Перейти до вмісту

Нещасне кохання

Повідомлень в темі: 34

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 17.05.2011 – 22:56

дружній мінет значно поліпшує взаємини людей і жінок
  • 0

#22 ігарьок

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 17.05.2011 – 23:45

тут про кохання а ти... однака ісуkіn sun
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2011 – 08:57

Перегляд дописуSergiy_K (17.05.2011 23:56) писав:

взаємини людей і жінок
Тонко.
  • 0

#24 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 18.05.2011 – 08:59

Перегляд дописуКатріна (17.05.2011 22:42) писав:

У мене є дуже хороший друг,з яким я дуже тісно спілкуюся. Останнім часом я просто "зачарована"ним ,я дійсно закохалася в нього ,як ні в кого іншого.Я боюсь про це йому сказати оскільки якщо ці почуття не взаємні не хочу псувати нашої дружби.Багато наших знайомих знаючи мене і його радять мені сказати йому ,але я сумніваюся , підкажіть будь ласка ,що мені робити?
думаю варто спробувати :angry1:
  • 0

#25 Just Kate

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2011 – 16:03

Дякую,звичайно,але я сьогодні дізналася ,що йому подобається інша дівчина(моя подруга ,точніше одногрупниця) мені було дуже важко,але мене підтримали мої друзі сказавши ,що вони вже все знають,що я в нього закохалася....тоді у мене виникло таке почуття сорому і байдужості.....я тепер просто не знаю ,що мені потрібно робити...??)

Повідомлення відредагував Катріна: 18.05.2011 – 16:06

• 0

#26 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 18.05.2011 – 16:09

Перегляд дописуКатріна (18.05.2011 17:03) писав:

Дякую,звичайно,але я сьогодні дізналася ,що йому подобається інша дівчина(моя подруга ,точніше одногрупниця) мені було дуже важко,але мене підтримали мої друзі сказавши ,що вони вже все знають,що я в нього закохалася....тоді у мене виникло таке почуття сорому і байдужості.....я тепер просто не знаю ,що мені потрібно робити...??)
Хто не ризикує той не п'є ...
Чому б не спробувати?
  • 0

#27 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.05.2011 – 16:09

Перегляд дописуігарьок (17.05.2011 23:45) писав:

тут про кохання а ти... однака ісуkіn sun
А ти сприймаєш мінет окремо від кохання?
Дитяча травма чи шось таке? :angry1:
  • 0

#28 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.05.2011 – 16:15

Перегляд дописуКатріна (17.05.2011 21:42) писав:

У мене є дуже хороший друг,з яким я дуже тісно спілкуюся. Останнім часом я просто "зачарована"ним ,я дійсно закохалася в нього ,як ні в кого іншого.Я боюсь про це йому сказати оскільки якщо ці почуття не взаємні не хочу псувати нашої дружби.Багато наших знайомих знаючи мене і його радять мені сказати йому ,але я сумніваюся , підкажіть будь ласка ,що мені робити?
якщо такий вже друг, то якби була взаємність, ти б це зрозуміла. йопересете, це ж відчувається. нічого не казати. спершу зроби так, щоб була взаємність і він сам захотів про це поговорити.
  • 0

#29 Just Kate

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 18.05.2011 – 17:29

Перегляд дописучорно-біла (18.05.2011 17:15) писав:

якщо такий вже друг, то якби була взаємність, ти б це зрозуміла. йопересете, це ж відчувається. нічого не казати. спершу зроби так, щоб була взаємність і він сам захотів про це поговорити.
нажаль ,я така людина що у мене завжди виникають не взаємні почуття і коли я казала якомусь хлопцеві що він мені подобається до добра це ніколи не призводило...я і так розумію ,що ми не будемо разом і варто про нього забути,але я не можу ми постійно разом спілкуємося,практично майже весь час проводимо разом....і мені просто боляче стало коли я дізналася що йому подобається моя одногрупниця..

Повідомлення відредагував Катріна: 18.05.2011 – 17:30

• 0

#30 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.05.2011 – 17:45

Перегляд дописуКатріна (18.05.2011 17:29) писав:

нажаль ,я така людина що у мене завжди виникають не взаємні почуття і коли я казала якомусь хлопцеві що він мені подобається до добра це ніколи не призводило...я і так розумію ,що ми не будемо разом і варто про нього забути,але я не можу ми постійно разом спілкуємося,практично майже весь час проводимо разом....і мені просто боляче стало коли я дізналася що йому подобається моя одногрупниця..
ну, з таким-то підходом, не дивно, що тобі відмовляли. я тільки не розумію, як, будучи такою невпевненою у собі, в тебе вистачало духу зізнаватись комусь в почуттях.
а ще я не розумію в чому проблема. Ти ж сама кажеш, що ви друзі, постійно спілкуєтесь, бачитесь і т.д. Це ж зовсім не мало. Не можна ж свій час витрачати на когось зовсім тобі не цікавого. А отже, ти вже на півдорозі. Це не якийсь незнайомець з сусіднього під'їзду, на якого ти запала і не знаєш як підійти. Це людина, з якою в тебе постійний контакт. То які проблеми? Розрулюй ситуацію. Ти ж знаєш його, його вподобання і т.д. Користуйся цим, а не опускай руки, бо йому хтось там подобається.
І ах да, мало не забула. Поки сама себе не полюбиш, то хтось інший - тим більше.
  • 0

#31 Just Kate

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 18.05.2011 – 18:56

Перегляд дописучорно-біла (18.05.2011 18:45) писав:

ну, з таким-то підходом, не дивно, що тобі відмовляли. я тільки не розумію, як, будучи такою невпевненою у собі, в тебе вистачало духу зізнаватись комусь в почуттях.
а ще я не розумію в чому проблема. Ти ж сама кажеш, що ви друзі, постійно спілкуєтесь, бачитесь і т.д. Це ж зовсім не мало. Не можна ж свій час витрачати на когось зовсім тобі не цікавого. А отже, ти вже на півдорозі. Це не якийсь незнайомець з сусіднього під'їзду, на якого ти запала і не знаєш як підійти. Це людина, з якою в тебе постійний контакт. То які проблеми? Розрулюй ситуацію. Ти ж знаєш його, його вподобання і т.д. Користуйся цим, а не опускай руки, бо йому хтось там подобається.
І ах да, мало не забула. Поки сама себе не полюбиш, то хтось інший - тим більше.
Дякую,я попробую..)
  • 0

#32 ігарьок

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.05.2011 – 00:54

Перегляд дописуКрихітка (18.05.2011 17:09) писав:

А ти сприймаєш мінет окремо від кохання?
Дитяча травма чи шось таке? :angry1:

Я сприймаю мінет окремо від кохання.Тому що кохання це задоволення душі а мінет це плотська насолода. ;)

Перегляд дописуКатріна (18.05.2011 19:56) писав:

Дякую,я попробую..)
БЕРИ ІНІЦІАТИВУ В СВОЇ РУКИ І БУДЬ ЩО БУДЕ ! :ggggg:
  • 0

#33 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.06.2011 – 18:22