Перейти до вмісту

Божі заповіді і найстрашніші гріхи. ЯК ми живемо?

Повідомлень в темі: 149

#81 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 14.01.2007 – 03:42

Перегляд дописуArchon-ua (14.01.2007 03:20) писав:

На мою думку те що називають гріхом просто вчинок після якого в людини виникає почуття вини...
В залежності від виховання поняття гріха може бути різне
це може називатись по різному але при цьому завжди є почуття вини...
або ж гріх...це коли виникае почуття обов*язку у правоохоронних органів... :blink:

Повідомлення відредагував No Worries: 14.01.2007 – 03:44

• 0

#82 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 10:04

Перегляд дописуArchon-ua (14.01.2007 03:20) писав:

На мою думку те що називають гріхом просто вчинок після якого в людини виникає почуття вини...
В залежності від виховання поняття гріха може бути різне
це може називатись по різному але при цьому завжди є почуття вини...
це тобто вбивство півпланети, якщо вини нема, гріхом не вважається?
  • 0

#83 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.01.2007 – 16:36

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.11.2006 14:10) писав:

позбавлення життя

підтримую, і переконаний в цьому
  • 0

#84 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 15.01.2007 – 16:59

За гріхи не кидають до "пекла" у класичному розумінні слова... А чим більше ти грішиш - тим менше тебе поважають... Прочитайте 10 заповідей - там відповіді... Але ж ти маєш право на реабілітацію, якщо усвідомлюєш провину!!! Але як на мене, обман і зрада - гірші за вбивство... :blink:
  • 0

#85 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 15.01.2007 – 17:26

Цитата

імхо ящо ти зможеш свідомо перебити півпланети то тобі буде глибоко накласти є у цьому гріх чи ні ))
і ще мабуть це буде вважати гріхом друга половина планети ))

Цитата

За гріхи не кидають до "пекла" у класичному розумінні слова... А чим більше ти грішиш - тим менше тебе поважають... Прочитайте 10 заповідей - там відповіді... Але ж ти маєш право на реабілітацію, якщо усвідомлюєш провину!!! Але як на мене, обман і зрада - гірші за вбивство... angry2.gif
У кожного своя правда... пекло робить кожен сам собі якщо відчуває провину... і реабілітація не допоможе поки ти не пробачиш в першу чергу собі.
10 заповідей скоріше є порадами для нормального співіснування в суспільстві. Якщо людина трохи думає головою то вони їй потрібні хіба що для ознайомлення.
  • 0

#86 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.01.2007 – 19:37

Я гріхом вважаю вбивство. Це найстрашніше.
П.С. а до чого був та розповідь про дівчат у стилі дамських романчиків??? :blink: Я їх не читаю, але якось довелось читати саме таку сцену - всі вони однакові :P
  • 0

#87 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:51

Перегляд дописуParsokon (14.01.2007 10:01) писав:

звичайно ж!!!...замочив півпланети???...і не відчуваеш себе винним???...тоді ти нє грєшнік...ви Гітлер!!!! :blink: :P :box:
  • 0

#88 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:04

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (3.12.2006 12:15) писав:

[b]Вона мріяла про ту мить
Автор - хто?
  • 0

#89 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.01.2007 – 20:05

Так це була розповідь про гріх? Про найстрашніший гріх?
  • 0

#90 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:08

Перегляд дописуОпосумкА (15.01.2007 20:01) писав:

Автор - хто?

автор!!! ZiPСоване Дівчисько.... :blink: :P :box: :P
  • 0

#91 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 12:34

Перегляд дописуArchon-ua (15.01.2007 17:23) писав:

імхо ящо ти зможеш свідомо перебити півпланети то тобі буде глибоко накласти є у цьому гріх чи ні ))
і ще мабуть це буде вважати гріхом друга половина планети ))
У кожного своя правда... пекло робить кожен сам собі якщо відчуває провину... і реабілітація не допоможе поки ти не пробачиш в першу чергу собі.
10 заповідей скоріше є порадами для нормального співіснування в суспільстві. Якщо людина трохи думає головою то вони їй потрібні хіба що для ознайомлення.
Ну так, звісно - все писане й неписане у вигляді нормативно-правових актів, звичаїв і т.ін. - це не більше, ніж поради з відповідною мірою покарання за їх невиконання. Пекло кожен створює собі сам - цілком погоджуюсь. Так само і рай... А головою думати тре не набагато більше за почуття свого серця, інакше, підкорившись здоровому глузду, можна заколотити себе в труні матеріалістичного світосприйняття навічно... А це все, це кінець - вважай потрапив до пекла... Тут у тебе крил нема, ти не вмієш літати і т.ін. А найстрашніше - втрачаєш віру, музу...

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 19:34) писав:

Я гріхом вважаю вбивство. Це найстрашніше.
Нічо' собі! Гірше за вбивство є тільки вбивство віри, кохання, почуттів... Зневіра :rolleyes:

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 16.01.2007 – 12:26

• 0

#92 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 17.01.2007 – 13:38

Уривочок до теми (рус)

Цитата

Награда и наказание

Номер четыре награда и наказание. Мы говорили об этом раньше и повторим снова. Люди говорят: “На Небесах должны быть награда и наказание. Более того, это справедливо и правильно,… как и сам Бог. Если вы хороший, получите награду. Если вы плохой, вас накажут”. Дорогие, на моей стороне завесы все не так. На Небесах вы не найдете ни награды, ни наказания. Также вы не обнаружите их ни в одной из ангельских сфер. Не существует награды и наказания. Здесь абсолютно другая культура. Это божественная культура, она не работает в дуальности, как ваша. И все же вы приписываете Богу награду и наказание, не так ли? Если вы хороший, пойдете на Небеса. А если плохой – то нет. Первое предполагает вечное блаженство с Небесным Отцом – какой образ! Второе предполагает вечное пребывание с падшим ангелом, Люцифером. Какое видение! Конечно, все совсем не так. Во-первых, в межпространственном не имеющем времени месте, как будет выглядеть “время на Небесах”? Видите ли вы, как красиво эта идея увязывается с вашей версией наказания и награды? Для меня вечность в Аду может длиться три минуты!

Снова и снова мы повторяли: Бог так не работает. И все же находятся интеллектуалы, говорящие: “Ну, должна быть система, похожая на это. Как бы вы могли все контролировать?” А мы говорим: это ваша система. Это ваша дуальность, вы ее и контролируйте. Это не система Бога. На нашей стороне завесы нам не нужно контролировать ни ангелов, ни Людей. “Крайон, ты имеешь в виду, что Человек может прийти на планету, стать самым злым Человеком, который когда-либо существовал, убить миллионы людей, посредством геноцида, а когда он возвращается на другую сторону завесы, его не накажут?” А я повторю. Именно так. Потому что вы не понимаете испытания. Пребывая в дуальности, вы вольны делать все, что выбираете. Однако не думайте, что это распространяется на другую сторону завесы. Это только для вас и только пока вы здесь.

Мы снова повторяем: все это ясно представлено даже в священных книгах в Притче о Блудном Сыне. Эта притча рассказывает об отце (Боге), пославшим в мир двух сыновей (двух ангелов быть Людьми на Земле). Один делал все правильно, другой – все неправильно; один делал все хорошее, другой – все плохое; для вас черное и белое. Ваши священные книги рассказывают: когда они вернулись на другую сторону завесы, то получили одинаковый праздник! О чем это говорит? Давайте рассмотрим. Это значит, что испытание Земли не переносится туда, откуда вы пришли. Также вы не приносите с собой свое испытание.

Все вышесказанное касается испытания планеты и Человеческой дуальности. Вот почему вы здесь, и вот что вы делаете, пребывая на планете. Это не значит, что нечто подобное существует на другой стороне завесы. Ох, если бы я мог ослабить это заблуждение вашего ума. Восприятия человечества таковы: каким-то образом вы должны ублажить Бога своим добром. Ангелы, хочу сказать: своим пребыванием здесь, вы уже ублажили Бога! Именно по этой причине сегодня свершится исцеление, ибо вы сидите здесь, пробуждаетесь к тому, кто вы на самом деле, и находите свою внутреннюю божественность. Вы уже ублажили Бога! Вам не нужно думать о том, что вы можете Его напугать, и волноваться о том, что вы можете сделать что-то, что Его разочарует, ибо на другой стороне завесы существует какая-то суперсистема награды и наказания. Таково просто нет. Но пока вы здесь, это трудно понять, не так ли? Если бы знали, как сильно любимы, вы бы никогда не думали, что на другой стороне завесы должно быть наказание даже самым темным из вас. И все же, ваши главные религии базируются на этом страхе. Миллиарды людей чувствуют, что пришли в этот мир “грязными”, уже греховными и несущими груз самых темных человеческих деяний. Отсюда, если вы присоединяетесь к церкви, соблюдаете определенные ритуалы и верования, то можете преодолеть такую ужасную судьбу. При этом, те, кто никогда не понимал, как это работает, попадают в Ад! Из этого следует, что Бог любит вас так сильно, что большинство людей будет гореть в Аду. Имеет ли это для вас какой-то духовный смысл? Пора понять, насколько Человеческая эта концепция.

Если вы намерены чего-то достичь и кого-то ублажить, то, пожалуйста, пусть это будет божественность, с которой вы ходите. Ищите мира на Земле и рассматривайте себя как инструмент божественного разума, сотворившего вас. Востребуйте ангела внутри; встаньте и провозгласите, что готовы быть Маяком, пришедшим помочь в годину жестоких испытаний. Пора отбросить всю энергию божественного наказания и награды, ибо она порождает чувства поражения, депрессии, неполноты жизни, открытия контролю других и пугающего хладнокровия,…ох, ну прямо как религия? Нужна ли вам религия? Тогда ищите такую, которая усиливает могущество Человеческого духа и учит, что вы – божественный фрагмент Вселенной Бога. Благословенны те, кто собирается вместе и празднует могущество любви Бога в Человеческом Существе и все, что может быть достигнуто на планете.
оригінал тут -> Семь великих иллюзий Людей о Боге
  • 0

#93 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.01.2007 – 14:48

Я не вважаю вбивство найстрашнішим гріхом. А якщо хтось попросить: "Вбий мене"..? Тут краще підійде - відібрати життя.. без згоди
Але... може після життя краще існування?
Тоді не знаю! Сама себе заплутала. Та й гріх.. Що це? Чорт.. Знов думка втекла :rolleyes:

Повідомлення відредагував Пилюка: 17.01.2007 – 14:48

• 0

#94 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 17.01.2007 – 15:43

Перегляд дописуПилюка (17.01.2007 14:45) писав:

Я не вважаю вбивство найстрашнішим гріхом. А якщо хтось попросить: "Вбий мене"..? Тут краще підійде - відібрати життя.. без згоди
Але... може після життя краще існування?
Тоді не знаю! Сама себе заплутала. Та й гріх.. Що це? Чорт.. Знов думка втекла :rolleyes:
Це, як на мене, дуже протирічливе твердження... Зараз на прохання хворого в цивілізованих країнах за умови невиліковності його позбавляють життя... Це питання моралі... А от, якби мене друг попросив "пристрель мене, а то я сам накладу на себе руки" я навряд чи погодився б... Скоріше намагався би поліпшити його настрій та життя-буття всіма щирими силами. Ніхто не має права відбирати життя, бо воно надане нам не нами. Все в житті залежить від нас - як ми живем так і платимо за помилки.
  • 0

#95 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 28.01.2007 – 17:19

найстрашніший гріх - забрати життя у іншого! :angry2:
  • 0

#96 Ostapko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2007 – 19:31

На це запитання точної відповіді нема, тому що для кожної людини є свій самий тяжкий гріх, а якщо так то ми ніколи недійдем згоди, який саме тяжкий гріх. :angry2:
  • 0

#97 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2007 – 18:22

Багато гріхів є просто видуманими священниками і не мають ніякого під собою підгрунтя...
Гріхом, по ідеї, є порушення заповідей..
Гріхом теж є те, що мучить совість і викликає відчуття провини
Гріхом є те, що приносить шкоду іншим... мабуть...
Чому інколи гріхом є те, що я не вважаю гріхом, і коли на сповіді про це не скажеш, то виходить ще більший гріх?
Чи коли ти виходиш з церкви і продовжуєш робити те ж саме...
А останнім часом так звані "гріхи" перетворились просто в якісь стереотипи.. вигідні церкві, священникам, і людям, яким не вистачає сили і сміливості розібратись чи визнати свої гріхи, або які просто заздрять....
Найстрашнішим гріхом, мабуть все таки є неусвідомлення своїх гріхів...
  • 0

#98 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 15:51

Я принаймі стараюся їх дотримуватися, оскільки вони справді є Заповідями.
  • 0

#99 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 18:19

Перегляд дописуLady AD (2.11.2007 18:22) писав:

Найстрашнішим гріхом, мабуть все таки є неусвідомлення своїх гріхів...
"гріх незнання" B) :D головне вчасно прикинутись безбожником :)
  • 0

#100 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 01.12.2007 – 20:49

Перегляд дописуOlezhek (7.10.2006 00:23) писав:

Я живу по своїм заповідям B)
Дивись, не заблукай із "своїми"заповідями :D