Перейти до вмісту

Співчуття і Жалість

Повідомлень в темі: 37

#21 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 13.10.2006 – 08:30

Перегляд дописуОлесік (11.10.2006 09:27) писав:

Вдруге? :)
Просто видно різні дівчата різних чоловіків і хлопців притягують.
Бо я такого не зустрічала. Чоловіки не кажуть "Я мушу бути сильним". Вони часто так себе поводять, що вони і є сильні. І їм повинні, а не вони :)
це ще раз доказує, що всі люди різні... :angry1:
  • 0

#22 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2006 – 13:03

Kleo

Цитата

Щодо різниці, ти її написала
я напасила лише свою думку. це ще не є остаточним варіантом і тим більше єдиним.
Hirosima Nagasaki та Олесік
Шановні, та у вас талант будь-яку тему перетворити на суд над чоловіками. одна у ролі обвинувача інша - захисника.

соррі. не втрималась.
  • 0

#23 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 13.10.2006 – 14:16

Перегляд дописуЗимова Дівчина (13.10.2006 14:03) писав:

Kleo
Hirosima Nagasaki та Олесік
Шановні, та у вас талант будь-яку тему перетворити на суд над чоловіками. одна у ролі обвинувача інша - захисника.

То не суд. Навіть не про чоловіків мова. А про власну думку і бачення світу :)
  • 0

#24 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.10.2006 – 18:30

ЯК на мене,то "співчуття" і "жалість" -це два абсолютно різих за сенсом слова: співчуття-це почуття котре йде від душі,тому-що ти хочеш хоч якось допомогти людині котрій співчуваєш(вибачте за тафтологію), а жалість-це просто так,для того щоб "повипєндрюватись"(до того-ж люди котрі полюбляють щоб їх жаліли,не є психічно здоровими)!
  • 0

#25 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 15.10.2006 – 18:34

Перегляд дописуChukcha (15.10.2006 19:30) писав:

ЯК на мене,то "співчуття" і "жалість" -це два абсолютно різих за сенсом слова: співчуття-це почуття котре йде від душі,тому-що ти хочеш хоч якось допомогти людині котрій співчуваєш(вибачте за тафтологію), а жалість-це просто так,для того щоб "повипєндрюватись"(до того-ж люди котрі полюбляють щоб їх жаліли,не є психічно здоровими)!

Як на мене, жалість іноді буває злою або нещирою. Мовляв, я тебе пожалію, а ти цим принизижся"
  • 0

#26 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 19:00

Перегляд дописуОлесік (15.10.2006 19:34) писав:

Як на мене, жалість іноді буває злою або нещирою. Мовляв, я тебе пожалію, а ти цим принизижся"
згоден,таке теж буває
  • 0

#27 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2007 – 11:49

Жаліють слабких людей, співчувають сильним.
  • 0

#28 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 28.12.2007 – 12:43

Перегляд дописуDynkan 113 (28.12.2007 12:49) писав:

Жаліють слабких людей, співчувають сильним.
:D угу-угу

Співчуття - розуміння, почуття з відтінком поваги.
Жалість, навпаки, несе зневагу і нерозуміння = "Ну як таким можна бути". А ще - елемент безнадійності = "А що тут вже зробиш"
  • 0

#29 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 13:55

Співчуття - це розуміння і вміння ввійти в положеня іншої людини.. Жалість - це пародія співчуття, пусті слова, фальш....
  • 0

#30 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 14:52

Перегляд дописуОлесік (13.10.2006 08:30) писав:

Я з усим згодна. А ле є ж випадок, коли людина дійсно відчуває щось до іншої, хоче їй допомогти, щось змінити, підтримати близького. Що тоді?
Тоді прояви милість, бути чуйною і доброзичливою. Допомога полягає у звичайній моральній підтримці як практична дія, яка виражає твоє бажання і готовність допомогти всім чим можеш.

(Ісус сказав одного разу: "не жалості прошу, а милості". Тут глибокий зміст в цій фразі є. )

Жалість є зло у відношенені до іншої людини, коли вона просить чогось.
Наприклад: мене бісить коли мене жаліють, починають нити збоку і замість того щоб підтримати - навпаки нюні розводять, потурають твоїй нікчемності :D .
Це відчуття не дає нічого доброго, ні тому хто його проявляє, ні тому, до кого його проявлюють, щей може загнати в стан депресії.

Мова не йде про жалість, яка проявлена до несвідомої істоти - тварини чи не мовляти, це інша ситуація, бо якщо вони залежать від нас, то їх варто жаліти і піклуватися за них при потребі. Людина ж сама ВСЕ може: їй тільки треба додати впевненості і моральної підтримки, а не ниття і підтирання сопельок...

Співчуття, як тут вже сказали - це уміння увійти в ситуацію іншої людини і відчути себе на її місці. Воно є добром бо допомагає зрозуміти потреби і проблеми інших людей, щоб знати потім чи можна, чим можна і як можна їм допомагати.

Повідомлення відредагував LMax: 28.12.2007 – 15:06

• 0

#31 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 28.12.2007 – 19:28

співчуття і жалість більш притаманні жінці,тому цим користуються багато хлопців,якщо не можуть отримати кохання від дівчини.
нажаль,навіть в цьому треба бути насторожі.
  • 0

#32 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 20:43

Перегляд дописуkviten (28.12.2007 19:28) писав:

співчуття і жалість більш притаманні жінці,тому цим користуються багато хлопців,якщо не можуть отримати кохання від дівчини.
нажаль,навіть в цьому треба бути насторожі.
ага, знайома пожаліла одного засранця і він сів їй на шию так, що тепер нічого не робить, п'є, гуляє цілими днями і шей руку на неї піднімає, а вона паше годує їх і дитину 4 роки...
Сама каже: "Пожаліла його, дурна..."

Повідомлення відредагував LMax: 28.12.2007 – 20:45

• 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.12.2007 – 20:50

Співчуття - то один з виявів людської доброти, душевності, розуміння... А жалість... - то найгірше із людських почуттів, вияв слабкості.
  • 0

#34 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 23:09

Та ну! Що ви так на жалість наїхали. А от коли бачиш дитинку хвору сильно - це що співчуття? І це від спвічуття сльози на очі навертаються коли тваринку машина збиває? Жалість різною буває
  • 0

#35 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 28.12.2007 – 23:33

Насправді, кожна людина вміє і те і інше, кожна людина часом потребує співчуття, але я не зустрічала людей, які хотіли б, щоб їх жаліли.
  • 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.12.2007 – 02:56

Бачу що тут майже всі №суворі челябінські мужики(ну або дівчата",соплі розпускати не люблять,але насправді поза інетом кожен з нас іноді потребує співчуття,кожному треба щоб його хтось пожалів,іноді так цього не вистачає що стає ще важче. Я ці почуття не зневажаю,кого треба-жалію,сама співчуття приймаю з вдячністю,не ображаючись
А взагалі це схожі речі-співчуття та жалість
Незнаю від чого пішло слово "Жалість"(схоже на "жало","жалити") але "співчуття" пішло від "спів"(як напів,або разом) і "чуття"(переживання,почуття). Тобто хто співчуває-переживає те ж саме що й той кому він співчуває.В російській це ще краще слово-сострадание,якраз і виражає те що треба,тобто -співстраждання. Бо у нас виходить що можна співчувати і радості,ніби разом переживаючи радість)
Короче всі ці лінгвістичні штуки-це досить цікаво..
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2008 – 13:27

Жаліють тих, хто жаліється.
Колись одна мудра людина мені сказала: "Ніколи не жалійся тому, хто тобі не в змозі допомогти.". Добре роздумавши, я усвідомила, що ніхто мені не допоможе, окрім себе самої. Відповідно і почуття жалості відкинула як непотрібне. Тепер просто не сприймаю людей, які постійно на щось (чи на когось) жаліються.
Крім того, помітила таку річ: чимало є людей, які, жаліючись тобі, виливаючи свої жалі, разом з тим перекидають на тебе свою негативну енергію - такі-собі енергетичні вампіри. Він(вона) тобі вилився(лась) і стало легше, а ти загрузився чужими клопотами по-повній і потім не розумієш, звідкіля у тебе набралось тої депресії та агресії... Так добре подумайте перед тим, як перейматись чужими жалями.
  • 0

#38 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 30.01.2008 – 15:38

Жаліти - найгірше, що можна зробити з людиною...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних