Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 921

#721 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.05.2012 – 15:43

Перегляд дописуМіа Череміскіс (29.05.2012 – 14:46) писав:

та шо, був би велік. І життя змінюється на краще. Велік - це свобода від людей в транспорті, від машин, від того, що не можеш знайти вільну лавочку парку, від скуки та одноманітності.
:cry:
щось заважає зібрати велосипед?
знаєш як цікаво виводити колесо на привильну парасолю, або тряпочкою вичищати бруд з касети... :)
  • 0

#722 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 29.05.2012 – 17:49

Перегляд дописуМіа Череміскіс (29.05.2012 – 14:46) писав:

та шо, був би велік. І життя змінюється на краще. Велік - це свобода від людей в транспорті, від машин, від того, що не можеш знайти вільну лавочку парку, від скуки та одноманітності.

тут стоїть правильний наголос - на їзді, а не на пихтінні зі шматочками...
я теж присів на ровер через скуку, скуку нарізати кола бігом по парку. захотілося свіжого гірського вітру, далеких горизонтів, червоної кулі східного сонця... і не помилився - ровер все це мені дав.
  • 0

#723 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 30.05.2012 – 07:23

Перегляд дописуshіver2005 (29.05.2012 – 19:37) писав:

Кудись виїдь, крім Азіопи, може порозумнішаєш, правий завжди велосипедист!
куди нам, всіх розумників в Пердісто вивезлили. мабуть не всіх, тут ще один такий без шолома їздить і сміється постійно...
  • 0

#724 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.05.2012 – 10:57

а так, може комусь знадобиться)
http://issuu.com/ass...Mode=singlePage
  • 0

#725 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 14:50

ну шо, у нас от теж з.явився двоколісний кінь.
навіть не уявляю чийого виробництва - брали трохи кастомне б/у у товариша. пишатися мабуть особливо нема чим - дешевий, нам ще зі знижкою дістався 1200 грн з шоломом докупи. серйозні велолюди засміють напевно)
він шосейник, легенький, не зважувала, але може 12 кіло буде, сім швидкостей здається.
товариш дуже надійний, тому нема причин підозрювати, шо він нам якусь какаху підсунув.
з того, що помітила на велосипеді - гальма шимано, на колесах написано author та quando, на кермі kelly's. а так, то я навіть не цікавилася шо за фірма, треба буде спитати.

в принципі мені багато й не треба - я тільки вчуся, вихідними вперше на велосипед взагалі сіла.
та й думаю на кілька років вперед ще вистачить - в гори на велосипеді не збираюся, для мене якось гори окремо, велосипеди окремо. льотати по шосе чи по проїжджій частині мені дуже стрьомно поки. хоча кажуть, що велосипедистів на дорозі останнім часом стали більше поважати. принаймні в Києві.
ну таке, я оце трохи одужаю і завтра поїду на набережній кататися.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 05.06.2012 – 14:53

• 3

#726 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 15:11

Перегляд дописуNeorlandina (05.06.2012 – 14:50) писав:

я тільки вчуся, вихідними вперше на велосипед взагалі сіла.
та й думаю на кілька років вперед ще вистачить - в гори на велосипеді не збираюся, для мене якось гори окремо, велосипеди окремо. льотати по шосе чи по проїжджій частині мені дуже стрьомно поки.
дай 5 сестро! теж тіки цієї весни сіла на роверик.. по дорогах не кремпуйся, але тижнів два-три поїздь поки так. Головне подружитися з ровером.
І шолом купи. Шолом - то святе. Ну і рукавиці. Бо як впадеш, то руки подеруться, а їхати з подертими ой як незручно
  • 1

#727 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 15:23

шолом є і рукавички теж є. поки їздила щоправда без них. але хіба ж то можна назвати їздою)) чоловік весь час був на підхваті, хоча синців на ногах я собі понабивала, але мені це взагалі легко дається і на рівному місці.
мені от поки швидкість набирати стрьомно, бо ще не до кінця відчуваю агрегат і його здібності. та ще й гальма треба трохи доробити. я в тому не шарю поки нічого, але мені допоможуть.

а їздити поки по району збираюся - тут у нас і кілька парків поруч і взагалі місцина в основному рівна.

що цікаво, спочатку мене вчили їздити на рівнісінькому асфальті, чи там плитці новенькій. і у мене ніфіга не виходило. а навчилася я на кривенькому футбольному полі)))
і взагалі коли мене легенько струсоне на якомусь горбику - впевненіше почуваюся у сідлі, розслабляюся. може центр ваги на місце стає?))
  • 1

#728 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 17:45

вітаю в клубі! :)
  • 0

#729 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.06.2012 – 10:57

Перегляд дописуNeorlandina (05.06.2012 – 15:23) писав:

шолом є і рукавички теж є. поки їздила щоправда без них. але хіба ж то можна назвати їздою)) чоловік весь час був на підхваті, хоча синців на ногах я собі понабивала, але мені це взагалі легко дається і на рівному місці.
мені от поки швидкість набирати стрьомно, бо ще не до кінця відчуваю агрегат і його здібності. та ще й гальма треба трохи доробити. я в тому не шарю поки нічого, але мені допоможуть.

а їздити поки по району збираюся - тут у нас і кілька парків поруч і взагалі місцина в основному рівна.

що цікаво, спочатку мене вчили їздити на рівнісінькому асфальті, чи там плитці новенькій. і у мене ніфіга не виходило. а навчилася я на кривенькому футбольному полі)))
і взагалі коли мене легенько струсоне на якомусь горбику - впевненіше почуваюся у сідлі, розслабляюся. може центр ваги на місце стає?))
і я вітаю в велоклубі
і цікаво, чому саме шосейник? в тебе руль баранець?
  • 0

#730 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 06.06.2012 – 18:23

Перегляд дописуKatod (06.06.2012 – 10:57) писав:

і я вітаю в велоклубі
і цікаво, чому саме шосейник? в тебе руль баранець?

дякую.
я оце доречі почитала трохи і думаю шо він не такий вже й шосейник. бо у шосейних там 12-25 швидкостей і взагалі.
він скоріше гібрид. чи не гібрид, фіг його знає.
але він не гірський точно - колеса більші та тонші. і взагалі доволі легенький. кермо не баранець, пряме. міський може? чи кросовий?
простіше буде зафотографувати та показати взагалі.
  • 0

#731 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.06.2012 – 18:56

ухти!
мене теж привітайте! я майже у клубі, свого вєліка не маю (*плаче), але кілька днів тому забрала цей няшний вид транспорту у чоловіка.
так як в пітері ща білі ночі, то каталася в нас по району вночі, з 12ої до 5ої ранку.
впала один раз, ще й так тупо: вперед вибіг величезний патлатий собак і не дуже дружелюбно на мене загарчав, я розгубилася.,не справилася з керуванням і врізалася в..бордюююююр(

тепер можу похвалитися дуже великим синяком на все ліве коліно. тепер лякаю на вулиці перехожих, виглядаю як жертва домашнього насилля, бо крім того ще синяків і подряпин купу маю ггг
також я страх як замерзла в руці, бо температура вночі була шось близько +6, *лять(

а. ну і раз тут у всіх в промові заведено вказувати шо за вєлік, то я хз. ща погуглила його фотки. здається "штерн 2.0". на "покататися" цілком підходить. єдиний мінус - там нема "корзинки", я , як дівчинка", незадовлена, хочу корзинку! в мене з собою постійно дофіга всякої фігні., яку нема де діти, а з сумкою на плечі їздити не айс, тому для себе обиратиму дівчачий вєлік з корзинкою.
бландінка. ну і шо)

+ я не новачок. катаюся років з 5-7. просто маю провал в півтора десятки років.

Повідомлення відредагував Сенсоріка: 06.06.2012 – 19:02

• 0

#732 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.06.2012 – 22:52

Перегляд дописуNeorlandina (06.06.2012 – 18:23) писав:

дякую.
я оце доречі почитала трохи і думаю шо він не такий вже й шосейник. бо у шосейних там 12-25 швидкостей і взагалі.
він скоріше гібрид. чи не гібрид, фіг його знає.
але він не гірський точно - колеса більші та тонші. і взагалі доволі легенький. кермо не баранець, пряме. міський може? чи кросовий?
простіше буде зафотографувати та показати взагалі.
напевне в тебе гібрид
і ти вказуєш не кількість передач, а таке враження, що кількість зубів на зірочці. Якщо це таки 12-25 і 8 чи 9 зірочок ззаді, то нагадує шосейну касету. напевне в тебе гібрид. А взагалі, фото в студію, і зараз все що треба розкажемо :)

Перегляд дописуСенсоріка (06.06.2012 – 18:56) писав:

ухти!
мене теж привітайте! я майже у клубі, свого вєліка не маю (*плаче), але кілька днів тому забрала цей няшний вид транспорту у чоловіка.
так як в пітері ща білі ночі, то каталася в нас по району вночі, з 12ої до 5ої ранку.
впала один раз, ще й так тупо: вперед вибіг величезний патлатий собак і не дуже дружелюбно на мене загарчав, я розгубилася.,не справилася з керуванням і врізалася в..бордюююююр(

тепер можу похвалитися дуже великим синяком на все ліве коліно. тепер лякаю на вулиці перехожих, виглядаю як жертва домашнього насилля, бо крім того ще синяків і подряпин купу маю ггг
також я страх як замерзла в руці, бо температура вночі була шось близько +6, *лять(

а. ну і раз тут у всіх в промові заведено вказувати шо за вєлік, то я хз. ща погуглила його фотки. здається "штерн 2.0". на "покататися" цілком підходить. єдиний мінус - там нема "корзинки", я , як дівчинка", незадовлена, хочу корзинку! в мене з собою постійно дофіга всякої фігні., яку нема де діти, а з сумкою на плечі їздити не айс, тому для себе обиратиму дівчачий вєлік з корзинкою.
бландінка. ну і шо)

+ я не новачок. катаюся років з 5-7. просто маю провал в півтора десятки років.
а я на днях теж так тупо гепнувся, навіть два рази, один раз, в віражі з даунхілу на апхіл (я коли кручу кк, то боюсь даунхілів, бо колись гепнувся так, що огого) і невписався в поворот, тай пригальмував, а потім впав на каску, тепер хай всі противники касок кажуть що хочуть. А другий раз, знову спуск, і стежка іде біля ямки, і замість того, щоб об"їхати ямку, я загальмував переднім колесом в ній. Перескочив через руль, приземлився на плече, чудове приземлення, одним словом.

мораль: Шоломи, і групіровка під час падінь
  • 0

#733 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 07.06.2012 – 18:25

Осьо во наш новий друг.
щойно повернулася, проїхала невимовно величезну для себе відстань - кілометрів майже три!!! два з половиною там полюбому буде.
і не впала і нових синців не наставила. і взагалі.
радісінька своїм досягненням як слоняка.

Зображення
  • 2

#734 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.06.2012 – 15:58

цікаво, таке враження, що це кустом на базі стартшосе, перефарбований, з зіміненим майже всім
  • 0

#735 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 08.06.2012 – 20:17

ну я десь так і думала, шо зібрано з усього підряд)

сьогодні вже двічі проїхалася довкола озера, тобто це майже 6 км. зрозуміла, що час вже вчитися підійматися на педалях, бо асфальт у нас місцями жахливий, а дупа у мене одна єдина.
довелося навіть ділити дорогу з машинами - в одному місці водії вирішили об.їздити пробку тротуаром. спочатку одна-дві машини, а потім ще й маршрутки підтягнулися.
потроху вже звикаю до лісапєда.

треба буде замок купити до нього. і ще окуляри, рукавички, ліхтарик, катафоти...

Повідомлення відредагував Neorlandina: 08.06.2012 – 20:32

• 1

#736 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.06.2012 – 21:59

шолом, велосипедки...
і модна ьуде робити велозустрічі теревенчан :)
тих 3,5, хто ще заходить на цей сайт :)
  • 0

#737 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 08.06.2012 – 22:55

Перегляд дописуNeorlandina (08.06.2012 – 20:17) писав:

ну я десь так і думала, шо зібрано з усього підряд)

сьогодні вже двічі проїхалася довкола озера, тобто це майже 6 км. зрозуміла, що час вже вчитися підійматися на педалях, бо асфальт у нас місцями жахливий, а дупа у мене одна єдина.
довелося навіть ділити дорогу з машинами - в одному місці водії вирішили об.їздити пробку тротуаром. спочатку одна-дві машини, а потім ще й маршрутки підтягнулися.
потроху вже звикаю до лісапєда.

треба буде замок купити до нього. і ще окуляри, рукавички, ліхтарик, катафоти...
теж постала проблема з замком. зараз поки лишаю ровер на робочій стоянці, то ше не так стрьомно. а от в цетрі лишати страшно. подумую над D-замком з кабелем
а дупа то поки звикнеш. з часом дупа вже не болітиме)))
коли горби і ями, то я просто припіднімаються на педалях і якби притискаюся внутрішнім стегном до сідла - досить нормально тоді їхати

Повідомлення відредагував Kassandra: 08.06.2012 – 22:57

• 0

#738 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.06.2012 – 14:40

шолом у мене є. але з часом куплю собі новенький мабуть, бо цей вже потасканий трохи і не зовсім мені зручний - застібка під підборіддям якась розбовтана чи шо, не дуже добре тримає шворку затягнутою. важко пояснити на словах)

от доречі розкажіть мені про Київ - чи не стрьомно ненадовго лишати велосипед на вулиці? із замком звісно.
ну там біля магазинів, де парковка (не вело) є.
і взагалі як з цим у нас? велосипеди сильно тирять? бо хотілося б не тільки просто містом кататися, а там за молоком в магазин зганяти чи якось так.
  • 1

#739 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.06.2012 – 23:05

Перегляд дописуNeorlandina (09.06.2012 – 14:40) писав:

шолом у мене є. але з часом куплю собі новенький мабуть, бо цей вже потасканий трохи і не зовсім мені зручний - застібка під підборіддям якась розбовтана чи шо, не дуже добре тримає шворку затягнутою. важко пояснити на словах)

от доречі розкажіть мені про Київ - чи не стрьомно ненадовго лишати велосипед на вулиці? із замком звісно.
ну там біля магазинів, де парковка (не вело) є.
і взагалі як з цим у нас? велосипеди сильно тирять? бо хотілося б не тільки просто містом кататися, а там за молоком в магазин зганяти чи якось так.

в мене, тьху, тьху, все ок покищо, ганяю, біля магазинів пристібаю велозамком, якось, на прим"єру третіх трансформерів, я їздив з другом на велосипедах на нічний сеанс, ходили в мегамакс на лівобережній, не дуже ласкаве місце, але велосипеди залишились на місці

я думаю, чим особливіший велосипед, тим він менш привабливіший для крадіїв. Хоча статистику я незнаю, можна почитати на велокиєві, там є тема про вкрадені велосипеди.
  • 0

#740 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 11.06.2012 – 06:58

розслаблятися не можна: друг буквально на 1 секунду зайшов в магазин, дивиться через вітрину, а ровер кудись їде - два наркомани вже його волочать. наздогнав і пояснив, що вони не праві. але не всім так таланить. якщо десь залишати хоч на хвилинку - обов'зково пришпиляти на замок! Злодій не спить!
в знайомої за 5 хвилин, що вона зайшла до квартири вкрали з 8-го поверху!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних