Перейти до вмісту

Коти vs Собаки

Повідомлень в темі: 66

Опитування: Коти vs Собаки (91 користувачів проголосувало)

Коти vs Собаки

1. Коти (37 голосів [40.66%])

Процент голосів: 40.66%

2. Собаки (54 голосів [59.34%])

Процент голосів: 59.34%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 21.06.2011 – 11:03

собаки...з ними якось краще)) та й розумніші вони
  • 0

#22 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.06.2011 – 15:16

Перегляд дописуCrazy Bobik (21.06.2011 05:03) писав:

от це якраз дуже спірне питання
  • 0

#23 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 21.06.2011 – 23:15

Перегляд дописуAmarok (21.06.2011 16:16) писав:

от це якраз дуже спірне питання
За собак, бо вони круті :)
  • 0

#24 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.06.2011 – 19:08

Перегляд дописуCrazy Bobik (21.06.2011 12:03) писав:

Ти десь бачив щоб котів запрягали, і заставляли бігти по снігу та ще й людину везти? І хто розумніший?
  • 0

#25 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.06.2011 – 08:49

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.06.2011 20:08) писав:

Ти десь бачив щоб котів запрягали, і заставляли бігти по снігу та ще й людину везти? І хто розумніший?
пан не може зрозуміти різницю між фізичними можливостями собак та котів?)))
Голосував за собак, характер в них кращий.
  • 0

#26 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 10:42

От халепа! Коти обійшли собак у голосуванні. :(

Якщо серйозно, голосував за собак. Котів не люблю за надмірну "самостійність".
А щодо чистоплотності собак, то вони просто потребують більше догляду.

Згадав свою стару собаку (помісь лабрадора, дівчинка). Був випадок, мене "загребли" в військо. Так, мати розповідала, що кожного вечора відбувалася процедура: прийде собака в мою кімнату, все обнюхає, покладе морду на ліжко і так могла сидіти цілу ніч. Мабуть звикла до мене, ми кожного ранку разом бігали, їздили по гриби, гуляли. Ну от, коли повернувся - почалося "щось страшне". Було враження, що до мене приставили тілоохоронця, крок в крок за мною. В прямому розумінні не випускала з дверей. Постійно старалася з вулиці притягнути якогось дохлого крота, мишу, горобця і запихнути мені в ліжко!!!! Мол, я тобі все "найкраще". Скажу чесно, з пультом від телевізора завалитися на дохлого смердючого горобця - приємного мало :) З часом, звиклася. Попустило.

Веду я до того, що кіт не може бути "справжнім другом".
  • 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.06.2011 – 17:18

Перегляд дописуMaksym (23.06.2011 11:42) писав:

Веду я до того, що кіт не може бути "справжнім другом".
коти індивідуалісти, вони реально бачать природу речей, в їхньому світі вижаває сильніший, це їхній вибір в виживанні такий самий справедливий як в собак закон зграї з ватажком, вони ж в минулому вовки

подобаються коти більше бо для них полювання це мистецтво, в собак полювання це рутина, довга гонитва за здобиччю. Собаки вибрали колективне полювання тому індивідуальна майстерність відводиться на другий план, порівняно з колективними тактичними ходами. Коти в свою чергу не полюють зграями, в них відпрацьована граційність і точність, якщо ти не граційний і не точний, сиди голодний. В собак, навіть якщо ти куньдюх, з тобою поділяться здобиччю
  • 0

#28 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 29.06.2011 – 11:24

Коти. Розумні і самостійні. Ніколи не займаються дурницями, як собаки.
Бігати за велосипедами/автами і без діла перегавкуватись — це тільки для собак.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.06.2011 – 11:29

Перегляд дописуOlexandr (29.06.2011 12:24) писав:

Коти. Розумні і самостійні. Ніколи не займаються дурницями, як собаки.
Бігати за велосипедами/автами і без діла перегавкуватись — це тільки для собак.
А коли Ви бачили, щоби собака без діла гавкала? Собака таким чином відробляє свій хліб. Хіба іноді зі злості може накинутись. Та хіба коти так не роблять (чи люди)?)
  • 0

#30 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 11:42

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 12:29) писав:

А коли Ви бачили, щоби собака без діла гавкала? Собака таким чином відробляє свій хліб. Хіба іноді зі злості може накинутись. Та хіба коти так не роблять (чи люди)?)
Та то в них такі справи. Перегавкуються цілу ніч. І чого б то? Або за машинами ганяються, що їх переїжджають потім. І навіщо? Були б вони розумними, то знали б, що користи від біганини за автами нема ніякої.
  • 0

#31 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 12:25

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 12:29) писав:

А коли Ви бачили, щоби собака без діла гавкала?
Вони майже завжди так роблять.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 12:46

Перегляд дописуOlexandr (29.06.2011 12:42) писав:

Та то в них такі справи. Перегавкуються цілу ніч. І чого б то? Або за машинами ганяються, що їх переїжджають потім. І навіщо? Були б вони розумними, то знали б, що користи від біганини за автами нема ніякої.
А чого коти цілу ніч кричать?) Це як в постелі - кожен по-своєму виражає емоції, нє?)
А щодо біганини. Люди теж бігають - спорт. Якщо істоті дано рухатись, то нерухаюсь вона загине.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.06.2011 13:25) писав:

Вони майже завжди так роблять.
та ну.) Тваринний світ логічніший від людського. Це люди можуть без діла щось робити (чи нічого не робити). А в тварин навіть каліка рухається, виживає.
  • 0

#33 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 13:00

На мою думку, собака вартий поваги ще й за безкорисливу відданість. Ні один кіт/бійцівський хомячок/морська свинка не нападе на більшу за себе істоту, захищаючи господаря. Ну, це при умові, що буде гідне ставлення до собаки. Інколи бувають випадки, коли після смерті господаря, собка відмовляється від їжі і сам помирає.

Хороший собака - справжній друг, який ніколи не зрадить. Просто треба навчитися не звертати уваги на постійне бажання собаки заслинити і погризти все що можна і не можна :D
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 13:06

Перегляд дописуMaksym (29.06.2011 14:00) писав:

На мою думку, собака вартий поваги ще й за безкорисливу відданість. Ні один кіт/бійцівський хомячок/морська свинка не нападе на більшу за себе істоту, захищаючи господаря. Ну, це при умові, що буде гідне ставлення до собаки. Інколи бувають випадки, коли після смерті господаря, собка відмовляється від їжі і сам помирає.

Хороший собака - справжній друг, який ніколи не зрадить. Просто треба навчитися не звертати уваги на постійне бажання собаки заслинити і погризти все що можна і не можна :D
Погоджуюсь щодо відданого друга. Це ж стосується і коней.

Тільки щодо ненападу, то перелічені тваринки таки нападають на більших від себе. Не нападають хіба гієни.
  • 0

#35 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 13:55

люблю дуже собак. в мене до них особиве ставлення з-поміж інших тварин.
так вони бувають злі, так вони можуть вкусити, так вони бувають дурні. так само як і коти бувають злі, можуть обдряпати ще й вкусити, і коти бувають дурні (власне як і люди). і ті, і ті вдало дохнуть під колесами машин. але коти егоїстичніші, і роблять лише те, що їм подобається. і от як ти поговориш з котом, якому раптом на тебе насрати і він звалив. а собак не втече.
були б коти великими і їх би в упряжки запрягали щось тягати. але толку з тої кицьки як воно мале?
захоче муркоче, захоче шипить. є підступні коти. лащиться так, залазить на коліна, морду підставляє — гладь мене — а потім там раптом кігті в ноги, зуби в руку і верещить. і головне ж саме приперлось. собаки якісь чесніші, чи що. якщо вже гарчить, то відверто.

Перегляд дописуOlexandr (29.06.2011 12:42) писав:

ну спілкуються вони так))) не телепати ж наче.
коти теж можуть верещати всю ніч. і не тільки в березні. в мене цілий рік верещать.
а що розумного і біганині за мотузочкою чи клубочком? і під машини вони теж потрапляють. навіть птахи, які нібито літати вміють потрапляють. так що дурість вона універсальна.
  • 0

#36 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 14:33

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 13:46) писав:

А чого коти цілу ніч кричать?) Це як в постелі - кожен по-своєму виражає емоції, нє?)
А щодо біганини. Люди теж бігають - спорт. Якщо істоті дано рухатись, то нерухаюсь вона загине.
Коти якось миліше кричать :D

Перегляд дописуЗимова Дівчина (29.06.2011 14:55) писав:

але коти егоїстичніші, і роблять лише те, що їм подобається. і от як ти поговориш з котом, якому раптом на тебе насрати і він звалив. а собак не втече.
були б коти великими і їх би в упряжки запрягали щось тягати. але толку з тої кицьки як воно мале?
захоче муркоче, захоче шипить. є підступні коти. лащиться так, залазить на коліна, морду підставляє — гладь мене — а потім там раптом кігті в ноги, зуби в руку і верещить. і головне ж саме приперлось.
А мене радує така поведінка, вони дуже смішні тоді.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (29.06.2011 14:55) писав:

а що розумного і біганині за мотузочкою чи клубочком? і під машини вони теж потрапляють.
Коти мабуть тренуються полювати так, ггг
Зрештою, це безпечне заняття.

Я от насправді люблю деяких собак. Ротвейлерів і мопсів, ще бульдоги симпатичні. Наче все.
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.06.2011 – 14:43

ну як тут можна обирати. і коти і собаки можуть бути людині друзями. в особливих випадках вони ще й повноправні члени сім.ї.
он як у мене. я всіх своїх котів і собак люблю.
але коти переважно сплять, а собаку ще й вигулювати треба. от ліниві і не люблять собак.
  • 0

#38 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 16:26

Перегляд дописуOlexandr (29.06.2011 15:33) писав:

Коти якось миліше кричать :D
ну ти мабуть просто не уявляєш, як вони можуть кричати. це щось наче їх на шмартки рвуть. і шкода і добити хочеться.

А мене радує така поведінка, вони дуже смішні тоді.
ну зі сторони може і смішно, а коли ти саме той в кого вчепились…

Коти мабуть тренуються полювати так, ггг
Зрештою, це безпечне заняття.
ну а собаки так охороняють територію.

Я от насправді люблю деяких собак. Ротвейлерів і мопсів, ще бульдоги симпатичні. Наче все.
а я деяких котів, без кігтів і неагресивних. принаймні щоб до мене не лізли, а я вже точно їх не чіпітиму.
  • 0

#39 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 16:40

і в тих і в тих є свої плюси і мінуси
а взагалі дивне порівняння. я певно вже писав, лінь шукати, повторюсь, я за папуг
  • 0

#40 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.06.2011 – 17:00

я взагалі тварин люблю.
в мене були коти. зараз собака. і якщо порівнювати, то мені краще з собакою. це зовсім інший "філінг". значно більше позитивних емоцій. значно більша віддача.
говорити про якісь дурні звички тварин - дивно. вони можуть вам не подобатись, але це не робить їх безглуздими. дурні звички можуть бути в нас, людей, якраз. а в них тільки те, що закледено природою, нічого зайвого. просто ми не завжди розуміємо їх поведінку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних