Перейти до вмісту

Апокаліпсис або масове просвітлення

Повідомлень в темі: 45

#41 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 14.04.2011 – 16:59

Пам ятаєте жидівську історію про вигнання з раю. Дерево пізнання - це табу. Вигнаня з раю - позбавлення невинності.

Перше послання св. Апостола Павла до коритян @ вірш 1-ший сказав:

19 Бо написано: Я погублю мудрість премудрих, а
розум розумних відкину!
20 Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту? [cаєнтологи замість науковців]
21 Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій [через віру], то Богові вгодно було спасти віруючих через
дурість проповіді. [секти рулять!]
22 Бо й юдеї жадають ознак [фактів], і греки пошукують мудрости [західна цивілізація],
23 а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення [не можуть повірити], а для греків безумство [вийде на олімп],
24 а для самих покликаних юдеїв та греків Христа, Божу силу та Божую мудрість!
25 Бо Боже й немудре розумніше воно [Id] від людей, а Боже немічне сильніше воно від людей! [созерцания сили]
26 Дивіться бо, браття, на ваших покликаних [на геніїв, платонові філософи], що небагато-хто мудрі за тілом
[гопота], небагато-хто сильні [ботани], небагато-хто шляхетні [бидло].
27 Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
28 і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити,
29 так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло. [невже він внатурі про мене)) ]
30 А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога [жидівський Бог], праведністю ж [трушністю], і освяченням [посвяченням підготовлених], і відкупленням [спокутування гріхів, лікування від хвороб і помилок],
31 щоб було, як написано: Хто хвалиться, нехай хвалиться Господом! [я тоже в Христа вірю! )) ]
І про епілептиків:

Друге послання св. апостола Павла до коринтян @ вірш 2 сказав:

А я постановив у собі те, щоб до вас не прийти знов у
смутку.
Бо коли я зусмучую вас [харю], то хто той, хто потішить мене як не той, кого я засмутив [люди - колуни, треба тільки
підібрати слова]?
І це саме писав я до вас, щоб, прийшовши, я смутку не мав би від тих, що від них мені тішитись належало [автоматизм
клоуніади], про всіх вас бувши певний, що радість моя то радість у вас всіх! [а Мати заборонено! якшо ви такі клоуни, то чом
нам з нас не поржати-погнати]
Бо з великого горя та з туги сердечної я написав вам з рясними слізьми [соплями] не на те, щоб були ви засмучені
[розквасились], але щоб пізнали любов [оргазм пізнання], що в мене її пребегато до вас!
*пік припадку* Досить такому карання того, що від багатьох, через те навпаки, краще простити й потішити [ну ти вже
поняв шо ти маєш робити], щоб смуток великий його не пожер [а то мені скучно стане]
*чуть попустило* Через те вас благаю: зміцніть до нього любов! [хочу сексу!]
*гигигиги* Бо на це я писав, щоб пізнати ваш досвід, чи в усім ви слухнянні. [виправдання]
*припадок* А кому ви прощаєте що, тому й я; бо й я, як простив що кому, то кому я простив, зробив те через вас від
Особи Христа (Капітан Очевидність) [Буддизм]
щоб нас сатана не перехитрував, відомі бо нам його задуми!
Продовження:

Друге послання св. апостола Павла до коринтян @ вірш 3 сказав:

3:1 Чи нам знов зачинати доручувати самих себе? [чи довіряєте ви самі собі] Чи ми потребуємо, як дехто, листів
доручальних до вас чи від вас? [питання поваги і авторитету]
3:2 Ви наш лист, написаний у наших серцях, якого всі люди знають і читають! [ми - епілептки, ви - люди з
колективним підсвідомим]
3:3 Виявляєте ви, що ви лист Христів [Біблію], нами вислужений [і я про це ж], що написаний не чорнилом
[надрукований))], але Духом Бога Живого [Будда в нас], не на таблицях камінних [та ж не друкований, звичайно!], але
на тілесних таблицях серця. [в серцях]
3:4 Таку ж певність до Бога ми маємо через Христа,
3:5 не тому, що ми здібні помислити щось із себе [ти - ідіот], як від себе [созерцатель], але наша здібність від
Бога. [трансцедентальна]
3:6 І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту [два тисячоліття, всетаки], не букви, а духа [жидів
ненавидять з того часу], бо буква вбиває [жид харить], а дух оживляє.
3:7 Коли ж служіння смерті [сатанізм], вирізане на каменях буквами, було таке славне, що Ізраїлеві сини не могли
дивитись на обличчя Мойсея [Христа], через славу минущу обличчя його,
3:8 скільки ж більш буде в славі те служіння духа![Антихрист рулить!]
3:9 Бо як служіння осуду слава [жид], то служіння праведности тим більше багате на славу! [мудрий созерцатель
Мойсей]
3:10 Не прославилося бо прославлене, у цій частині, ради слави, що вона переважує, [гигиги]
3:11 бо коли славне те, що минає, то багато більш у славі те, що триває! [для чого радуватись речам матеріальним,
якщо можна дрочити на ідеї © Сократ]
3:12 Тож, мавши надію таку, ми вживаємо великої сміливости, [і я тоже]
3:13 а не як Мойсей, що покривало клав на обличчя своє [надягнув на голову гандон], щоб Ізраїлеві сини не дивилися на кінець того, що минає. [гандон тоже символ невинності]
3:14 Але засліпилися їхні думки, бо те саме покривало аж до сьогодні лишилось незняте в читанні Старого Заповіту,
бо зникає воно Христом. [Коли кінчим з христом і новим заповітом, тоді вернимся до старого]
3:15 Але аж до сьогодні, як читають Мойсея, на їхньому серці лежить покривало, [безпечний секс, ханжа]
3:16 коли ж вони навернуться до Господа, тоді покривало здіймається. [просвітляться]
3:17 Господь же то Дух, а де Дух Господній, там воля. [воля? в нас є воля? а доля?) ]
3:18 Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню [cвіт очима дитини для просвітленого],
і зміняємося в той же образ від слави на славу [самосозерцание, спостерігаємо тему вище], як від Духа Господнього. [перехід від ego до трансцедентального Я]
ну і скажіть, що я не єврей!)

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 17:10

• 0

#42 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 14.04.2011 – 22:35

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 17:59) писав:

ну і скажіть, що я не єврей!)

Сумніваюсь, що євреї захоплюються Христом.
  • 0

#43 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.04.2011 – 23:44

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 16:09) писав:

Апокаліпсис в людській уяві завжди може бути.

Цитата

Навіть більше, людська уява приречена на апокаліпсис.

Ні, не так. Апокаліпсис в людській уяві не може бути ні тимчасово, ні взагалі. По природньому визначенню людини. Інша справа, що він може з*явитись в чиїсь уяві по досить прозаїчних причинах. Їх декілька, однак перечислю тільки визначальні.
По-перше, будь яка апокаліптична уява дорівнює хворобі під назвою, шизофренія.
По-друге. Щоби цю хворобу підхопити, треба бути (по спадковості) або "чужинцем", або неприродньо (по відношенню до конкретного місця) сотвореним. Таким чином, якби я, наприклад, будучи дитям існуючої навколо мене земної природи опинився в якомусь гіпотетичному місці Всесвіту, то не заперечую, що цілком можливо, в моїй уяві з*явились би певні (безпідставні) жахи до певної природньої специфіки в цьому гіпотетичному місці. Мало тОго, якби я залишився там і почав породжувати нащадків, то ці жахи (теж, безпідставні) передавались би їм генетично. Відповідно цього, Василю, відкрию тобі невеличку "таємничку"; не всім людям в нічний час якийсь природній об*єкт...кущ, наприклад, уявляється монстром, чи іншим страхіттям. Саме ці люди і є розумово здоровими, оскільки для них, кущ, завжди є кущ, незалежно від часу доби. Решта, є"уявляльщики", незалежно від кількості вищих освіт.
По-третє. Щоби жити в унісон з оточуючою природою, потрібно бути її рідною дитиною, а не "подкідишем". Відповідно цьому, в голові дитини ЦІЄЇ ПРИРОДИ відсутня будь яка можливість апокаліптичних уявлень, оскільки це була б аномалія. Тобто, це все рівно що ненавидіти батька і матір за невміння розуміти їх діяльність. В той же час, для "подкідиша", апокаліптичне уявлення є нормальним успадкованим явищем. І цей фактор завжди видає його, оскільки приховати таке не є можливим.

Цитата

Навіть більше, людська уява приречена на апокаліпсис.

То отож. Кущ "монстр" рулить в твоїй уяві. І як я вже сказав, приховати таке не є можливим.

Цитата

Якщо під апокаліпсисом мається на увазі доля людської уяви, то я погоджуюсь з тим, що людську уяву очікує апокаліпсис.

Нічию уяву апокаліпсис не очікує. Все значно простіше. Очікування вже здійснилось. Відтоді, уява про апокаліптичність, себто, шифоренія, передається з прадавніх часів усіма можливими методами котрі, по факту, є ідеологією "подкідишей".

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 23:35) писав:

Сумніваюсь, що євреї захоплюються Христом.

Та воно то так, але чим би дитя не тішилось...скинувши все до купи. Щоправда, воно, дитя, не відає, що той же Христос, не наговорив у євангеліє бодай на одну сторінку. Як не відає і про те, що у біблійній історії таке дерево як, "дерево пізнання", не розглядається, взагалі. Розглядається дерево котре мало три іпостасі...себто "три в одному" : пізнання, добро, зло.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.04.2011 – 23:45

• 0

#44 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 15.04.2011 – 02:35

Перегляд дописуБезбожник (15.04.2011 00:44) писав:

Нічию уяву апокаліпсис не очікує. Все значно простіше. Очікування вже здійснилось. Відтоді, уява про апокаліптичність, себто, шифоренія, передається з прадавніх часів усіма можливими методами котрі, по факту, є ідеологією "подкідишей".

Апокаліпсис очікує ту дитячу уяву, яка є досить поширеною, що світ є створеним для того, щоб людина була в нім вінцем світу. Насправді, світ ніким не створений і ніякого призначення в ньому не закладено. Відтак людина змушена пізнавати світ для того, щоб в ньому вижити.
  • 0

#45 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 14:30

Масове просвітлення - це лавовиноподібне поширення просвітлення, як режиму роботи психіки. В наведеній вище цитаті було проілюстровано просвітлення, але в кожного своє (настільки індивідуальне), так що для читання таких тріп-репортів треба знати про шо йде мова. В кого бувала регресія, той може уявити наскільки це чудово, коли твоя свідомість чиста від думок і спостерігає світ (наприклад шафу в вітальні) так ніби бачить вперше. Ключове слово "ніби" - при необхідності можна згадати, що тут було, але сама мить спостережння є чистою, "не засміченою" уявленнями. Знаєте яке це цінне "вміння" для інвесторів, юристів, митців, філологів, психотерапевтів, менеджерів? Не кажучи вже про науковців, які надто багато медитують над своїми ідеями, щоб побачити їх з іншої сторони. Кожен об єкт в кожен момент часу представляється в якомусь (можливо визначеному) контексті.
Конфронтація стає конфліктом, проблема завданням, потреби не впливають на поведінку, час організовується (мимовільно) оптимально, та й взагалі, його якось неіснує)
Проблема лише в тому, що ми занадто заняті, щоб вкраяти пів року - рік - два для медитації, різних тренувань розуму і читання відповідної літератури. Просвітлений - це людина, в якої границя між свідомим і підсвідомим надто умовна, щоб виникали психологічні проблеми.
Всі кому не вдасться просвітитись будуть страти цеглою, оскільки стануть неконкуретноспроможні

Повідомлення відредагував Виродок: 15.04.2011 – 14:31

• 0

#46 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 15:14

Читав книжку і натрапив

Иоханнес И. Искусство формы. Мой форкурс в Баухаузе и других школах сказав:

В 1919 году цели и направления деятельности Баухауза были еще мало кому известны и изложены только в Манифесте, опубликованном Вальтером Гропиусом. В этом Манифесте говорилось: «Конечная цель всякого художественного творчества - созидание. Мы все - архитекторы, скульпторы, живописцы, должны вновь вернуться к ремеслу... Не существует принципиального различия между художником и ремесленником, художник — это ремесленник более высокого класса... Без ручного труда не может обойтись ни один художник. Для него это источник творческих сил»

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних