←  Кохання

Теревені

»

немає задоволення від сексу

світлина Prorab 23.05.2011

я нечасто звертаюсь до людей за порадою але зроблю вийняток.
У мене є подруга яку я кохаю , у нас усе добре , крім сексу, а саме вона зовсім невідчуває задоволення від сексу, я не про оргазм, а про те що всі її ерогенні зони ніби виключені, "попередні ласки" нічогонедають, клітора ніби і нема, коли я вній їй теж нічого, я в шоці. до мене вона займалась сексом лиш раз і це видною, то що проблема не в мені це точно, нехвалюсь , я в ліжку коханець класний не одна так говорила, а їх було уже багатенько, але такої ще ні. напевно це питання до тих хто має немалий досвід в сексі, напешіть може у когось таке також траплялось.що мені робити?
Відповісти

світлина strahner 23.05.2011

Перегляд дописуProrab (23.05.2011 09:13) писав:

У мене є подруга яку я кохаю , у нас усе добре , крім сексу, а саме вона зовсім невідчуває задоволення від сексу, я не про оргазм, а про те що всі її ерогенні зони ніби виключені, "попередні ласки" нічогонедають, клітора ніби і нема, коли я вній їй теж нічого, я в шоці. до мене вона займалась сексом лиш раз і це видною, то що проблема не в мені це точно, нехвалюсь , я в ліжку коханець класний не одна так говорила, а їх було уже багатенько, але такої ще ні. напевно це питання до тих хто має немалий досвід в сексі, напешіть може у когось таке також траплялось.що мені робити?
Вам до дохтора і тему треба було провадити не у розділі "Кохання", а у розділі "Медицина".
Відповісти

світлина Sergiy_K 23.05.2011

афтару визначитись чи він отримує в сексі задоволення від процесу чи лише від "не одна говорила" "я в ліжку коханець класний"
Відповісти

світлина Nameless One 23.05.2011

Шановний автор, не зрозумійте мене невірно, але виключно в цілях детальнішого ознайомлення з вашою ситуацією хотілось би дізнатися скільки вам років.
Відповісти

світлина Равлик2011 23.05.2011

......Та брехня це все..... Таких дівчат небуває......... аФтарУ просто нєфіх дєлать....... фаНтаЗерЪ.
Відповісти

Гість_Гість_* 23.05.2011

Перегляд дописуProrab (23.05.2011 08:13) писав:

до мене вона займалась сексом лиш раз і це видною
от тобі і відповідь.
а то по вашому деякі шльондрами прям народжуються.
+ пристрасть ше треба вміти відчути. якшо вона є.
Відповісти

світлина Teo 24.05.2011

та у тебе ж butthurt

Перегляд дописуРавлик2011 (23.05.2011 18:16) писав:

......Та брехня це все..... Таких дівчат небуває......... аФтарУ просто нєфіх дєлать....... фаНтаЗерЪ.
вони симулюють відсутність оргазму.
Відповісти

світлина БоБриК 24.05.2011

думаю її хтось згвалтував колись
Відповісти

світлина Pavlo_Taiko 24.05.2011

Цікаво, про що думає народ, коли створює такі теми? Адже 100% хтось напише щось накшталп:

Цитата

Може не треба бити її кулаком по спині під час оргазму?
Відповісти

світлина Олеська 24.05.2011

1. Варто почати з того, скільки їй років. Чому питаю, бо пік жіночої сексуальності досягається після 30-ти.
2. Можливо дійсно в неї був невдалий перший раз. А якщо катастрофічно-невдалий, то з цим треба щось робити. Їй обов"язково потрібно до психолога. Або самі спробуйте знайти підхід до неї.
3. Якщо хочете дійсно гарного і якісного сексу, то спробуйте відсунути своє "я" якмога далі. Чоловік, власне его якого зашкалює здебільшого нікудишній коханець.
4. Спробуйте дізнатись, що їй подобається, який саме секс (темпераментність, місце, зовнішні чинники і теде).
5. Порада: ніколи не хваліться, який тим, який Ви чудовий коханець, якщо бодай одній жінці з вами не дуже.)
Відповісти

світлина Pavlo_Taiko 24.05.2011

Перегляд дописуОлеська (24.05.2011 17:25) писав:

5. Порада: ніколи не хваліться, який тим, який Ви чудовий коханець, якщо бодай одній жінці з вами не дуже.)
Лол. Завжди є жінка якій з тобою не дуже. Наприклад дівчина з різноманітними сексуальними патологіями, які ти не поділяєш.
Відповісти

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.05.2011 17:51) писав:

Лол. Завжди є жінка якій з тобою не дуже. Наприклад дівчина з різноманітними сексуальними патологіями, які ти не поділяєш.
ну дик... варто бути трохи перебірливим у стосунках, нє?)
Відповісти

i 

офтоп видалено

Відповісти

світлина Pavlo_Taiko 25.05.2011

Перегляд дописуОлеська (24.05.2011 18:04) писав:

ну дик... варто бути трохи перебірливим у стосунках, нє?)
Ну знаєш, вони ж не кажуть: "Привіт, а мене Іра, я люблю пиздити чоловіків дрючком і крутити їм соски". Це вже потім виявляється.
Відповісти

світлина Скажена ягідка 26.05.2011

Перегляд дописуSensssorika (23.05.2011 19:19) писав:

от тобі і відповідь.
а то по вашому деякі шльондрами прям народжуються.
+ пристрасть ше треба вміти відчути. якшо вона є.
+100500, пристрасність,на мою думку залежить від темпераменту. Якщо людина спокійна в БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ вона такою ж буде і в коханні. Лише люди з вогняним характером, вміють палко,пристрасно,до бестями любити.
Відповісти

світлина Alexa 08.06.2011

ну немає так немає)
Відповісти

світлина Dema V 08.06.2011

Цитата

до мене вона займалась сексом лиш раз і це видно

а де в них лічильник стоїть, щоб подивитися ? а то часом цікаво, а питати не зручно))
Повідомлення відредагував Dema V: 08.06.2011 – 21:36
Відповісти

світлина DartVlad 09.06.2011

немає задоволиння від сексу???? з*їш снікерс . ти можеш сказати що це не вихід, але інших варіантів в тебе нема
Відповісти

світлина Miguel 02.07.2011

i 

почистив

Відповісти