Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#81 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 21:03

Перегляд дописуOlezhek (12.08.2007 21:43) писав:

Треба тобі сидіння підняти
Я вже давно підняв - те фото зроблене за кілька хвилин після придбання вела :tryzub:

Перегляд дописуOlezhek (12.08.2007 21:43) писав:

дядьку, ардіс - це лайно =)
Ага, лайно - тому й не купив :happytwo:

Недавно почув, що велики AZIMUT - це наш, український бренд, так само як MUSTANG та САЛЮТ,
виготовляються вони у Одесі.....ось їх сайт, раджу ознайомимтися з продукцією :angry12:

Повідомлення відредагував Olex: 12.08.2007 – 21:05

• 0

#82 Viper

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 18.08.2007 – 21:21

Привіт всім, давненько я сюди не заходив...
так от, я займаюсь екстримальним велосипедом вже кілька років... якшо шось цікавить можу підказати...
по-темі:
за ці кілька років зібрав багато різноманітних роверів, і кожен наступний доводиться знове підстроювати під себе, щодо "правил" по положенні тіла і педалюванні це все добре, от тільки не забувайте що ті правила писались про-райдерами і для гонок, в першу чергу потрібно звертати увагу на зручність, а не на те, що "ось так це буде правилно"

наразі я катаюсь на повністю кастомному Magellan polarX table top 2007 року...

кілька фото:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#83 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.08.2007 – 22:19

Перегляд дописуViper (18.08.2007 22:21) писав:

Привіт всім, давненько я сюди не заходив...
так от, я займаюсь екстримальним велосипедом вже кілька років... якшо шось цікавить можу підказати...
по-темі:
за ці кілька років зібрав багато різноманітних роверів, і кожен наступний доводиться знове підстроювати під себе, щодо "правил" по положенні тіла і педалюванні це все добре, от тільки не забувайте що ті правила писались про-райдерами і для гонок, в першу чергу потрібно звертати увагу на зручність, а не на те, що "ось так це буде правилно"
.....

Гарний вел! Я от недавно почав знайомитися з МТБ. Досвіду вистачає кататися на вело....бо на "Туристі" проїздив пів свого життя....та "Турист" це не "Giant" це точно.
Які компоненти використовуєш? Використовуєш вел у яких цілях крім трюків?

Зараз на роботу на своєму вело катаюся та з роботи...а іноді і по місту по роботі. Скажу вам це класно.
Одного разу спускався з Інституцької гори...там є такий екстримальний спуск....трохи перетисеув передні гальма - та церез руль...вдарився не доляче, коліно та лікоть роздер...слава Богу з головою все ОК...бо встиг згурупуватися....після цього скажу я вм...тре купувати шолом...бо наступного разу може не пощастити так.
Доречі, хто використовує велотефлон? Як зірки задні та механізм перемикання чистите?

Зараз планую купити шолом, велокомп'ютер та світлодіодну фару, бо скоро темнішатимк як повертатимуся з роботи. Сподобалалася продукція фірми "ВВВ" :blink:

Повідомлення відредагував Olex: 18.08.2007 – 22:20

• 0

#84 Viper

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 08:09

компоненти використовую різні, наразі на ровері таке:
вилка - Marzocchi MZ2
руль - ABR
винос - ABR
тормоз задн. - Shimano Alivio
тормоз пер. - Shimano Alivio
тормозні ручки - Tectro BMX
система - Alivio
педалі - BikePosi+ive
сідло - Vapor (даунхільне)

колесо пер.:
обод - DX32 26"
спиці - 2 mm silver
втулка - Shimano

колесо задн.:
обід - SunRims DoubleTrack 24"
спиці - 2 mm black
втулка - JoyTech
зірка - Shimano

Крім трюків їздю на ровері на роботу (кали погода сприяє), з дівчиною просто катаємось у лісі...
доречі скоро чекайте новий байк від мене, збираю для дівчини двопідвіс меріда...

шолом раджу купити негайно, штука потрібна особливо в місті... просто цього року в Івано-Франківську хлопець невдало перестрибував через бордюр, впав і вдарився головою об кут бордюра... насмерть на місці...
  • 0

#85 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.09.2007 – 22:52

я також вже давно мріяв про ровер і цього літа нарешті купив собі перший байк.
купив по оголошенню б.в. але не жалію відкатав ціле літо, намотав вже понад 1000км.

одним словом ровер то є сила !!!!!!!!!
  • 0

#86 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 11.09.2007 – 20:11

То покажи свою веломахіну :cool1:
  • 0

#87 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 17:43

Перегляд дописуN@TO (10.09.2007 23:52) писав:

я також вже давно мріяв про ровер і цього літа нарешті купив собі перший байк.
купив по оголошенню б.в. але не жалію відкатав ціле літо, намотав вже понад 1000км.

одним словом ровер то є сила !!!!!!!!!
Так, продемонструй фото! :happy1: Давай досвідом ділитися....чим змащуєш?Як часто змащуєш? Які камери, ободи, шини використовуєш? Як з проколами борешся?Чим заклеюєш?
Я....ще не змащував....але катаючись кожного дня на роботу(біля 6 км до неї + після роботи під'ом біля 25 градусів довжиною 50 метрів). Їжджу кожного дня, не зважаючи на погоду....так от тільки почав трохи підскрипувати....то думаю скоро змащувати велотефлоном, чув класна змазка.
Камери та шини базові поки, фірми Kenda, досить непогані, але хотілося б Michelin :yes: .
Проколів, ще не було...але тре бути готовим до цього...тому поки підготував суперклей та шукаю стару велокамеру для латок....але планую придбати запасну.
Майже кожні вихідні з близькими мені людьми катаюся за містом, лісами, бездоріжжям....мию частіше у нд велик....іноді, дивлячись на стан ровера, мию і у будні.

Доречі - купуйте шолом та окуляри панове, в мене поки лише шолом, але скоро придбаю і окуляри...а зараз очима комах та пилюку ловлю. :D

Перегляд дописуViper (19.08.2007 09:09) писав:

компоненти використовую різні, наразі на ровері таке:
вилка - Marzocchi MZ2
руль - ABR
винос - ABR
тормоз задн. - Shimano Alivio
тормоз пер. - Shimano Alivio
тормозні ручки - Tectro BMX
система - Alivio
педалі - BikePosi+ive
сідло - Vapor (даунхільне)

......
шолом раджу купити негайно, штука потрібна особливо в місті... просто цього року в Івано-Франківську хлопець невдало перестрибував через бордюр, впав і вдарився головою об кут бордюра... насмерть на місці...
Класний набір!
В мене поки базовий комплект для GIANT'а Escaper'а....це рама Giant ALLUX 6000, перемикачі та передні та задні зірки з серії Shimano Altus, передня вилка XCT(класу крос-кантрі)...колеса KENDA, втулки Shimano....крила пластикові (купив окремо) - ВВВ, велозамок Cidadelle(дуууже потрібна у місті штука).....коротше отакй він, мій рідний ровер. :happy1:

О ще порада тим хто шукає собі шолом - не дивіться на новий модельний ряд - шукайте 2004-2005 років шоломи, ціна у декілька разів нижча.....я собі придбав класний шолом Bell Cognito за 150 грн....а нові такого класу 230 рідних українських гривень...отак :happy1: Якось фото покажу :happy1:

Хто який велокомпУтер та фару порадить? :happy1:
  • 0

#88 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 22.09.2007 – 15:56

Фару не знаю - не доводилось вибирати ще, а велокомп'ютер брав середньої ціни 75грн. Sigma BC800 - працює бездоганно півтора року.

Зображення
  • 0

#89 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 22.09.2007 – 20:27

А може хтось з Теревень займається велотріалом? Дуже цікаво!
  • 0

#90 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.09.2007 – 20:51

тут не дуже добра фотка, але піде :rolleyes:
не є професійний ровер проте рама алюмінєва, колеса подвійні писилені, вилка SINROUR чи як там її...
ну звичайно шимано обладнання(C101) щось схоже на ALTUS,
покришки Land Cruser дуже навіть непогані принаймі мене влаштовують

цей сезон відкатався все в ньому працює чікі-ляля :cool2: ні скрипу ніякого нічого... цого ліда їздив на Скелі Довбуша з Н.Синевидного класно покаталися, був в Болехові, Долині, Моршині. Їздив біля Львова в Городок, Свірж ну і т.д. і т.п. одним словом було ...
змащую десь раз на місяць коли катаюся, масло купую в веломагазині.
маю велокомпютер

ну незнаю що ще розказати ???

на фото я на дорозі до Звенигорода, їхав з Старого Села(з замку) !!! то все біля Львова хто не в курсах :brovy:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_0137.jpg   124.74К   26 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував N@TO: 22.09.2007 – 20:53

• 0

#91 Viper

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 22.09.2007 – 21:00

Цитата

А може хтось з Теревень займається велотріалом? Дуже цікаво!
а що саме цікавить, бо маю досвід в цій справі, тріального ровера нема, але тріалю на нормальному рівні))
  • 0

#92 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 22:09

Ти б на якомусь велофорумі у досвідчених спитав :blink: Бо тут ми майже початківці.

А я ось майже місяць далеко не їзджу на свєму Туристі :blink: Каретка така рідкісна,що не можна ніде знайти в продажу
  • 0

#93 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 22:13

Ви не маєте свого Hummer'а? Тоді у Вас є можливість його мати...тільки на 2-х колесах. До вашої уваги велосипед від Молоточка, розроблений для парашутистів армії США (отак от...), має раму з легкого авіаційного алюмінію, куленепробивні кевларові шини, амортизацію...ціна...немаленька, але ж це Хаммер...
Більше тут
Шпалери з цим великом
  • 0

#94 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 23.10.2007 – 22:19

Перегляд дописуViper (22.09.2007 22:00) писав:

а що саме цікавить, бо маю досвід в цій справі, тріального ровера нема, але тріалю на нормальному рівні))
Що цікавить? Да хоча б чи є серед форумчан тріалісти. Я обожнюю цей вид велоспорту, дещо знаю в ньому, хоча сама й не вмію нажаль ;) Я коли трохи покатаю на тріальнику - руки болять, ноги, ПОПА - то взагалі капець!!! Сідла ж нема :) Доречі, он минулого четверга по Хрещатику вишивали на тріальниках :) Класно було :)
  • 0

#95 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 25.10.2007 – 14:31

Дуже рекомендую всім, хто цікавиться велоспортом чи блогами відомих людей, зайти на блог Ярослава Поповича , найкращого на даний час українського велогонщика. Там можна дізнатися багато цікавих речей про нутрощі Тур де Франс, про життя професійних велосипедистів, подивитися красиві фоточки. також там можна дізнатися, що собаку Ярослава Поповича звати Водка, і що нещодавно Водка народила 10 цуценят, які Ярослав уже встиг роздарувати друзям по команді -)

ЗображенняЗображення

Повідомлення відредагував katapulta: 25.10.2007 – 14:35

• 0

#96 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.10.2007 – 18:07

Сьогодні в Полтаві (вірніше під Полтавою с. Нижні Млини) пройшли змагання з веломарафону „Х-вело”. Дистанція не така вже й велика 30 км лишень, але г`рунтовими дорогами. Виявляється вже третій рік проводять. Змагання відкритті, реєстрація всіх бажаючих за годину до старту. Шкода запізно дізнався, а то б може участь взяв. Сподіватимусь, що наступного разу візьму участь. А ще сподіваюсь, що спонсор зміниться :rolleyes: , з нагоди 10 річниці партії регіонів вони спонсорують...
  • 0

#97 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 29.11.2007 – 18:57

То, чим ми займаємося важко назвати велоспортом, але на роверах їздимо. І на полонину Боржава, на гору Стій їздили і до Польщі, і змагання собі влаштували Бескид МТВ 2007. Одним словом, досвід є, можемо поділитися. Є питання по технічній стороні - задавайте, цікавлять маршрути Карпатами - розповімо. Деякі треки можна і в OZI переглянути. Раді будемо однодумцям допомогти :D
П.С. На жаль, не можу поки-що вставити посилання на описи наших мандрівок, але це діло часу і бажання B)
  • 0

#98 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.11.2007 – 23:39

Перегляд дописуGlobetrotter (29.11.2007 18:57) писав:

То, чим ми займаємося важко назвати велоспортом, але на роверах їздимо. І на полонину Боржава, на гору Стій їздили і до Польщі, і змагання собі влаштували Бескид МТВ 2007. Одним словом, досвід є, можемо поділитися. Є питання по технічній стороні - задавайте, цікавлять маршрути Карпатами - розповімо. Деякі треки можна і в OZI переглянути. Раді будемо однодумцям допомогти :D
П.С. На жаль, не можу поки-що вставити посилання на описи наших мандрівок, але це діло часу і бажання B)
Дякую за пропозицію. Зараз мороз за вікном, але ближче до літа питання обов`язково з`являться :) . Мрію про подорож по Закарпаттю.
  • 0

#99 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 30.11.2007 – 08:50

Перегляд дописуRomun (29.11.2007 23:39) писав:

... Зараз мороз за вікном, але ближче до літа питання обов`язково з`являться B)

Мороз - не перешкода. По чистому сніжку їздити набагато приємніше, ніж болотом. Ожеледь - так, створює назручності. Важко з нею боротися, хоча теж можна. Є приклади. В 2006 і 2007 роках зробили три мандрівки по Волині саме зимою тому, що Карпатами в цей час не поїздиш. А на Волині, навпаки, всі болота позамерзали. Краса.
  • 0

#100 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 21:32

Перегляд дописуRomun (30.11.2007 00:39) писав:

Мрію про подорож по Закарпаттю.
Також мрію, навіть не вірю що це колись вдасться... На рахунок морозу, зими в нас вже не надто морозні. На мою думку краще менше багна на дорогах а невеликий мороз не перешкода для велоспорту, тому не раджу консервувати велосипед на зиму :D

Для бажаючих оновити свій велопарк новою моделлю 2008, проект "Велопланета" розпочав цікаву щорічну акцію "Зміни колеса-2008!". Акція дає вам можливість вигідно придбати новий Rock Machine або Cannondale зі знижкою -25%

Детальніше --> сюди

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних