Перейти до вмісту

Не супереч правді

Повідомлень в темі: 51

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.04.2011 – 14:15

памятаєте фокус про метелика в руці?
типу коли мудреця питають чи живий метелик чи мертвий, а той відповідає - "все в ваших руках"
так от тепер є веселіша інтерпретація цієї притчі - це принцип суперпозиції. кіт Шредінгера одночасно живий і мертвий, так само як метелик в руці з тої притчі.
принцип суперпозиції - це вигадана правда, коли немає відповіді.
Подібні пошуки правди - це не пошуки, це вигадування нового міфу, нового самообману, щоб пояснити факти при відсутності знань.

кілька років тому, коли Шуфрич був міністром, а Ющенко гасив лісові пожежі закидаючи вогонь піском з лопатою в руках... тоді мені дуже сподобалось як Шуфрич в телешоу Шустера відповідав на питання - що він як міністр зробив для гасіння пожеж. Ця відповідь кардинально відрізнялась від слів політиків, які крутять вертять, грузять лапшу, так що журналіст забуває яке було питання. От коли людина не хоче відповідати на питання або незнає відповіді - хай скаже що немає відповіді, а не вішає лапшу на вуха, це так утомлює і так бісить.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 18.04.2011 – 14:16

• 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.04.2011 – 14:32

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.04.2011 13:48) писав:

то якій же правді не суперечити? якій мудрості суперечити заборонено,

Тій, котра невигадана, і як наслідок - лукава.

Цитата

і чому?

Тому що неможливо заперечити мудрість в котрій немає лукавства.

Перегляд дописуПастух (18.04.2011 14:17) писав:

...чудесне і своєчасне запитання...коли Ви щось сприймаєте не так як інший, то замість того, щоб прикладати більше зусиль до розкриття свого ракурсу, свого бачення, і просити в опонента того ж...ви всі своі потенціі направляєте на знищення позиціі опонента, руйнуючи таким чином можливий синтез реальноі обєктивноі точки зору.
Тому, не будьте варваром. Спрямовуйте максимум зусиль на виразність, чіткість своєі нехай і дуже субєктивноі точки зору, і не заважайте іншим робити те ж саме. Допомагайте іншому народити його думку і не нехтуйте допомогою, тим більше доброзичливою, іншим, допомогти народитись Вашій субєктивній думці. Кожна думка цінна, кожна має право на існування, а Ви маєте право вибору...в цьому суть Мудрості.

Тю, млін. А ти що робиш, Пастуше ? Якраз ти і зайнявся тут руйнацією позицій опонентів, заодно, пропонуючи синтез...це ж треба, синтез не не чого небудь а реальноі обєктивноі точки зору. І тією точкою зору подаєш христянську. Шо, скажеш не так ? А коли тобі суперечать, ти вважаєш це руйнацією...тобі відразу заважають, виявляється. А ти мені скажи, Пастуше, яким таким чином, будь що, будь яка мудрість, зможе вижити після синтезу з христянською точкою зору ? Га ?...а ніяка. І це ти називаєш синтезом ? Інтеграцією ? Мудрість це ШО? Це коли поглинається христянством, перероблюється, видозмінюється, і подається акі істина ? А якщо хтось там щось муркнув, то відразу : "Тому, не будьте варваром ???". А ти, Пастуше, часом не помічаєш в своїй позиції лукавства ? Нє ? А претенденства на "бути завжди зверху" з христянською точкою зору ? Теж ні ? Цікаво, то хто ж тоді варвар ? Адже по любому, яким боком з твоєю позицією не інтегруйся, вийде одне - христянство. І ніфіга болєє. Гм...вітаю тебе з інтеграцією в результаті якої, варварським способом, виріс авторитаризм як єдинно
"реальної обєктивної точки зору", себто, христянства. Угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.04.2011 – 14:35

• 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 18.04.2011 – 15:24

Перегляд дописуБезбожник (18.04.2011 15:32) писав:

Тій, котра невигадана, і як наслідок - лукава.
Тому що неможливо заперечити мудрість в котрій немає лукавства.
Тю, млін. А ти що робиш, Пастуше ?
Називаю варварством спроби руйнування точки зору, якоі не розумієш. Заявляю, що кожна точка зору, тобто ваш вислів,
щодо предмету обговорення, а не щодо думки опонента, якоі ви не розумієте(причин може бути багато, але це окрема тема). Вважаю святим обовязком, дати можливість опоненту, доброзичливо, адже ваша мета не перемога над опонентом,
оволодіти, тобто зрозуміти, що ви дивитесь на предмет обговорення з різних сторін. Переконатись самому в тому, що ви обговорюєте один і той же предмет, а не абстрактне поняття. Строга дисципліна в застосовуваних термінах і поняттях.
Будь які образи при пошуку істини, правди, виключаються як такі. Якщо котрась з сторін вдається до таких речей, можна сміло вважати, що для цієі сторони істина не потрібна, цій стороні потрібна чергова жертва іі ненаситноі агресіі.
Отже з такими особами ні істини, ні правди ви не знайдете. Демонструйте своє бачення, вникайте в бачення іншого, не звинувачуйте третю сторону, яка не є учасником диспуту, це не коректно. Не можна в хімічній реакціі відсутній елемент
замінити поняттям про нього. Не можна скласти електричного кола, замінивши навіть один, навіть найпростіший елемент, такий як банальний провідник поняттям, чи визначенням. Є реальний Ви, є реальний Я...і...думаю що в нас є бажання, без жодного лукавства зрозуміти один одного...
  • 2

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.04.2011 – 16:26

Перегляд дописуПастух (18.04.2011 16:24) писав:

Будь які образи при пошуку істини, правди, виключаються як такі. Якщо котрась з сторін вдається до таких речей, можна сміло вважати, що для цієі сторони істина не потрібна, цій стороні потрібна чергова жертва іі ненаситноі агресіі.....не звинувачуйте третю сторону, яка не є учасником диспуту, це не коректно.

Ога, ога...і хто ж це з нас залучив третю сторону ? Дивись сюди :

Цитата

Мені скучно, коли я довго її ( Біблію ) не читаю

Цитата

поетеса не тільки читала Слово Боже, але брала із Біблії натхнення

Це те, з чого ти почав тему, залучивши третю сторону котра не є учасником диспуту. Ця сторона називається - біблія. Чи знову скажеш що не так ? І на фундації цієї третьої сторони ти намагався інтегрувати думки теревенчан...а коли я уперся...ти придумав байку про міст. Тобі стало "обідно" що мов, заважають, не розуміють...бач яка біда, думку, на основі біблійності викладеною Лесею Українкою не дають розвинути...айяяй, он ти кажеш : Не можна в хімічній реакціі відсутній елемент замінити поняттям про нього. І тим незмінним елементом в основі твоєї теми є саме вона...біблія, а не я, Пастуше. Ага. Ти все ще не зрозумів яке ж саме натхнення черпала в ній Леся ? Це дуже просто. В неї було тільки два варіанти. Або вона в тому вірші тупила, бо незнала біблії, або вона її знала і заклала в свій вірш єдинно можливий висновок про мудрість. При бажанні, його (у вірші) можна навіть прослідкувати. І звучить вона так, як і написано у книзі за якою поетеса скучила : "найвища мудрість - є страх Господній". І нічого вищого цієї вказівки ти там не знайдеш, шоб ти тут не видумував. Ога. Ото, як ти вже так хочеш пізнати мудрість через того бога, про якого написала поетеса, то я тобі її подав на блюдечці. Тобі подобається ? Нє ?...всі претензії, до третьої сторони...котру ти особисто сюди залучив. Фізкультпрівєт.
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 18.04.2011 – 16:46

А чому це ти, Безбожнику, не сприйняв мою версію? ти вважаєш що версія "Лесь стьобалася" занадто малоімовірна? Але ж факти є, що і інші інтелігенти і мудреці Українського народу критикували християнство.
Чому ти не вважаєш що племінниця масона могла стьобатися з християнства?

Перегляд дописуБезбожник (18.04.2011 15:32) писав:

....Тю, млін. А ти що робиш, Пастуше ? Якраз ти і зайнявся тут руйнацією позицій опонентів, ...
а я щось не помітив.
від пастуха я помітив багато беззмістовних слів, уникань відповіді, і взагалі тема задана якось так неясно тоненьким натяком. тим більш що тема створена в розділі освіта, і мабуть тут треба чомусь учитися. тільки зовсім не ясно чому учитися, натяку на якесь навчання Пастух не дав.

сказано на початку - "ділимося мудрістю".
от я і ділюся мудрістю.
моя мудрість - це стьоб над тими, хто незнаючи правди обмежує себе самообманом.
моя мудрість - це визнати, що я ніяк не можу дізнатись правду, і змиритися з цим.
моя мудрість - суперечити самообману який називають правдою.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 18.04.2011 – 16:49

• 0

#26 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 18.04.2011 – 17:06

Перегляд дописуБезбожник (18.04.2011 17:26) писав:

Ога, ога...і хто ж це з нас залучив третю сторону ? Дивись сюди :
Це те, з чого ти почав тему, залучивши третю сторону котра не є учасником диспуту. Ця сторона називається - я тобі її подав на блюдечці. Тобі подобається ? Нє ?...всі претензії, до третьої сторони...котру ти особисто сюди залучив. Фізкультпрівєт.
По перше, відкриваючи тему, я почав в парі з Лесею, Біблія була не третьою стороною а предметом обговорення, який для Лесі був стимулом творчості, для мене між іншим також, це своєрідний генератор асоціацій, я не боюсь протиріч, жодних, не боялась іх і Леся. Ви спалили себе своім "Фізкультпріветом", це у Вас вирвалось мимоволі, тому що для Вас кожен диспут спортивне змагання основною метою є розкласти противника на обі лопатки. Ви в цьому плані в чудовій спортивній формі, думаю, що все ваше оточення і не пробує з Вами тягатись не буду і я , тому, що ви вперто не хочете
вникати в суть...гарний закид, на рахунок доньки масона зробив Хмурий Князь Вітольд. Його версія також заслуговує на увагу. А чому б і ні?

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.04.2011 17:46) писав:

натяку на якесь навчання Пастух не дав.
сказано на початку - "ділимося мудрістю".
от я і ділюся мудрістю.
моя мудрість - це визнати, що я ніяк не можу дізнатись правду, і змиритися з цим.
...Ось це спілкування між нами, для тих що читають, але участі не беруть,буде навчанням і причиною над дечим
задуматись. Ділишся ти, ділюся і я , як можу, як вмію на сьогоднішній день, вчуся в тебе, вчуся в інших і не встидаюся того, що чогось не знаю, про щось не читав не чув...Стараюсь гартуватися і не реагувати болісно на всякий стьоб...це твоі проблеми, над ким би ти не насміхався...А соромитись неуцтва, це корегувати своі погляди, завжди іх співставляти з поглядами інших, старатись зрозуміти іх. Завалювання опонента купою запитань, це не спроба його зрозуміти, а бажання як здобич загнати в пастку, розправитись з опонентом, як з чимось дошкульним, чого треба обовязково позбавитись, та ще отримати і моральне задоволення від такоі перемоги, ось такі думки виникають в мене від прочитаного вище.

Повідомлення відредагував Пастух: 18.04.2011 – 17:17

• 2

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.04.2011 – 20:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.04.2011 17:46) писав:

А чому це ти, Безбожнику, не сприйняв мою версію? ти вважаєш що версія "Лесь стьобалася" занадто малоімовірна?

А з чого ти взяв, Вітольде, що я твою версію не сприйняв ? (Признаюсь тобі по "секрету" що, за невеличким дрібязком, я сприймаю твої дописи як правильні, взагалі) Отам вище у коментарі, я коли його писав Пастуху, держав в голові думку щодо вказаного тобою стьобу і мав намір сказати...пропустив. Ось у цій фразі повинно було бути отак : " Або вона в тому вірші тупила, бо незнала біблії, або вона просто, як справедливо сказав Вітольд, постьбалась, або вона її знала і заклала в свій вірш єдинно можливий висновок про мудрість.

Цитата

Але ж факти є, що і інші інтелігенти і мудреці Українського народу критикували християнство.
Чому ти не вважаєш що племінниця масона могла стьобатися з християнства?

Ну...очевидно з погляду Пастуха, Леся все ж таки дєвушка інтелигентна...аристократична...лесбіянка...не хухри-мухри, а Шевченко, хто ?...селянин...натхнення з біблії він не черпав...клепки мабуть не вистачало...виходячи з цитати Пастуха про натхнення Лесі, Тарас, взагалі получаєЦЦя недоумком, антихристом, безбожником. А то шо вона племінниця масона, Пастуху по барабану.

Цитата

від пастуха я помітив багато беззмістовних слів, уникань відповіді,

Це, в його стилі але я все рівно поважаю його, паразіта. Пора б, Вітольде звикнути до стилю Пастуха. Час від часу, він, буває, видає "на гора" просто унікальні судження про деякі речі...і робить це якось... не те щоб майстерно, а просто неповторно...по "пастушому".

Цитата

і взагалі тема задана якось так неясно тоненьким натяком.

Ой, та присів Пастух на біблію, акі наркоман на ширку...оце і весь його натяк...ночами штудірує ту біблію...краще б, Пастуше, простітутку зняв, вони бувають такі мудрі, до твого відому, шо аж рота від здивування роззявиш. Ага.

Цитата

Ти, як завжди, короткослівний і точний.
  • 0

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.04.2011 – 22:40

Перегляд дописуПастух (18.04.2011 18:06) писав:

По перше, відкриваючи тему, я почав в парі з Лесею, Біблія була не третьою стороною а предметом обговорення, який для Лесі був стимулом творчості, для мене між іншим також, це своєрідний генератор асоціацій, я не боюсь протиріч, жодних, не боялась іх і Леся. Ви спалили себе своім "Фізкультпріветом", це у Вас вирвалось мимоволі, тому що для Вас кожен диспут спортивне змагання основною метою є розкласти противника на обі лопатки. Ви в цьому плані в чудовій спортивній формі, думаю, що все ваше оточення і не пробує з Вами тягатись не буду і я , тому, що ви вперто не хочете
вникати в суть...гарний закид, на рахунок доньки масона зробив Хмурий Князь Вітольд. Його версія також заслуговує на увагу. А чому б і ні?

Да ? Оце так ? Ну то давай тоді, Пастуше, повернемо "дишло" у потрібному тобі напрямку і подивимось що з цього...вірніше, яку мудрість ми з цього отримаємо. Але перед цим, не соромлячись, бо ти цього заслуговуєш, я тобі дещо скажу: або я хрєновий писака, або ти взагалі мене не розумієш. Ніякого "спалення" фізкультпрівєтом не відбулось. Це якби я дискутував з довбонутими "свідками"...з ЗЮПом, наприклад, то можливо такі речі і допускаю, але по відношенню до тебе...мені дуже і щиро жаль, Пастуше, що ти саме так сприймаєш мене. До людини, котру я дійсно поважаю не зважаючи на різність позицій, я ніколи в життя не застосовую спосіб "покласти на лопатки". Ти помилився, Пастуше, і...зізнаюсь тобі чесно, я переживаю з цього приводу...ну та, добре. Отож повертаємось назад. Ось твоя цитата (ще раз) яку ти заклав у тему як одну з центральних щодо джерела натхнення і мудрості : " Велика Українська поетеса не тільки читала Слово Боже, але брала із Біблії натхнення для творчості." Я звертаю твою увагу, Пастуше, що цей висновок написала не вона, Леся, а особисто, ти. А ось цією цитатою ти ще раз підтвердив власну позицію щодо джерела натхнення :
"Біблія була не третьою стороною а предметом обговорення, який для Лесі був стимулом творчості, для мене між іншим також, це своєрідний генератор асоціацій, я не боюсь протиріч, жодних, не боялась іх і Леся".
Знову, Пастуше, зверну твою увагу що це твій, а не чийсь висновок, в котрому є досить показове : "Біблія......для мене між іншим також". І ось, нарешті, це : " Біблія була не третьою стороною а предметом обговорення,". Отже, біблія, є для тебе джерелом натхнення і як результат ти ділишся цією мудрістю. Правильно ? Воно так, чи ні, Пастуше?...це як уточню, аби ти знову не приписав мені "спортивний інтерес". Водночас, відповідаючи Вітольду, Пастуше, ти кажеш : "обовязково скажу свою думку, дай подумати, щоб не сказати дурницю..."...і ось ти, в слідуючому коментарі, Вітольду, видаєш цю думку: "щораз більше і більше схиляюсь до думки, що і друге пришестя...справа сугубо індивідуальна, є пеше формально традиційне...і друге...істинне і у всій своій величі і повноті, але на індивідуальному рівні, тоді ми з легким серцем покидаємо цей матеріальний світ і можливо, ще задовго до смерті фізичноі." Отже, з книги, котра тебе спонукає разом з Лесею (це твоя фраза) до натхнення, ти почепнув, що було перше, "формально традиційне" пришестя, і ще буде друге, "істинне у своїй величі і повноті". А ти, Пастуше, коли черпав натхнення з біблії ось цього не помітив, часом ? "Це вже третій раз Ісус зявився учням Своїм, після свого воскресіння з мертвих" (Івана 21/14). Що цікаво, Пастуше, це було не якесь там сиволічне видіння, це була...знаєш шо ? нє ?...це була рибалка...рибку вони разом з Ісусом, котрий втретє прийшов на землю, ловили. Дофіга наловили, ледве сіті витягли. А опісля рибалки, вони, компанією, накрили стіл і гамали: "Ісус приходить, бере хліб і дає їм, а також і рибу" (Івана 21/13)....цікаве у тебе натхнення, Пастуше, пришесть, згідно натхненної книги, було три, а ти все другого чекаєш...наче отой партізан з лісу; війна півстоліття як закінчилась а він все під паравози динаміт підкладає. І ти, після цього, мене, ще звинувачуєш : "ви вперто не хочете вникати в суть"...а в чому суть, Пастуше ? Цифра два і цифра три, це одне і те ж ? В цьому суть ? Чи може ти вважаєш, що біблія дозволяє тобі сприймати її просто художнім твором як зразок для натхнення ? Це тебе Леся цьому навчила ? Ніфіга, Пастуше. Біблія, є ЗАКОН БОЖИЙ. Крапка. І всі твої натхненні вигадки (як і Лесині), їй, біблії, до шмиги. Я тобі вже нижче вказав, що це не просто історична памятка єврейського народу, це книга, котра ДІЄ в установленому зацікавленими особами напрямку. І якщо ми, Пастуше, замість того аби усвідомити ось цю мудрість, будемо намагатись черпати в біблії натхнення, не помічаючи суті (якраз ти, її, суті, вперто не бачиш, а не я) то як результат, почнемо вважати що між двійкою і трійкою немає різниці. З чим тебе і вітаю. А якщо ти там почерпнув ще якусь мудрість, окрім СТРАХУ, (сам же сказав, біблія є предметом обговорення) то поділись, будь ласкавим, ЯКУ ? А контрольним пострілом буде ось це : "Не супереч правді". Це ти, Пастуше, так назвав тему. Класно назвав. Умнічка...але сам же і суперечиш. Те, що в біблії написано про три пришестя Христа на землю, є правдою. А раз ти цього не знав, то значить лукавиш, що черпаєш з біблії натхнення, це раз, і безпідставно звинувачуєш мене у впертості щодо суті, це два. Угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.04.2011 – 23:00

• 0

#29 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 19.04.2011 – 06:14

еммм... матіматіка...
третій раз явився учням після смерті - то це вже четвертий раз.
хоча якщо порахувати всі моменти зустрічей після розтавання ненадого, то буде мабуть багато
  • 0

#30 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.04.2011 – 06:49

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.04.2011 07:14) писав:

еммм... матіматіка...
третій раз явився учням після смерті - то це вже четвертий раз.
хоча якщо порахувати всі моменти зустрічей після розтавання ненадого, то буде мабуть багато
...от в тому то вся суть. Як на виборах, все залежить від того, як рахувати...або як в анегдоті про прапорщика, копати канаву від забора і до обіду...
  • 1

#31 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.04.2011 – 07:36

Перегляд дописуБезбожник (18.04.2011 23:40) писав:

Ну то давай тоді, Пастуше, повернемо "дишло" у потрібному тобі напрямку і подивимось що з цього...вірніше, яку мудрість ми з цього отримаємо. Отож повертаємось назад. Ось твоя цитата (ще раз) яку ти заклав у тему як одну з центральних щодо джерела натхнення і мудрості : " Велика Українська поетеса не тільки читала Слово Боже, але брала із Біблії натхнення для творчості." Я звертаю твою увагу, Пастуше, що цей висновок написала не вона, Леся, а особисто, ти. А ось цією цитатою ти ще раз підтвердив власну позицію щодо джерела натхнення :
"Біблія була не третьою стороною а предметом обговорення, який для Лесі був стимулом творчості, для мене між іншим також... А якщо ти там почерпнув ще якусь мудрість, окрім СТРАХУ, (сам же сказав, біблія є предметом обговорення) то поділись, будь ласкавим, ЯКУ ? А контрольним пострілом буде ось це : "[i]Не супереч правді". Це ти, Пастуше, так назвав тему. Класно назвав. Умнічка...але сам же і суперечиш. Те, що в біблії написано про три пришестя Христа на землю, є правдою. А раз ти цього не знав, то значить лукавиш, що черпаєш з біблії натхнення, це раз, і безпідставно звинувачуєш мене у впертості щодо суті, це два. Угу.
...мені прикро не менше як Вам, що не знаходимо консенсусу, та я з цього не роблю трагедіі, бо ми даємо добрий приклад іншим, що можна сояти на різних позиціях але ця різниця поглядів тільки плюс для справи, бо дає можливість сам предмет розгляду побачити просторово...в іншому світлі. Тим більше...в мене щойно зявився дуже гарний приклад...
Прикріплений файл  idealnuj_pruklad.JPG   25.25К   2 Кількість завантажень:...ваша педантичність читання твору, який перекладався не завжди грамотними,
часами заангажованими, часами заляканими смертельно інквізицією, перекладачами...веде до того що цей твір абсурдне
безглуздя. Виходить як в наведеному вище прикладі з текстом, якщо його читати прискіпливо, по окремих буквах...
Я архітектор, творець...інакше, грош ціна мені в моі 55...Біблія для мене аідитивний твір, написаний не буквами а образами...тому піднявшись над конкретними буквами і іхнім місцем в тексті, я прочитав, на мові образів вселенську Божу мудрість, якою і бажаю поділитись з усіма бажаючими. Моя тема "Синхросинтез", також написана образами,
і якщо не придиратись до окремих букв, граматичних помилок...скористатись мною, як автором теми, поставивши запитання по суті, я ще живий і при здоровому глузді...ось тоді і у вас відбудеться Друге Пришестя У всій йогоВселенській Величі. А наразі, ви слухаєте і не чуєте...дивитись і не бачите. Занадто багато простоі банальноі гордині в душах ваших. Станьте дітьми у сприйнятті світу цього...і тоді вам відкриються очі духовні...ось тоді прийде до вас прозріння правдиве. Перестаньте сприймати складний оригінальний агрегат на рівні шайб і форми ущільнюючих прокладок...почніть сприймати його на рівні унікальноі функціі, проігнорувавши навіть маріал, з якого він зроблений...ось тоді і зійде на вас благодать Божа...і...не ображайте Лесю,"лесбіянку". На духовному рівні статі не розглядають апріорі...стать існує лише на матеріальному фізичному рівні...і прапор вам у руки.
  • 1

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 19.04.2011 – 10:15

ну да, ну да. читати книгу, не розуміти що в ній написано, замість того вигадувати собі свої власні пояснення, тобто розуміти книгу по своєму. і казати що це надзвичайна книга. Це ніби килим на стіні краще будь-якого телевізора, бо під дією певних речовин килим показує значно кращі мультики.
якби так читали математику, то що б тоді було?

а не розуміти що написано, бо в тексті написано одне, а на словах переповідають зовсім інше. і тоді як то зараз модно кажуть - когнітивний дисонанс - та невже? та не може бути.. та як же це так, що наш такий мудрий безгрішний всемогутній бог-творець виявляється античним дрібязковим мстивим міфічним злим божком? ні не може бути, це я не так розумію...
людина - надзвичайна істота. для людини найбільшою цінністю є кайдани самообману. і людина найбільш лютує і біситься коли їх вказують на її самообман. скажи людині "ти лох" - просто обідиться. скажи "не будь лохом" - порве нафіг.
  • 0

#33 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.04.2011 – 12:35

При вирішенні складних завдань, після успішного етапу, створюється своєрідна контрольна точка, щоб при наступному етапі вирішення, коли з якихось причин стається помилка, вирішення задачі починати не з початку, а саме від контрольної точки...щось подібне відбувається і в релігійних текстах, які через тисячоліття ідуть в майбутнє. Наряду з
людьми, для яких ці неоціненні скарби є як повітря, як фундамент, на який опирається сьогодення є люди, які ніби віруси в компютері, чи в живому рганізмі, будучи самі по собі набагато примітивнішими від організму, змушують його працювати на користь вірусів. Запорукою успіху, подібних явищ є те, що елемент, який є простим, не маючи ресурсу
для гармонійноі співпраці з системою, стає антагоністом цієі системи, робить все, щоб нарушивши гармоніні процеси в системі, зупинити іі існування і перетворити іі в прості примітивні окремі фрагменти для власного, та собі подібних існування. Суть роботи антивірусних програм, на всіх рівнях, в усіх аналогічних ситуаціях це розпізнавання, під якими б личинами вони не ховались, для виконання наступного етапу блокування, щоб система без проблем могла функціонувати і надалі. Назвавши тему : "Не супереч правді" перш за все хотів мобілізувати в темі всіх, хто розуміє
суть мудрості...не важно в якій галузі, не важно на якому рівні, для того, щоб шукати разом той потенціал, який доступний лише команді, своєрідній структурі, в якій окремі індивідууми, не ведуть між собою міжусобиць за лідерство, а наполегливо, крок за кроком здатні просуватись до конкретних позитивних результатів у спілкуванні, не для банального задоволення, а для прикладного застосування на благо всіх, як нерозривноі живоі структури на цій планеті.
Ще Лев Толстой зауважив, що існує два табори людей, одні, ті що несуть позитив і прогрес, вони у всьому шукають спільне і подібне, і інші, які несуть негатив, деградацію і диструкцію, вони у всьому шукають відмінність і неподібність.
Тепер вам легко визначити на якому боці ви і ваше оточення. Успіхів вам в утвердженні Правди.
  • 1

#34 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 03:06

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.04.2011 11:15) писав:

ну да, ну да. читати книгу, не розуміти що в ній написано, замість того вигадувати собі свої власні пояснення, тобто розуміти книгу по своєму. і казати що це надзвичайна книга. Це ніби килим на стіні краще будь-якого телевізора, бо під дією певних речовин килим показує значно кращі мультики.
якби так читали математику, то що б тоді було?

а не розуміти що написано, бо в тексті написано одне, а на словах переповідають зовсім інше. і тоді як то зараз модно кажуть - когнітивний дисонанс - та невже? та не може бути.. та як же це так, що наш такий мудрий безгрішний всемогутній бог-творець виявляється античним дрібязковим мстивим міфічним злим божком? ні не може бути, це я не так розумію...
людина - надзвичайна істота. для людини найбільшою цінністю є кайдани самообману. і людина найбільш лютує і біситься коли їх вказують на її самообман. скажи людині "ти лох" - просто обідиться. скажи "не будь лохом" - порве нафіг.
...подібне притягується до подібного, дехто каже що кожен хоче бачити те що хоче...ти ідеш по центру великого міста, навколо тисячі людей, та ти байдужий, вони тобі невідомі...раптом щось знайоме...ти спочатку навіть не усвідомлюєш що саме, тому що знайому людину ти вловлюєш на великій відстані, по ледь вловимих характерних лише цій людині рухах...і т. д. і т.п. І так у всьому...і є ще один феномен, кожен шукає те, чого йому не вистачає...є "інформаційний вітамін С" який не зберігається в організмі і його потрібно увесь час поновлювати...в когось є досвід на килимі мультики бачити в когось нема такого досвіду...

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.04.2011 15:15) писав:

памятаєте фокус про метелика в руці?
типу коли мудреця питають чи живий метелик чи мертвий, а той відповідає - "все в ваших руках"
так от тепер є веселіша інтерпретація цієї притчі - це принцип суперпозиції. кіт Шредінгера одночасно живий і мертвий, так само як метелик в руці з тої притчі.
принцип суперпозиції - це вигадана правда, коли немає відповіді.
Подібні пошуки правди - це не пошуки, це вигадування нового міфу, нового самообману, щоб пояснити факти при відсутності знань.
- хай скаже що немає відповіді, а не вішає лапшу на вуха, це так утомлює і так бісить.
...вчені мужі, коли нема відповіді, опираючись на попередній досвід створюють гіпотези...роблять тисячі дослідів,
аналітично їх опрацьовують і...або спрстовують або підтверджують гіпотезу. Проект - дослівно -кинутий вперед...
коли проект типовий процедура прозора і проста, проходить адаптація проекту до конкретних умов...все відомо наперед. Та коли проект індивідуальний, експериментальний...можна сміло стверджувати, цей проект брехливий...та проектанти люди передбачливі, є коефіцієнти які майже все ставлять на своі місця...крім того, коли приходиться суттєво
змінювати проект, листи які виправляють анулюються, втрачають силу виконавчого документа і в доповнення до анульваних вставляються нові відкореговані а то і зовсім перероблені листи...і все без емоцій, без збішення...існує процедура і якщо ти і надалі хочеш бути проектантом, будь добрий дотримуйся процедури. А якщо ні - іди на...барикади наприклад. В проекній діяльності не може бути ситуації, коли нема відповіді...найрадикальніша ситуація- знесення у визначений термін за рахунок винуватця, відновлення, рекультивація земельної ділянки і все знову у нульовій точці, від якої можна рухатись з повним дотриманням законодавчо - нормативної бази...
  • 1

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 10:36

Перегляд дописуПастух (20.04.2011 04:06) писав:

...вчені мужі, коли нема відповіді, опираючись на попередній досвід створюють гіпотези...роблять тисячі дослідів,
аналітично їх опрацьовують і...або спрстовують або підтверджують гіпотезу...
Енштейн, як вигадував свою гіпотезу будови всесвіту, вже ніби був усе зліпив до купи, але чогось таки не вистачало в тій купі формул. Він вигадав лямбда член, щоб вставити у формулу, щоб отримати потрібне. Міфічний лямда член в купі складний формул тримає всесвіт, як античний Атлант тримає на своїх плечах небо.
  • 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 10:46

Перегляд дописуПастух (19.04.2011 13:35) писав:

При вирішенні складних завдань, після успішного етапу, створюється своєрідна контрольна точка, щоб при наступному етапі вирішення, коли з якихось причин стається помилка, вирішення задачі починати не з початку, а саме від контрольної точки...щось подібне відбувається і в релігійних текстах, які через тисячоліття ідуть в майбутнє. Наряду з
людьми, для яких ці неоціненні скарби є як повітря, як фундамент, на який опирається сьогодення є люди, які ніби віруси в компютері, чи в живому рганізмі, будучи самі по собі набагато примітивнішими від організму, змушують його працювати на користь вірусів. Запорукою успіху, подібних явищ є те, що елемент, який є простим, не маючи ресурсу
для гармонійноі співпраці з системою, стає антагоністом цієі системи, робить все, щоб нарушивши гармоніні процеси в системі, зупинити іі існування і перетворити іі в прості примітивні окремі фрагменти для власного, та собі подібних існування.
Суть роботи антивірусних програм, на всіх рівнях, в усіх аналогічних ситуаціях це розпізнавання, під якими б личинами вони не ховались, для виконання наступного етапу блокування, щоб система без проблем могла функціонувати і надалі. Назвавши тему : "Не супереч правді" перш за все хотів мобілізувати в темі всіх, хто розуміє
суть мудрості...не важно в якій галузі, не важно на якому рівні, для того, щоб шукати разом той потенціал, який доступний лише команді, своєрідній структурі, в якій окремі індивідууми, не ведуть між собою міжусобиць за лідерство, а наполегливо, крок за кроком здатні просуватись до конкретних позитивних результатів у спілкуванні, не для банального задоволення, а для прикладного застосування на благо всіх, як нерозривноі живоі структури на цій планеті.
Ще Лев Толстой зауважив, що існує два табори людей, одні, ті що несуть позитив і прогрес, вони у всьому шукають спільне і подібне, і інші, які несуть негатив, деградацію і диструкцію, вони у всьому шукають відмінність і неподібність.
Тепер вам легко визначити на якому боці ви і ваше оточення. Успіхів вам в утвердженні Правди.

Тю....а я то думав...слова то які : не супереч правді.., мудрість.., досвід, а ти, Пастуше, черпаючи біблію, виявляється не відірвався від звичайнісіньких сєктантів бодай на міліметр...ага...вся твоя черПОНУТА мудрість звелась до тривіального і старого як світ "розпрєдєлєнія ролєй" серед людей... в стилі, єсстно, христянства,: якщо хтось і може бути добрим і безкорисливим, то це тіко христяни...решта людей - ні ні...ага...якщо це так (а воно так по біблії) то нафіга у світі так багато НЕхристян серед яких міліони класних людей (по любому, вони чухрають в тартар), а якщо це не так, то чому повинна існувати ця довбонута лицемірна релігія ? Га, Пастуше ? Шо там, з цього приводу шепче тобі біблійна мудрість ? Це в цьому твоя мудрість, що ти присвоїв собі право роділяти людей, надаючи їм властивості примітивний, антагоніст, вірусНУТИЙ ? І чим же твоя мудрість мудріша, вже показаної у біблії, жидівської...га?...ти там шось читав про "обраний народ" ?...нє ?...ти ж їх повторяєш, Пастуше, акі папуга, тіко іншими словами. Там про вказаних тобою вірусНУТИХ антагоністів написано : "народи ці - ніщо". І ще : "я віддам вам їх на поїдання"..угу...шо скажеш, Пастуше ? Я вже мовчу, що до "любити ближнього", "любити ворога", твоє распрєдєлєніє ролєй не має ані найменшого відношення...вже не кажу, що "царство боже" в першу чергу належить блаженним (довбонутим,) і ницим (бомжам)...ага, Пастуше, саме їм, а не "вченим мужам" яким ти тут надаєш право лідерства. Це вони, ХТО(????), згідно біблії, оті "вчені мужі" га, Пастуше ?

Цитата

не важно в якій галузі, не важно на якому рівні, для того, щоб шукати разом той потенціал, який доступний лише команді, своєрідній структурі, в якій окремі індивідууми, не ведуть між собою міжусобиць за лідерство, а наполегливо, крок за кроком здатні просуватись до конкретних позитивних результатів у спілкуванні, не для банального задоволення, а для прикладного застосування на благо всіх,

Ги ги ги ги...ти спізнився Пастуше,...юдей Іоан вже давно...це про 114 тисячі обраних "команді, своєрідній структурі, в якій окремі індивідууми, не ведуть між собою міжусобиць за лідерство,....на благо всіх,". Ога.

Цитата

Ще Лев Толстой зауважив, що існує два табори людей

А Лев Толстой, це ХТО ? Біблійний бог ? У нього теж...умгу...по таборам.

Цитата

ті що несуть позитив і прогрес, вони у всьому шукають спільне і подібне, і інші, які несуть негатив, деградацію і диструкцію, вони у всьому шукають відмінність і неподібність.

А ось про таке, ти коли небудь, що небудь, чув, Пастуше ?: "Людина, є мірило усіх речей".

Цитата

А тобі, подальших успіхів в осовоєнні, вже хрєнзна відколи, відомих людству біблійних "мудростей" котрі ти подав тут як осягнуту тобою "новину", перефразувавши на власний манер. Фізкультпрівєт, Пастуше.

ПС. Вроді і голова у тебе розумна...ото тіко не можу зрозуміти : нафіга ти її поміняв на біблію ???
  • 0

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 23:22

Перегляд дописуПастух (19.04.2011 08:36) писав:

Я архітектор, творець...інакше, грош ціна мені в моі 55...Біблія для мене аідитивний твір, написаний не буквами а образами...тому піднявшись над конкретними буквами і іхнім місцем в тексті, я прочитав, на мові образів вселенську Божу мудрість, якою і бажаю поділитись з усіма бажаючими.

Архітектор, Пастуше, це професія. І не більше того. Себто, це один з рядових, буденних, людських способів заробити собі на шматок хліба, способів, котрий ні на йоту не визначніший міліонів інших. І ніякий ти тут не творець. Це ти собі втюхав в голову, подібну дурницю, а якщо ти творець, то працюй задарма, ога...не хоЦЦа ?...а знаєш чому ?..а тому що вся твоя (як і решти) "творчість" називається РОБота...так, так, Пастуше, саме РОБота, перефраоване від РАБота, себто - РАБ. Оце і вся суть твоєї "творчості"...за шматок хліба, єсстно, шоб ти там собі не вигадував.
Тепер, Пастуше,...кому іншому пожалкував би, але для тебе зроблю невеличке виключення. Я повчу тебе, (ти вже вибач) чим є у біблії те, що ти тут назвав "божа мудрість", переплутавши "грішне з праведним". Я скажу тобі це не тому що знаю тексти біблії, і не тому що завжди прискіпливо ставлюсь до них. Я відаю, чому я це роблю коли дискутую про біблію. Але твоя уява, Пастуше, сприймає подібних мені людей людей як антагоністів, котрі заради спортивного інтересу намагаються покласти усіх на лопатки. Як же вузько ти мислиш...це просто капєц...(мабуть теж, через образи, да ?)...та ти виявлється...навіть якщо ти тричі, архітектор-"творець", нездатен УСВІДОМЛЮВАТИ СУТЬ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ. А оскільки ти на це нездатен, Пастуше, ти почав шукати собі мудрість...так, так, саме ПО ЦІЙ ПРИЧИНІ ти почав шукати її ; тобі 55, (мені 58) пора вже...це правильно...прожив більшу частину життя а ніфіга незнаєш про нього, окрім соціально-матеріальної сторони. Себто, твої 55 років це "пустишка"...ти їх не прожив а проіснував..ти навіть не знаєш для чого ти їх, ті 55, взагалі...по факту то, виявилось ; "фІга"...як ти там кажеш? "гріш мені ціна", додавши ДЛЯ САМООБМАНУ І САМОУТІХИ (ДЛЯ СЕБЕ Ж) ТЕРМІН - ТВОРЕЦЬ... і от ти почав пошуки. Я це відаю точно, Пастуше, навіть якщо ти цього ще не усвідомив. Їдем далі. В кожної людини котра будь коли була народжена на цій землі (сАме народжена, Пастуше) є тільки один спосіб пізнання суті про самого себе, але тобі, Пастуше, усвідомити це виявилось непосильним...тобі знадобилась "допомога"...ти почав пошуки "мудрості" через, так званих, відомих людей (Л Українка, Л Толстой, наприклад). В кінцевому результаті ці недолугі "лічності" (котрі, до твого відому навіть зі своїм власним життям розібратись до кінця не втямили) привели тебе до біблії...ти її відкрив, Пастуше, і в твоїй бурхливій уяві трапилось "велике чудо"; ти усвідомив те, чого там немає. Та ти не дивуйся, Пастуше, нічого такого новітнього в цьому немає...ога...не ти перший, не ти останній. А твоя цитата про біблію : "я прочитав, на мові образів вселенську Божу мудрість, якою і бажаю поділитись з усіма бажаючими." є не що інше, як брєд. При цьому, Пастуше, це є брєд не те що з мого погляду...а з погляду біблії, шоб ти знав. Ніколи і нікому, у біблії, біблійних бог, не відкривав свою мудрість...ога...та ще й у вселенських масштабах. Навпаки, це для людини є, табу, Пастуше, тому що бодай грамулька мудрості, біблійного Сатанаїла, виглядатиме для тебе "нічим", звучатиме на "невідомій мові", і абсолютно на несприйнятних для тебе "частотах"...себто, ані тілесними органами, ані розумом, ані підсвідомістю, ані "душею", ані з допомогою образів, ані власною жопою, ти не маєш можливості отримати через біблію навіть отієї грамульки мудрості Сатанаїла. І я це теж, відаю абсолютно точно, най тебе це не дивує, Пастуше, оскільки мої особисті взаємостосунки з біблійним богом мають давненьку і зовсім не простеньку історію, фінальна суть котрої : я йому, (ще з дитинства), ворог, він мені - втроє і так буде завжди, допоки я...н-да..однак повернемось до твого осягнення "божої мудрості" через біблію, Пастуше. Власне кажучи, багато міліонів зачмурених біблією "лесь українок" та "пастухів", котрі без допомоги "святої бумажки" нездатні відрізнити світло від темряви, котрі, не маючи на те жодних аргументів, довіряють ті бумажці свої душі та голови...мені таких не жалко, ніхто ж у біблійне лайно за вуха не тягнув. Подивись на свою праву або ліву руку, Пастуше. Що ти там бачиш ?..ти бачиш, ПО ФАКТУ, пять пальців. Ти можеш сприйняти цей факт різними способами. Наприклад, я можу показати тобі кулак, або великий палець, або - дулю. Але на руці, по любому, пять пальців. Ну так от, Пастуше, раз ти вже так присів на усвідомлення через символи, ти, ПО ФАКТУ, осягнув що там дуля...ога...і оцю дулю, ти сприйняв як "вселенську божу мудрість". З чим тебе і вітаю. Фізкультпрівєт.

ПС. Ти знаєш, Пастуше, я коли прочитав оце твоє : "я прочитав, на мові образів вселенську Божу мудрість" то хотів, замість написаного вище звести все до коротенького і простенького питання : "ану виклади її сюди, раз вже хочеш поділитись нею". Що після цього послідувало б, мені зрозуміло, і я не задаю тобі цього питання, адже по факту, тобі відповісти немає чим, окрім, Пастуше, або біблійних цитат, або їх перефразування тобою, особисто. І те і друге, посадило б тебе в "калошу"...а ти цього не заслуговуєш...овечка ти, заблукавша.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.04.2011 – 23:31

• 0

#38 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 07:14

Перегляд дописуБезбожник (21.04.2011 00:22) писав:

Архітектор, Пастуше, це професія. І не більше того.
Тепер, Пастуше,...кому іншому пожалкував би, але для тебе зроблю невеличке виключення. Я повчу тебе... нездатен УСВІДОМЛЮВАТИ СУТЬ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ. А оскільки ти на це нездатен, Пастуше, ти почав шукати собі мудрість...так, так, саме ПО ЦІЙ ПРИЧИНІ ти почав шукати її ; тобі 55, (мені 58) пора вже...це правильно...прожив більшу частину життя а ніфіга незнаєш про нього, окрім соціально-матеріальної сторони. Себто, твої 55 років це "пустишка"...ти їх не прожив а проіснував..ти навіть не знаєш для чого ти їх, ті 55, взагалі...по факту то, виявилось ; "фІга"... не І я це хотів, замість написаного вище звести все до коротенького і простенького питання : "ану виклади її сюди, раз вже хочеш поділитись нею". Що після цього послідувало б, мені зрозуміло, і я не задаю тобі цього питання, адже по факту, тобі відповісти немає чим, окрім, Пастуше, або біблійних цитат, або їх перефразування тобою, особисто. І те і друге, посадило б тебе в "калошу"...а ти цього не заслуговуєш...овечка ти, заблукавша.
...якби це все було написано у приватному листі, я б промовчав. І тому відповідь моя не Бесбожнику.(даруйте буква "з"
не працює, а коли використовую віртуальну клавіатуру збиває з думки...) а тим, які окрім нього, судячи с кількості переглядів читають тему. По перше, маєте відповідь обрасну...чи має людина бажання сросуміти іншу, якщо вона все наперед снає. Якщо в Біблії є багато наносного і випадкового, в рісний час рісні тексти вважались канонічними, то це ще не сначить що вона в цілому не саслуговує на увагу, а лише на огульну критику. Крім того, кажуть що її писали, Богом надихнені люди, а чому Леся, чи будь хто, не може бути надхненний Богом. Чому?. Думаю що може. Бесбожник каже...так він сарас третя сторона, він вийшов с діалогу сам, йому все ясно, що він не дає пропосиції поділитись...
і в цей час повністтю ігнорує те, чим я ділюсь, йому це все виглядає наперед брЄдом...Бесбожник не Бог снати всього не може, тому для нього те чого він сприйняти не може і буде брєдом. То навіщо тему перетвлрювати в чергову міжусобицю? Щоб відвернути увагу від головного...раптом Біблія сасвучить по другому...не так як її привик чути Бесбожник. Побудьте шановний Бесбожнику спостерігачем, так, бес Ваших потужних виступів у темі вона сійде с головної сторінки...і нехай. Синхросинтес в балачці вже на 7 чи 8 сторінці, але відповідно до переглядів люди туди саглядають. Давайте будемо економити людям час і не сасмічувати тему словами що це брєд, Ви ж не медик Бесбожнику і тема не про медичні діагноси. Своїми ресультатами, які я отримав савдяки Біблії, Корану, Бхагават Гіти,
я ділився савжди с усіма бажаючими, тільки не потрібно мене са це ображати.
  • 1

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 07:23

так смішно оце твое с... сросуміти....

на да ладна, ділись своєю мудрістю. чи божою мудрістю ділись, раз вже вона в тебе є.
  • 0

#40 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 07:37

Я САМОСТІЙНО дослідив чому 13 чортове число, що стоїть за біблійським "666". Роібрався в алегорії про овець і пастуха.
Побудував математично модель "типової овечки" однієї з 12-ти. Так що я маю чим ділитись. Були б бажаючі прийняти мої
дари...ось тому я є творцем у своій царині...не за гроші однако...

Всі свої багаторічні дослідження я робив за свій кошт. Правда деколи попадались добродії , і за це їм велике спасибі.
Сергій Зварич, царство йому небесне, на компютерне моделювання і графіку витратив понад 120 годин свого особистого
часу безкоштовно, великим стимулом для нього було те, що він народився 6 січня...
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних