Перейти до вмісту

Справа Тараса Зеленяка. Українців що висловлюють свою думку на форумах судять

Повідомлень в темі: 45

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2006 – 12:25

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 07:43) писав:

Marcos

Ви переплутали мене з товаришем, а мої і його погляди можуть відрізнятися, це нормальна річ. ;)
дійсно переплутав, але факт залишається фактом.
Ви самі сказали :

Цитата

Я вірю в себе, в таких як Cuts Up, в те, що в Криму є на кого спиратися, в те, що у нас є засоби, в те, що є сили, яким буде це вигідно
Після таких слів ви повинні відповідати і за слова свого друга, якщо ви в нього вірите .
  • 0

#22 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 17.10.2006 – 18:01

Manfred

Коли думкам вузько - вступають в дію стереотипи. "Наймит". "Сплачений московією". "Полк російського спецназу". "Отруєний агентами ФСБ". Це не від великого розуму, просто так думати простіше. Про,О, мыслить інакше - наймит...

Marcos

Тарас все знав. У Росії антидемократія, практично тоталітаризм. Там страшний Пу, і взагалі не треба жарти жартувати з ФСБ. Вони на місці розстрілюють...
  • 0

#23 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 14:32

Перегляд дописуПарубок Ярослав (17.10.2006 19:01) писав:

Тарас все знав. У Росії антидемократія, практично тоталітаризм. Там страшний Пу, і взагалі не треба жарти жартувати з ФСБ. Вони на місці розстрілюють...
І ти хочеш жити в такій країні ?
  • 0

#24 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 17:49

Перегляд дописуMarcos (19.10.2006 16:32) писав:

І ти хочеш жити в такій країні ?

Це Батьківщина, приятель... Від таких речей не відмовляються, навіть коли там убогість і розруха, коли там погано і хрін... Та і, порівнюючи з Україною, - жіть-то в Росії краще! Багатше, простіше, зрозуміліше, стабільніше. Менше корупції, своя мова...
  • 0

#25 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 17:57

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 18:49) писав:

Це Батьківщина, приятель... Від таких речей не відмовляються, навіть коли там убогість і розруха, коли там погано і хрін... Та і, порівнюючи з Україною, - жіть-то в Росії краще! Багатше, простіше, зрозуміліше, стабільніше. Менше корупції, своя мова...
дійсно і журналістів там не вбивають і школи не захоплюють, і не вибухає нічого . Звичайно яка ж в Росії корупція, а багатство яке.уууу. РАЙ НА ЗЕМЛІ ! А про мову я взагалі мовчу, на Україні ж за російську за мову вбивають прямо на вулицях. Короче Росія сама краща країна в світі ;)

P.S.

Парубок Ярослав я б назвав твій пост " УТОПІЯ РОКУ 2006"
  • 0

#26 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 19.10.2006 – 18:18

Перегляд дописуMarcos (19.10.2006 19:57) писав:

дійсно і журналістів там не вбивають і школи не захоплюють, і не вибухає нічого . Звичайно яка ж в Росії корупція, а багатство яке.уууу. РАЙ НА ЗЕМЛІ ! А про мову я взагалі мовчу, на Україні ж за російську за мову вбивають прямо на вулицях. Короче Росія сама краща країна в світі ;)

P.S.

Парубок Ярослав я б назвав твій пост " УТОПІЯ РОКУ 2006"

У якому місті я сиджу? З якою Україною я знайомий? Де живеш ти? Що ти знаєш про Росію? Що ти знаєш про Крим?..

На Україні нікого не вбивають? На Україні нічого не вибухає? Я ПОРІВНЮЮ корупцію і бачу, що на Україні - просто амба, хоча вже здавалося б - куди більше російською.

Яка середня зарплата в твоєму місті?...
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 00:07

Перегляд дописуПарубок Ярослав (19.10.2006 19:18) писав:

У якому місті я сиджу? З якою Україною я знайомий? Де живеш ти? Що ти знаєш про Росію? Що ти знаєш про Крим?..

На Україні нікого не вбивають? На Україні нічого не вибухає? Я ПОРІВНЮЮ корупцію і бачу, що на Україні - просто амба, хоча вже здавалося б - куди більше російською.

вважаю подальшу дискусію з цих питань безглуздую...
  • 0

#28 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 05:47

Перегляд дописуMarcos (20.10.2006 02:07) писав:

вважаю подальшу дискусію з цих питань безглуздую...
Це не дискусія, це питання, на які собі самому спочатку треба відповісти, перш ніж щось говорити про Росію або Верхню Вольту, або мазанки в Криму, або сарматів там же... А то незручно виходить в итоге!
  • 0

#29 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 02.11.2006 – 18:42

А яка середня зарплатня в Нью Рорці? При цьому, розмір середньої зарплатні не може виправловувати переслідування за політичними чи ідеологічними мотивами. Я розумію, що терміни, які вживав Зеленяк є образливими для росіян. Проте, пане Ярославе, зайдіть на свій улюблений севастопольський форум і почитайте вислови на адресу України та українців. Очевидно, саме це ви вважаєте зразком толерантності та ліберальності, а головне, ввічливості. Я не вітаю розпалення ненависті до росіян, але реакція на політику Росії щодо України, та і щодо її власних громадян може бути дещо емоційною, ви не вважаєте?
І в Криму, таки є на кого спиратися - там не всі вражені пекучою українофобією. Хоча значно більше ніж у решті України, але не всі. Люди в більшості своїй, прагнуть спокою і добробуту, але при цьому в кожному з нас закладено стереотипи і архетипи, якими і маніпулюють розпалювачі конфліктів. Яким би миролюбним я не був, як накажете реагувати на таке: "банить дебила. разгавкался тут на своей дерьмове. Олбанский лучше)) А тут ваще ниче непонятно. Понятно тока что аффтар ДЭБИЛ!". Це цитата з реакції учасника форуму не на зміст посту, а лише на саму українську мову. Мабуть, один з тих, на кого ви прагнули б обпертися? Повірте, подібна шавкотня боїться власної тіні. Інакше як пояснити, що банять за вживання української мови? Прагнення самоізоляції та педалювання ненависті до усього інакшого - невтішний діагноз для народу, що володіє ядерним арсеналом, контролює енергоресурси половини континенту і наполягає на власній месіанській місії. Тому не дивно, що людина, яка вважає себе етнічним українцем і проживає на теренах Російської імперії болісно реагує на такі "братні" випади. Що я маю відповісти на те, що Шевченка називають "говноподібним кобзарем"? Пане Ярославе, рятуючи порозуміння між росіянами та українцями - постіть у севастополь про неприпустимість зневажання засадничих норм спілкування не те що між народами - між людьми. Досягнете успіху - повертайтесь і будьте героєм на фронті боротьби з відчуженням!
  • 0

#30 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 02.11.2006 – 19:17

Перегляд дописуГатило (2.11.2006 19:42) писав:

А яка середня зарплатня в Нью Рорці? При цьому, розмір середньої зарплатні не може виправловувати переслідування за політичними чи ідеологічними мотивами. Я розумію, що терміни, які вживав Зеленяк є образливими для росіян. Проте, пане Ярославе, зайдіть на свій улюблений севастопольський форум і почитайте вислови на адресу України та українців. Очевидно, саме це ви вважаєте зразком толерантності та ліберальності, а головне, ввічливості. Я не вітаю розпалення ненависті до росіян, але реакція на політику Росії щодо України, та і щодо її власних громадян може бути дещо емоційною, ви не вважаєте?

Севастопольським форумом лаються... :D Нетолерантними вважають! Правда, ми і не претендуємо на толерантність. Або на ЄС. Або на західну цивілізацію в розумінні Макдональдса або Держдепу.

Цитата

І в Криму, таки є на кого спиратися - там не всі вражені пекучою українофобією. Хоча значно більше ніж у решті України, але не всі. Люди в більшості своїй, прагнуть спокою і добробуту, але при цьому в кожному з нас закладено стереотипи і архетипи, якими і маніпулюють розпалювачі конфліктів.

У мене є сусідня тема - давайте запитаємо кримчан... Що вони думають по цих приводах...

Цитата

Яким би миролюбним я не був, як накажете реагувати на таке: "банить дебила. разгавкался тут на своей дерьмове. Олбанский лучше)) А тут ваще ниче непонятно. Понятно тока что аффтар ДЭБИЛ!". Це цитата з реакції учасника форуму не на зміст посту, а лише на саму українську мову. Мабуть, один з тих, на кого ви прагнули б обпертися? Повірте, подібна шавкотня боїться власної тіні. Інакше як пояснити, що банять за вживання української мови?

Пардон, а яка мова на цьому форумі?? Я можу писати по-російськи?? Є правила, при реєстрації з ними погоджуємося чи ні.

Цитата

Прагнення самоізоляції та педалювання ненависті до усього інакшого - невтішний діагноз для народу, що володіє ядерним арсеналом, контролює енергоресурси половини континенту і наполягає на власній месіанській місії.

Тобто Ви мені процитували з форуму Президента Путіна, чи що? :8: Або яка логіка переходу від вислову до політики країни??

Цитата

Тому не дивно, що людина, яка вважає себе етнічним українцем і проживає на теренах Російської імперії болісно реагує на такі "братні" випади. Що я маю відповісти на те, що Шевченка називають "говноподібним кобзарем"? Пане Ярославе, рятуючи порозуміння між росіянами та українцями - постіть у севастополь про неприпустимість зневажання засадничих норм спілкування не те що між народами - між людьми. Досягнете успіху - повертайтесь і будьте героєм на фронті боротьби з відчуженням!

А чого Ви пішли на севастопольський-то? Що сказати хотіли? :D
  • 0

#31 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 03.11.2006 – 08:27

До чого тут макдональдс? Опиратися цінностям суспільства споживання не одне й те ж, що називати російську мову (чи будь-яку іншу) гівном. Я не ображав нікого на севастопольстькому форумі і Вас за Ваші пости перекладені рутою дебілом ніхто не називає - це раз. На форумних правилах зазначено, що мовою спілкування є державна-російська. Я зрозумів це так, що мовою спілкування є або державна або російська і обрав першу (чи може в Севастополі є якась інша державна мова, чи Севастополь Місто-держава?) - це два. Я говорив про народ, а не про владу, ви апелюєте до того форуму, як до репрезентативного, отже Путіну не обовязково висловлюватись в тому ж дусі, досить просто підтримувати таких росіян - це три.
А на Севастопольському форумі кажу що хочу, щоправда за думки, що не відповідають загальній тенденції там банять, очевидно, таким чином доводячи вищість своєї культури. Хоча, радше б такі речі назвати культом.
  • 0

#32 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 03.11.2006 – 09:40

Шановний Гатило, мушу Вас попередити, що проведення дискусії з паном Парубком Ярославом окрім Вашої роздратованості нічого не дасть... адже Парубок Ярослав зарекомендував себе на нашому порталі як провокатор і фактовигадувач...

судіть самі на конкретний наведений Вами факт

Цитата

Яким би миролюбним я не був, як накажете реагувати на таке: "банить дебила. разгавкался тут на своей дерьмове. Олбанский лучше)) А тут ваще ниче непонятно. Понятно тока что аффтар ДЭБИЛ!". Це цитата з реакції учасника форуму не на зміст посту, а лише на саму українську мову. Мабуть, один з тих, на кого ви прагнули б обпертися? Повірте, подібна шавкотня боїться власної тіні. Інакше як пояснити, що банять за вживання української мови?

він несе щось ліве (чим дуже нагадує мені найзнаменітішу провокаторку України - Наталію Вітренко)... кажучи

Цитата

Пардон, а яка мова на цьому форумі?? Я можу писати по-російськи?? Є правила, при реєстрації з ними погоджуємося чи ні.

він, як це не дивно :8: , на цитату в якій змальована хамська і маргінальна поведінка на тому російскомовному форумі, починає кричати про утиски російскої мови (приводячи у приклад Теревені :D - як на мене дуже толерантний форум).

Пане Ярослав, а ви з Н.Вітренко часом не родичі ? :D

Повідомлення відредагував CAESAR: 03.11.2006 – 09:41

• 0

#33 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 03.11.2006 – 10:18

Щойно повернувся з севастопольського форуму. Я вже й російською писав - мене тупо викинули. Більше того, всі мої пости також "дивним чином" зникли. Таким чином і формується репрезентативна думка на кримському форумі. Я гадаю, що викинули мене якраз за те, що я не впав на рівень дискусії: "а ви - кацапи!" І взагалі намагався обходитись без радикалізму. Очевидно, аргументи, висловлені мною, здалися адміністраторам більш переконливими і я був забанений з видаленням моїх постів. Хотів повернутися, написати щось знову, а потім вирішив залишити українофобів самих - нехай трохи помаструбують на свої пости-близнюки про те, які українці погані, і тут же про те, що українців взагалі не існує. Ой, біда та й годі.
  • 0

#34 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 22:09

Гатило

Нумо нумо!!! Під яким ніком Ви там жили?? Повідайте мені, здається, саме з Вами у мене було цікава бесіда про сенс життя... :8:

CAESAR

По-перше, раз Ви зело толерантні, вбийте собі самостійні 10 відсотків попереджень за особисту образу. Ну або, на вибір - можете з розгону об стіну на всі сто процентів... :8:

По-друге, про мову - я чимось не маю рації?? :8:

Manfred

Зайдіте-почитайте... Там є купа опонентів, і чомусь ніхто їх не банить, розумієте...
  • 0

#35 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 08.11.2006 – 09:39

Перегляд дописуПарубок Ярослав (7.11.2006 22:09) писав:

Гатило

Нумо нумо!!! Під яким ніком Ви там жили?? Повідайте мені, здається, саме з Вами у мене було цікава бесіда про сенс життя... :8:

CAESAR

По-перше, раз Ви зело толерантні, вбийте собі самостійні 10 відсотків попереджень за особисту образу. Ну або, на вибір - можете з розгону об стіну на всі сто процентів... :8:

По-друге, про мову - я чимось не маю рації?? :8:

Manfred

Зайдіте-почитайте... Там є купа опонентів, і чомусь ніхто їх не банить, розумієте...
Я був під ніком Гатило? Про сенс життя нічого не писав.
Я, здається, нікого не ображав ані на тому форумі, ані на цьому, такщо об стіну ні до чого.
Про мову я говорив вище: на севастопольському зазначено держана-російська, я зрозумю, як або державна або російська. Змінюйте правила форуму, або грайте за правилами. На цьому форумі просто зазначено, що мовою спілкування є українська. Більше того, мене потім забанили і витерли, коли я писав російською, просто мабуть не сподобались мої пости (це вже з ніком Gatylo). Опоненти дійсно є, важко пояснити чому не банять їх, проте, і змістовної дискусії не виходить. У відповідь на аргументи чи висловлені думки завжди вал лайливої маячні. Я нещодавно зайшов ще раз на форум. Там дістали якогось українця, що він таки послав когось намуй, і радісні коментарі форумчан: "ось іще один бандарлог спікся". А як не спечешся, коли проти твоїх аргументів сипиться хамство, цитоване мною вище?
  • 0

#36 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 08.11.2006 – 17:28

Бан там видають достатньо рідко - і по тих же підставах, що і скрізь - мат, наприклад... Не умієш стримуватися - сиди удома, пий валеріану, дивися телевізор - не лізь в дискусії з незнайомими людьми.
Я Вашого ника не бачив, по можу підозрювати, що прийшли Ви з темами типу "Слава Україні!" або "Коли флот піде ж до Росії?". Якщо це так - те Ви були який-небудь пятісостий цього року і кожному що знов прийшов приводити ті ж відповіді, що і раніше - сумно!..
Яку тему-то створювали, признайтеся?.. :8:

Йдіть хоч зараз в "Політику", дивитеся - сперечальників багато...
  • 0

#37 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 08.11.2006 – 19:51

Пане Ярославе, мої дописи наштовхують Вас на думку, що я психічно хворий? Теми названі Вами я не підтримую і тут, не те що на Севастополі. Був я у політиці, кажу ж, що не падав на рівень дискусії про те, наскільки кацапи тупі. Між іншим, правило гарного тону на форумі є зневага до українців. У такій атмосфері вести дискусію не лише складно, але просто неможливо. На аргументи відповідають хамством, рано чи пізно зриваються і українці, і їх з реготом банять, під оплески "толерантних" учасників. За матюки банять лише опонентів - татар і українців. А тем я не створював взагалі - вистачало і створених. Зайдіть у політику - там висить мабуть ще тема про українську мову. Я спробував поговорити про різницю між звуками g i h, що в українській мові позначаються графічно по-різному, був видалений без пояснень. Хоча, багато честі тому збіговиську, говорити про нього тут.
Мені більше цікаво, на якій заразстадія справи Зеленяка. Можливо у кого є інформація, а то як завжди створили привід, трохи побубніли і все. А людина між іншим ризикує втратити волю за те, що москалям дозволено робити з легкістю.
  • 0

#38 Dual

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 13.11.2006 – 16:53

Цитата

Брєд якийсь...Як вони доведуть, що тексти повідомлень писав саме він...?
Провайдери здадуть.

Тому, заради свободи слова, варто знати і бойкотувати сайти ренегатів, а силові структури завжди будуть прагнути їх контролювати...
Інтернет — всесвітня мережа і завжди знайдуться провайдери які не здають...
Цих і тих треба оприлюднювати!

Шановні, будь ласка, не направляйте власну агресію проти народу України. Поважайте одне одного: обсир@ючи одне одного на тому фоні не виглядатимеш ліпше!

Цитата

В кожного саме така на яку він заслуговує! От тільки робота буває різною: руками, головою, язиком, довгим язиком etc...
  • 0

#39 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.07.2007 – 16:54

Новосибірський суд виніс вирок користувачу Інтернет за ідеї переваги українців над росіянами (оновлено)
Кореспондент.net

16 Липня 2007, 12:40

Совєтський районний суд Новосибірська засудив до штрафу в 130 тисяч рублів місцевого жителя Тараса Зеленяка, котрий на форумах в Інтернеті залишав висловлювання, які суд визнав антиросійськими.

Суд визнав Тараса Зеленяка, який має російське громадянство, винним за статтею 282 Кримінального кодексу РФ (розпалювання міжнаціональної ворожнечі).

„Його висловлювання однозначно спрямовані на приниження російського народу”, заявила суддя Тетяна Каширіна, оголошуючи вирок.

У вироку також сказано, що залишені в Інтернеті висловлювання "створюють спотворене уявлення про російський народ, приписуючи йому ворожі дії по відношенню до інших народів".

Водночас, у своєму останньому слові підсудний заявив, що, можливо в його діях і було щось не етичне, проте такої мети як розпалення міжнаціональної ворожнечі він перед собою не ставив.

Суддя Тетяна Каширіна врахувала часткове визнання провини Зеленяком, розкаяння, а також відсутність судимостей, та ухвалила оштрафувати його на суму 130 000 рублів – близько $5 тис.

Адвокат Зеленяка Володимир Мельников сказав, що вважає висловлювання свого підзахисного на російськомовному форумі українського сайту "кухонною розмовою". "Тут немає публічності! Привселюдно, виходить, я повинен публіку зібрати", - заявив Тарас Зеленяк. Як зазначила суддя, в обговоренні на форумі брало участь близько 50 осіб.

Ухвалене рішення суду базувалося на результатах філолого-лінгвістичної експертизи, проведеної щодо висловлювань Тараса Зеленяка. Коментарі зберігалися у системному блоці комп’ютера, що його було вилучено із квартири підсудного 16 лютого 2006 року. Філолого-лінгвістична експертиза встановила, що висловлювання Зеленяка здатні розпалити почуття ненависті і ворожнечі перед групою осіб щодо інших осіб за ознаками статі, національності та раси.

Зокрема, у висновку експертизи від 19 квітня 2006 року сказано, що висловлювання Тараса Зеленяка не допускають двоякого тлумачення з погляду їхнього змісту і сенсу, спрямованого на образу національних почуттів росіян.

"Висловлювання Зеленяка спрямовані на формування негативного образу росіян узагалі, а також російського народу в цілому, - йдеться у висновку експертизи. - Окремі висловлювання Зеленяка свідчать про його впевненість у перевазі української нації, чеченців, непрямо, і прибалтів над росіянами. Висловлювання Зеленяка, безумовно, містять спотворені, перекручені уявлення про роль російського народу та росіян в історичному процесі, зокрема він фактично обвинувачує у фашизмі всіх представників російського народу", - сказано у висновку експертів.

Сторона захисту ще не визначилася, чи оскаржуватиме вирок. "Ми порадимося з Тарасом, візьмемо до уваги всі обставини і вирішимо це питання", - прокоментував адвокат Володимир Мельников.

Як повідомлялося раніше, 15 лютого 2006 року у відношенні 36-річного жителя новосибірського Академмістечка Тараса Зеленяка було порушено кримінальну справу за частиною першою статті 282 Кримінального Кодексу РФ "Розпалювання ненависті або ворожнечі, а значить приниження людської гідності". До Управлінні ФСБ Новосибірської області зі скаргою на висловлювання свого клієнта звернулася компанія-провайдер "Перша миля", послугами якої користувався Тарас Зеленяк для виходу в Інтернет.

Відповідно до обвинувального вироку, починаючи з 2005 року Тарас Зеленяк під псевдонімом "новосибірськ2" залишав на російськомовному форумі українського сайту www.proua.com свої коментарі щодо різноманітних подій суспільно-політичного життя в Росії й Україні. Ці коментарі, на думку прокуратури, містять пропаганду ненависті до росіян, стверджують "перевагу українського народу над російським" і рясніють образливими словами.
  • 0

#40 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 16.07.2007 – 17:07

а як щодо антиукраїнських висловлювань москалів та деяких українців-малоросів :)
і де справедливість? :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних