Перейти до вмісту

Апокаліпсис або масове просвітлення

Повідомлень в темі: 45

#21 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.04.2011 – 09:45

Апокаліпсис - нормальний процес очищення складної біологічної системи від сміття і паразитів які її вбивають

Так як люди нищать і вбивають планету то відповідньо буде зворотня реакція.
  • 0

#22 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 14.04.2011 – 10:22

Перегляд дописуAntares (14.04.2011 10:45) писав:

Апокаліпсис - нормальний процес очищення складної біологічної системи від сміття і паразитів які її вбивають

Що таке апокаліпсис і чому він є нормальним процесом?

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 02:36) писав:

І щодо твоєї думки - ніфіга. Пізнання є пізнання, онтологія є онтологія. Людина втілює в собі онтологію (ego i трансцедентальне Я) і пізнання (науковець i шаман) таким чином являється мостом між матеріальним і ідеальним. А чому ці "дві реальності" можуть "бути не різними"? А хто по твоєму Декартову систему координат створив?) Тому що геній свого часу, а не задрот-ви*бок (Сократ)

І що це доказує? Електрон теж втілює в собі онтологію, і пізнання йому зовсім не потрібне!
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 11:25

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 11:22) писав:

Що таке апокаліпсис і чому він є нормальним процесом?
Люди, невже це так важко:?
ТИЦЬНИ сюди!

Тому що він має періодичний характер тому він і є нормальний, вже пора звикати до апокаліпсисів
  • 0

#24 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 14.04.2011 – 12:39

У відповідні темі Я виділив такі цілісності: Тіло, Пацан, Людина, Гармонія (Бидло, Пацан, Людина, Надлюдина). Гармонія може бути в тих, хто розкриє в собі душу, відділивши трансцедентальне суб єктивне від психологічного, тому що вони безпосередньо не зв язані впринципі.
Для тих, кому не треба автоматизувати введення в гуглі скриптом. Скажете, шо не ясно

Цитата

Моя знакомая была (как мне казалось) милой, обычной, веселой, умной, способной женщиной возрастом немногим более тридцати лет, не интеллектуальной или особо религиозной. Затем, чуть более года назад, она стала интересоваться мистической религией, задавать вопросы и читать о ней книги. Она всегда была склонна к одиночеству, а сейчас стала уединяться еще больше. После нескольких недель размышлений и внутреннего поиска, который со временем становился все интенсивнее, Г. заявила, что она "увидела, что все это значит; все стало совершенно ясным". Я цитирую ее собственные слова, адресованные мне: "Я совершенно ясно вижу, что мое тело вон там, где я его отчетливо вижу в зеркале, тогда как мое истинное "Я" - совершенно Пустое - здесь".
Результаты этого открытия были мгновенными. До этого Г. довольно сносно играла в теннис: теперь же ее игра вдруг стала великолепной. Ей всегда снилось много снов: теперь они внезапно прекратились. Вначале она вообще почти не спала: "Я слишком счастлива и расслаблена, чтобы хотеть спать, и в любом случае мне достаточно спать совсем мало, так как когда я все же сплю, мой сон очень глубокий и крепкий". Однажды в море Г. обожгла большая медуза, и ей не удавалось доплыть до берега из-за сильного подводного течения: при этом она вообще не чувствовала никакого страха и каким-то образом добралась до берега "без всяких усилий и всякого намерения".

Она рассказала, как увидела, что ее окружает новый и удивительно красивый мир. Не только дети, цветы, деревья, облака и другие "красивые" вещи, но также и "уродливые" вещи, в том числе всякого рода мусор и хлам - все приобрело невероятное великолепие. Краски светились необычайной яркостью; что касается светофоров и их отражений на автомобилях - она не понимала, как раньше не замечала подобных чудес. Все обычные вещи и повседневные действия превратились в радость: больше не было ничего скучного. Работа, которую Г. всегда делала хорошо, она теперь делала еще лучше, и где-то раза в три быстрее. "Она просто сама делается", - объясняла она. Ее настроение выровнялось: теперь она стала постоянно счастливой. Люди стали это замечать и начали спрашивать, что случилось, в чем ее секрет. Ей они теперь казались совсем другими: она гораздо более отчетливо видела их слабости, а также и достоинства - "Видишь людей такими, какие они есть".
Эгоистичным склонностям Г. - ее гневу, гордости и презрению - был нанесен огромный удар. Ее "эго" все еще может дать о себе знать, но теперь уже редко, и когда это происходит, она сразу это замечает. Я обнаружил, что практически внезапно она стала чувствовать себя как дома в трудной теме духовной религии: она понимала самые сложные мистические книги, которые я ей одалживал, мгновенно отделяя то, что было в них важного, от того, что второстепенно. Одним из результатов этой приобретенной мудрости было то, что она не могла выбрать ни одной из великих религий: все они, в своей основе, были для нее истинны. И, прежде всего, она стала однонаправленной, лишенной всяких других желаний или интересов: для нее существовало лишь это одно, которое, тем не менее, включает все. И эта концентрация, вместо того чтобы сойти на нет, наоборот, со временем лишь увеличивалась.
В течение трех лет до вышеизложенных событий я работал вместе с Г. Последний год мы в среднем проводили вместе час-полтора ежедневно. В это время она мне подробно рассказывала о том, что происходило в ее жизни. Я показал ей это описание того, что с ней произошло, и она подтвердила его подлинность. Я также попросил ее рассказать, в одном или двух предложениях, о том, в чем, по ее мнению, истинное объяснение произошедшей с ней перемены, о том, каково это. Вот что она написала: "С осознанием того, что ты есть на самом деле, приходит свобода и способность жить естественно и полно, наслаждаясь тем, что тебе дано здесь и сейчас, в эту минуту. Существует только настоящее, нет ни прошлого, ни будущего".
Один последний момент. Безусловно, это не случай сатори, или просветления в стиле дзэн. Здесь не наблюдалось внезапного всепоглощающего кризиса сатори, возникающего из дзэнского метода наращивания напряжения более или менее искусственным способом: процесс был более мягким и занял несколько недель. Он был необычайно естественным. И теперь можно сказать, что Г. более по-настоящему обыкновенная, чем когда-либо. Во всей этой ситуации не было ничего эффектного или странного. И даже настолько, что тот, у кого жесткие и предвзятые представления о просветлении, мог бы усомниться в том, имело ли оно место. На самом деле нет никакой стандартной схемы. Просветление абсолютно одинаково для всех, но способы его наступления бесконечно разнообразны.
Только полностью осознав его значимость и практикуя его, пока оно не станет привычкой, ваше просветление станет полностью действенным. Однако "видение"подобно плаванию: сделав это один раз, вы сможете сделать и второй, и однажды это может вам отчаянно понадобиться. Чтобы получить первоначальный опыт, не нужна ни моральная зрелость, ни давний интерес к религии, и даже сильно запутавшиеся молодые люди смогли увидеть и найти исцеление в своей внутренней Ясности. В этом также кроется и конструктивная альтернатива наркотикам: все положительные результаты (настоящие или желаемые) - повышенное восприятие, расслабленность, открытость, любовь, а также многое другое - можно получить путем "видения", легально и безопасно. Однако эти результаты не предназначены для того, чтобы их культивировали: только само "видение" (которое, являясь просто осознанием собственного Отсутствия, довольно скучное и немистическое) можно получить по желанию. Мистические плоды созревают в свое время и в своей форме. Обычно, как в случае с Г., вначале получаешь красочный урожай, за которым следует бесплодный период зимы. В это время нелегко приобрести пристрастие к голой правде, к собственной полнейшей Нищете, только из одной которой и проявятся, когда придет время, безграничные богатства.

• 0

#25 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 12:57

Перегляд дописуAntares (14.04.2011 12:25) писав:

В канона на Новия завет е включен апокалипсисът на апостол Йоан Богослов - „Откровение на Йоан“. Тому що він має періодичний характер тому він і є нормальний, вже пора звикати до апокаліпсисів

Звідки саме випливає, що „Откровение на Йоан“ має періодичний характер?
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.04.2011 – 13:02

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 11:22) писав:

Що таке апокаліпсис

Наприклад, твоє народження на білий світ.

Цитата

і чому він є нормальним процесом?

Ну хоч би тому що тобі довелось пройти комплекс дитячих хвороб, як індивиду, кинутому в "котел відбору". Це і був перший "апокаліпсис". Окрім того, наперекір всьому, в тому числі філософському умнічанню людства, щороку (це ж треба, яка дивина!) приходить епідемія грипу, наприклад,...гм,.. і "уходіт"...замечатєльно входіт...і виходіт...наче шарік у ІА...ога,.. допоки ми тут про онтологію та її втілення в електрон розказуєм, грип, вперто приходив, приходить ..і продовжуватиме...і не тільки грип...і не тільки щороку. І що дивно, весь набір апкаліпсисів закладений матінкою природою, залишається для філософів-онтологів "тьомним лєсом"...їм, для розуміння, Декартів... Сократів подавай...та їх вислови. Склавши з них цілу купу ні разу не потрібних і невідомих живій природі "глибоких висновків", людина починає хизуватись ними, толкаючи формули про неї, акі істину, давно забувши про те, що вона, природа, ні перед ким подібне завдання не ставила...себто, робити експериментальні досліди вивчаючи її живий організм. Це бесперспективний тупиковий шлях. Завдання природи котре нею "поставлене" перед Людиною полягає зовсім в іншому...не природу вивчати а У природи вчитись, розуміти її, себто, жити нею і З нею. От і вся філософія. Це звісно ж не означає кидатись в крайності людської недолугості і оселившись десь в "глибинці", відпускати бороду до п*ят, та перестати вмиватись, оскільки суть розуміння природи не в цьому полягає. Щоби в ній перебувати потрібно "розчинитись" кожною клітинкою, свого єства в ній. Тільки тоді вам відкриється "книга" котру ви ніколи і ніде ще не читали...в котрій немає висновків ані Сократа, ані Декарта з Птолемеєм, ані будь кого з нас, як звичайнісінької ПРИНАЛЕЖНІСТІ природи. Тільки тоді вам дасться зрозуміти, що весь набір апокаліпсисів від природи, є необхідний процес переродження всередині нашої, людської, суті. І чим більш глибоко ви намагатиметесь вивчити цей процес, тим далі ви опинятиметесь від суті. Зате, тим ближче, ви опинятиметесь в окремій (від природи) сфері людської вигадки під загальною назвою - технократичність, цивілізованість, і таке інше. Цивілізованість полягає не в процесі щоби вкрасти від живого організму природи шматок руди і переробити його технократичними, фізико-хімічними способами, в шматок сталі. Не в тому, щоб з цього шматка виготовити авто з автоматичною коробкою передач. Це дуже легкий шлях "розвитку". Людство називає це науковим прогресом. Однак для природи такий варварський підхід є регресивним. І поскільки творила вона, а не людина, то і останнє слово - за нею. Цікаво; наука каже про себе що знаходиться на шляху постійного розвитку і пошуку істини. Водночас, вона ж, просуваючись по цьому шляху, часто заявляє тезу що істина завжди знаходиться поряд. Ну дик, вона так і залишатиметься поряд, завжди. Шлях то...зовсім не той. Немає в нього дотичних до природи точок. І на основі цього, певний природній процес, який часто-густо є конче потрібним для подальшого існування живого на Землі, технократичним суспільством сприймається вороже і називається апокаліпсисом. Цей факт говорить про... не те що відсутність цивілізованості людства, він говорить при дикість дикунів. Оце і є наш сьогоднішній істинний ступінь розвитку котрий ми пафосно називаємо цивілізованістю. Водночас, не розуміючи БЕЗПОМИЛКОВОГО природнього задуму, називаючи його апокаліпсисом і лякаючи ним одне одного, ми показуємо свою власну егоїстичну тупість і відповідний щабель на котрому знаходимось. Саме оця наша тупість і змушує нас шукати найлегші шляхи подальшого "цивілізованого розвитку". І замість того щоби напружити свої животики в розумінні істини, нас, на цих тупикових шляхах, чомусь страшенно цікавить : чи вміє думати електрон ?...гм...цікаво, а раптом в майбутньому виявиться що електрон вміє думати....то що він, (страх як "інтєрєсно"!), думає про нас ??? Га, Василю ? Ти часом не скажеш ?
  • 0

#27 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 13:12

Цитата

Тільки тоді вам відкриється "книга" котру ви ніколи і ніде ще не читали...в котрій немає висновків ані Сократа, ані Декарта з Птолемеєм, ані будь кого з нас, як звичайнісінької ПРИНАЛЕЖНІСТІ природи
Самі зможете робити висновки не гірше Декарта, правда не такі геніальні

Цитата

Людство називає це науковим прогресом. Однак для природи такий варварський підхід є регресивним
Цікава думка

Цитата

наука каже про себе що знаходиться на шляху постійного розвитку і пошуку істини
Згідно діалектики, яка уособлює батька і матрі, дві півкулі кори головного мозку і дві ноги які плавно збігаються в інь і янь - істина десь посередині. З таким підходом наука далеко дійде, повір)

Цитата

говорить при дикість дикунів
Варварство барокко пострадянської культури

Цитата

Оце і є наш сьогоднішній істинний ступінь розвитку котрий ми пафосно називаємо цивілізованістю
Не забувай, що ти лиш скромний слов янин і житель населеного пункту такої то країн. А то я чуть не забув в цій темі і люди думають, що я вважаю їх варварами з середньовіччя

Цитата

чи вміє думати електрон?
Під наполегливим бажанням людського розуму)

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 13:27

• 0

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 13:14

Перегляд дописуВиродок (10.04.2011 14:46) писав:

Основною перепоною, якщо вже так говорити. Саме бидло буде створювати цирк (суб'єкти симуляції), бачачи який люди духовні (ті, що бажають просвітитись) будуть здобувати і укріплятись в нових переконаннях (інтуіція їм підкаже). Ми це бачили в Україні, особливо на виборах. Лишилось штовхнути пальчиком систему))
Тобто симуляція зруйнує систему, оскільки не може існувати система, яка симулює систему і нічого про це не знає. Саме усвідомлення "нічого не знання" (я знаю, що я нічого не знаю) в повній мірі є ключовий момент для просвітлення, але для його досягнення треба пройти ще багато етапів. Першим етапом, наприклад може бути, - послати Бога, подальше від мене і моєї волі. Це не атеїзм, йому пофіг.
Необхідність обробляти таку велику кількість інформації сама по собі змушує працювати психіку в іншому, інтуїтивному режимі. Це "змінений стан свідомості", саме після просвітлення він стає основним, а всі решта "нормальні стани" похідними (породженими інтуїцією). Спілкуючись з такою людиною в бидла відбувається розрив шаблону, когнітивний дисонанс і всякі захисні реакції, тільки тому, що просвітлений мислить.
Бидло - це проміжна ланка між мавпою і просвітленим :rolleyes: надлюдина = просвітлений + сила волі

Гм...запахло "чистєйшей води" ідеологією свідків єгови...але чомусь змішаній з ніцшеанством...цікавий симбіоз. Тут, не вистачає ще якого небудь епізоду з сучасних ігор...ну шо небудь на зразок "звєздних войнушек". Ога.
  • 0

#29 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 13:15

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 13:57) писав:

Звідки саме випливає, що „Откровение на Йоан“ має періодичний характер?
Ні тому що загалом катаклізми які призводили до винищення майже всього живого на землі мають періодичний характер, чи то від метеорита, чи від вулканів чи потопів або зсуву магнітних полюсів землі.
  • 0

#30 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 13:31

Перегляд дописуБезбожник (14.04.2011 14:14) писав:

ну шо небудь на зразок "звєздних войнушек"
Респект, Христос тоже "бавиться з читачем" в тій перші цитаті. Жид, так сказать)

Цитата

уявіть легкий дух Апокаліпсису, коли "всі покрови будуть відкриті"* і жодна стара діва не буде мати шансу на існування. Секти рулять, особливо в нас [в Україні].

• 0

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 13:32

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 14:12) писав:

Самі зможете робити висновки не гірше Декарта, правда не такі геніальні

Дуже цікаво...а геній це ХТО ? І в чОму, в такому випадку, полягає геніальність "Петра Івановича" з точки зору природи ? Га ? З яких це пір, в єдинно існуючому Генії котрим є сама природа, почали з*являтись манюні геніятка, котрі "стали" ними по смішній причині : самі себе так назвали. Чи мо я шось прогавив, і вони, ці геніятка, окрім звичайнісінького аналізу ВЖЕ існуючого, щось самі (як природа) сотворили ? До того ж: аналізу недосконалого, постійно змінного, часто помилкового, як у того ж Декарта, наприклад. В цьому геніальність ? Туфта. Мало шо ми там про себе вигадуємо не запитуючи думки у "хазяїна". Генієм буде той, хто сотворить щось паралельне...зі свого "матеріалу"...по власних (відмінних існуючим) законах...від початку і до кінця...з себе починаючи. Себто, тебе немає і раптом звідкілясь з*являєшся. А потім породжуєш все інше. Після чого показуєш природі велику дулю і кажеш : я теж умію. Оце і є геній. Все решта - вигадана шняга. Угу.
  • 0

#32 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 13:40

Цитата

а геній це ХТО ?
Я, наприклад. От в першому класі я казав всім, що я - Бог марсу) Генії визнаються і на основі зібраних характеристик генія, у відповідних книжках, можна самоідентифікуватись як геній, хоча це ніяк не вирішить проблеми невміння спілкуватись з людьми. Не зважаючи на вік і досвід, зара для мене люди такі дивні (дикі?), сюрреалістичні)) В світлі цієї теми й не дивно, чого зі мною люди не хочуть спілкуватись)
Геній - це той хто даючи відповіді на конкретні питання може дати відповідь на філософські питання задані в контретному питанні або не може, але хоча б розкриє філософську суть конкретного питання)
Згідно Эфроимсон В.П. Генетика гениальности тільки 1 з 10 000 геніїв "виживає" саме із-за соцпроблем. Цифра, звичайно, приблизна, але перебільшеною я б не назвав. Зараз є більші можливості для саморозвитку, нажаль багато з геніїв бажаючи стати Творцем стають програмістами, а ше гірше, коли опенсорсниками чи в якісь конторі, шо розробляє умні біомедичні проекти. Вони мають створювати концепції, бути архітекторами, а не бидлокодити (НЛП)!
Знаю як мінімум одного генія (філолог), боюсь порівнювати наші інтелекти

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 13:56

• 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 14:02

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 14:12) писав:

Згідно діалектики, яка уособлює батька і матрі, дві півкулі кори головного мозку і дві ноги які плавно збігаються в інь і янь - істина десь посередині. З таким підходом наука далеко дійде, повір)

Дрєбєдень. Істина знаходиться там, де вона знаходиться. Шняга про її місцезнаходження в якісь гіпотетичній "срєднєй точке" є недолугою вигадкою людини оскільки вона, істина, ні разу не є трансформатором виготовленим для використання в блоці з двополярним живленням...ну хіба що з люською точки зору істина і транс - одне і те ж.

Цитата

Варварство барокко пострадянської культури

Гм...вперше чую, що, наприклад, в США, була радянська влада.

Цитата

Під наполегливим бажанням людського розуму)

Ну якщо по бажанню...та ще й наполегливому...ну дик, по бажанню (а не по факту) той нещасний електрон не те що думати/не думати зможе, але і "Несе Галя воду" заспіває. Все залежатиме від бажання наших півкуль. Що, при цьому, бажає сам електрон, сказати не берусь.

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 14:40) писав:

Я, наприклад. От в першому класі я казав всім, що я - Бог марсу) Генії визнаються і на основі зібраних характеристик генія, у відповідних книжках, можна самоідентифікуватись як геній, хоча це ніяк не вирішить проблеми невміння спілкуватись з людьми. Не зважаючи на вік і досвід, зара для мене люди такі дивні (дикі?), сюрреалістичні)) В світлі цієї теми й не дивно, чого зі мною люди не хочуть спілкуватись)
Геній - це той хто даючи відповіді на конкретні питання може дати відповідь на філософські питання задані в контретному питанні або не може, але хоча б розкриє філософську суть конкретного питання)

Наряд чи ти тягнеш на генія. Справа в тім, що у цій цитаті твоя "геніальність" ніяк себе не проявляє. Себто, ти тут кажеш про усім відомі речі, котрі є, знову таки, власною вигадкою людини. Іншими словами, ти говориш про мізерно-дрібний (в порівнянні з існуючим) світ людської уяви, котрий по факту ніде поза нею не існує. І саме в цьому мізерному світі ти вигадав себе генієм. Гм...я ж задав вище питання : ХТО такий геній з точки зору природи ? Що тут незрозумілого ? Якщо хтось (чомусь) вважається геніальним фізикоим, наприклад, то з таким же успіхом, з такою ж офіційністю, Жоржа Бімона люди вважають геніальним спортсменом. Стрибуном у довжину. Н-да....однак 15 метрів, які не напружуючись, пролітає тигр це значно більше ніж у людини, Бімона. Ну дик....хто ж геній з точки зору природи ? Га ? Шо там шепчуть півкулі з цього приводу ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.04.2011 – 13:51

• 0

#34 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 14:04

Перегляд дописуБезбожник (14.04.2011 14:02) писав:

Наприклад, твоє народження на білий світ.

Не зрозумів, чому моє народження на білий світ має бути апокаліпсисом.
  • 0

#35 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 14:08

Про масове просвітлення говорив ще Платон в Державі, коли казав, що нею мають правити філософи (генії) ))

Перегляд дописуБезбожник (14.04.2011 14:48) писав:

Дрєбєдень. Істина знаходиться там, де вона знаходиться. Шняга про її місцезнаходження в якісь гіпотетичній "срєднєй точке" є недолугою вигадкою людини оскільки вона, істина, ні разу не є трансформатором виготовленим для використання в блоці з двополярним живленням...ну хіба що з люською точки зору істина і транс - одне і те ж.
Не пробував робити з мухи слона і навпаки? Так от, я ж про інь і янь і діалектику! А як тобі зустріч на операційному столі швейної машинки і парасольки? Операційний стіл - це наука, швейна машинка - це теза, а парасолька - антитеза. А "зустріч на операційному столі швейної машинки і парасольки" - це ідеальна модель сюрреалістичного образу Лотреамона. Символізм, як не як!)

Гм...вперше чую, що, наприклад, в США, була радянська влада.
Не знаю про шо ти там говорив, но я тоже про шось своє

Ну якщо по бажанню...та ще й наполегливому...ну дик, по бажанню (а не по факту) той нещасний електрон не те що думати/не думати зможе
Чисто з скромності, промовчу про шо я мав на увазі)

Цитата

ХТО такий геній з точки зору природи?
Інтелектуальні виродки, яким треба адаптуватись. Проаналізуймо хоча б неймовірність шлюбу між несумісними характерами моїх розумних і обдарованих батьків)

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 14:15

• 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 14:23

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 15:04) писав:

Не "має бути", а було. Діяльність природи кінцевим результатом якої є поява будь якої (і будь де) живої істоти дорівнює апокаліпсису в людській уяві помноженому на цифру з енною кількістю нулів...ти все таки не розумієш природи...себто, "вибух" твого народження для тебе залишився науково-медичним фактом.
  • 0

#37 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 14:28

Мова в даній темі й де про "вироджену" епоху Просвітлення, тільки нетаке інфантильно-наукове і після якого християнство не буде мати права на існування. А секти, як завжди, рулять!

Перегляд дописуВасиль (14.04.2011 15:04) писав:

Сансара. Але це, канєшно, далекосхідні сплєтні, які не мають відношення до апокаліпсису) Ну покрайні мірі не більше відношення ніж я висловив в заголовку цієї теми

Повідомлення відредагував Виродок: 14.04.2011 – 14:33

• 0

#38 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 14:35

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 15:08) писав:

Про масове просвітлення говорив ще Платон в Державі, коли казав, що нею мають правити філософи (генії) ))

Не пробував робити з мухи слона і навпаки? Так от, я ж про інь і янь і діалектику! А як тобі зустріч на операційному столі швейної машинки і парасольки? Операційний стіл - це наука, швейна машинка - це теза, а парасолька - антитеза. А "зустріч на операційному столі швейної машинки і парасольки" - це ідеальна модель сюрреалістичного образу Лотреамона. Символізм, як не як!)

Не знаю про шо ти там говорив, но я тоже про шось своє

Чисто з скромності, промовчу про шо я мав на увазі)

Інтелектуальні виродки, яким треба адаптуватись. Проаналізуймо хоча б неймовірність шлюбу між несумісними характерами моїх розумних і обдарованих батьків)

Це все пусте.
Окрім того, зрозуміти тебе, взагалі, геть "нє мудрєно". Все що ти кажеш тут, можна підкреслити одним єдиним словом. Називається воно - молодість. Це нормальний стан для певного часу. Так само, як і нормальними є твої погляди відповідно до нього. Інша справа, що вони тимчасові. Але всі цей процес проходять. По цій же причині ти не розумієш думку опонента у такій складній темі. І до того часу, поки ти не обіпрешся своїми ногами на єдинний реальний фундамент котрий є основою "будинку" під загальною назвою : природнє життя, ти весь час будеш рухатись від "генія" до "генія", використовуватимеш їх погляди, думки, формули, цитати...іншими словами, у твоїй голові зібраний "шорох" чужих наукових висновків, і нічого (поки що) свого. Оце і вся існина про дві півкулі.
Щодо геніальності серед людей, то нічого подібного, по факту, не існує. Але це ти зрозумієш потім. Або, ні. То вже... куди "карта" впаде.
  • 0

#39 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 15:09

Перегляд дописуБезбожник (14.04.2011 15:23) писав:

Не "має бути", а було. Діяльність природи кінцевим результатом якої є поява будь якої (і будь де) живої істоти дорівнює апокаліпсису в людській уяві помноженому на цифру з енною кількістю нулів...ти все таки не розумієш природи...себто, "вибух" твого народження для тебе залишився науково-медичним фактом.

Апокаліпсис в людській уяві завжди може бути. Навіть більше, людська уява приречена на апокаліпсис. Якщо під апокаліпсисом мається на увазі доля людської уяви, то я погоджуюсь з тим, що людську уяву очікує апокаліпсис.

Перегляд дописуВиродок (14.04.2011 15:28) писав:

Мова в даній темі й де про "вироджену" епоху Просвітлення, тільки нетаке інфантильно-наукове і після якого християнство не буде мати права на існування. А секти, як завжди, рулять!

Сансара. Але це, канєшно, далекосхідні сплєтні, які не мають відношення до апокаліпсису) Ну покрайні мірі не більше відношення ніж я висловив в заголовку цієї теми

Я якраз про це й питав - до чого тут апокаліпсис, коли грім порося вбив?
  • 0

#40 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.04.2011 – 15:09

Молодець, ти підтвердив мою думку, яка в мене склалась сьогодні в ночі, після третьої чарки тролячи одну достатньо ерудовану людину, яку я собі образ за ідеального критика. А ідеальне існує, якшо абстрагуватись від деталий, тому що the devil in the details
Відродження - це отроцтво, після якого настає епоха Просвітлення. Але вона інфнатильна, як і твоє припущення про мій юнацький максималізм, як самодостатня наука. Потім був фрейд і ніцше, революції, соціалізм, війни і всяка геополітична біліберда, пов язана з філософськими питаннями. Правити мають філософи, а в іншому випадку буде той неймовірний абсурд варварства "барроко пострадянської культури" (симуляція) - коли на кафедрі один викладач оприділився в житті, а всі решта педагогофоби, по яким можна пізнати суть слова Симулякр, а якщо почитати ці курсові, то може скластись враження, що викладачу всеодно що там пише, зато по ГОСТу! Звичайно в кафедрах постаріше і в містах покрупніше не така жопа, але барроко пострадянської культури процвітає. Ви уявіть, яку неймовірну подорож будуть мати європейці, якщо непотрудяться побачити цю жопу. І це при тому, що в нас така розумна нація (по тій причині, що телебачення в радянському союзі не було і сексу). Та й взагалі Жопа могла б символізувати Україну, після того як прийняли абетку і християнство.
На заході зараз вже не так серйозно відносяться до філософських питань, не тому що вони несерйозні. І в них, як і в нас можна відмітити тенденцію "займатись східними оздоровчими практиками". Це не просто глобалізація, це інтеграція світової культури, преставником якої має стати просвітлений і тільки тому, що людина не може жити без релігії, а жодна з релігій неканає (крім дзен-буддизму, певно) для науковця.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних