Перейти до вмісту

В українців відбиратимуть майно під час війни та надзвичайних ситуацій

Повідомлень в темі: 54

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2011 – 15:52

Перегляд дописуAntares (6.04.2011 16:24) писав:

а що зараз за вікном має бути побоїще*?

Не зараз - рік тому
  • 0

#22 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.04.2011 – 15:54

Перегляд дописуNеmesis (6.04.2011 16:28) писав:

, як вони інтерпретують "надзвичайні ситуації" і коли вживатимуть той термін))
як захочуть так і будуть то поняття розпливчасте

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2011 16:52) писав:

Не зараз - рік тому
позна піть баржомі
  • 0

#23 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 16:07

Перегляд дописуNеmesis (6.04.2011 16:28) писав:

ще розумію війну, бо це стосується всієї держави, але мені цікаво, як вони інтерпретують "надзвичайні ситуації" і коли вживатимуть той термін))
Надзвичайний стано оголошує Президент. :angry2:
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.04.2011 – 16:58

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.04.2011 17:07) писав:

Надзвичайний стано оголошує Президент. :angry2:
Ага, коли знову яйцем у нього поцілять тоді оголосить надзвичайний стан і нам всім капець настане
  • 0

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.04.2011 – 21:14

Переглянула трошки дописи, цікаво, найбільше сподобалась позиція Antaresа. Фігу я свої помідори теж буду віддавати:wub:, в мене ще й квашені вогірки є;)(так щоб не було питань лишніх то маємо в надійному місці меча, шабля, карабін Мосіна38 року і ППШ - при нагальній потребі ще можна тойво ;)).

Перегляд допису-=VJ=- (6.04.2011 11:34) писав:

А що тут казати. Так українцям і треба - бачили очі, що вибирали.
Тепер ніхто не скаже, що найголовніша проблема українця - не надто швидко звільнений з лав партії Лозинський. Якого, до речі, знову під нагороду підводять, бггг....
Нє, попри всю повагу(Ваші дописи бувають дуже цікавими), але іноді Ви щось як встрілите, не можу зрозуміти...А ви не українець? Вам пофіг? Не думаю, але тоді чому таке казати?
Тепер по темі.От з військовим станом мені більш-менш зрозуміло, а що входить у поняття надзвичайний? Повінь якась в Чернівцях (з калинівським ринком) це надзвичайний стан?
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.04.2011 – 22:34

Перегляд дописуЛастiвочка (6.04.2011 07:50) писав:

Ось тут черговий маразм від нашої влади: розділ новин

Що скажете? Узаконене мародерства? Невже у нас на часі немає важливіших законопроектів, які роками чекають своєї черги?
Я що, я "за".) Правда, спочатку поховаємо своє майно, а далі... Як кажуть: спочатку з"їмо твоє, а далі кожен своє.))
У нас не стільки вже й майна (продуктів, правда, трохи є), аби переживати, щоби вкрали. Хай переймаються ті, хто має більше.)
  • 0

#27 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.04.2011 – 22:37

Перегляд дописуОлеська (6.04.2011 23:34) писав:

Я що, я "за".) Правда, спочатку поховаємо своє майно, а далі... Як кажуть: спочатку з"їмо твоє, а далі кожен своє.))
У нас не стільки вже й майна (продуктів, правда, трохи є), аби переживати, щоби вкрали. Хай переймаються ті, хто має більше.)
Нє, скільки б того майна не було, але воно моє. чесно зароблене, то чого я маю його віддавати?(я не про війну)
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 22:50

Перегляд дописуЛастiвочка (6.04.2011 22:14) писав:

а що входить у поняття надзвичайний? Повінь якась в Чернівцях (з калинівським ринком) це надзвичайний стан?
http://zakon.rada.go...gi?nreg=2501-12

Надзвичайний стан може бути введено за умов:
1) стихійного лиха, аварій і катастроф, епідемій, епізоотій,
що створюють загрозу життю і здоров'ю населення;
2) масових порушень правопорядку, що супроводжуються
насильством над громадянами, обмежують їх права і свободи;
3) блокування або захоплення окремих особливо важливих
об'єктів чи місцевостей, що загрожує безпеці громадян і порушує
нормальну діяльність органів державної влади та управління,
місцевого чи регіонального самоврядування;
4) спроби захоплення державної влади чи зміни конституційного
ладу України шляхом насильства;
5) посягання на територіальну цілісність держави, що загрожує
зміною її кордонів;
6) необхідності відновлення конституційного правопорядку і
діяльності органів державної влади.

Підстава завжди знайдеться. :wub:

До речі. Це найменше, що б мене турбувало з нових законів.

От податковий кодекс, житловий і трудовий - оцим точно перетворять на батраків, які пахатимуть на кишеню паханів і московських окупантів. Власне це уже так і є завдяки податкам.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.04.2011 – 22:51

• 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 00:49

А ви не українець? Вам пофіг? Не думаю, але тоді чому таке казати?

Як би це сказати. Я точно не такий українець, як, наприклад, ті, хто голосував за цю банду. Ви ж згодні, що то теж українці?
А щодо пофіг - в дечому так, мені пофіг. Наприклад, якщо будуть відбирати будинки. Бо у мене будинку нема і тепер з цією владою не скоро буде, тож особисто я вбачаю деяку справедливість в тому, що люди з будинками, деякі з котрих палко доводили мені, що не треба дивитись виключно на свої інтереси, отримають по заслугам і залишаться теж без будинків.
Та й в цілому країні потрібне таке щеплення.

Перегляд дописуЛастiвочка (6.04.2011 23:37) писав:

Нє, скільки б того майна не було, але воно моє. чесно зароблене, то чого я маю його віддавати?(я не про війну)

Ви справді вважаєте, що у вас хтось буде питати маєте Ви чи ні?
  • 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.04.2011 – 16:44

Перегляд дописуAntares (6.04.2011 11:43) писав:

Я скажу х"""й Вам а не помідори!
Вийму кулемет зі стриху і розтріляю покидьків!
Не показуй їм кулемета - реквізують!

Перегляд дописуГетьман (6.04.2011 16:36) писав:

тІоретично під час надзвичайних ситуацій та воєн майно реквізується елементарно, а ті, хто опирається - ті отримують по шиї. Єдиний виняток - посольства іноземних держав (навіть у консульства можна ломитись у випадках надзвичайних ситуацій). Хоча, сам факт законодавчого затвердження дивний. Звісно, параноїків, які стверджуватимуть про те, що "тепер вони зможуть під довільним приводом забирати наші речі" я не підтримую. Суть десь глибше, але, оскільки, я з 2005 за політикою не слідкую - то не знаю. Для тих, хто після цієї заяви прагнутиме у противсішстві звинуватити - все ж на кожні вибори державного рівня ходив (зокрема, і на останні) і за Юльку голосував.
В СССР коли людина купувала (стояла-стояла в довгій черзі декілька років і нарешті отримала змогу купити) автомобіль, то її попереджали що мобіль стає в реєстер резерву армії, тобто при воєнному стані цей автомобіль буде вилучений у власника і переданий у власність армії, при потребі звісно. А на рахунок посольств, то тут не все так просто,Насправді посольство чи консульство на 99,99% шпигунська структура на території іншої держави, отже воно підлягає "евакуації" в умовах воєнного часу (але на справді авакуюється ще задовго до початку військових дій бо володіє таємною інформацією про початок та умови проведення якихось військових маневрів чи втручань). А в посольство вриватися не можна, так само як перевірять дипломатичну пошту чи обшукувати автомобіль з дипломатичними номерами. Віденська конвенція 1815 року забороняє...
Навіть якщо на узбіччі стоїть автомобіль з дипломатичними номерами з відкритими вікнами і в тому автомобілі гвалтують українську громадянку і крики її чути на всю околицю, то навіть рота спецназу на чолі з полковниками і генералами не має права в той автомобіль вірватися і врятувати своюгромадянку... от такі от речі.

Переглянула трошки дописи, цікаво, найбільше сподобалась позиція Antaresа. Фігу я свої помідори теж буду віддавати:wub:, в мене ще й квашені вогірки є;)
"Народ який не хоче готувати свою армію, буде годувати чужу..." Наполеон Бонапарт

(так щоб не було питань лишніх то маємо в надійному місці меча, шабля, карабін Мосіна38 року і ППШ - при нагальній потребі ще можна тойво ;)).
От де ж Ви наберете боєприпасів для того ППШ і Мосіна? Меч і шабля занадто великі та не зручні, в данному випадку проста викрутка чи кухонний ніж буде куди оптимальнішим варіантом.

Универсальное оружие - это боец, всё остальное - только инструмент. (с)

Перегляд дописуJam27 (6.04.2011 09:37) писав:

в цивілізованих країнах на час війни населення мобілізується і з власною зброєю іде захищати Батьківщину.
Та Ви шо? Що серцозно? Прошу наводити приклади до вищесказаного Вами, та постити гіперпосилання на документальну літературу.

Перегляд дописуJam27 (6.04.2011 09:44) писав:

наша армія взагалі нікому не страшна, при бажанні цих голодранців розженуть за кілька годин, і шлюс. і наше майно навіть їм не допоможе.

розганяти її треба, ту армію, бо вона тільки гроші смокче.

п.с. нашо сто постів?
Та хрен там нас розженуть! І до голодранців нам ще дуже далеко, є що їсти є в що вдягтися і є з чого і чим стріляти.
Ви вважаєте що я не правий - прошу викладати факти з посиланнями на офіційні джерела.
Скільки грошей у Вас особисто висмоктала армія? А Ви платите за те що живі сьогодні? За те що Ваше житло належить ще досі саме Вам, за те що Ви маєте можливість вільно пересуватися?

Перегляд дописуJam27 (6.04.2011 10:10) писав:

В них, принаймні, регулярно виїзди на навчання проводяться, а наші вояки в 7 ранку Чернігівське смокчуть в маршрутці. З фізичною підготовкою взагалі катастрофа. Вогнепальну зброю бачили тільки в бойовиках (я про більшість населення)
А Ви бачили вогнепальну зброю? Користувалися нею? Можете калаш за 16 секунд розібрати і за 19 секунд зібрати? А скільки бибиваєте з повного ріжка на ростову мішень з відстані 400 метрів?
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 17:45

Перегляд дописуMiguel (7.04.2011 17:44) писав:

Не показуй їм кулемета - реквізують!
.......
От де ж Ви наберете боєприпасів для того ППШ і Мосіна? Меч і шабля занадто великі та не зручні, в данному випадку проста викрутка чи кухонний ніж буде куди оптимальнішим варіантом.
Ми з Бобриком маємо там в схованці трошки, (не дурно ж поливаємо грядки машинним маслом), ну і плюс - приймемо тебе з твоєю викруткою:wub:.

Цитата

До речі. Це найменше, що б мене турбувало з нових законів.
Та ясно, що інші закони досить таки серйозно турбують, але просто вибирала новини і натрапила на таку. От схотілось почути роздуми з цього приводу наших форумлян
  • 0

#32 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 07.04.2011 – 19:00

Перегляд дописуJam27 (6.04.2011 09:37) писав:

в цивілізованих країнах на час війни населення мобілізується і з власною зброєю іде захищати Батьківщину.
І багато таких країн? Отож бо.
  • 0

#33 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 07:43

Ну нах тепер квартиру купляти, якщо вона всеодно не твоя =)
Будемо жити як цигани тепер, таборами
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.04.2011 – 12:37

самі собі таку владу обрали. давайте порадіємо їхньому завзяттю і працьовистості!

майно відберуть, стопудов. і, я не параноїк, але, думаю, якшо закон такий проводять, то, знач,оті барани при владі уже і дату того надзвичайного стану собі надумали.

просто навіяно. гуляли недавно з подружкою і трьома її знайомими. я якраз додому збиралася йти, бо холодало. була 9та година вечора. підійшли мєнти. зупинили нас, мол, ми бєспрєдєлім. мєнти думали, шо ми пиво п"єм, але обламалися(я його взагалі не п.ю, а подруга зі знайомими далі збиралися у якийсь бар йти,тож не пили на вулиці). але мєнти не відступили. обшукали одного з хлопців, знайшли в нього ніж(той ним в походах всякі консерви відкриває), сказали, шо посадять за розбій, або плати 100 гривень. хлопець прифигів, але мєнти не соромлячись нагло сказали, шо "ти,хлопець, не пи..ди, щас Янукович при владі, шо хатім, то і дєлаєм. не заплатиш нам зараз - тобі далі гірше буде".

буквально через тиждень в іншому місці нас знову ні за що мєнти зупинили, теж почали дориватися, гроші вимагати. з подружкою йшли з супермаркету. і доведи тим мєнтам, шо стояти на вулиці з 5 кілограмами картоплі, тортом, купою всіляких фруктів і пити пиво ти не збираєшся, а несеш це все додому, на шо маєш право. шо нас тоді "врятувало", так шо нам назустріч вийшов чоловік подруги,який взагалі мав чекати вдома. а він турок, російською не говорить,питає в нас турецькою в чому справа. подружка псіханула, сказала, якшо мєнти не відчепляться, то вона їм щас міжнародний скандал влаштує. мєнти розгубилися і пішли собі.

задовбав вже цей розбій :wub:
  • 0

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.04.2011 – 13:00

а яка різниця, писаний закон чи ні...
всеодно ніякі закони не діють, і саме наше існування - це вже надзвичайна ситуація. і при бажанні чиновники можуть відібрати майно і без введення надзвичайного стану.
  • 0

#36 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.04.2011 – 13:29

Перегляд дописуMiguel (7.04.2011 17:44) писав:

В СССР коли людина купувала (стояла-стояла в довгій черзі декілька років і нарешті отримала змогу купити) автомобіль, то її попереджали що мобіль стає в реєстер резерву армії, тобто при воєнному стані цей автомобіль буде вилучений у власника і переданий у власність армії, при потребі звісно. А на рахунок посольств, то тут не все так просто,Насправді посольство чи консульство на 99,99% шпигунська структура на території іншої держави, отже воно підлягає "евакуації" в умовах воєнного часу (але на справді авакуюється ще задовго до початку військових дій бо володіє таємною інформацією про початок та умови проведення якихось військових маневрів чи втручань). А в посольство вриватися не можна, так само як перевірять дипломатичну пошту чи обшукувати автомобіль з дипломатичними номерами. Віденська конвенція 1815 року забороняє...
Навіть якщо на узбіччі стоїть автомобіль з дипломатичними номерами з відкритими вікнами і в тому автомобілі гвалтують українську громадянку і крики її чути на всю околицю, то навіть рота спецназу на чолі з полковниками і генералами не має права в той автомобіль вірватися і врятувати своюгромадянку... от такі от речі.
Вас погано навчали у армії. Тому, що ви не збагнули різниці між шпигуном та розвідником. Посол, консул - це розвідник (причому офіційний, угу), але не шпигун. Щодо евакуації - така поспішна евакуація - це свідчення того, що держава щось замислила. Загалом відкликання посольства з країни - це дуже негарний дипломатичний жест. На випадок війни посольство зазвичай залишається у таких собі заручниках. Скажімо, під час другої світової війни оголошення війни Радянському Союзу здійснювалося через ноту посольству СРСР в Берліні.
Щодо решти - насправді метод є, ви дуже абсолютизуєте. Зупиняти неправомірні дії послів та інших осіб з імунітетом можна. Інша річ, що затримувати чи чинити інші насильницькі дії після припинення правопорушення не можна.
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 15:22

Перегляд дописуSensssorika (8.04.2011 13:37) писав:

задовбав вже цей розбій :wub:

"Зате при владі чесний українець, а не жидівка-варовка."
  • 0

#38 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.04.2011 – 16:07

Перегляд дописуГетьман (8.04.2011 14:29) писав:

Вас погано навчали у армії. Тому, що ви не збагнули різниці між шпигуном та розвідником. Посол, консул - це розвідник (причому офіційний, угу), але не шпигун. Щодо евакуації - така поспішна евакуація - це свідчення того, що держава щось замислила. Загалом відкликання посольства з країни - це дуже негарний дипломатичний жест. На випадок війни посольство зазвичай залишається у таких собі заручниках. Скажімо, під час другої світової війни оголошення війни Радянському Союзу здійснювалося через ноту посольству СРСР в Берліні.
Щодо решти - насправді метод є, ви дуже абсолютизуєте. Зупиняти неправомірні дії послів та інших осіб з імунітетом можна. Інша річ, що затримувати чи чинити інші насильницькі дії після припинення правопорушення не можна.
Та ні, посли, консули та інші дипломати які перебувають на території іншої країни якраз є шпигунами а не розвідниками. Значення цих слів є схожими але все ж відрізняються. І шпигуни - вони приховані, то ж не офіційні, інакше вся суть такої діяльності втрачалася б. Звичайно можна "спалити" якогось "борзого" в шпигунській діяльності на території іншої держави, але це тільки з метою порятунку "варяга" або для ліквідації "провалу". Звичайно, що евакуація це той жест, на який іноземні розвідки та внутрішні контррозвідки інших держав, звертають серйозну увагу. Але для маскування евакуації можна придумати дкже багато "реальних" причин: стан здоров'я, сімейна ситуація, власне бажання залишити займану посаду...
Методи боротьби з дипломатичними представниками інших країн існують, згідно міжнародного права. Але цьому передує серйозна і тривала процедура на міжнародному рівні. А от без того ввірватися в машину з дипломатичними номерами - не можна. Вона захищена тим же ж самим міжнародним правом.
ПеСе я не сильний в міжнародному праві, то ж в данному напрямку вести суперечку, без попередньої підготовки, не можу. Але знаю положення Віденської конвенції 1815 року...
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.04.2011 – 07:16

Якраз до теми, порвало, бгггг ;) :wub:

Зображення
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.04.2011 – 08:48

Перегляд дописуMiguel (8.04.2011 17:07) писав:

Та ні, посли, консули та інші дипломати які перебувають на території іншої країни якраз є шпигунами а не розвідниками. Значення цих слів є схожими але все ж відрізняються. І шпигуни - вони приховані, то ж не офіційні, інакше вся суть такої діяльності втрачалася б. Звичайно можна "спалити" якогось "борзого" в шпигунській діяльності на території іншої держави, але це тільки з метою порятунку "варяга" або для ліквідації "провалу". Звичайно, що евакуація це той жест, на який іноземні розвідки та внутрішні контррозвідки інших держав, звертають серйозну увагу. Але для маскування евакуації можна придумати дкже багато "реальних" причин: стан здоров'я, сімейна ситуація, власне бажання залишити займану посаду...
Методи боротьби з дипломатичними представниками інших країн існують, згідно міжнародного права. Але цьому передує серйозна і тривала процедура на міжнародному рівні. А от без того ввірватися в машину з дипломатичними номерами - не можна. Вона захищена тим же ж самим міжнародним правом.
ПеСе я не сильний в міжнародному праві, то ж в данному напрямку вести суперечку, без попередньої підготовки, не можу. Але знаю положення Віденської конвенції 1815 року...

Цитата

Всупереч різниці в методах роботи, довгий час дипломатів вважали шпигунами. Особливо в 40-70 х рр. 20ст., коли розвідувальні управління почали зароджуватись в більшості країн світу, тоді виникли МІ 5 та МІ 6 в Англії та служба КУ у Франції. Це було тому, що представники цих спец служб в багатьох випадках працювали в дипломатичних представництвах і взаємодіяли з дипломатами. Цей факт підтвердила Англія, коли у 80-х рр 20ст. визнала існування другого Форін Офісу- (secret intiligence office). Крім того весь час згадувалась фраза Абрахама Уіксефорта : “Посол – почесний шпигун”. Але діяльність дипломатів та військових аташе є офіційною і в більшості випадків є такою в дійсності то розвідувальна діяльність є неофіційною. Таким чином військова дипломатія та діяльність військових аташе не схожа на діяльність цивільних дипломатів та розвідників. Ціллю військової дипломатії можна визначити співробітництво різних держав у військовій сфері та захист державами інтересів своїх громадян шляхом збору інформації. Це є офіційна діяльність держав, яка покликана полегшити співробітництво держав у військовій сфері. Однією з основних задач військових атташе і загалом військовї дипломатії є інформаційно-аналітичне забезпечення державного військово- політичного керівництва. На відміну від цивільної дипломатії, яка спирається на соціальні, економічні, культурні та політичні напрямки, військова дипломатія повністю зосереджена на військовому аспекті. Інформація отримується офіційно від керівників країни перебування та Міністерства оборони та з преси. А це вимагає від військових дипломатів вміння аналізувати та розбиратись в політичних, технічних, технологічних питаннях та бути в постійному контакті з власним Міністерством оборони. Потрібно відрізняти військових дипломатів від шпигунів бо військові дипломати мають здійснювати офіційні контакти між військовими відомствами.

Звідси
Це я до чого веду. Поясню вам різницю між шпигуном та розвідником, бо ви, очевидно, цього не розумієте. Якась там Женевська чи Віденська конвенція передбачає права військовополонених розвідників. Мають вони ті самі права, що і полонені, і ще деякі особливі. Шпигуни такого не мають. Проти них по ідеї можна застосовувати усе, що забажаєш і на їх заклики дотримуватись прав не зважати. Отже, розвідник - це особа, що збирає дані противника (в тому числі, і потенційного), умовно кажучи, правомірно, тобто. Шпигун навпаки, таємно. Тобто, розвідник - це, скажімо, десантник, що закидається на ворожу територію і веде спостереження за якимось об'єктом. Він має при собі воєнну форму, звання, і не приховує власної діяльності (у тому сенсі, що не намагається створити ілюзію "я свій"). Шпигун - це ж особа, що проникає у якусь ворожу структуру, працює, здавалося, на неї, а насправді веде якесь збирання даних. При цьому, несамовито приховує справжню власну особу. І дипломати (посли, консули) - це є офіційні розвідники. І всі про це знають. І тому з дипломатами поводяться тактовно, обережно закриваючи перед ними двері, коли вони раптом захочуть полізти і щось розвідати. І розвідники мають права за всякими конвенціями, а шпигунів можна хоч на місці розстрілювати чи катувати, чи що там ще.
Яскравий приклад розвідницької діяльності: коли головою СБУ був Турчинов - то він зробив несамовиту дурницю - на один випуск із академії чи що там запросив американського посла. Відповідно: увесь випуск можна уже пускати під ніж. Тому, що ворожий розвідник тепер володіє інформацією про людей, які ведуть українську розвідувальну діяльність.

Щодо процедури, пояснюю. Уявімо гіпотетичну ситуацію. Дипломат роз'їжджає по вулицях міста у бронепоїзді і стріляє по громадянах. Що робити? Адже дипломатична машина недоторканна і бла-бла-бла. Люди, які начитались усіляких конвенцій абощо і не володіють мізками одразу злякаються і будуть тремтіти в хаті, бо, бачте, це дипломат, недоторкана особа. А розумні люди зроблять ось що: дипломата витягнуть з машини, пов'яжуть, і лише коли він буде пов'язаний і з забраною зброєю - тоді відпустять гуляти на 4 сторони, попередньо вибачившись. На "розборі польотів" буде усе розказано, а уже міжнародні дипломати обкрутять усе так, що всі дізналися, що він дипломат коли він уже лежав скручений. Причому, відео/фото будуть доставлені на міжнар. рівень. Закінчиться скандалом, але не страшним. Дипломата відкличуть, майже ніхто не постраждає. Те ж саме і у випадку, коли ґвалтують громадянок у машинах із дипломатичними номерами. Тому, що є поняття правомірності оборони або запобігання протиправним діям, на яке усілякі конвенції і імунітети не поширюються. Хоча, вам особисто ніхто не забороняє сидіти, склавши руки і відмахуватись за бездіяльність власну усілякими конвенціями.

Інша річ, що на територію посольств проникати не можна без дозволу посла за жодних обставин. Але це є нерухомий об'єкт - і ризики повинні нести усі, що лазять у ці посольства.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних