Перейти до вмісту

Не супереч правді

Повідомлень в темі: 51

#41 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1961 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.04.2011 – 08:15

Багато років тому, була передача "Альфа і Омега", я вів перемовини з ведучою на цей час панею Боднарчук про зйомки
та мою участь в цій передачі...на жаль, невідомо з яких причин вона, ведуча, викинулась з вікна багатоповерхівки...
Тоді телебачення було ще на Хрещатику 26 і я неодноразово приходив в редакцію вищевказаної передачі. Були телепередачі на обласних студіях, в пресі. Так що маю достатній досвід публічної роботи. Влаштовував персональні виставки, на яких відповідав усім опонентам...
  • 2

#42 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.04.2011 – 12:18

Перегляд дописуПастух (21.04.2011 08:37) писав:

Я САМОСТІЙНО дослідив чому 13 чортове число, що стоїть за біблійським "666". Роібрався в алегорії про овець і пастуха.
Побудував математично модель "типової овечки" однієї з 12-ти. Так що я маю чим ділитись. ...
ну так не жаднічай! я вже слюнки пустив, цікаво ж.
  • 0

#43 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 12:32

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.04.2011 13:18) писав:

ну так не жаднічай! я вже слюнки пустив, цікаво ж.
...я не жадний...http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic=20381

Повідомлення відредагував Пастух: 21.04.2011 – 12:37

• 2

#44 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 21.04.2011 – 15:40

i 

Почистила

• 0

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.04.2011 – 19:53

Перегляд дописуПастух (21.04.2011 08:14) писав:

Своїми ресультатами, які я отримав савдяки Біблії, Корану, Бхагават Гіти,

Між біблією і кораном не існує принципової різниці. Бхагавад-гіта (ось так правильно) будучи частиною Махабхарати, взагалі нічого спільного з біблією і кораном не має. Ні з якого боку. Гм...хоч це і індуїзм, але (до слова) згадалось, як один грамотний буддист казав : з точки зору Будди, воскреіння Христа взагалі неможливе. По тій простій причині що за смертю слідує нове народження. Або ж, Парінібана, але це з умови, якщо людина вже арахант. І навіть сам "факт" воскресіння Христа не може заперечити цю догму в буддизмі, оскільки оживати може тільки живе. Мертве ж, може тільки помирати.
Таким чином, якщо Христос "воскрес", то він не помирав...він був живим і просто-напросто прийшов до тями. Втім, біблійна "мудрість" вчить христян іншій логіці, котрій вони вірять на слово. Логіка ця така : якщо ввечері у вас хтось помер а вранці мертвяка не виявилось в труні - значить він не помер. Крапка. А згадалось про буддизм по причині причислення його в темі "синхросинтез", до релігії. Це повний капєц. І теж в стилі христянства : якщо хтось, зацікавлений, написав що буддизм це релігія, значить так воно і є...думка самих буддистів, з цього приводу значення не має. Крапка.

Цитата

Побудьте шановний Бесбожнику спостерігачем, так, бес Ваших потужних виступів у темі вона сійде с головної сторінки...і нехай.

Нє вапрос. З нинішнього моменту жоден твій допис у бідь якій темі, мною ані читатись, ані коментуватись не буде. Можеш заспокоїтись.

Перегляд дописуПастух (21.04.2011 08:14) писав:

Щоб відвернути увагу від головного...раптом Біблія сасвучить по другому...не так як її привик чути Бесбожник.

ШО, ШО і від ЧОГО відвернути ?....маю наполегливе прохання до модераторів, будь ласка, видаліть, якщо можливо, усі мої дописи в цій темі, як такі, котрі відволікають увагу теревенчан від головного, як такі, котрі заважають автору теми озвучити біблію по другому, як такі, котрі мною написані помилково і не мають жодного відношення до теми, засмічуючи її. Дякую.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.04.2011 – 20:01

• 0

#46 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 22.04.2011 – 10:26

Брате Безбожнику, Ви ж чудово знаєте, що свідомість послідовників будь-якої релігії є біполярною, тобто, тільки або "так", або "ні". Ніяких напівтонів, ніякого сірого, тільки чорне та біле. Якщо людям з дитинства нав"язувалось, що біблія - це "свята" книга, а євреї - "богообраний" народ, то як, скажіть, ви зможете довести, що біблія - це збірка казочок, заснованих на торі та п"ятикнижжі, а євреї - такий же народ, як і інші? Та й головне, для чого? Вірять собі люди в яхве та людину на хресті, як батьки їхні вірили, і немовлят несвідомих хрестять, щоб і ті продовжували вірити. Звичайно, будуть інші люди, для яких батьківська віра сягає далеко глибше, ніж 2000 років тому, але щоб до неї дійти, треба докласти чималих зусиль та змінити власну свідомість, маючи для цього власну волю. Люди в віці цього робити не будуть, бо просто фізично не зможуть, а молодим байдуже, їм і так добре. Сумно тільки трішки іноді стає, що на нас накинули таку релігійну полуду, але, мабуть, це наше таке кармічне призначення, іншого пояснення я просто не знаходжу.
  • 0

#47 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 16:10

Перегляд дописуОнук Велеса (22.04.2011 11:26) писав:

іншого пояснення я просто не знаходжу.
...а Ви довго шукали інше пояснення? Чи простіше його просто не знайти, все на карму списати...
  • 2

#48 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.04.2011 – 08:43

Перегляд дописуПастух (26.04.2011 17:10) писав:

...а Ви довго шукали інше пояснення? Чи простіше його просто не знайти, все на карму списати...

Шукав достатньо довго. Серйозно, я не можу уявити жодного іншого пояснення, ніж це, щоб зрозуміти, чому горді та сильні русичі, які понад усе шанували своїх прабатьків, взяли та відмовились від їхньої віри та перейняли чужу. До слова, я на карму не списую, а подаю лише як єдине для мене прийнятне пояснення.
  • 0

#49 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 28.04.2011 – 19:08

Перегляд дописуshіver2005 (27.04.2011 09:08) писав:

Вчусь щомиті. Вважаю, що цій темі місце у філософії або у релігії.
...це що Ви вчитесь щомиті...прекрасно. Мене дивує що Ви пропонуєте тему перенести в інше місце. Чого вартує
освіта, яка байдужа до якості знань??? Думаю що обмін досвідом вчитися якісно...повинен проходити саме в "Освіті".
  • 2

#50 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 24.04.2012 – 07:04

Перегляд дописуВодій (19.04.2011 – 07:36) писав:

Я архітектор, творець...інакше, грош ціна мені в моі 55...Біблія для мене аідитивний твір, написаний не буквами а образами...тому піднявшись над конкретними буквами і іхнім місцем в тексті, я прочитав, на мові образів вселенську Божу мудрість, якою і бажаю поділитись з усіма бажаючими.
Ти не спроможний нічим поділитись, оскільки ще не вивчив значення слів лаконічність та чіткість. Та й тобі більше до вподоби порисуватися своїм хистом розказувати про, умовно кажучи, собачий хвіст мовою унилого абстрактного філософа-аморфника притягуючи за хвіст :lol: непоєднувані образи, аніж викласти предмет обговорення по суті. А може тобі до вподоби роль мєстного філософствуючого блазня-науковця, чи ти так тонко та своєрідно тролиш?
  • 1

#51 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 24.09.2012 – 09:30

Перегляд дописуСкай (24.04.2012 – 07:04) писав:

Ти не спроможний нічим поділитись, оскільки ще не вивчив значення слів лаконічність та чіткість...
... я... вчився... шукав щось лаконічне та чітке... і ось... ділюся в день, коли шановного опонента заблоковано. Це також факт над яким варто задуматись багатьом.

Прикріплені файли

• 3

#52 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 17.11.2012 – 16:23

...здається була у мене така тема. Пропала кудись. Нічого створимо нову. Як не як актуальна тема... і має певне відношення до цієї теми.

Прикріплені файли

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних