Перейти до вмісту

Велоспорт

Повідомлень в темі: 920

#701 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.05.2012 – 23:10

Перегляд дописуKatod (04.05.2012 – 21:59) писав:

та я не споганив, це споганити дуже важко.
От дивись, скільки він приблизно важить? напевне біля 16 кг, а його треба ж розігнати, і все інше
нє, ти що. в нього рама алюмінієва. він точно не більше 10 кг важить. Думаю, що менше.
  • 0

#702 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.05.2012 – 23:46

він важить більше 10кг точно
  • 0

#703 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.05.2012 – 00:02

Перегляд дописуОлеська (04.05.2012 – 23:10) писав:

нє, ти що. в нього рама алюмінієва. він точно не більше 10 кг важить. Думаю, що менше.
більше 14 точно, 10 кг вашать кошерні шосери
  • 0

#704 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.05.2012 – 08:09

Капець. Ну вам ліпше знати.)
  • 0

#705 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.05.2012 – 13:10

Перегляд дописуОлеська (05.05.2012 – 08:09) писав:

Капець. Ну вам ліпше знати.)
не справа в вазі, а справа в задоволенні від катання, на такому велосиеді щоб досягти деяку швидкість потрібно витратити неймовірну кількість зусиль, адже все педалювання з"їсть пружина задньої підвіски. Та й на ньому не подаунхіляєш, тобто з гірки не спустишся грунтової, тому що вилка з одного боку короткоходна, а з іншого вона заовсім неміцна. Бачив купу таких вилок ввігнутих всередину, напевне на них стоппі намагались робити, от і вони загнулись, в прямому сенсі цього слова. Ще під час спуску підвіска не буде гасити коливання, а просто буде розгойдуватись
та ще й ростовка, незрозуміло під кого цей велосипед, недовгий підсидільний штирь, і такий здоровецький винос, та ще й рульова надто тонка, для того щоб витримати швидкісні навантаженя

власне, напевне це велосипед для втрати калорій, на якому їздять щоь не отримувати задоволення, а щоб втомитися, і поставити галочку напроти пункту "покататись на велосипеді"
  • 1

#706 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 05.05.2012 – 16:00

Катод, а що ти скажеш про "Україну" ?
  • -2

#707 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.05.2012 – 17:28

Перегляд дописуKatod (05.05.2012 – 13:10) писав:

не справа в вазі, а справа в задоволенні від катання, на такому велосиеді щоб досягти деяку швидкість потрібно витратити неймовірну кількість зусиль, адже все педалювання з"їсть пружина задньої підвіски.
не варто забувати і за коліна - якщо тягти важкезний ровер, це значне навантаження на них, а вони не вічні...
  • 0

#708 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 05.05.2012 – 17:43

Перегляд дописуKatod (05.05.2012 – 13:10) писав:

власне, напевне це велосипед для втрати калорій, на якому їздять щоь не отримувати задоволення, а щоб втомитися, і поставити галочку напроти пункту "покататись на велосипеді"

там поставив + і тут підписуюся...

маю співробітника, хлопця років 26. хотів купити такого "ровера". ніякі мої аргументи не подіяли. купив. продав через місяць. більше йому нічого не раджу...
  • 1

#709 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.05.2012 – 18:32

Перегляд дописуKassandra (05.05.2012 – 17:28) писав:

не варто забувати і за коліна - якщо тягти важкезний ровер, це значне навантаження на них, а вони не вічні...
для справності колін потрібно тримати каденс, і звичайно правильно сидіти. Якщо сидиш так, що колінами по грудях б"єш, та й до руля тягнешся, то ще й небуде задоволення від катання від незручності пози
в Ашанбайків проблеми на комплектації і зовнішньому вигляді не закінчуються, коли їх продають то немає поняття розстовки. Рассово правильні велосипеди підьираються за ростом, та й певний час юстуються виходячи з фізіологічних нюансів їздока.
Цю інформацію можна нагуглити

Перегляд дописуxTANATOSx (05.05.2012 – 16:00) писав:

Катод, а що ти скажеш про "Україну" ?
а що казати?
політична криза, вибухи в дніпропетровську ...

а серйозно, то я думаю, приємніше зібрати самому гарний сінглспід. Тобто знайти десь раму для гібрида, вибрати втулки, колеса, я думаю, такий міський велосипед буде виглядати цікавіше
взагалі, я давно не бачив Україн стокових. Останнє над чим ми гралися це був Старт Шоссе хто зна якого року випуску, з рідного в нього залишилась задня втулка, рама, і задні кантєліверні гальма, руль, і гальмівні ручки.
тобто булоб цікаво якось взяти Україну, і глянути що з неї можна зробити. Може колиьс таке і зроблю

Повідомлення відредагував Katod: 05.05.2012 – 18:39

• 0

#710 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.05.2012 – 21:44

Зображення

Кусочок мого =)

Повідомлення відредагував БоБриК: 05.05.2012 – 21:44

• 1

#711 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.05.2012 – 11:21

Перегляд дописуБоБриК (05.05.2012 – 21:44) писав:

Кусочок мого =)
Якось дивно там йде один з тросів "напряму від руля до гальма". Нема страху порвати його, зачепившись об щось на ходу?

Повідомлення відредагував Сварус: 10.05.2012 – 11:43

• 0

#712 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 10.05.2012 – 16:50

Перегляд дописуСварус (10.05.2012 – 11:21) писав:

Якось дивно там йде один з тросів "напряму від руля до гальма". Нема страху порвати його, зачепившись об щось на ходу?
то напевне проекція така, рубашка всеодно виходить з ручки гальма горизонтально, а потім, після петлі йде вниз
тим більше, тут же вилка, постійні скорочення і розтяги, потрібно щоб була петля
  • 0

#713 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 10:24

а хто був на велодні?
я знайшов себе на фото.
Зображення

в новинах казали, що в велопробізі приймав участь австрійський аташе, і прийняло участь 15000 велосипедастів

Зображення
  • 0

#714 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 13:38

а я принципово не беру участі в таких збіговиськах. вважаю, що демонстрація того, як нас багато, і тотальна неповага до автомобілістів (рух перекритий) нічого доброго не приносить. краще б роверисти ПДР вчили і їх дотримувалися, а не їздили на червоне, проти руху та інші дурості (нас ДАІ не оштрафує)
  • 0

#715 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 13:43

Перегляд дописуGlobetrotter (28.05.2012 – 13:38) писав:

роверисти ПДР вчили і їх дотримувалися, а не їздили на червоне, проти руху та інші дурості (нас ДАІ не оштрафує)
на жаль, такі дурощі роблять і водії.
оце вчора мене отак ледь не підрізав якийсь дурнуватий джип на повороті ще й на на значній швидкості :angry:
  • 0

#716 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 14:29

Нічого не буду говорити про цей конкретний випадок, бо не бачив, але дуже часто роверисти самі провокують неприємності.
1. Автомобілісти звикли бачити на дорозі великі предмети (автомобілі) і дуже часто просто-напросто не помічають скутеристів, роверистів, бо за коротку мить, коли він (шофер) глипне в бік, він сподівається побачити щось велике, як авто і не помічає таку дрібноту.
2. Треба їздити швидко, щоб не стримувати інших.
3. Треба їздити передбачувано (якщо на перехрестку маємо намір їхати прямо, то не тулитися біля бордюра, а посередині правої полоси, щоб не було спокуси вас обігнати і повернути праворуч). Якщо хочемо повернути ліворуч, то їхати біля осьової і впевнено повертати.

Мені так легко просторікувати з висоти надцятьлітнього стажу автомобільного і роверового, але потрібно вчитися і робити правильні висновки.

І ЇЗДІТЬ ТІЛЬКИ В ШОЛОМІ!!! (ЦЕ ТАКОЖ ВИКЛИКАЄ ПЕВНИЙ РЕСПЕКТ У ВОДІЇВ) (ВЖЕ МОВЧУ ПРО БЕЗПЕКУ ВЛАСНОГО МОЗКУ)

Повідомлення відредагував Globetrotter: 28.05.2012 – 14:30

• 2

#717 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 14:59

Перегляд дописуGlobetrotter (28.05.2012 – 13:38) писав:

а я принципово не беру участі в таких збіговиськах. вважаю, що демонстрація того, як нас багато, і тотальна неповага до автомобілістів (рух перекритий) нічого доброго не приносить. краще б роверисти ПДР вчили і їх дотримувалися, а не їздили на червоне, проти руху та інші дурості (нас ДАІ не оштрафує)
я думаю, не все так сумно, такі збори не направлені на генерування зухвальства велосипедистів. Це демонстрація наявності велосипедів і все, гарно, багато, демонстрація існуючої верстви населення. Це як парад трудящих, але замість трудящих тут велосипедисти.
таке от моє бачення.

є купа помилкових твреджень про притискання велосипедів на дорогах, скільки ганяю (тьху тьху), а дурних автомобілістів дуже рідко зустрічав. Іноді звичайно є такі що кричать пакості, це або життя допекло, або елементарна невихованість. Іноді просте порушення правил автомобілістів засмучує, типу, повертають в відгалудження з другої смуги, і приходиться гальмувати, або намагаються проскочити перед носом з другорядної коли ти рухаєшся по головній.
  • 0

#718 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 15:13

Перегляд дописуKatod (28.05.2012 – 14:59) писав:

...такі збори не направлені на генерування зухвальства велосипедистів...
маю саме сумний досвід, коли рухалася колона роверистів на такому параді по правій смузі, а підлітки на ВМХ etc. спеціально розтягнулися на всю ширину вулиці, недаючи автомобілям нормально рухатися. стадно-гопнікоський інстинкт, - нас багато і що ти нам зробиш... ось після такого мені соромно за роверистів і не хочу бути заручником натовпу.

П.С. Доречі, може організувати майстер-клас їзди львівськими вулицями з викладанням основ ПДР? Чому ні? Впевнений, що не всі роверисти знають Правила, а ще менше ці знання використовують.
  • 0

#719 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 15:25

Перегляд дописуGlobetrotter (28.05.2012 – 15:13) писав:

маю саме сумний досвід, коли рухалася колона роверистів на такому параді по правій смузі, а підлітки на ВМХ etc. спеціально розтягнулися на всю ширину вулиці, недаючи автомобілям нормально рухатися. стадно-гопнікоський інстинкт, - нас багато і що ти нам зробиш... ось після такого мені соромно за роверистів і не хочу бути заручником натовпу.

П.С. Доречі, може організувати майстер-клас їзди львівськими вулицями з викладанням основ ПДР? Чому ні? Впевнений, що не всі роверисти знають Правила, а ще менше ці знання використовують.
я думаю, проблема стадності поширюється не тільки на велосипедистів. На велодні теж було не все так гладко, мали рухатися в колону по 4, на фото, гріх не похвалитись, наша шеренга рухалась втулка в втулку, навіть повертали за всіма правилами строю, зі збереженням кутової швидкості, але були й такі коники, які рухались поза строєм, створюючи натовп. Це сумно звичайно.
Але можливо навіть те що ми бачимо, наскільки може бути все сумно заставляє бути ще краще, а тому хто може не знав як бути краще з"явився гарний приклад.
Плюс, я з друзями відрегулювали пару гальм, поладнали один цеп.
  • 0

#720 Міа Череміскіс

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 29.05.2012 – 14:46

та шо, був би велік. І життя змінюється на краще. Велік - це свобода від людей в транспорті, від машин, від того, що не можеш знайти вільну лавочку парку, від скуки та одноманітності.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних