Перейти до вмісту

Коти vs Собаки

Повідомлень в темі: 66

Опитування: Коти vs Собаки (91 користувачів проголосувало)

Коти vs Собаки

1. Коти (37 голосів [40.66%])

Процент голосів: 40.66%

2. Собаки (54 голосів [59.34%])

Процент голосів: 59.34%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2011 – 17:12

Перегляд дописуSensssorika (29.06.2011 15:43) писав:

ну як тут можна обирати. і коти і собаки можуть бути людині друзями. в особливих випадках вони ще й повноправні члени сім.ї.
он як у мене. я всіх своїх котів і собак люблю.
але коти переважно сплять, а собаку ще й вигулювати треба. от ліниві і не люблять собак.
ну вигулювати не треба, але все одно кицька вимагає теж дофіга уваги. так що ті вигулювання дрібниці. до того ж то корисно. єдиний мінус — не скрізь є можливість. в мене у дворі вже немає можливості для вигулу великої собаки. може це теж ожна з причин чому я не наважуюсь завести нового улюбленця — шкода тварину.
  • 0

#42 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.06.2011 – 17:25

Перегляд дописуЗимова Дівчина (29.06.2011 17:12) писав:

ну вигулювати не треба, але все одно кицька вимагає теж дофіга уваги. так що ті вигулювання дрібниці. до того ж то корисно. єдиний мінус — не скрізь є можливість. в мене у дворі вже немає можливості для вигулу великої собаки. може це теж ожна з причин чому я не наважуюсь завести нового улюбленця — шкода тварину.
і все ж собака потребує більше часу. навіть оті прогулянки, які ти дрібницями називаєш, не для всіх такими здаються. Особливо, коли зранку треба вигулювати і на роботу/навчання встигати. Це ж погуляти, лапи помити, погодувати. Мені завжди шкода тих собак, яких вигулюють 10 хвилин, бо спішать. Їм же походити треба, побігати, а не просто випорожнитись. З котом легше: погодував, пісочок поміняв. Кілька хвилин.

а не можна ходити з ним гуляти не в себе в дворі, чи взагалі всюди один бетон і нема куди податись?
в мене двору зовсім нема, щоб можна було вийти з дому, спустити його і хай собі бігає. але ми ходимо містом і є різні парки, до яких треба йти 15-30 хвилин (залежить до якого саме). Коли в Україну приїжджаємо - то взагалі рай для вигулу.) Просто обираємо де знімати квартиру з розрахунком, що треба буде десь його водити. Цього літа жили в 20 хвилинах ходьби до Стрийського парку у Львові і недалеко була ветеринарна академія (здається), де повно зелені і місця. Собак відривався на всю).
  • 0

#43 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.06.2011 – 21:28

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 13:46) писав:

та ну.) Тваринний світ логічніший від людського.
Собаки лижуть свої яйця та їдять власні каки.

Перегляд дописуMaksym (29.06.2011 14:00) писав:

Ні один кіт/бійцівський хомячок/морська свинка не нападе на більшу за себе істоту, захищаючи господаря.
Так, і не один господар не нацькує свого півцентнерного котика на тебе, бо ти на нього "якось не так глянув".
  • 0

#44 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 21:42

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.06.2011 22:28) писав:

Так, і не один господар не нацькує свого півцентнерного котика на тебе, бо ти на нього "якось не так глянув".

Півцентнерний хомяк - звучить веселіше :D

А серйозно, то проблема в "господарі", який може натравити собаку. Тварина ж не винувата, що власник перекритий на всю голову. Інколи, через таких варятів собаку і присипляють, бач "агресію" проявляє. Особисто я б рівняв спину гумовою палицею такому власнику, поки до нього не дойде.

З рештою, ні один собака не накинеться без причини. Особливо на дітей.

Повідомлення відредагував Maksym: 29.06.2011 – 21:47

• 0

#45 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.06.2011 – 09:50

Перегляд дописучорно-біла (29.06.2011 18:25) писав:

і все ж собака потребує більше часу. навіть оті прогулянки, які ти дрібницями називаєш, не для всіх такими здаються. Особливо, коли зранку треба вигулювати і на роботу/навчання встигати. Це ж погуляти, лапи помити, погодувати. Мені завжди шкода тих собак, яких вигулюють 10 хвилин, бо спішать. Їм же походити треба, побігати, а не просто випорожнитись. З котом легше: погодував, пісочок поміняв. Кілька хвилин.
я встигала. вставала на годину раніше, але ми гуляли, мили лапи, нямкати вже мама давала.

Перегляд дописучорно-біла (29.06.2011 18:25) писав:

а не можна ходити з ним гуляти не в себе в дворі, чи взагалі всюди один бетон і нема куди податись?
в мене двору зовсім нема, щоб можна було вийти з дому, спустити його і хай собі бігає. але ми ходимо містом і є різні парки, до яких треба йти 15-30 хвилин (залежить до якого саме). Коли в Україну приїжджаємо - то взагалі рай для вигулу.) Просто обираємо де знімати квартиру з розрахунком, що треба буде десь його водити. Цього літа жили в 20 хвилинах ходьби до Стрийського парку у Львові і недалеко була ветеринарна академія (здається), де повно зелені і місця. Собак відривався на всю).
у дворі лише клумби з квіточками. а далі йти не 20 хв, але там стільки псів на 1 кв.м. що моя велика псина, туди не вписувалась. а зараз їх ще більше.
основна причина незаведення — дуже важко втратили попередню.
друга в топ 5 — злобні сусіди, які в більшості і посприяли її хворобі.
тому лише тоді, коли в мене буде можливість безпечно вигулювати та надати достатньо місця то візьму пса. але доведеться і кота для компромісу.
  • 0

#46 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 30.06.2011 – 10:22

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.06.2011 10:50) писав:

тому лише тоді, коли в мене буде можливість безпечно вигулювати та надати достатньо місця то візьму пса. але доведеться і кота для компромісу.
Разом ростимуть — пес кататиме кота на спині :D
  • 0

#47 Dr.MANHETEN

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.07.2011 – 14:05

за собак,бо коти дуже линиві з ними не весело!!!
  • 0

#48 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 13.07.2011 – 19:31

Я за рибок взагалі.
Але у даному випадку вибрав котів. Собак, чесно сказати, боюсь.
  • 0

#49 Julian

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 13.07.2011 – 21:47

коти чистоплотніші) в цьому плані мороки з ними менше.
  • 0

#50 Белла

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 07.08.2011 – 20:40

Люблю собак,а котів недуже(((вони злі і хитрі))) :gryzin: :P
  • 0

#51 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.08.2011 – 22:35

Перегляд дописуБелла (7.08.2011 21:40) писав:

вони злі і хитрі

ти так говориш ніби це щось погане
  • 0

#52 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 07.08.2011 – 22:51

Нууууу...про соба сказати нічого не можу, оскільки так як я живу в квартирі їх ніколи не заводив,а на рахунок котів, то в мене зараз британське короткошерсте кошеня :gryzin: рижого кольору табі)))) були ще два, але вони поїхали жити в село :P
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.08.2011 – 12:28

Перегляд дописучорно-біла (29.06.2011 18:00) писав:

я взагалі тварин люблю.
в мене були коти. зараз собака.
я полюбила твого Донована!

котів люблю. але хочу собі собаку. величезного. як теля. правда, боюся подумати хто кого взимку вигулюватиме)
  • 0

#54 olenamax

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 12.08.2011 – 09:41

Перегляд дописуAmarok (3.06.2011 23:45) писав:

Висказуємся хто за кого і чому. :gryzin:
Люблю і собак і котів,але собачки кращі.вірніші.а коти з характером,щось не по їхньому,можуть і цапнути)
  • 0

#55 Anima sola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 21.08.2011 – 16:16

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 12:29) писав:

А коли Ви бачили, щоби собака без діла гавкала? Собака таким чином відробляє свій хліб. Хіба іноді зі злості може накинутись. Та хіба коти так не роблять (чи люди)?)

повністю згідна)))

Що до теми то люблю і котів і собак. Ну як можна не любити ці чудові створіння? От наприклад уоли я сумую мій собака завжди приходить до мене кладе голову на коліна і дивитьться сумно своїми гарними очима, таким чином намагається мене утішити. А кіт коли хворію постійно влягається біля мене муркоче і гріє. Для тих хто вважає дурними собак чи котів погляньте краще на людей) Собаки і коти не ображають близьких в більшості випадків, вони не підсідають на алкоголь чи наркотики, не кінчають життя самогубством і т.д. :prapor3:
  • 0

#56 =KonFetiK)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 21.08.2011 – 23:19

незнаю як інші але я люблю котів більше аніж собак, собаки вічно гавкають коли приходиш до когось в гості, а коти наоборот більше ласкаються до людей, в них більше любові)
  • 0

#57 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 04.09.2011 – 18:06

Ну не люблю я собак зовсім, вони це здалеку відчувають, той мій страх і неприязнь до них. Тому я за котів, домашніх, спокійних і пухнастих.
  • 0

#58 MaryShcherbak

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 04.09.2011 – 19:14

я люблю і собак, і котів, проте віддаю перевагу собакам - вони вірніші :)
  • 0

#59 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.09.2011 – 19:21

Перегляд дописуMaryShcherbak (4.09.2011 20:14) писав:

я люблю і собак, і котів, проте віддаю перевагу собакам - вони вірніші :)
Коти вам зраджували з кимось? Як часто? Вас це сильно засмутило?
  • 0

#60 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.09.2011 – 15:09

Люблю собак і котів. Але собак все таки більше. Напевно через те що вони більше прив'язані до людини ніж коти.

Повідомлення відредагував Gwen: 05.09.2011 – 15:11

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних