Перейти до вмісту

Безробіття

Повідомлень в темі: 31

#21 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.02.2013 – 02:49

Перегляд дописуMiguel (08.02.2013 – 13:49) писав:

Молодь не хоче працювати, це факт. Дрищ, який щойно отримав університецький диплом по механіці, не маючи ні одного дня досвіту роботи і ні одної години практики, хоче рулити, хоче одразу бути головним механіком, головним інженером, начальником цеху і т.д.
Я вже пів-року шукаю ПТУшників на роботу (з вищою освітою мені не потрібні, бо це олені, які крім книжки нічого не бачили і бачити не хочуть) токарем, слюсарем, столярем, фрезерувальником, зварником, перемотником, електриком, кочегаром, сантехніком, наладчиком і т.д. і що ви думеєте - ніхто не преться працювати... Та що говорити, якщо навіть на посади головного механіка, головного енергетика і головного теплотехніка - нема бажаючих...

Хихи, олені кажеш, ці олені техпроцес напишуть. який той токар зі стажом цю деталь зробить. Механіки вже після направлення стають або конструкторами або технологами.. А працювати ніхто і не йде. Бо є такий вислів як "гідна оплата праці" Що ви там пропонували птушникам?

А ще скажу, коли працював на Промприладі - їздили наші в Росію, дивились на продуктивність праці. Так от оброблюваний центр, де деталі просто вилітають, одночасна обробка з трьох сторін, японський станок вартістю в півляма баксів і керує ним технік з ПТУ. І що ппц має ЗП? А фіг там, ьтак от. матимуть достойну оплату і будуть працювати, а так який сенс?

та і просто наведіть довідки, скільки заробляє інженер в європі, знаючи просто автокад, не кажу про pro engineer. та ні, давай задарма працювати, чому за шість місяців з Промприлада й звільнився
  • 0

#22 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2013 – 10:30

чим зайнятись, коли тимчасово вільний від роботи?

- переставити ОС, навести лад в ПК
- погуляти досхочу
- кохатись
- вчитись
- шукати роботу
- і друзям старим не забудь, подзвони, бо добре чи зле з тобою завжди вони"
- налагоджувати нові контакти
- радіти навколишній природі (снігу, дощу, сонцю, вітру)
- щоденно робити ранкову гімнастику, займатись спортом

Повідомлення відредагував Armando: 20.02.2013 – 10:31

• 0

#23 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 24.02.2013 – 07:30

жіноча відповідь

Цитата

1. Здати на права.
2. Поприбирати в шухлядці з всякими штуками для волосся, а, враховуючи, що ми з Марійкою - русалки польові, там добра повно.
3. Нарешті перебрати та викинути на фіг речі, які ми носимо, однак які займають місце в шафі та дратують мене кожного разу, коли я відкриваю шафу.
4. Нарешті відредагувати свою К. Добавити багато всякого надуманого. Але де ж текст?....Чи написати нову?....Може відправити у видавництво? а раптом надрукують. І мене перестане гризти совість за тунеядство...
fairy-like.livejournal.com/516670.html
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.02.2013 – 13:14

Перегляд дописуArmando (20.02.2013 – 10:30) писав:

чим зайнятись, коли тимчасово вільний від роботи?
Виконати другу роботу втюхавши собі в голову що, таким чином, ти відпочиваєш від першої.
  • 1

#25 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 15.07.2013 – 21:16

Перегляд дописуБезбожник (24.02.2013 – 13:14) писав:

Виконати другу роботу втюхавши собі в голову що, таким чином, ти відпочиваєш від першої.
це якщо людина працьовита, як Ви. А є ледарі, яким тільки дай волю побайдикувати.
Звичайно робота завжди є, тільки часто її важко знайти і домогтись гідної оплати.
Що порадите молодому поколінню, чим займатись, в яких галузях, де і як шукати?

Перегляд дописуshіver2005 (11.02.2013 – 17:42) писав:

Китайці мало харчуються і масово дохнуть. Ви були у Китаї? Я був. Десь на рівні Україні. Коротше кажучи катастрофа, жити неможливо нормальним людям.
shіver2005, може десь є опис катастрофи у Китаї? Довго були там, у яких містах чи провінціях? Дещо бачив в інтернеті (хімічні заводи, Foxconn, тощо).
Але специфіка України та Китаю відрізняється.
Ви кажете, що не варто працювати "за копійки". Що робити мільйонам які маломобільні, не ініціативні?

Повідомлення відредагував Armando: 15.07.2013 – 21:20

• 0

#26 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 09:30

Перегляд дописуБезбожник (24.02.2013 – 13:14) писав:

для чого ви спілкуєтесь на цьому форумі? Ви успішна(багата) людина?

Повідомлення відредагував Armando: 21.09.2013 – 09:31

• 0

#27 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 21:26

Перегляд дописуshіver2005 (21.09.2013 – 20:36) писав:

Я звідки знаю що їм робити, я їм що фінансовий консультант? Бухають, палять і все чомусь грошей у них не вистачає.
найбагатші люди - курці, алкоголіки та автомобілісти . Скільки б не коштували цигарки, алкоголь та бензин вони куритимуть, питимуть та їздитимуть :)
  • 0

#28 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.09.2013 – 01:12

Перегляд дописуArmando (21.09.2013 – 21:26) писав:

найбагатші люди - курці, алкоголіки та автомобілісти . Скільки б не коштували цигарки, алкоголь та бензин вони куритимуть, питимуть та їздитимуть :)
успішні люди не п"ють і не курять ;)
  • 0

#29 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 22.10.2013 – 06:34

http://www.youtube.c...d&v=a72vw03qU9o
відео розкриває суть процесів у сучасному суспільстві, пов’язаних з тривалістю робочого дня
  • 0

#30 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1122 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 23.10.2013 – 18:48

Перегляд дописуbamik (17.02.2013 – 02:49) писав:

Хихи, олені кажеш, ці олені техпроцес напишуть. який той токар зі стажом цю деталь зробить. Механіки вже після направлення стають або конструкторами або технологами.. А працювати ніхто і не йде. Бо є такий вислів як "гідна оплата праці" Що ви там пропонували птушникам?

А ще скажу, коли працював на Промприладі - їздили наші в Росію, дивились на продуктивність праці. Так от оброблюваний центр, де деталі просто вилітають, одночасна обробка з трьох сторін, японський станок вартістю в півляма баксів і керує ним технік з ПТУ. І що ппц має ЗП? А фіг там, ьтак от. матимуть достойну оплату і будуть працювати, а так який сенс?

та і просто наведіть довідки, скільки заробляє інженер в європі, знаючи просто автокад, не кажу про pro engineer. та ні, давай задарма працювати, чому за шість місяців з Промприлада й звільнився

До всього вищесказаного така неприємна тенденція останнім часом не розраховуватись і то від держпідприємств.

А на таких не наїдеш, якщо воювати то по усім правилам і то ніякої гарантії на позитив.
Приклад.
Мій замовник вчасно не розрахувався. Я направив претензії, витримав встановлені терміни і врешті направив документи в господарський суд.
Випливло питання оплати адвоката і до того, коли ще нічого не вирішено- явна ознака розводу.
В той час у мене якраз була перевірка охорони праці і "а поговорить" з податковою.
Кажу їм: - давайте витрусимо кошти , адже документи залізобетонні і буде усім нам щастя.
Відповідають одне і теж саме, що мов нема в них таких полномочій.
Щоб не втрачати ритм життя, я пішов найпростішим шляхом, став помагати бабусям"божим одуванчикам"
В них немає великих грошей, але та робота в радість і її неміряно.

Тут звичайно потрібно мати поняття, що саморіз забитий молотком тримається краще , аніж цвях закручений викруткою :)
і потрівбно чесно казати, що приміром приміром Вайлент чи Віссмановський котел на нашому газі і воді не буде панацеєю.
Ну і інструмент, по конкретному профілю, потрібно мати накйкращий.
  • 0

#31 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1792 повідомлень

Відправлено 25.10.2013 – 14:02

Зображення
http://tyzhden.ua/Economics/57975
  • 0

#32 Kvaziamore

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.11.2013 – 11:21

Цитата

Італія дуже бідна країна. Там і своїм роботи нема. Зате дуже корумпована. Може тим і приваблює?
Ага, наші тому там відчувають себе як удома
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних