Перейти до вмісту

Чи потрібно?

Повідомлень в темі: 43

#21 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 06.10.2006 – 10:21

Перегляд дописуStuff (6.10.2006 11:08) писав:

Ну хібащо релігійні люди так вважають..Адама ж було створено ніби з землі..
і релігійні теж.
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.10.2006 – 12:50

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.10.2006 09:08) писав:

кремацію, не всім по кишені зробити, є й такі, які не вважають це гуманнним...
Та де ж там не по кишені? Можливо ще й дешевше! Не обовязково робити це в спецустановах, можна і в лісі чи галявині. Крім того вся та пиятика за душу покійника - як на мене то є повне знущання над душею покійника.
Ховатимуть мене, і я вирішуватиму як мене гуманно поховати. Якщо ж підуть проти моєї волі - я вважатиму це як мінімум за неповагу і знущання над мною ))

Перегляд дописуStuff (6.10.2006 09:36) писав:

Витрати на кремацію зараз навіть дешевші, ніж на поховання в землю..От лише не розумію, чому спалення вважають не гуманним?А закопати значить гуманно?Думаю, таке поняття вже не буде доречним в відповідній ситуації..
:angry:

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.10.2006 09:52) писав:

розумієш, просто люди звикли, що повертатись треба туди звідки прийшли...
А якщо НАПРИКЛАД я вважаю що ми пішли з космосу? Що мені тоді в Челенджер після смерті відправлятись? Тут вже, як на мене, без релігії не розібратись.
  • 0

#23 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 06.10.2006 – 13:04

Перегляд дописуКиря (6.10.2006 13:50) писав:

Та де ж там не по кишені? Можливо ще й дешевше! Не обовязково робити це в спецустановах, можна і в лісі чи галявині. Крім того вся та пиятика за душу покійника - як на мене то є повне знущання над душею покійника.
Ховатимуть мене, і я вирішуватиму як мене гуманно поховати. Якщо ж підуть проти моєї волі - я вважатиму це як мінімум за неповагу і знущання над мною ))
:angry:
А якщо НАПРИКЛАД я вважаю що ми пішли з космосу? Що мені тоді в Челенджер після смерті відправлятись? Тут вже, як на мене, без релігії не розібратись.
ага! просто зроблять кремацію, та й розвіють твій прах на вітрі, от і долетить він у космос!
  • 0

#24 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 07.10.2006 – 18:52

Перегляд дописуStuff (6.10.2006 11:08) писав:

Ну хібащо релігійні люди так вважають..Адама ж було створено ніби з землі..
а ніби з глини...
  • 0

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.10.2006 – 12:01

Взагаліто якщо подумати питання про кремацію постає різко..я аж ніяк не проти кремації..але от що я думаю...православна церква(московська,якщо точніше) точно буде того проти....
А кремація своє виправдовує..в Америці таке давно практикується....і на маленькому шматочку землі поховано в невеличких блоках багацько людей..(не знаю як воно то називається)
  • 0

#26 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 09.10.2006 – 23:20

Підтримую кремацію. Якось вона очищає чи що..А за традицію поминання я за. Головне щоб це було справді даниною шани людині, що покинула цей світ. А не перетворювати тризну на балаган. Я хочу щоб за мною не плакали,а просто побажали щасливої дороги і випили пива чи вина.а ще щоб веселилися,а не завивали :angry:
  • 0

#27 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.10.2006 – 08:31

Здається в Ірландії, точно не пригадаю в якій країні, люди на похоронах танцюють, співають, веселяться - тобто радіють, що людина відходить у кращий світ(інше вже питання чи у кращий)..
  • 0

#28 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 13:01

Перегляд дописуStuff (10.10.2006 09:31) писав:

Здається в Ірландії, точно не пригадаю в якій країні, люди на похоронах танцюють, співають, веселяться - тобто радіють, що людина відходить у кращий світ(інше вже питання чи у кращий)..
це запозичено в язичників. коли вони справляли весілля, то ридали страшними сльозами... чим голосніше вони кричали, вважалося, що тим щасливішими будуть молодята. В українській літературі навіть міфи є...
  • 0

#29 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 10.10.2006 – 13:58

Є такі племена! вони вважають, що життя- це підготовлення душі до відходу в краший світ, тому вони і веселяться. В кожного народу свої вірування.
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.10.2006 – 16:02

Цитата

ага! просто зроблять кремацію, та й розвіють твій прах на вітрі, от і долетить він у космос!
Якби ж то було так просто! А так земне тяжіння не дасть попелу вилетіти в космос - вітер на Землі першу космічну швидкість не розвине :)
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2006 – 16:16

Яке я хочу поховання після смерті? Що би я хотіла щоб зробили з моїм тілом?
А яка мені різниця? Всеодно мертва буду. Тільки хотілося б щоби про мене згадували після смерті як то кажуть "незлим тихим словом" (с) Т.Г.Шевченко.
А більше мені нічого не потрібно. Ані відспівування в церкві, ані пиятики на моїй могилі.... Хай самі вже вирішують шо треба, ашо ні.
Пам"ятаю як померла моя бабця в селі і як кожен хто заходив із сусідів, казав що нам треба зробити - там свічечку поставити, там проса насипати, там іконку, там водичку, там іншу свічечку, а там - зовсім не таку як ото у вас стоїть.... І так майже весь день. У кожного своїї забобони. Я розумію - вшанування померлих, але ж як вони всі тоді понапивались, як вони під вечір танцювати почали... Дечого я не розумію.
  • 0

#32 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 16:17

Перегляд дописуКиря (10.10.2006 17:02) писав:

Якби ж то було так просто! А так земне тяжіння не дасть попелу вилетіти в космос - вітер на Землі першу космічну швидкість не розвине :)
не переживай! поки настане твій час, то це вже стане доступно... а якщо ні, то ми всім форумом скинемось:) світ не без добрих людей...
  • 0

#33 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2006 – 20:00

Цитата

Мені теж не подобається поховання в землю..щоб бути кормом для всякої гидоти - не хочу..краще вже в крематорій, і щоб прах десь розвіяли в місці, в якому ти ніколи не був..

ну не знаю,як на мене то краще бути похованим в землю на котрій народився,котра тебе виховала,а кремація-це просто данина моді! Мені це не подобається!

до того ж який сенс розвіяти прах в невідомому місці,що тобі це дасть?
  • 0

#34 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 21:26

Краще згоріти, ніж замерзнути
  • 0

#35 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 15:04

Перегляд дописуChukcha (20.10.2006 21:00) писав:

ну не знаю,як на мене то краще бути похованим в землю на котрій народився,котра тебе виховала,а кремація-це просто данина моді! Мені це не подобається!

Якій ще моді:angry1:? :)
  • 0

#36 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 21.10.2006 – 15:09

А коли народжується дитина вони плачуть...
  • 0

#37 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 15:29

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (21.10.2006 16:09) писав:

А коли народжується дитина вони плачуть...
Справді?
  • 0

#38 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 20.12.2006 – 19:22

Варто їх память вшановувати.Але не за традиціями.(типу,"давайте помянем..." ,а через секунду ГАГАГААААААААА!)
  • 0

#39 колючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:міста Лева

Відправлено 21.12.2006 – 13:22

Перегляд дописуSER_ROCKO (9.12.2006 17:54) писав:

...... Тільки б не проводили дурних обрядів, щоб довбана церква заробила на моїй смерті.
цими словами Ти ображаєш людей, які шанують обряди і поважають церкву....не поважаєш - Твоя справа, але не треба писати образливих речей

Я вважаю, що кожен відповідно до своїх релігійних чи інших переконань може вшанувати пам'ять померлих і без п'янки.
  • 0

#40 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.09.2008 – 19:16

знаю від родичів, на західній Україні, на поминках спиртного не вживають......на тому тижні, помер мій дядько звідти, ...так вони сілі, поїли риби та мяса....поговорили, та по хатах........а от як в центральній Україні, модно стало запрошувати бригаду швидкої допомоги на процесію похорон.....нажратися в "стєльку" на обіді, та ще й як на весіллі рожі понабивати...... :ggggg:

Повідомлення відредагував @_Kat_@: 17.09.2008 – 19:16

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних